Bazy Obcych, MILAB, TR3B, Statek Matka a Ujawnienie [M 29 z dn. 28.06.2022]

BAZY OBCYCH, MILAB, TR3B, STATEK MATKA, UJAWNIENIE

Przy przywołaniu swojej wyższej świadomości jak wcześniej rozświetliłem się cały. Jestem jednak w całkowitych ciemnościach. Skupiam się, by bardziej rozjaśnić wszystko w około swoim blaskiem. Udało się. Okazuje się, że jestem w bardzo dużym wydrążonym chyba szybkie, który się ciągnie długo w dół. Tam instynktownie lecę.

BAZA – widzę jakby olbrzymi hangar z pojazdami. Są tu zarówno ludzie, szaraki jak i gdzieniegdzie Reptylianie. Przestraszyłem się, że mnie zaraz zlokalizują. Proszę bym się bardziej zamaskował co czuje daje mi pewny czas w ukryciu i mogę spożytkować go na zapoznaniu się z tym miejscem. Jest tu faktycznie bardzo dużo pojazdów, ale uwagę skupiam na pojazdach ludzi! TR3B  – bo o tym mowa to pojazdy w kształcie trójkąta bazująca na technologii Obcych. Jest ich 3 rodzaje i mogą mieć inne nazwy.

  1. Pokazuje mi się obraz filmu, który oglądałem kiedyś w Internecie. Pojazd jest zawieszony nad miastem. Na środku powstaje jakaś energetyczna kula, która zwiększając objętość powoduje, że pojazd nagle znika. Szkoda, że nie dopytałem, do czego to służy. [TR3B Manta ponieważ ma z tyłu wystające elementy
  2. To trójkąt bardziej kanciasty, który też jest mi pokazany na zdjęciu, które widziałem w Internecie. To akurat zbliżone do „ziemskiej technologii”. Pisząc to, bardziej mi się to skojarzyło do technologii Stealh. 
  3. Trzecia wersja to już pełnoekranowy statek kosmiczny mający długość ok. 130 metrów! To je widać na orbicie okołoziemskiej ale i ponoć i to co pokazuje nagranie poruszającego się nad ulicą w nocy olbrzymiego trójkątnego pojazdu! To TR6 TELOS.

MILAB – to właśnie te pojazdy z ludźmi na pokładzie wykorzystywane są w projekcie porywania ludzi wcześniej uprowadzonych i badanych przez Obcych. I właśnie tutaj przychodzi mi kwestia, że choć Ziemia jest więzieniem (wyjaśnię to innym razem) to przecież stało się to z pomocą ludzi, którzy de fakto zdradzili rodzaj ludzki. Bo chęć posiadania technologii i władzy zapoczątkowały umowy rządu (USA) z lat 40-tych, 50-tych i 60-tych przez co umożliwiło to nie tylko porywanie ludzi do woli, ale jeszcze robienia z nich króliczków doświadczalnych niekiedy wręcz w okrutny sposób!

DULCE – ponownie mi się pokazuje. Wraca kwestia hemoglobiny. Czuje, że wcześniej była przez Obcych bardzo pożądana. Z niej jak zrozumiałem tak właściwie wyciągali osocze, które było punktem wyjścia do ich badań. Widzę, że okres okaleczeń bydła i nie tylko (start lata 60-te) był właśnie zrobiony po to, gdyż mieli tak duże zapotrzebowanie na krew. Ale zaraz pokazuje mi się klonowanie jak te fabryki w Azji, które masowo klonują krowy. I wychodzi na to, że ten problem już mają rozwiązany. I ta krew (osocze) jest też przydatna dla klonów i reptoidów!

REPTOIDY – to armia Reptylian. To są klony – żołnierze tworzone w jednym celu: do walki w zdobywania światów, obsługi floty oraz obsadzenia licznych baz. Tutaj wymownie pokazuje mi się motyw z filmu Gwiezdne Wojny, gdzie armia klonów zasiliła Federację. Osocze jest im dodawane w czasie klonowania by byli bardziej agresywni? Są niżsi od Reptylian, bez ogona czy skrzydeł i bardziej humanoidalni. To właśnie z ich udziałem doszło do incydentu między Marsem a Jowiszem z Plejadianami. [o tym niebawem]

BAZA BUCCEGI – to możliwe, że widziałem właśnie tą bazę z hangarem do której wleciałem. Ale nie jestem na 100% pewien. Ale to właśnie ona zajmuje się zbieraniem kodu genetycznego (DNA) ludzi na Ziemi. Typuje też najbardziej zdrowe kobiety do przedłużenia naszego gatunku gdyby coś miało się u nas zadziać. [Patrz:    ] Te kobiety są w wieku 16-21 jako najbardziej odpowiedni okres dla macierzyństwa. Od nich są też pobierane jajeczka. Kiedy ma się wydarzyć zagrożenie kataklizmu itp. będą fizycznie zabierane. Są niejako oznaczone. Owa „suszarka” to miejsce wszczepionego implantu, który idzie do mózgu by kontrolować aspekty życiowe tej osoby. Są też dla nich do pary wytypowani mężczyźni, ale jest mi pokazane, że oni nie są już priorytetem i nikt nie będzie płakał jakby nie udałoby się ich zabrać.

STATEK MATKA – to specjalny statek do magazynowania naszego kodu genetycznego, próbek, jajeczek ale i zamrożonych płodów gotowych w każdej chwili zacząć proces odtwarzania populacji. [coś jak w filmie Pasażerowie z 2016 r.)  Pokazuje mi się również scena, że porywają osoby z całej planety (nie wiem czy to te kobiety wytypowane w czasie kataklizmu), ale inicjują seks z mężczyznami. Zachodzą one w ciąże a po 2-3 miesiącach usuwają im płody i je mrożą. Kobiety nawet nie mają pojęcia że są jak surogatki. Tutaj proces rozrodu nawet jeżeli wytypowane kobiety nie dotrą z różnych względów (nie mówiąc o sparowanych mężczyznach) zacznie się automatycznie w sztucznych macicach. Pokazał mi się film „Zapowiedz” z Nicolasem Cage’em, który właściwie obrazuje takie przygotowania. Niestety czuje, że niektóre z tych „gotowych płodów” tj. 2-3 miesięcznych trafia do badań m.in w Dulce! Tam jest niestety naprawdę niezła rzeźnia.

BADANIA – badania genetyczne są głównym priorytetem kosmitów. Dlaczego? Otóż pokazane mi jest, że człowiek ma zdolność rozwinięcia 12 nici DNA co jest wielkim potencjałem i wyróżnieniem rasy ludzkiej (nie oznacza to jednak, że to osiągnie) [1]  To jest jednak tak wielki potencjał, że właśnie to jest powód, że tak dużo ras zabiega o władanie Ziemię. I do tego jesteśmy kompatybilni co umożliwia tak szerokie spektrum badań genetycznych, z chimerami i innych. Dlatego tych badań robią na potęgę!

UJAWNIENIE – czuje, że natura jest tak silna w swoim planie, że nawet wykorzystując najnowocześniejsza technologię z czasem i ona zawiedzie. To dzięki tej niedoskonałości technologicznej ujawniają się informatorzy, dzięki którym wychodzi na światło dzienne tak dużo skrywanych tajemnic.


[1] O tym mówi np. Christina von Dreien, tj.  że 4000 l.p.n.e. ludzie mieli 12 nici DNA! Patrz: Czy ciemność przybyła przez Portal? | Christina von Dreien https://www.youtube.com/watch?v=bc9Mxpi_pVU  czas 1.00 +

Zeszyt nr 1, 117-120, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!