Wizje przyszłości: dwie drogi, wieś, Internet, Microsoft i Facebook [M60 z dn. 10.08.2022]

DWIE DROGI, WIEŚ PRZEBUDZONYCH

DWIE DROGI – Zadaje pytanie dlaczego czuję, że ten świat i Idee transhumanizmu będą zrealizowane? Czyli to oznacza, że przegramy? Mam TAK I NIE. Otóż niestety jest to poniekąd droga naszego rozwoju cywilizacyjnego i tego raczej nic nie zmieni. Więc po co ta walka, ujawnienie prawdy w tym zakłamanym świecie a zwłaszcza globalistycznych planów? Takie zadaje sobie pytanie? Otóż pokazuje mi się, właśnie PO TO ujawnianie jest potrzebne by ludzie mogli dokonywać wyboru własnej ścieżki życia – tzw. dwóch dróg! Albo wybiorą  zniewolenie technologiczne reprezentujące przewrotnie bogactwo i luksus (super miasta = transhumanizm) czy też rezygnacja z tego i pójście na łono natury. To droga kojarzy mi się coś jak faktycznie wsi za którą stoi nieskrępowana wolność życia, koegzystencji z naturą ale rezygnując jakoby z technologii. To tu w tym niszowym ale jednak świecie będą tworzyć go ludzie obudzeni.

WIEŚ PRZEBUDZONYCH –  prawda zawsze jest w mniejszości, gdy walczy o wszystko. I tu też tak będzie. Będziemy z czasem czuć się coraz bardziej wyalienowani, coś jak antyszczepionkowcy w czasie pandemii. Ale to będzie wybór życia. Ci co pójdą za technologią zaczną mieszkać w super osiedlach (na początku tej transformacji mieszkaniowej) a potem docelowo w tych super miastach. Dla nas, buntowników kochających wolność zaczniemy organizować się w grupy i zakładać wioski – własne społeczności.

MICROSOFT (Google), INTERNET a FACEBOOK

GOOGLE – Wprowadzi nowoczesnego asystenta AI (ten od świadomości), który całkowicie zmieni oprogramowanie komputerowe. Początkowo będą to specjalne gogle na oczy wykorzystując podłączenie jakby kabelkami do skroni. Spowoduje to całkowitą wirtualną interakcję z systemem – a chyba może nawet i myślą – chyba że to kolejny krok w tym kierunku.  Wszystko w ten sposób będziemy poruszać się w „systemie ” (Internecie). Wykluczy to docelowo potrzebę posiadania monitora jak i klawiatury. Tak jakby przez to podłączenie „system” będzie przechwytywać nasze myśli i w ten sposób obsługiwać system wręcz w tej samej sekundzie. Istne szaleństwo!

FOTEL – Kolejnym etapem (już zaczynam to dostrzegać w Internecie) to specjalny fotel komputery ze wszystkim bajerami jak u gracza tj. monitory, klawiatura itp. ale można już tu posługiwać się myślami. Do tego dedykowany jest będzie implant w ciele. To będzie bezprzewodowy kontakt z jednostką komputerową (fotel) zintegrowany ze światem Internetu. Wszystko bowiem idzie lub będzie szło w świat interaktywny z Internetem. Nie będzie np., tak jak teraz tylko przeglądane strony.

INTERNETOWA CHMURA –  ostatecznym celem będzie Internet zintegrowany z człowiekiem za pomocą implantu! Bez komputera, fotela i innych gadżetów. Taka pełna aktywność czy też łączność 24 h/dobę. Zintegrowanie asystenta Google (AI czuli sztuczna inteligencja) ze swoimi myślami. Surfowanie będzie jakby „wyświetlane” przed naszymi oczami tj. coś jak w filmie Terminator, albo świat wirtualny.

MICROSOFT –  firma rozrośnie się potężnie rozszerzając swoje zainteresowania zwłaszcza o cybernetykę! Będzie tak potężną firmą, że będzie posiadać własne wojsko, które będzie strzec „serce” serwerowe (super komputery?). To tu widzę, że dojdzie do ataku i wysadzenia ciężarówki ale zamiar się sprawcom nieudana. Nie wyrządzą założonych celów.[1]

FACEBOOK (Meta) –  wprowadzą kombinezon, który będzie całkowicie interaktywnie przenosił odczucia ze świata wirtualnego do naszego fizycznego! Dosłownie organizm będzie je odczuwał jak prawdziwe! Ludzie widzę, będą coraz mocniej wciągać się w świat wirtualny tj. w METĘ! [Coś jak film Player One?). Zwłaszcza młodzi ludzie będą tam lgnęli i to bardzo. Ba, widzę tam np. że będą organizowane dyskoteki! (trudno w to uwierzyć).


[1] Owe centrum nie jest jednak tym co we wcześniejszych miałem wizjach a które miałoby doprowadzić do III wojny światowej między Chinami a USA. [ale to TYLKO jedno z potencjałów zdarzeń!]

Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!