Program Super Soldiers: etapy badawcze, przeznaczenie a rosyjskie badania i UFO [M 83 z dn.26.09.2022]

SUPER SOLDIERS: PROGRAM, PROJEKTY, PRZEZNACZENIE, 35 ROK

Widzę burzę na morzu. Jestem tam, ale nagle znajduję się w pokoju i te same odczucia mam przyglądając się ruchliwym obrazom widząc obraz na ścianie. I na raz kolejna scena w której żona śpiącego obok męża (marynarza?) jakby doświadcza fizycznie tego sztormu w sypialni przerażona tym wszystkim. Jest wręcz chyba mokra?). To wszystko projekcja snu, który śpiący mąż tworzy. Ma taką zdolność… Dziwne.

ZDOLNOŚCI –  Otóż na podstawie tej scenki pokazuje mi się, że ludzie na świecie mają przeróżne zdolności, coś wręcz jak w filmie z serii X-MEN. Jest mi to potwierdzone ale jednocześnie zaznaczone, że oczywiście nie chodzi o zdolności typowo filmowe jak zamrażanie, latanie i inne dziwy. Pokazują mi się raczej talenty tj. zdolności telepatyczne, zdolność postrzegania prawdy, telekineza, RV (zdalne widzenie), jasnowidzenie, jasnosłyszenie, widzenie bez oczu, echolokacja i tego typu zdolności.

POSZUKIWANIA –  pokazuje mi się, że rząd USA cały czas poszukuje dzieci w wieku 5-6 lat o zdolnościach powiedzmy ponadprzeciętnych. Organizują w tym celu jakieś pokazy, może konkursy i tym podobne imprezy. W ten sposób znajdując potencjalne dzieci dalej wysyła się je na specjalne kursy. Tutaj mam zaznaczone, że nie nadają się dzieci z autyzmem, ponieważ nie są posłuszne! Nie da się ich po prostu kontrolować! Ciekawe.

PROGRAM SUPER SOLDIERS – Pokazane mi jest, że to nadal działa w najlepsze! Obecnie funkcjonuje ok. 380 000 agentów tego typu a 200 ma naprawdę potężne zdolności tyle, że nie są to niestety dobrzy ludzie. Jest to potężny program w którego szeregach 80% to osoby z USA. Podlega on pod NSA. Agenci ci pracują dla CIA ale nie tylko. Z tych trzech miejsc gdzie są prowadzone badania tj. z USA, Wielkiej Brytanii oraz Kanady i Australii to w tych ostatnich dwóch państwach czuję, że skupiono się na rozwijaniu zwierzęcych aspektów dodając niejako do człowieka.

WILKOŁAK – początkowo pokazany jest mi film „Wolverine ” ale od razu wchodzi mi skojarzenie z wilkołakiem. Tutaj nie ma zmiany ciała bo to filmowe bajery ale chodzi o siłę, węch wilka, wzrok oraz chyba samoregenerację ciała.

ETAPY BADAWCZE  –  pokazane mi jest, że to w pewien sposób zazębia się z filmem dokumentalnym, który zrobiłem jeszcze w 2012 pt. „Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata” I tak…

  • I ETAP: NAUKA – Rozpoczynanie nauki pięciolatków (werbunek, uprowadzenia i tym podobne rzeczy) opiera się na traumatyzowaniu i powstaniu kilku świadomości (MK Ultra) ale oczywiście mają już potencjalne zdolności. Przykładem jest Duncan O’Finioan czy James Casbold itp.
  • II ETAP:  TABLETKI – jest to coś jak z serii filmów Bourne’a. I tutaj o dziwo jest naprawdę dużo prawdy. Zwiększenie inteligencji, wytrzymałość oraz zdolności zwierzęce (wzrok, czy szybkość). Tutaj pokazuje mi się, że autor serii Bourne’a naprawdę musiał widzieć dokumenty związane z tymi projektami i na tej podstawie, oczywiście mieszając fikcją z prawdą napisał książki co zostało przełożone na ekran ale za zgodą zainteresowanych. Dlaczego więc to upublicznili? Nie wiem.
  • III ETAP: KLONOWANIE – Tutaj wyszły mi zaskakujące informacje! Po pierwsze początkowo widziałem jajko w którym coś jest robione (in vitro?) ale tutaj miałem sprzeczność bo wiedziałem, że przy zapłodnieniu wpływają na jakieś już predyspozycje dziecka a z drugiej zaś strony, że to nie jest dokonywane przez edycję genów, I że jest to stara technologia. Dziwne! Ale owa najnowocześniejsza technologia tworzenia agenta trwa już 20 lat! Pokazuje mi się w końcu film „Bliźniak” z Willem Smithem z 2019 roku, gdzie dokładnie to zostało pokazane. Otóż chcą klonować najbardziej cennych agentów (tych z 200?) ale bez ich wiedzy i zgody. Bo to najlepsze „egzemplarze” sprawdzonych cech i umiejętności a i ich charakter jest też (chyba) tu brany pod uwagę.

PRZEZNACZENIE AGENTÓW –  pokazane mi jest, że każdy super żołnierz ma wdrukowany program wojskowy jako bazowy. Następnie to już według jego specyfikacji jak dobrze zrozumiałem. I tak: żołnierz (ochrona, walka); kurier – ale chodzi tu o zapamiętywanie i przenoszenie informacji (w głowie); analityk – (to dla mnie nowość). To osoba działająca jak komputer. Analizuje dane wybierając najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie. Model prezydencki – czyli prostytuowanie się ale z najwyższej pułki. Jest dedykowane dla świata biznes i polityki ale z mocnym mam nacisk w dyplomacji? Jest mi bowiem pokazane, że od zdarzeń w Bengazi (śmierć amerykańskiego dyplomaty w Libii) taki agent (żołnierz – prostytutka czyli kobieta?) jest rozmieszczona w każdej ambasadzie na świecie.

35 ROK ŻYCIA –  pokazanym jest, że nadal (o tym słyszałem) obowiązuje tzw. „wiek użytkowania „a potem do odstrzału. Dlaczego? Bo widzę, że od tego roku życia jakby mózg zaczyna się łapać, że coś ma po wgrywane i też chce mieć nie jako do tego dostęp. Czyli stąd świadomość zaczyna powoli odsłaniać, że się jest niewolnikiem i żyje się całkowicie innym życiem. Ten moment jest zwany właśnie „pociąg Wolności ” dla agentów czyli ich koniec służby i śmierć.

AI vs MÓZG –  Otóż pokazuje mi się, że tak bardzo boimy się sztucznej inteligencji (AI) a nie mamy pojęcia jaki potencjał drzemie w naszym mózgu! tutaj pokazuje mi się film „Lucy”. Wniosek jak rozumiem jest taki, że nasz mózg, a więc inteligencja jest równie wielka co AI tyle, że uśpiona. Trochę to pocieszające.

MOSSAD –  też są tam super żołnierze. Pytam się dlaczego? Bo Mossad i CIA to jedno! Jedno i drugie wywodzi się z OSS z 1942 roku. [ tj: OSS czyli Biuro służb strategicznych – CIG czyli Grupa centrali Wywiadu – CIA  utworzona w 1947 roku]

ROSJA: KOSMICI, TECHNOLOGIA, SUPER ŻOŁNIERZ, ZDOLNOŚCI

KONTAKTY Z UFO – Pokazane mi jest, że nie mają kontaktu z obcymi cywilizacjami. Mają natomiast tzw. „odwrotną technologię” z przejętych wraków, które zdobyli. Pokazuje mi się ten film KGB z wbitym pionowo wrakiem UFO na skraju lasu. Mam potwierdzone, że to jest prawda.

Również materiał nakręcony gdzieś w Rosji pokazujący martwego kosmity jest prawdziwy.

Rosja nie posiada statków kosmicznych tak jak amerykański TPK (tj. Tajny Program Kosmiczny) jak chociażby osławiony TR3B itp. więc ulegają na tym polu. Ich technologia skupia się w większości przypadków na własnych badaniach i materiałach III Rzeszy! Rosja jednak i tak jest  konkurencyjna siłowo z USA. Chodzi o potencjał militarny właściwie atomowy! Właściwie to to utrzymuje sytuację patową między tymi krajami. Pokazuje mi się też, że Dmitrij Miedwiediew powiedział prawdę o Obcych robią takie mini ujawnienie.

ZDOLNOŚCI –  okazuje się, że Rosjanie posiadają wybitne osoby z naturalnymi zdolnościami co w niektórych rzeczach nawet przewyższa tych z USA, jednak technologicznie wygrywają na tym polu Amerykanie.

SUPER ŻOŁNIERZ –  Rosjanie również posiadają taki program by konkurować na tym polu z USA. I choć są słabsi, podejmują rękawicę.


Zeszyt 2, str. 34 – 35, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE

error: Content is protected !!