Rosja, Ukraina, Bliski Wschód (3 fronty), IZRAEL, IRAK a III WŚ [M 269 z dn.15.09.2023]

ROSJA –  już nie będzie uważana za słabeusza jak ją Zachód na początku wojny na Ukrainie opisywał i postrzegał. Wręcz przeciwnie. Czuję, że to się mocno zmieni. Rosja będzie mocno zaangażowana na Bliskim Wschodzie ale i ogólnie dużo w Świecie. Ale świat tym razem będzie się jej bał! Jej zasoby militarne będą wielkie i nikt już nie będzie jej ubliżał.

UKRAINA –  stanie się upadłym krajem. Nikt już o niej nie będzie mówił bo Rosja zwycięży. Nowy rząd będzie prorosyjski. Będzie ustanowiony dekret w sprawie ścigania neobanderowców. Ci z kolei staną się partyzantami. Na Ukrainie będą stacjonować rosyjskie wojska.

BW – Tutaj będzie totalny wojenny bajzel. Pokazują mi się trzy fronty i jakby aż 17 państw, które będą aktywnie uczestniczyć w walkach! (jak to możliwe?)

1 FRONT (linia) –  Liban i Północna Syria! Będzie to wojna mocniej prowadzona po stronie syryjskiej niż Libanu (Hezbollahu) bo nie tylko Izrael ale i Turcja w tym będzie uczestniczyć.

2 FRONT (linia) – południowa Syria (Wzgórza Golan) aż po część Iraku (aż do morza?) Zarówno uczestnictwo Izraela jak i koalicji Zachodu. Mam też, że w Syrii będą (dodatkowe?) wojska rosyjskie. W ogóle będzie bardzo dużo wsparcia dla Syrii (ruch oporu?) przez Rosję, Chin i Iran. Izrael będzie się starał bombardować lotniska ale wtedy, gdy nie będą lądować samoloty koalicji Wschodu!

3 FRONT (linia) –  Iran. Atak z północy dokonany przez Turcję i jej siły SNA. Atak Zachodu na Iran będzie początkowo w przewadze ale uderzenia precyzyjne Iranu, potężne punktowe ataki na bazy amerykańskie równane z ziemią zmienią oblicze konfliktu! W połowie wojny zacznie być aktywne irańskie lotnictwo na Bliskim Wschodzie. Iran też zatopi przynajmniej jeden amerykański okręt wojenny!

ATAKI NA POLITYKÓW –  słyszę ”wszystkie ciosy dozwolone ” ale tu za moment mam tak i nie. Jakby staną się celami wojskowymi?!

IZRAEL –  będzie obrywać równie potężnie co zadawać ciosy. Widzę niszczone bloki, miasta będą w płomieniach. I tak mam, że Izrael musi zaatakować przez przystąpienie Iranu do BRICS. Stracił jednak sojuszników jak Arabia Saudyjska i stamtąd izraelskie samoloty nie będą korzystać. Będą za to Żydzi używać lotnisk z Azerbejdżanu. Stamtąd będą prowadzone ataki na Iran!

IRAK –  tutaj będzie się zbierać koalicja Zachodu przygotowując się do inwazji na Iran. Ale walki w Syrii oraz potężny opór milicji szyickich w Iraku, którzy wręcz wypowiedzą im wojnę będą cały czas bez pardonu atakować.

Słowem będzie totalny bajzel na całym Bliskim Wschodzie. Przez to cała ropa zostanie z stamtąd zamrożona. Zatoka Perska oraz Morze Czerwone będzie zablokowana. (ale jakoś to dziwnie będzie). W każdym razie ropa z stamtąd już nie popłynie! Przez te braki paliwo będzie najdroższe jak nigdy wcześniej!

III WŚ –  wszyscy będą uważać, że to jest wojna światowa bo tyle się będzie działo na świecie ale nie będzie. Dopiero wojna z Chinami, jeżeli do niej by doszło określi ramy wojny, którą nazywamy mianem III Wojny Światowej!


Zeszyt 2, str. 489 – 493, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!