TPK, Telos, Antarktyda, modyfikacja pogody, SDI [M82 z dn. 24.09.2022]

TPK – czyli Tajny Program Kosmiczny. To ludzie działający na uboczu od tego co się dzieje na Ziemi. Są powiązani z Obcymi. [Patrz 27/113/1].  Widzę jak TR6 „TELOS” porusza się po nieboskłonie. Ich początki sięgają MJ 12 czy Grupy Jansona (opisywałem to na blogu [1]). Lecą na Antarktydę! To tam dochodzi do ważnych spotkań z programu a czuję, że chodzi o bezpieczeństwo. Debatują. [WIDEO: Tajemnicza podróż Obamy na Antarktydę].

ANOMALIA – chodzi o to, że zaczyna być za ciepło. Za ciepło jakby utworzyła się dziura (coś jak ozonowa?), przez którą jakieś promienie podgrzewają kontynent. A to powoduje duże perturbacje tj. wielkie opady śniegu na półkuli północnej. Pokazywane mi jest, że to powoduje zmiana prądów ale nie zrozumiałem szczegółów. I tej zimy i aurze zimowo – śnieżnej doświadczymy tego mocno. I to jest problem według tych ludzi bo wpływa to na to, że na Antarktydzie będą się odłamywać części na których są jakieś budowle, bazy? a na pewno jakieś struktury , które nie powinny być publikowane.  Ale chodzi też i to, że po opadach w czasie wiosny roztopy spowodują wielkie zagrożenie podtopień a nawet powodzi w tej części globu. (nie mówiąc o samej zimie patrząc na problemy energetyczne świata!).

AGENDA 2030 – pokazane mi jest, że to zostało zrobione specjalnie czyli sztucznie gdyż spowoduje „zmiany klimatyczne” – co będziemy obserwować na swej skórze a w połączeniu z problemami energetycznymi zmusi to świat do przyspieszenia i ponownego przypomnienia o tzw. walce z globalnym ociepleniem! A za tym idzie Agenda 2030 na zlecenie Davos i Klausa Szwaba, czyli tzw. „zrównoważony rozwój „i cała ta pseudo ekologia!

GEOSTORM (SDI) – pytam kto i czym to robi? To USA* i jej nowoczesna technologia. Chodzi o rozmieszczenie na orbicie chyba jeszcze za czasu zimnej wojny tzw. projekt Gwiezdnych Wojen „SDI” za czasów prezydenta Reagana? [tak, to system obrony przeciwrakietowej NATO przeciw ZSRR w latach 80-tych – to znajduje w Internecie]. Tyle, że widzę, że program ten został  bardzo mocno przebudowany i teraz satelity te pełnią funkcję broni pogodowej! Czyli to jest ta nowa technologia, która zastąpiła HAARP! [2] [Patrz     ].  Tutaj pokazał mi się obraz i sceny z filmu Geostorm, który bardzo dokładnie to zobrazował. Nie widzę tylko tego swobodnego pocisku co niszczy Londyn pokazany w filmie G.I. Joe: Odwet [3] ale widzę, że ta technologia posiada coś jak laser (DEW!), oraz wypuszcza wiązki coś na zasadzie mikrofal (co zmienia pogodę poprzez jonizację powietrza, a to wpływa na burze? [4]) oraz kontroluje/wpływa również na zachowania ludzi. Tutaj pokazuje mi się też rosyjski Dzięcioł![5] Wow grubo! Faktycznie czuję, że HAARP idzie w odstawkę a dokładniej tak jakby służy już do czegoś zupełnie innego ale do czego? Tego nie wiem….

* USA czyli globaliści (Iluminaci) są w kontakcie z TPK ale wychodzi na to, że to całkowicie oddzielny projekt i nie ma tu równoważnej wiedzy a nawet tych samych priorytetów każda z tych grup. Ciekawe.


 

[1] Strefa 51 https://ripsonar.wordpress.com/2013/11/02/strefa-51/

[2] Projekt HAARP https://ripsonar.wordpress.com/2014/07/02/projekt-haarp/

[3] G.I. Joe: Retaliation – Trailer czas 0.43 https://www.youtube.com/watch?v=2vAo4rJPqQ4

[4] No ja pierdziele. Teraz znalazłem! O tym wszystkim okazuje się, że już pisałem: „Manipulacja jonosferą poprzez mikrofale i broń atomową” https://ripsonar.wordpress.com/2019/09/24/manipulacja-jonosfera-poprzez-mikrofale-i-bron-atomowa/

[5] Rosyjskie badania nad kontrolą umysłu https://ripsonar.wordpress.com/2014/07/03/rosyjskie-badania-nad-kontrola-umyslu/

Zeszyt 2, str. 30-31, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!