Syria: Assad, atak Zachodu, Turcja, Rosja, atom a prowokacje Izraela [M30/31 z dn. 30.06.2022]

Widzę przemówienie prez. Assada z przed miesiąca, czy może trochę dalej*. [Wideo: Odezwa prezydenta Assada [15.03.2022] Posłuchaj!] Media zachodnie wystąpienie zbagatelizują [tak też się stało!] ale świat arabski mocno zareagował. To był mocny przekaz hipokryzji Zachodu, manipulacji i kłamstw by zalegalizować swoje działania zwłaszcza obecnie na Ukrainie. I choć czuję, że podział na Sunnitów i Szyitów nie zelżał to jednak określenie wspólnego zbliżającego się wroga pozostanie w pamięci!

Zachód planuje atak – będzie kilka argumentów i prowadzonej narracji zanim to nastąpi. Nie znam kolejności ale widzę:

  • Plan odzyskania Wzgórz Golan będzie pokazywany w takim znaczeniu, że Assad będzie chciał go zaatakować (nie odzyskać!) [UWAGA I] Bo choć Assad faktycznie czuję to wyrazi tj. że Syria będzie chciała odzyskać okupowane Wzgórza Golan to wcale nie określi w jakiej formie a tym bardziej kiedy to ma nastąpić. Wojska izraelskie zostaną przeniesione na Wzgórza Golan. Izrael będzie atakował ale Syryjczycy będą się tylko jakby bronić i odpowiadać artylerią. [Palestyna: Strefa Gazy, atak IDF, 3 frakcje, Hezbollach, Zachodni Brzeg, Intifada czyli wojna!]

 

  • Broń chemiczna – Arabia Saudyjska ujawni nagrania (taśmy) rozmów potwierdzające rzekomo transfer broni chemicznej z Iranu do Syrii. (ale to wszystko będzie kłamstwo, nagrania spreparuje i przygotuje Mossad).

PROWOKACJA 1 – Arabia Saudyjska zostanie zaatakowana przez Huti uderzając w jej infrastrukturę Aramco. Szybko bez śledztwa i analiz wskaże się jednogłośnie na Iran jako winnego tego ataku. Następnie Rijad ujawni spreparowane nagrania między niby Iranem a Syrią o przekazaniu przez Teheran broń chemicznej Assadowi, by ten użył jej na cywilach i terrorystach w Idlib. (Północna Syria). Oczywiście to kłamstwa za którą stoi Mosad ale świat już nie odpuści. Zacznie się mówić o interwencji na podstawie tych „dowodów”! Ale będzie tu jakby widoczna opieszałość do działania bo sporo państw nie będzie się z tym jakby spieszyć?  (ale wobec Syrii i czy Iranu? Tu się zgubiłem). [M13 z dnia 30.05.2022]

Narracja więc będzie taka, że tzw. tyran i despota p. Assad ponownie zaczyna szaleć jak to niby miało miejsce w 2011 roku, kiedy to krwawo rozpoczął wojnę domową w kraju a co jest oczywiście wierutnym kłamstwem [Patrz: Wideo: Cała prawda o wojnie w Syrii] ale niestety świat nie będzie tego analizował a działał….

Atak – będzie jakby z dwóch stron (trzech?) uderzenie na Syrię, tak jak pokazuje mi się dokument oficera CIA z lat 80-tych[1]. Z północy uderzy Turcja** na co początkowo USA będzie patrzyła z aprobatą oraz przez nie tyle co sam Izrael a całą koalicję Zachodu (z Morza Śródziemnego) oraz i z terenów Iraku! Cele z powietrza będą głownie militarne ale mam poczucie, że i syryjska cywilna infrastruktura krytyczna będzie obrywać!? Damaszek będzie bombardowany. Zachód bezpardonowo dopuści się jawnego zamachu na życie Assada i jego rodziny. Zostanie ostrzelany z rakiet Pałac Prezydencki w Damaszku lub w jego pobliżu. Assad z żona Asmą ocaleją ale albo ich dziecko, albo jakaś osoba (młoda) z najbliższej ich rodziny zginie.[2] To będzie wstrząs dla świata muzułmańskiego (arabskiego?), który przejrzy na oczy tj. że wróg zaatakował bez pardonu i trzeba się będzie (zjednoczyć?) i z tym skonfrontować.

Dodatkowe wątki:

ATAK –  widzę miasto w którym wyje alarm przeciwlotniczy. To nalot! Nie mogę uwierzyć co się dzieje. Ludzie uciekają do schronów. Czuję potężne uderzenia. Kusz sypie się z sufitów. Kojarzy mi się to z Londynem podczas II wojny światowej, kiedy to V2 nadlatywały z Niemiec. Szukam odpowiedzi. Jakie to miasto? Pierwsze co mi przychodzi to Syria! Jest to bardzo duży atak rakietowy w oparciu o propagandę jakoby rząd Assada posiada broń chemiczną przekazaną im przez Iran. [To będą kłamstwa]

ASSAD – widzę przejętą postać prezydenta Syrii w towarzystwie swojej żony Asmy (która jest jakby w żałobie?). Jemu łamie się głos. Mówi coś do narodu wobec dokonanego ataku. Teraz też czuję jakby zginął ich syn lub ktoś równie im bliski [ Bliski Wschód: atak na Syrię, Assad, odezwa Chamanei’ego!]

***

BW – Tutaj będzie totalny wojenny bajzel. Pokazują mi się trzy fronty i jakby aż 17 państw, które będą aktywnie uczestniczyć w walkach! (jak to możliwe?)

1 FRONT (linia) –  Liban i Północna Syria! Będzie to wojna mocniej prowadzona po stronie syryjskiej niż Libanu (Hezbollahu) bo nie tylko Izrael ale i Turcja w tym będzie uczestniczyć.

2 FRONT(linia) – południowa Syria (Wzgórza Golan) aż po część Iraku (aż do morza?) Zarówno uczestnictwo Izraela jak i koalicji Zachodu. Mam też, że w Syrii będą (dodatkowe?) wojska rosyjskie. W ogóle będzie bardzo dużo wsparcia dla Syrii (ruch oporu?) przez Rosję, Chin i Iran. Izrael będzie się starał bombardować lotniska ale wtedy, gdy nie będą lądować samoloty koalicji Wschodu! [Rosja, Ukraina, Bliski Wschód (3 fronty), IZRAEL, IRAK a III WŚ]

Atom – żadna atomówka na Syrię czy Damaszek nie spadnie. To narracja strachu wykorzystując w tym celu proroctwa by w ten czas ludzie uwierzyli. Ale to manipulacja i tyle.

IZRAELSKIE PROWOKACJE; oczywiście Izrael będzie się starał by jak najwięcej chaosu w swoim otoczeniu spowodować.

  • Egzekucja 3 chłopców – zostanie to ujawnione przez Żyda, który nie zgadza się z polityką Izraela, jego terrorem i działaniami zwłaszcza wobec Palestyńczyków. Niestety materiał spowoduje chaos, który Izrael pożądał! Otóż ujawniony materiał przedstawia egzekucję (bo to tym będzie) 3 młodych Palestyńczyków przez siły IDF. To będą strzały w głowę. Pokazuje mi się to samo działanie, kiedy zabito niedawno dziennikarkę Al Jazeery Shireen Abu Akleh strzałem w głowę przez snajpera. [3]  I to spowoduje zamieszanie na arenie międzynarodowej choć czuję tu jeszcze większą ciszę i brak reakcji Świata. Nieliczne tylko acz bardzo dosadne słowa oburzenia i nazwanie tego po imieniu zwłaszcza z Włoch będą wyjątkiem od tego wszystkiego. To będzie bardzo wymowne. Wśród jednak Arabów i Palestyńczyków emocje się tu aż zagotują i to zarówno w Strefie Gazy ale i na Zachodnim Brzegu.
  • Bomba w Jerozolimie – Izrael podłoży i zdetonuje w mieście bombę co będzie mówione, że to terroryzm palestyński wymierzony w Izrael powoduje zagrożenie. To rozogni atmosferę. [kłamstwa!]
  • Wybuch pod Damaszkiem – będzie to robota Mossadu. Będzie podłożona a następnie zdetonowana bomba w jakimś instytucie lub centrum technologicznym (naukowym?) powiązanym z wojskiem. To będzie przed operacją Zachodu ataku na Syrię.

**Turcja – mam pokazane że aby odwrócić uwagę społeczeństwa od bardzo złej sytuacji gospodarczej kraju (inflacja, braki towarów i jakieś problemy z Lirą?) Turcja rozpocznie kampanię w północnej Syrii jakoby walcząc z Kurdami. Ale celem jest ostatecznie poszerzyć tereny syryjskie w poczet Turcji!

BW –  coraz mocniej będą naciski Zachodu wobec Iranu. Dojdzie też do ataku Turcji na Północną Syrię. Niby to będzie tłumaczone poszerzeniem granicy bezpieczeństwa przed Kurdami ale Syria zda sobie szybko sprawę, że to agresja. Wojska Assada staną do obrony granic. I choć Turcja będzie wykorzystywać swe drony bojowe to pomoc Rosjan oraz wykorzystanie w końcu systemów np. S300 nie będzie już Ankarze tak łatwo prowadzić działań wojennych jak w 2020. Turcja wyśle wojska zastępcze tj. SNA (FSA) do ataku. W odwecie rosyjska baza w Humajmim oberwie mocniej zaś ta w  Taurus mniej jednak straty będą dokonane. Również Izrael pod przykrywką walki z siłami Quds (Iranu) zacznie niszczyć technikę syryjską. [M13 z dnia 30.05.2022]

SZCZEGÓŁY WOJNY: TURCJA, IZRAEL, KOALICJA USA, ASSAD [M15 z dnia 3.06.2022]

SYRIA –  widzę atak Turcji na Syrię. Będzie mowa, że Ankara chce stworzenie (30?) kilometrowego pasa bezpieczeństwa, który zapewnić miałby jakby ochronę z Turcją ale jest to tak naprawdę Inwazja i próba zagarnięcia ziem w Syrii! Najważniejszym miastem dla Erdogana czuję, że to Aleppo co jest związane m.in. z ich przepowiednią związaną z ponownym nastaniem Wielkim Imperium ale nie tylko. Oczywiście Assad dokładnie zdaje sobie sprawę, że to nie o Kurdów tu chodzi. Początkowo będzie apelował o wstrzymanie i zaniechanie kampanii tureckiej ale szybko będzie wiadomo, że to nic nie da. Wojska SAA ruszą do obrony swojej ziemi. I choć początkowo drony zwłaszcza tureckie zaczną robić duże szkody szybko okaże się, że tym razem Syryjczycy z powodzeniem je zestrzeliwują i konfrontacja lądowa staje się już bardziej wyrównana jak ta z 2019/2020 rok? Okaże się bowiem, że tu będzie duża pomoc Rosjan. Oni bowiem również będą przeciwne działaniom Erdogana. Będą więc namierzać ruchy wojsk tureckich a zwłaszcza wspomniane pozycje dronów i przekazywać namiary Syryjczykom. Czuję, że nawet Rosjanie przerzucą do bazy w Humajmim system walki elektronicznej Murmańsk-BN (ewentualnie Krasucha?) . To spowoduje wielką wściekłość Erdogana. Dokona rękami SNA ataku na rosyjskie bazy wojenne. [patrz   ].  SNA w konspiracji dotrze pod rosyjską bazę i ją zaatakuje lądowo plus samolotami [mam pokazane że będą mieć, ale to możliwe?] oraz rakietami. Tego Rosjanie się nie spodziewają. W Humajmim będą duże straty (celem ma być ten system ale nie mam tu pewności) ale i też, choć o wiele mniej w bazie Taurus. To po tych wydarzeniach jeżeli będą miały miejsce Rosjanie naprawdę się na Turcję wściekną! Syria wykorzysta w końcu systemy S300!

IZRAEL –  Izrael będzie dokonywał coraz liczniejszych ataków na cele w Syrii oczywiście mówiąc, że atakuje irańskie siły Quds. W rzeczywistości syjoniści będą brali na cel syryjskie systemy przeciwlotnicze. Ale i tu Syryjczycy widzę wobec pełnej współpracy z Rosjanami zaczną coraz sprawniej i tu się bronić. Strzelą nawet izraelski samolot. Tak więc w pobliżu Wzgórz Golan SAA zacznie kumulować swe wojska jakby przeczuwając, że będzie inaczej jak zwykle.

KOALICJA –  jeszcze w lato wyjdą spreparowane przez Mossad nagrania syryjsko-irańskie ujawnione przez Arabię Saudyjską jakoby Teheran przesłał Assadowi broń chemiczną by ten użył ich w północnej Syrii (wobec dżihadystom w Idlib?) Koalicje z USA na czele na podstawie tych „dowodów” zacznie zbierać się na Morzu Śródziemnym i uderzy na cele w Syrii. Jakoby wg. wywiadu USA będą wiedzieć gdzie te składy z bronią chemiczną będą zlokalizowane. To będą cele pod Damaszkiem! Ale zaraz widzę, że uderzenie z premedytacją dokonają na Pałac Prezydencki Assada! I choć jemu się nic nie stanie to pokazuje mi się postać jego żony, Asmy. Wygląda jakby coś się tragicznego stało. Ktoś z rodziny zginie! (teraz jak piszę myślę o dziecku rodziców, ale to logika może kombinuje?). Koalicja Zachodu będzie się tłumaczyć, że tam też miały byś składowana broń chemiczna ale jasnym jest, że próbowano zamordować Assada i jego rodzinę.

DEIR AZ-ZOR –  czuję, że tam Syryjczycy zaatakują amerykańskie wojska. Tam bowiem Zachód rabuje syryjską ropę i to też będzie chciała Syria odzyskać. Amerykanie oczywiście będą się mścić, ale SAA odpowie i  przynajmniej jeden amerykański samolot zestrzelą. Nie wiem czy to wszystko w tym samym czasie się wydarzy co to opisuję ale Syria ponownie rozpocznie walkę o swój kraj! Łzy mi lecą po policzku. Pytam się czy życie Assada jest zagrożone ale czuję, że nie. To małe jednak pocieszenie bo ponownie rozpala się tam poważna wojna niestety. Pytam się również i o to, czy w Syrii zostanie użyta broń jądrowa? NIE, ufff i całe szczęście.

IRAN – Nie opuści Syryjczyków. Będzie ich wspierał. Wyślę nawet wojska a raczej doradców wojskowych samolotem do Syrii ale Amerykanie go zniszczą. W rewanżu czuję, że Iran gdzieś na morzu zatopi amerykański statek. Gdzieś jakby w cieśninie? To mi się skojarzyło, ale przy nim był jakby „korek”, jakoś tłoczno widzę. Teheran będzie dostarczał do Syrii broń różnej maści tak jak NATO Ukrainie.


 

[1] Opisałem to szczegółowo w art. „USA dąży do podporządkowania sobie Syrii już od dziesięciolecihttps://ripsonar.wordpress.com/2020/02/19/usa-dazy-do-podporzadkowania-sobie-syrii-juz-od-dziesiecioleci/

[2] [M10, str.27]

[3] Pisałem o tym na grupie Monitor Zdarzeń dn. 11.05.2022 r. https://www.facebook.com/100008590206290/videos/412529487070598

Zeszyt 1, 124 – 125 Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Realizacja zdarzeń:

[I] UWAGA: 13.02.2024  Damaszek jest w pełni przygotowany do obrony swojego terytorium w potencjalnym konflikcie militarnym z Izraelem, powiedział minister spraw zagranicznych Syrii Faisal Mekdad, w miarę jak kryzys regionalny trwa. Mekdad przemawiał na spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Iranu Hosseinem Amirem-Abdollahianem w Damaszku, gdzie omawiali wspólne wsparcie dla Palestyńczyków podczas wojny Izraela z Hamasem w Gazie. Mekdad powiedział, że Syria „stawia opór” Izraelowi od 1948 r., kiedy wybuchła pierwsza pełnowymiarowa wojna między kilkoma narodami arabskimi a nowo utworzonym państwem żydowskim. „Syria toczyła wojny przeciwko izraelskiej okupacji i jest gotowa toczyć wojny, ale to ona zdecyduje, kiedy i jak” – podkreślił minister spraw zagranicznych, zwracając uwagę na znaczenie Wzgórz Golan – części południowo-zachodniej Syrii kontrolowanej przez Izrael od 1967 roku. Zakończenie izraelskiej okupacji Wzgórz Golan jest „najważniejszym z naszych priorytetów” – nalegał Makded, dodając, że „Syria jest gotowa zapłacić cenę za wszystkie te operacje wyzwolenia”.

Najwyższy dyplomata Syrii podkreślił, że obecność sił amerykańskich i tureckich w tym kraju również jest „nielegalna” i należy położyć kres. Następnie Amir-Abdollahian potępił „nielegalną obecność obcych wojsk w Syrii” i oskarżył Stany Zjednoczone i Izrael o popełnienie „ludobójstwa” na Palestyńczykach. Stany Zjednoczone przeprowadziły w tym miesiącu naloty w Syrii w odpowiedzi na ataki rakietowe i drony na amerykańskie bazy w regionie. Pentagon oświadczył, że jego celem są powiązane z Iranem grupy bojowników, które stoją za zamachem bombowym 28 stycznia na placówkę w Jordanii znaną jako Tower 22, w której zginęło trzech amerykańskich żołnierzy.
error: Content is protected !!