Hiszpania: wyludnienie, susza, migracje [M32 z dn.1.07.2022]

Pytam się o Hiszpanię, co się takiego stanie, że ma być wyludniona wg słów Jackowskiego?

KATALONIA – słyszę to słowo. Wszystko zacznie się od tego regionu północnej Hiszpanii i południa Francji. Te rejony doświadczą suszy. Będą wysychać strumienie i różne źródła wody. Czuje, jakby to obszar górski? Początkowo rząd będzie pomagał potrzebującym, ale kryzys w Europie zmusi do skupienia wszystkich sił i funduszy na gospodarce i zachowaniu ładu w kraju. Susza jednak nie ustąpi i to będzie się pogłębiać rozlewając się powoli ale sukcesywnie na południe kraju (w kierunku jego środka?). Ale to północna część najmocniej ucierpi! Naukowcy nie będą potrafili logicznie wytłumaczyć tak wielkiej anomalii pogodowej w tym obszarze. Do końca 2025 roku wszystko się ustabilizuje ale przez ten czas z tych obszarów ludzie opuszczą aż 2 mln domostw! To brak wody wygra z człowiekiem! Kolejne kilka milionów osób w ogóle opuści Hiszpanię bojąc się, że to dotknie cały kraj.

OŚ ZIEMI –  zmiana konta osi będzie odpowiedzialna za te zmiany i anomalię klimatu. Właściwie już to trwa. Z jakiś względów ten region – północna Hiszpania odczuje te zmiany bardzo mocno poprzez długotrwała suszę!  Ba, w całej Europie zacznie być coraz cieplej. I tak, będzie coraz bardziej prawdopodobne hodować owoce egzotyczne bo będą już mogły rosnąc, ale to się odbędzie w znacznie dłuższym okresie czasie!

ZASIEDLENIE – Rząd Hiszpanii będzie po roku 2025, kiedy ta susza minie zachęcać ludzi z Europy do zasiedlania wyludnionych do tej pory obszarów. [O tym mówił p. Jackowski]. Ale czuję, że i w samej Europie dużo się  wydarzyło spowodowane skażeniem! Zastanawiam się, czy tylko przez Czarnobyl, bo przecież to zdarzenie wg wizji miało być wyolbrzymione? Mam odczucie, że może o coś jeszcze innego chodzić. Dziwne… [uzupełnię te wątki lada dzień]

IMIGRANCI – przybędzie do Europy bardzo duża fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Wręcz jakby zalali stary kontynent! Hiszpania będzie takim krajem przejściowym by iść na wschód.

INCYDENT Z MAROKA – otóż nawiązuje do sytuacji próby sforsowania granicy z Hiszpania przez ponad 2 tys. uzbrojonych w kije i noże czarnoskórych imigrantów z Afryki. Widzę, że takich prób będzie znacznie więcej i z coraz większym natężeniem. Będą też coraz bardziej agresywni! Nie będą się bali atakować pograniczników nawet by zabić!

WIBRACJE – też czuję tajemnicze wibracje w Hiszpanii jak Kalina. Jakby ziemia tam drżała (wibrowała?) ale nie umiem zrozumieć tego powodu. Kojarzy mi się to z ruchem (uskokiem) idącym w dół w kierunku Afryki. Czy chodzi o jakieś naturalne naprężenia? Raczej z działaniem człowieka, ale tutaj mam mało zrozumiały przekaz. Jeszcze coś mi przychodzi z ozonem, z dziurą ozonową? Ale jakby mi się wydarzenia nakładają…


Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!