Wielki Reset, biometria, mRNA a Geoinżynieria [M60 z dn. 10.08.2022]

WIELKI RESET: BIOMETRIA, mRNA, DARPA

WIELKI RESET –  pokazuje mi się, że jest to wielki plan ujawniony w ramach Agendy 21.[1] Obecnie jest realizowany pod nazwą Agendy 2030, którego celem jest pełna kontrola za pomocą biometrii. ONZ nie jest już organizatorem wdrażanych planów a raczej realizuje zakładane idee. To WEF czyli Światowe Forum Ekonomiczne w Davos wpływa nie tylko na wspomniane ONZ, ale WHO czy Komisję Europejską by realizować i budować struktury tj. fundamenty rządu światowego tzw. NWO (New World Order). Pokazuje mi się jeszcze jeden przyszłościowy plan tj. coś jak 2048, którego zwieńczeniem będzie transformacja naszego życia i funkcjonowania (jakby od nowa naszego świata. To będzie po kryzysie, kataklizmie, wojnie, pandemii i w kontekście tzw. „zwiedzenia” a wtedy wyłoni się owy jeden rząd światowy, którego CEPI [2] jest zalążkiem czy wręcz początkiem tej integracji władzy, kontroli i zdrowia poprzez katalogowanie każdego człowieka do aktywnego rekordu w jednej super bazie danych!

CHOROBY ZAKAŹNE –  Pytam się o ten ślad wymienianych kilku chorób, które pojawiają się w wielu miejscach (publikacjach i raportach) a na których zdaje się budowane są pandemiczne idee szczepień wykorzystujące mRNA.  Okazuje się, że to nie są tak naprawdę zagrażające nam pandemie a raczej ich rozpoznawalność że mogą nimi być – a to powodować ma w nas strach a przez to zezwolenie na wdrażania programu szczepień (mRNA) wkomponowane w system biometrii co ma umożliwić tak naprawdę skatalogowanie ludzkości (zwłaszcza tej z Afryki) by mieć wg tych planów w końcu rzeczywisty wpływ na każdego człowieka. I o to tu chodzi!

DARPA –  to ona, agencja nowoczesnych technologii wspierających amerykańskie wojsko finansuje i prowadzi zaawansowane badania nad bronią biologiczną (zleca i je finansuje). Docelowo chodzi o powstanie broni etnicznej by poradzić sobie z coraz bardziej rozwijającym się potencjałem Azjatów, zwłaszcza wobec Chin! USA uważa bowiem, że Chiny są ich największym zagrożeniem tym bardziej, że oprócz ich technologicznego rozwoju jest ich po prostu bardzo, bardzo dużo i wygląda na to, że będzie ich jeszcze więcej! 2011 –  mam pokazane, że w tym czasie DARPA rozpoczyna swoją aktywność w swoich badaniach, gdy rozpoczęła się wojna w Syrii. Wtedy zrozumiano, że argument użycia broni chemicznej [3] nie jest już efektywny a i opinia publiczna coraz bardziej skrupulatnie weryfikuje podawane informacje. Dlatego zmieniono formułę użycie takiej broni łącząc swoje plany strategiczne z założeniami Wielkiego Resetu.

GATES, GEOINŻYNIERIA I SUPERMIASTO (100 km)

GATES  – on ma skupiać uwagę świata a zwłaszcza teoretyków spiskowych! Dlaczego? Bo są inni, które choć robią to samo, ale dzięki niemu działają jakby w cieniu wdrażając plany niezauważane a przynajmniej nie tak alarmistycznie jak powinno to mieć miejsce. Właśnie dlatego jest ta narracja wojenna (Ukraina i niedługo Bliski Wschód – BW), by ludzie w strachu skupili się na tylko tej jednej kwestii i tyle. I to działa.

Obecnie sprzedaje bardzo dużo swoich akcji. Pokazane mi jest, że jeżeli zacznie kupować kruszce (takie dziwne, mało znane) to świadczyć będzie, że krach jest już tuż tuż! Jeśli natomiast ogłosi nową inwestycję, może wręcz założenie kolejnej swojej firmy technologicznej (inicjatywy?) – oznacza to, że załamanie rynków jest odłożone ponownie w czasie. Na pewno warto go obserwować co robi!

GEOINŻYNIERIA –  wiem, że Gates był w to mocno zaangażowany ale czuję że nadal w tym działa. Została tu wdrożona nowa, jakby lepsza technologia, która w pełni tych planistów czy też globalistów usatysfakcjonowała. To technologia z wykorzystaniem grafenu [Patrz: Chemtrial, szczepienia, grafen, 5G i kontrola populacji].

SZEJK W DUBAJU –   tj. założyciel World Government Summit w Dubaju zamierza wdrażać Czwarta Rewolucję w świecie arabskim! Takim zaczątkiem tych działań jest  THE LINE –  pierwsze tzw. budowane supermiasto, które widziałem w wizjach przyszłości.  Ten potężny plan tak właściwie się zmieni. Otóż budowla będzie krótsza (mniejsza) z jakich przyczyn (brak materiału?) ale powstanie. To będzie szczyt technologii i luksusu. Wejście do jego wnętrza będzie dedykowane tylko dla zarejestrowanego „mieszkańca” miasta! Postronny tam nie wejdzie. Budowla pokaże Światu  „Nową Rzeczywistość” czyli nową ideę, którą świat chyba będzie pożądać.

———————————————–

[1] Plan 21 https://ripsonar.wordpress.com/2013/10/23/agenda-21/

[2]

[3] Atak chemiczny w Syrii – to atak FAŁSZYWEJ FLAGI. https://ripsonar.wordpress.com/2013/08/27/atak-chemiczny-w-syrii-to-atak-falszywej-flagi/

Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 

 

 

error: Content is protected !!