William Tompkins. III Rzesza, Obcy i Tajny Program Kosmiczny

William Tompkins

William Tompkins jest emerytowanym inżynierem lotnictwa i kosmonautyki. To co zaprezentował światu jest tak nieprawdopodobne, że aż oddechu brakuje. Dlaczego? Bo ma wiele dowódów na hiostorię, która chciałbym wam prezedstawić.

Biografia

William Tompkins już jako dziecko przejawiał niesamowity talent do modelowania statków. Mieszkając w Hollywood i relatywnie blisko portu wojennego w Long Beach – gdzie z biegiem lat stacionowała Flota Wschodnia i Pacyfiku, Tomkins w każdej nadarzącej się okazji obserwował każdy model, każdy detal statków, by nastepnie je szkicować a w póżniejszym czasie i odzworowywać jako dokładne 100% modele floty Marynarki Wojennej. By zdobyć wiedzę spędzam sporo czasu w bibliotece. Był tak dobry, że analizując kształty, rozmiary osobiście wyliczał miejsce brakujących, bądz nie widocznych dla gapiów elementów statków i wizualizował każdy detal statków, nawet te najbardziej skamuflowane (nowości technologiczne jak np. radar). Ze szczególnym upodobaniem poświęcał czasu wielkm statkom, w szczególności lotniskowcom. Widział w nich nie tyle statki, ale pojazdy kosmiczne, będące kolejnym krokiem podboju kosmosu, o którym był święcie przekonany. Robił mnóstwo szkiców kocepcyjnych tych dalekosięznych pomysłów i marzeń.  Z czasem nic nie umkneło młodemu rysownikowi. Owe detale, będące niekiedy ściśle tajnymi etapami modernizacji floty zwróciły uwage wywiadu Marynarki.  Los chciał, iż posiadając już kolekcję łącznie 40 szczegółówych modeli opisała to lokalna prasa, a jego talent pokazano publicznie  wystawiając okazy w witrynie Domu Towarowego swojego miasta.  Wywiad Marynarki dokładnie zweryfikował jego talent i jego ojca pod podejrzeniem szpiegostwa.

Rozpoczął zajecia kreślarskie ale szybko się zorientował, że nie ma sobie równych zarówno w precyzji jak i szybkości robienia rysunków. W szkole średniej dzięki wdziękach swojej koleżanki przełamał swoje niechęci w kontaktach z ludzmi i zaczał prezentowac swoją wiedzę i związane z tym hobby. Jego pasja w rozmowie była tak widoczna a trema szybko znikała jego prelekcje stały sie bardziej pokażne i coraz bardziej techniczne. Np. przemawiał na stadionie swojego miasteczka przed grupą ludzi z Marynarki wojennej.

Wysłano go (z Marynarki) do Obserwatorium Astronomicznego (Mount Wilson) niedaleko Pasadeny. Nie nawiązał jednak stosownych relacji, bo nie spodobało się astronomom jego tak pozytywne nastawienie i entuzjazm do życia we wszechświecie a tym bardziej innych cywilizacji.

Ponownie trafił pod lupę wywiadu marynarki. Ale tym razem doceniono jego talenty. Tak rozpoczeła sie na dobre jego „kariera” w Marynarki wojennej. Nie jednak jako rekrut, jak myślał, a trafił do pewnego programu w Vultee Aircraft w Downey w kalifornii niedaleko Los Angeles (obecnie jest to North American Space System), gdzie pracowano nad konwencionalnymi pozaziemskimi systemami komunikacj! Następnie trafił do Lockhead gdzie pracowął w tunelu aerodynamicznym. Nastepnie trafił do innych projektów wdrożeniowych.

 

Grupa ekspertów

1942: Prawdziwe prace badawcze były prowadzone w Santa Monika – Douglas. Początkowo pracował jako kreślasz ale szybko został przeniesiony do tajnej grupy ekspertów powstałej na rozkaz admirała Rico Botty’a w Marynarce utworzono specialną grupę do inwigilowania struktur III Rzeszy pod kontem ich rozwoju technologicznego. Tompkins nie tylko należał do tego programu, ale do olbrzymiej 200 osobowej grupy techniczno-naukowej, której zadaniem było badanie każdego pozaziemskiego aspektu cywilnego i wojskowego. W tym m.in:

 • tworzenie niekonwencionalnych systemów napędu np. dokument MTM-622
 • tworzenie niekonwencionalnych obiektów latających
 • analiza doniesień obserwacji UFO

Jego zadaniem  na podstawie zeznań szpiegów miał ową opisana technologię przelać na papier (szkice) a następnie na tej podstawie spróbować ją odtworzyć. Iwigilacjia trwała do 1946 roku. Grupa bezpośrednio podlegała obecnemu wtedy sekretarzowi Marynarki  a następnie Obrony Narodowej Jamesowi Forrestalowi, który przekazywał informacje prezydentowi ale i tajnej grupie działającym niezaleznie od jakichkolwiek struktur rządowych, choć mających w ich szeregach osoby zarówno z najwyższych szczebli wojska, wywiadu i struktur naukowych zwanych Alumni – nie wypowidziana wprost nazwa Majectic 12? (To własnie dlatego zamordowano Forestala, bo miał załamanie nerwowe i bano sie, że za dużo powie wsp. TPK opinii publicznej). Patrz więcej: Podręcznik operacyjny Grupy Majestic 12 [1954]

Technologia III Rzeszy.

Wg doniesień szpiegów infiltrujących tajne projekty badawcze i technologiczne III Rzeszy grupa zadaniowa Tompkinsa była zszokowana. (nie dziwne, że Forestal miał załamanie). Oto jak wyglądała sytuacja:

Naziści nawiązali pierwszy kontakt z Obcą cywilizacją z poza Ziemi – Reptylianami tj. gadoidalną wojowniczą rasą z czeluści kosmosu [1]. Ale zanim do tego doszło przekazy tyczyły się za pomocą tzw. channelingów. Wg Tompkinsa powstała grupa 8 pięknych długowłosych dziewczyn o zdolnościach medium. Nieustannie odbiertały channelingi (przekazy telepatyczne) w których pozyskane informacje dotyczyły projektów budowy stratków kosmicznych. [Więcej na ten temat pisałem: Tajne stowarzyszenia w Niemczech. Channeling, okultyzm i Hitler]. Idea przekazywania tej wiedzy oraz jej zastosowania miała być pokojowa, jako wspracie w rozwoju, a nastepnie eksloracji i podróży w celach pokojowych kosmosu.

Najwięcej wkładu w tych przekazach zawdzięczano Marii Orsic. Początkowo wiedzę odbierała poprzez pismo automatyczne i to w dodatku w jęz. sumeryjskim przez co Niemcy musieli ściagnąć 3 naukowców do pomocy w ich odszyfrowaniu. (sumeryjski, ponieważ pierwsz nasza cywilizacia w Sumerze była w pełni kontrolowana i rządzona przez owych reprezentantów zwanych jako bogowie – Annunaki! Pisałem o tym tu: Początki ludzkości wg obcej ingerencji. Sumer).

Wśród przekazów były szkice oraz miejsca ze starożytną wiedzą dotyczącą kosmosu, praw i zapomnianej technologii. I tak się zaczeło.

Kolejnym krokiem zaciśnięcia stosunków między ludzmi a owymi kosmitami – Reptylianami – dogadano się by wspólnie podbijać Kosmos! Wymiana technologiczna Obcych w ramach wspólnego sojuszu była dla Nazistów bardzo atrakcyjna, choć jak sie okazało rasa ta jest bardzo agresywna i mieszała w naszej historii łącznie z blokowaniem naszych poteciałów twórczych od dawien dawna (działanie i uczenie się). Niemcy, a dokładniej SS rozpoczeła potajemnie program kosmiczny nazwany przez Tomkinsa Czarną Flotą. Otrzymana technologia wyprzedzała wszystko co mielismy do tej pory. Cały program rozbudowano i wdrażano pod ziemią.

 • Antygrawitacja i budowa statków podobnych do UFO, znane jest jako Haunebu. W sumie powstało 11 produkcji w kształcie spodka. Kilka prototypów miało ponad 150 metrów szerokości!
 • Klonowanie. Niemcy wykorzytywali ja do stworzenia grupy żołnierzy walczących na froncie z Rosjanami.
 • Wydłużenie życia.

Antarktyda

Niemiecki program kosmiczny był kierowany przez SS razem z Hitlerem, ale po pewnym czasie grupie tej działać niezaleznie, zas grupa furera powołała własna grupe badawczo-rozwojową. Pierwotna grupa SS razem z dziwczynami przeniosła się do bodziemnych baz (sieci naturalnych jaskiń) na Antarktydzie udostepnione przez Reptylian. Jaskinie to i tak dość ogólnikowe określenie. Struktura Ziemi ma bowiem kształ plastrów miodu z wielkimi pustymi obszarami w jej wnetrzu. Reptylianie udostepnili 2 z 3 posiadających przez siebie takich pustych przestrzeni. Ale taka jedna pusta przestrzeń jest wielkości Kalifornii!

1941; Hitler razem z całą linią technologiczną równiez porzeniesli się na Antarktydę uznając, że nawet gdyby wygrali, Niemcy będa za bardzo zniszczone podczas prowadzonej wojny.

1947; Amerykanie przeprowadzają Operację High Jump, której celem było wykorzenie i definitywne zniszczenie nazistów. Niemcy za pomocą swojej latającej floty z pomoca Reptylian rozgromili Jankesów.

Amerykański Tajny Projekt Kosmiczny [TPK]

Na podstawie odtwarzania niemieckiego programu kosmicznego powstaje dzieki owej grupie ekspertów Tajny Program Kosmiczny z własną flotą kosmiczną.

Programy poboczne:

 • Rozwój technologii na każdym poziomie zostaje – jak wszystko utajnione. Wg Tomkinsa wiedza ta tak dalece wykracza poza to co nas uczą, ze mozna z czystym sumieniem powiedziec że to co nas uczą: od rzeczy technicznych a nawet matematyke jest po proistu bzdurą.
 • Przedłużenie życia – prowadzone w TRW, ale został zamknięty. Działa to na zasadzie odmładzania ciała; kobiet do wieku 21 lat a mężczyzn do 29 lat poprzez zastrzyki lub pigółki. Wykorzystuje sie w tym celu manipulację telomenu (genetyka) oraz innych inowacji farmaceutycznych. W program ten zaangażowanych jest 5 czołowych medycznych grup badawczych w tym Scripps w San Diego oraz setki pomniejszych firm. Tutaj Tomkin zwraca uwagę, że za 2 lata (wywiad prowadzony w 2016 r.) może zostać wprowadzony dla niektórych osób (ujawnienie owej technologii opinni publicznej za grube pieniądze?) system przedłużenia życia. [2] Wiąże się z tym zdolność do zwiekszania mozliwości mózgowej.  Wg Tomkinsa wykorzystujemy 2,2 % mózgu. Zwiekszenie tej liczby o 400% daje fenomenalne mozliwości – oczywiście w ramach pracy nad TPK.

Na tej zasadzie służba w TPK trwa 20 lat tzw. „Projekt 20 lat i z powrotem” . Służba ma wiele mozliwości i lokalizacji, ponieważ TPK eksloruje i posiada bazy zarówno w naszym Układzie Słonecznym [US] ale i o wiele dalej.

 • Flota kosmiczna tj. Słoneczny Strażnik [3] Wielkość statków floty jest bardzo zróżnicowany. Ale wielkości robia wrażenie. Np. krążowniki mają 2 km długości! Co ciekawe Tomkins zwraca uwage na fakt, że wielkie statki mają kształt opływowy, cos na wzór Stealh z lat 50-tych – stąd niektóre trójkątne) biorąc pod uwagę elektromagnetyzm oraz pole siłowe. W dużych statkach (zwanych często matkami) sektory wlotu są kontrolowane próżniowo dla szturmowców, mysliwców itp. Wszystko jest z automatyzowane, zas podczas podchodzenia do lądowania luki doku są wysuwane. [Patrz też Gary McKinnon – haker potwierdza istnienie Obcych]

 

Obcy:

Nordycy – współpracują z TPK. Wysłali swoje kobiety do wspierania projektów rozwojowych TPK. Tompkins poznał je kilka. Pomagali m.in przy Programie Apollo rozwiazują problemy techniczne. Porumiewają sie przede wszystkim telepatycznie.

Misja Apollo składała sie 3 etapów.

1 ETAP; podróż na Księżyc

2 ETAP; wybudowanie stałych baz mieszkalnych na Księżycu

3 ETAP; eksploracja Układu Słonecznego oraz wybudowanie baz na 12 najbliższych nam gwiazdach

Tompkins w Programie Apollo pracował nad pojazdami Nova potrzebnych do realizacji II ETAPU. Były to statki transportowe (holownicze) przewożące materiały do budowy bazy na Księzycu na 20 tys osób. Udało się początkowo tylko dostać sie na Księżyc, bo tam – o czym nikt  nie wiedział byli już Reptylianie i kulturalnie pokazali środkowy palec mówiąc kulturalnie do widzenia. (potem kontynuowano realizacje etapów juz w ukryciu) [patrz: Tajne misje NASA – APOLLO 19/20Księżyc. Anomalie, tajemnicze struktury i UFO]

Nordycy co sie okazało długo póżniej posiadają 100 różnych wersji a raczej typów. Prowadzą wojnę z Reptylianami. Przegrali wielka bitwe o swoja planetę, po której musieli wylizać rany i ponownie walczą dalej. Stąd sojusz z Ziemia w ramach TPK walcząc ze wspólnym wrogiem ludzkości – Reptylianami, cos na zasadzie wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. [4]

TPK razem z Nordykami walczy równiez z inna bardzo agresywna rasa insektów (modliszek).

Sfery i Federacja Kosmiczna

Istniej Federacja kosmiczna, zrzeszająca najbardziej rozwiniete cywilizacje mająca na celu pilnowanie równowagi istniejącej w galaktyce (monitorowanie i obserwacja). Podróżują w wydrążonych olbrzymich obiektach wielkości planet.

12.2014 – Wg Tomkinsa jedna taka olbrzymia sfera odwiedziła nasz Układ Słoneczny. Zawiera w sobie ponad 2000 cywilizacji. Dlaczego zainteresowała sie naszym sektorem?

Po pierwsze – zablokowali Rase Reptylian na Ziemi (dokładniej pod ziemią) przed ściagnieciem posiłów pobratymców i ich floty z zewnatrz w konflikcie jaki toczy się z ludzmi. Dlaczego? Ponieważ taka ingerencja odbiega od owej panującej równowagi kosmicznej. Cos chyba jak prawo braku ingerencji bez zgody. [5]

Po drugie – mamy problem z naszym Słońcem. Otóż oprócz tego, ze gwiazdy to jakby żywe organizmy to do tego co jakis czas  potrafią „kichnąć” co może spowodować olbrzymią katastrofę w całym US a przede wszystkim dla Ziemi. Szkody materialne jak i zmiana zachowań doświadczonym tym ludzie (przejście w inną gęstość?) może nas zmarwić:). A więc owa Federacja chce to zniwelować do minimum. TPK o tym wie, choć sami mają kilka interpretacji tego zdarzenia oraz tego co po tym nastapi.

Wnętrze Ziemi

Tak jak III Rzesza równiez Amerykanie wszystkie swoje tajne projekty badawcze ulokowali pod ziemią. To własnie siły powietrzne zbudowały koparki o 800 metrach długosci kopiące tunele o średnicy 30 metrów z szybkością 2-3 mil na godzinę. Urobek jest redukowany do mikropyłu, który jest nastepnie narzucany na ściany tunelu, który momentalnie zastyga w postaci szkliwa mając przy tym właściwości elektryczne tworząc samoistne oświetlenie! [Patrz też  Podziemne bazy. Fakty część 1]

W tunelach powstała szybka sięć kolejowa rozpościerająca sie pod całymi Stanami a nawet siegającą Nowej Szkocji i dalej. Oczywiscie Obcy zamieszkujący wnetrze Ziemi (bo zamieszkują je zarówno cywilizacje pozaziemskie jak i te uważające sie za rodowitych Ziemian) mają własne tunele przy czym średnio o średnicy 92 metrów do nawet 122 metrów! Raz nawet trafiono podczas drążenia na tunel Obcych na co pokiwali palcem i nam grzecznie kazali kopać gdzie inndziej.

We wspomnianych pustych lokalizacjach owe cywilizacje żyją jak na powierzni. Mają miasta, przemysł – słowem wszystko. Niektóre żyja porównywalnie do ludzi, ale sa i takie, które żyja po 2-3 tyś lat a nawet takie, które nazwalibysmy nieśmiertelne. Tak jak i wszędzie tak i tu od czasu do czasu sa potyczki siłowe, a np. w Nowym Meksyku Obcy posiadają dużą bazę z którą prowadzimy wojnę. [patrz Phil Schneider]

Uprowadzenia

W podziemnym świecie, tak jak i w Kosmosie jest stosowane niewolnictwo oraz handel ludzmi. PKT nie jest w tym wyjątkiem. Stąd tyle porwań na powierzchni. Naukowcy są uprowadzeni do kontynuowania swoich prac badawczych ale już dożywotnio dla wyższego celu. Dzieci są uprowadzane w celach wdrażanych do TPK z przeróznych powodów. Głównie dla personelu cywilnego, wojskowego, oraz niestety jako karma. Wykorzystując programy kontroli umysłu.

Ripsonar

==================================================

 1. Wg Tompkinsa pierwsze kontakty channelingowe miały miejsce w póznych latach XIX wieku, w których indukowano instrukcje dla programu kosmicznego.
 2. Informator Dawida Wilckoca powiedział mu że owy „Tajny rząd” planuje zastosować zastrzyki dla populacji zainfekowanymi nanorobotoami w celach kontroli populacji Ziemi.
 3. Pod tym samym projektem pracował Goorey Gode, zaś Pete Peterson powiedział Dawidowi, że w filmie Avatar wiele zaprezentowanych tam statków są praktycznie takie same jak we flocie TPK!
 4. Wg zeznań Coreya „Nordykami” nazywano grupę mającą ok. 2,4 metra wysokości i 6 palców, która niestety została zniewolona przez Reptylian i teraz im służą.
 5. Wg Coreya owe sfery – bo jest ich wiecej niz wskazuje Tomkins utworzyli coś w rodzaju bariery energetycznej otaczającej cały Układ Słoneczny! Wg jego wiedzy owe nastepstaw „kichniecia” to a) Duchowe żniwa (transormacja), w której Sfery pomagają Słońcu wstrzymanie „kichnięcia” – czyli ustabilowanie owej energii do momentu by ludzkośc była to gotowa, b) 1-2 dekady lizanie ran po katastrofie na Ziemi, c) katastrofa rodem z Biblii – istny koniec świata. Natomiast David Wilcock (owe kichnięcie to zapowiedz przejście w inny wymiar tj. 4G) ujawnił, że jedenz jego informatorów nazwał taka wizytę z lat 80-tych „Poszukiwaczem” równie o imponujących rozmiarach bo 1288 km szerokości.
error: Content is protected !!