Śmierć Elżbiety, Karol, wielki przełom rządów a Wielki Reset [M77 z dn.10.09.2022]

ŚMIERĆ ELŻBIETY, KAROL

ŚMIERĆ ELŻBIETY – pokazuje mi się, że jej śmierć zwiastuje dużą zmianę, przełom tak jak śmierć papieża Jana Pawła II (obraz białego dymu jako symbol zmiany władzy w Watykanie – Jezuici), czy śmierć prezydenta Kennedy’ego (obraz postrzału w aucie i przejęcie wpływów przez kompleks militarno-przemysłowy w USA).

KSIĄŻĘ KAROL – będzie królem do 5 lat zaś docelowo widzę, że będzie nim Harry, choć William też będzie królem. W jaki sposób Harry zostanie królem? Widzę, że Elżbieta pozostawiła coś jak testament ale w formie prośby niż decyzji. Będzie też jakieś wydarzenie, coś jak pomówienia wobec Williama co spowoduje precedens na tronie brytyjskim. I te wydarzenia spowodują docelowo, że to Harry zostanie królem!

RZĄDY – okazuje się, że dojdzie tu do dużych zmian. Będą to rządy bardziej realizowane twardą ręką, coś jak za czasów kolonialnych. Chodzi bowiem ponownie o wpływy korony w świecie i w tym celu ich działania będą o wiele bardziej agresywniejsze! O wiele więcej o nich będziemy słyszeć. Szczególnie zauważalna będzie twarda polityka względem Rosji ale ukierunkowana na rejonie Bliskiego Wschodu. To miejsce będzie mocno w centrum zainteresowania Korony brytyjskiej.

REPTYLIANIN – ten co „grał” Królową Elżbietę nie będzie się spieszył by wybrać nową „powłokę”. To nie byt by potrzebował na gwałt nowego ciała by funkcjonować. Pokazuje mi się, że w końcu to będzie jakaś dziewczyna…  Chyba to będzie Megan? 🙁

WIELKI RESET: PIENIĄDZ CYFROWY, GOTÓWKA

WIELKI RESET – UK widzę bardzo mocno nie tylko popiera tą ideę ale będzie śmiało (jedno z pierwszych państw?) realizować!

PIENIĄDŹ CYFROWY –  Widzę, że Wielka Brytania jako pierwsza lub jedna z pierwszych wprowadzi pieniądz cyfrowy (wirtualny). Pierw odbędzie się referendum i choć nastroje społeczne nie będą tego akceptowały to „cudem, demokratycznie „okaże się, że uda się i przejdzie TA aprobata! I to by było tyle z demokratycznych referentów.

GOTÓWKA* – pozostanie w obiegu na 2 – 3 lata (w pełnym obiegu?) ale będzie się dało zauważyć, że będą wprowadzać problemy z jej korzystania. Np. płatności to tu to tam będą mogły być tylko realizowane tym nowym pieniądzem jak np. sprawy urzędowe, rachunki itp.

*EUROPA – tu widzę, że w całej Europie po kolei będą wprowadzać pieniądz wirtualny ale i okres przejściowy dla gotówki. Widzę koniec 2023 – 2024.  Czy do tego czasu będzie „wolność” z gotówką? Nie wiem.

DOCHÓD POSTAWOWY – Widzę, że ten pieniądz w wirtualny, którym oczywiście będzie się posługiwano ma datę ważności! I to będzie powiązane z punktacją społeczną. Czyli taka osoba jeżeli nie będzie wykonywała tego co ta punktacja zawiera traci część a w ostateczności całe te pieniądze. (tutaj jeszcze nie rozumiem tego tematu)


Zeszyt 2, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE

error: Content is protected !!