Polska: Pershing, Magdalenka, Żydzi a zmiana władzy! [M45 z dn. 18.07.2022]

MORDERSTWO – Widzę, że jestem w samochodzie. Za kierownicą siedzi facet i pali papierosa. Dużo musi palić bo aż siwo. Ma na ręku złoty zegarek i takie jakby skórzane rękawiczki ale nie jestem pewien. Kogoś śledzi? Nagle widzę basen. Pytam się gdzie to jest? USA? A tu słyszę polską piosenkę Shazzy! He, he czyli Polska. Widzę basen, który wydaje mi się jakiś znajomy i nagle słyszę strzały. Jakiś mężczyzna twarzą wpada do tego basenu. Zostaje zabity przez tego mężczyznę z auta. To zabójca ale czuję, że to ze służb! O kurczę to służby specjalne! Okazuje się, że to willa Pershinga, tego mafiozy z Pruszkowa! Ale czuję, że ta scena co właśnie widziałem miała miejsce później, tj. już po jego śmierci. Jego następca?

PERSZING –  czuję, że to był ogólnie pozytywny człowiek. Genialny kombinator i biznesmen a że mafia rządzi się własnymi prawami to musiał grać twardego i pewnie tak robił. Pokazuje mi się za to to, że złote lata dla niego to zmiana ustroju tj. 1989 i kolejna dekada tj. lat 90-tych. Czas ten był wręcz idealny dla przeróżnych biznesów. Tutaj mam, że coś nielegalnego nie oznacza od razu mordów, handel ludźmi czy narkotyki. I wtedy tak na początku było. To raczej tak jak z prohibicją w USA wsp. handlu nielegalnym alkoholem. Tak i tu znajdowano biznesy, które rząd nazywał złymi bo nielegalnymi a organizacje takiego nielegalnego procederu nazwano mafią. A z tym z czasem faktycznie rodziła się prawdziwa gangsterska. Tutaj pokazuje mi się film „Młode wilki”.

LUDZIE W RZĄDZIE – Pokazuje mi się, że podczas pojawiania się nowych możliwości po zmianie ustrojowej ludzie z rządu też zaczynali kombinować a że to było nielegalne nawiązywały się naturalne relacje z mafią. Tutaj widzę, że i obecnie jest praktycznie tak samo! 50% ludzi w rządzie ma mocno za uszami. Nic się nie zmieniło. Wtedy świat kręcił się w około Stadionu X –lecia ale teraz są inne „centra” m.in. Wólka Kosowska, która jest całkowicie przejęta przez obcą nację (przez Azjatów!?). He, he dziwne ale coś takiego z takimi ludźmi miał wspólnego LM tj. ten to od kraksy helikoptera. Ale oprócz tych powiązań były i są do dnia dzisiejszego też tarcia wspomnianych ludzi z rządu z mafią bo albo o wpływy chodzi albo by w końcu od tych gangsterów się w odciąć ale ci drudzy już nie chcą z tego rezygnować. I dlatego likwiduje się świadków takich kontaktów i niuansów. Morderstwo w basenie było takim zabiegiem.

MAGDALENKA –  dziwne ale pokazuje mi się, że teraz też przychodzi czas transformacji ustrojowej w Polsce tak jak to miało miejsce z początkiem lat 90-tych. I w rządzie o tym wiedzą tyle, że wtedy ze zmianą ustroju można było otwierać się na Zachód, czyli demokrację zaś teraz przychodzi mi zrozumienie, że to będą rządy amerykańsko – izraelskie z naciskiem na jeszcze mocniejsze wpływy i to już bez większego krycia się ze swym np. pochodzeniem. I najciekawsze! Pokazuje mi się, że Okrągły Stół i Magdalenka to wręcz to samo! Otóż Magdalenka to „prywatny stół” w którym widzę ustalenia: kto ma zostać, typować osoby, kto będzie jakby rządzić ówczesną „Nową Polską„. Tak dosłownie słyszę! To byli sami a przynajmniej w większości Żydzi! Natomiast tzw. Okrągły Stół to taka formalność by owe wpływy Źydostwa były skrzętnie utajone. Obecnie będzie jakby druga odsłona, taka powtórka z historii tyle, że jakby tym razem z wymianą zestarzałych już ludzi na zupełnie nowych!? Jprd…..

ŻYDOWSKIE WPŁYWY –  te nowe władze czyli tzw. rząd techniczny będzie takim transformującym początkiem tego procesu! Widzę, że tu są (będą?) amerykańscy i żydowscy ludzie, wielu z Izraela! (to możliwe?) Mało tego, widzę że ściągną tu dużo agentury z Mossadu by infiltrować i niszczyć opozycję antyżydowską czyli patriotów walczących o dobro polskiego narodu!

PRZETASOWANIA –  to właśnie przez te zbliżające się zmiany u władzy, politycy ci co mogą ustawiają się w kolejce w nowych strukturach a ci co mają za dużo za uszami będą opuszczać tonący okręt. (Ale to kurwa słabo wygląda! Obym się mylił….)

RATUNEK –  aż trudno uwierzyć ale pytam się jak mamy ocalić nasz kraj? Wzywać do obudzenia Polaków? Przecież na pewno wyszliby na ulicę ale zaraz mam, że nie! Nie wyjdą tak jak myślę! Że jak!? Otóż mam wyjaśnione, że Polacy się nie zbuntują, nie będą się bronić  bo normalnie w świecie jesteśmy za mocno podzieleni. Widzę wręcz jakby 50% na 50% i tu nie chodzi tylko czy ktoś lubi Żydów czy nie! Chodzi o to, że mamy naprawdę ich dużo w naszym polskim rządzie! I właśnie dlatego tak ochoczo będziemy ich przyjmować z Izraela! [patrz      ] [Mam pokazane, kto może nas od tego uchronić, ale jesteśmy już za bardzo zmanipulowani by te informacje swobodnie udostępniać].

ISKRA Z POLSKI –  pytam się w takim razie co z tymi przepowiedniami i odczytami licznych wizji, że z Polski wyjdzie Iskra? Mam odpowiedź, że to nie ten czas. To jest natomiast obecnie wykorzystywane byśmy w to uwierzyli (również widoczne w przeróżnych przekazach) tak jak cała ta narracja z Apokalipsą! Mamy w to uwierzyć bo wtedy biernie będziemy przyjmować to co się będzie działo w naszym kraju a zwłaszcza w świecie!

IMIGRANCI – Dopiero weszliśmy w okres mieszania się naszego społeczeństwa. Datą startową jest 24.02.2022 i wojna na Ukrainie. Ale niestety czuję, że to dopiero początek bo widzę też napływ innych nacji tj. Murzynów, Arabów, Żydzi i innych. Czuję, że już nigdy nie będziemy krajem jednolitym etnicznie. Ten proces długo będzie trwał długi czas i dopiero wtedy w jakimś momencie wyjdzie wspominana iskra z Polski co zmieni nasze postrzeganie i rolę w Europie.


Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!