System punktacji społecznej, Davos, Wybory Lula, Dziki Preppers, cenzura [M82 z dn. 24.09.2022]

SYSTEM PUNKTACJI SPOŁECZNEJ – Czuję, że kiedy ludzie pozwolą sobie by to wprowadzono, będzie to faktycznie „nowa rzeczywistość” i nie będzie powrotu do wcześniejszych koncepcji i ustrojów!

Wychodzi więc na to, że tak naprawdę to nie pieniądz wirtualny (cyfrowy) był prawdziwym celem a raczej jednym z wielu nakładających się na siebie i tworzących jedną całość systemów!

LAJKI –  pokazuje mi się z Facebookowe ikony określające stan emocjonalny danej treści dodawany i oceniany przez widzów czy znajomych.

Otóż ta genialna uzależniająca ikonografia jest jednocześnie największym zbieraczem nie tylko tego co oceniamy (jakie materiały) ale w zasadzie emocjonalnych trendów danej osoby, która tego dokonuje. A robią to wszyscy… „dla lajków! I to jest pierwowzór (test?), który się sprawdził zanim w ogóle zaczęto to stosować w Chinach. Tak więc system punktacji właśnie tym jest ale widzę, że reguły ocen nie będą ujawnione! Będzie ogólnie się mówiło o aktywności w społeczeństwie, że np. nie wolno kraść i tym podobne. Będziemy myśleć że za tym będą się kryć takie ogólne, intuicyjnie założenia co jest dobre itp. co wszyscy niby jako społeczeństwo znamy i rozumiemy ale to nie będzie prawdą!

REGUŁY – Widzę, że nie ujawnią faktycznie reguł punktacji ocen dlatego, aby można było zawsze w odpowiednim momencie zmieniać je wedle odgórnych potrzeb. Tak aby nigdy ludzie nie odgadli jak zdobyć 100% To jest haczyk tego procesu! Więc to nie będzie tak naprawdę ani obiektywne ani sprawiedliwe. Przykłady?

  • posiadanie rodziny (minus) a bycie singlem (plus)
  • urodzenie dziewczynki (minus) a brak dzieci (plus), ewentualnie urodzenie chłopca (mały plus)
  • rodzice pracują w urzędowych strukturach (plus).Tutaj czuje, że najlepiej gdy pracują w służbach wewnętrznych typu w kontroli i inwigilacji.

SYSTEM CO2 – pokazuje mi się, że to będzie z kolei w pełni jawny i konkretny system przeliczenia dosłownie wszystkiego co robimy i co ma przełożenie na generowanie CO2. To będzie determinować korzystanie z „naszych” cyfrowych (wirtualnych) acz czasowych pieniędzy! [czyli wychodzi na to, że to też stanie się dla nas batem i motywacją?  Muszę dopytać!]

DAVOS – jest mi pokazany do powyższych informacji materiał (patrz filmik – znajdę dodam!) w którym na poczekalni pani rozmawiając z nieznajomym chwali się jak postępuje redukując CO2. Ale nieznajomy zwraca uwagę, że ma urodzić przecież dziecko i to (dane zużycia CO2) powoduje, że powinno się go od razu zabić dla naszego dobra! i ten filmik pokazuje dobitnie jak popaprańcy i zdeterminowani zwyrodnialcy chcą zaoferować nam tą nową rzeczywistość! Mało tego… Oni o tym wszystkim Nas informują ale społeczność na świecie widzę, że śpi, jest zombie!

ZOMBI – mam pokazane, że ludzie tak się niestety zachowują bo nie uznają oczywistych faktów właśnie za fakty! Podawane przez TV a zwłaszcza filmy: kryminały, horrory, SF i tym podobne tematykę dostają pakiety „kontrolowanych” z tym emocji, które owszem pożądają ale potem „wdrażają „do normalności. I tak naturalnie mamy wpojona np. regułę:  praca – jedzenie – zabawa –  spanie i tym podobne. Fakty choćby mówione przez megafon nie trafią do takich ludzi, bo na podstawie filmowych (medialnych) informacji jak w bańce nie dostrzegają fikcji od realiów życia! Np. w filmie widzisz kto kogo zaatakował lub dlaczego ktoś (konkretnie) wrabia kogoś np. walcząc o majątek itp. W rzeczywistości ludzie już tego nie umieją to sobie uświadomić. (Nie analizują, nie wyciągają wniosków itp.)

WYBORY LULI (Brazylia), DZIKI PREPPERS

WYBORY LULI – Pytam się czy wygra w Brazylii, bo ma duże poparcie. Widzę, że nie, przegra, bo zostaną oszukane wybory. Bolsonaro wygra ale…. [WYGRAŁ LULA!]

DZIKI PREPERS – Widzę, że byli u niego ludzie z tajnych słów. Miał donosić o swoich kontaktach i ludziach z wiosek. Nie zgodził się kategorycznie. Czuję, że on miał coś wspólnego z mundurową: wojsko a raczej chyba coś z policją! Dlatego się do niego zgłosili ale się zdziwili odpowiedzią. Oskarżenie o agenturę rosyjską to nikczemne kłamstwo ale wykorzystali stosowną ustawę. Tak właśnie rząd może każdego, niewygodnego uciszyć i wtrącić do więzienia! Więc to jest zemsta za odmówienie współpracy. O dziwo, tutaj przychodzi mi też już świętej pamięci Adolf Kudliński.

WIOSKA –  widzę, że to będzie dalej funkcjonować. Będzie tam jednak wprowadzona młoda dziewczyna, agentka jako uczestniczka w wiosce. Ona będzie kretem i to dobrym, bo czuję, że nikt się nie zorientuje.

CENZURA –  pokazane mi jest, że teraz wchodzimy w okres bardzo dużej inwigilacji i ingerencji wolność słowa. Polski rząd okaże się ##### naszego narodu walczący z nami (by nas uciszyć) i to za wszelką cenę. [patrz                ]. Dziki Preppers jest tego dowodem czy nawet śmierć Michała Żulikowskiego [patrz              ].


Zeszyt 2, str 30-31, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 

error: Content is protected !!