NWO: III Rzesza, operacja Hightjump, Plejadianie a naród wybrany! [M39 z dnia 10.07.2022]

ANTARKTYDA –  to tam III Rzesza przerzuciła swych naukowców by rozwijać swoje dalekosiężne plany. Pokazuje mi się Baza 211 i chyba tam były prowadzone badania genetyczne nad tzw. „super człowiekiem„. Dlaczego? Jak się okazuje po to by sprostał podróżom kosmicznym!

HIGHTJUMP –  pokazuje mi się ta operacja Byrda z 1947 roku gdzie USA chciała raz na zawsze rozprawić się z Niemcami [1]. Niemcy mieli tam jednak swoje najnowsze „zabawki” w tym statki Haunebu[2] i rozgromili flotę amerykańską. Pokazuje mi się też, że te bazy niemieckie ostatecznie zostały jednak zniszczone przez cywilizację z wnętrza Ziemi (Szambala?). Dlaczego? Nie wiem. Czuję natomiast, że w 1947 Amerykanie chcieli użyć broni atomowej ale nie mam pokazane by to zrobili.

PLEJADIANIE –  to oni stali za kontaktami z Niemcami przed i w czasie II Wojny Światowej! Byli przez chwilę Szaracy ale to jakby „jednorazowa” sytuacja.  Kontakty z Aldebaran to ich, Plejadian robota! I to oni zaszczepili Niemcom idę szczęśliwości i pokoju na Ziemi czyli tzw. NWO – tj. Nowy Porządek Świata. To nie USA stoi za tym planem! Że jak się zastanawiam?  III Rzesza miała wprowadzić w czyn ten wielki plan, którego finałem miał być w końcu porządek i pokój na świecie! Pokazuje mi się Main Camp Hitlera i amerykański dokument, który mówił o niemieckim Nowym Porządku! [chodzi o dokument, który zrobiłem w 2012 roku pt.: Kontrola umysłu. Zbagatelizowany fakt współczesnego świata 2/4 czas od 36.30 WOW][3].

NARÓD WYBRANY –  no nie wierzę! Plejadianie wmówili Niemcom, że są narodem wybranym w tym przedsięwzięciu, tak jak Żydzi za czasów Jahwe w Starym Testamencie! I dlatego to oni pomogą im! Dali technologię, wiedzę i ideę! O ja …….! Ta manipulacja i w konsekwencji działania III Rzeszy na tych ideach bazowało! Ale jest mi pokazane, że to nie wyszło bo podczas II wojny światowej do gry weszli Reptylianie! Plejadianie musieli się wycofać ale nie zrozumiałem (jak na razie) dlaczego tak się stało? L

PROJEKT SPINACZ –  ideologia NWO trafiła do USA wraz z dobytkiem III Rzeszy wraz z przejętymi zapiskami, ludźmi i naukowcami. Dlatego też USA jakby wchłonęli misję nazistów. Tutaj dochodzą idee i wpływy Wielkiej Brytanii tj. idea Rodsa i Tajnych Stowarzyszeń, które z NWO Niemców jakby się uzupełniały! [czyli szło to dwutorowo?] To dało bogactwo i wpływy UK a ta misja zaczęto nazywać anglosaksońską!

PODRÓŻE W CZASIE – Tutaj pytam o to bo pamiętam, że Niemcy coś z tym kombinowali [4], ale pokazane mi jest że innym razem!

WIARA A RELIGIA–  pokazany mi jest, że to zupełnie co innego! Wiara to idea, która się spełni, zrealizuje. Ona napędza działania w człowieku. Jest bardzo ważna bo powoduje konsekwencje w działaniu. To pozytywna cecha każdego z nas! Natomiast wiara jako religia to jak w więzienie bo ogranicza nas i narzuca określone postępowanie a więc jest sprzeczne z wolną wolą!

IV RZESZA –  pokazane mi jest, że znajduje się na Księżycu. Mają tam swoją bazę na której kontynuują pracę z Antarktydy. Czuję tu jednak, że owa idea i cele NWO się zmieniły i już nie są tym co pierwotnie kierowało III rzeszą czyli zjednoczeniem na Ziemi. Tutaj pokazuje mi się ten film „Iron Sky”. Wymowne….


[1] USA vs Niemcy po II Wojnie Światowej https://ripsonar.wordpress.com/2013/08/15/usa-vs-niemcy-po-ii-wojnie-swiatowej/

[2] UFO produkcji III Rzeszy https://ripsonar.wordpress.com/2013/11/19/ufo-produkcji-iii-rzeszy/

[3] https://www.youtube.com/watch?v=3UbuROeV4Vc&t=913s

[4] Tamże

Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!