Kryzys: ograniczenia towarów, upadek gospodarki i państwowe osiedla [M38 z dnia 9.07.2022]

KRYZYS – To będzie największy kryzys jaki dano nam doświadczyć w czasach nowożytnych. To będzie faktycznie zniszczenie dotychczasowego ładu finansowego, gospodarczego i ekonomicznego. Będzie tak źle, że nie będzie wręcz pomysłów jak temu zaradzić! [trudno mi w to uwierzyć, ale tak to widzę]

OGRANICZENIA TOWARÓW –  widzę przerwane łańcuchy dostaw. Będą limity towarów np. można kupić tylko 1 kg mąki czy 1 litr oleju. Widzę jakby kartki lub coś jak bony na paliwo czy węgiel itp. rozwiązania. Ogólnie to będzie towar ale przez nieregularne dostawy ludzie będą go momentalnie wykupywać a to złudnie będzie innym pokazywać, że są braki i to będzie nakręcać spiralę braków. Z drugiej strony widzę też, że ludzi będzie coraz mniej stać na różne rzeczy.

UPADEK GOSPODARCZY –  widzę zamykanie firm, wyprzedaż majątków (dóbr), mieszkań czy samochodów. Coraz więcej ludzi będzie w tragicznej sytuacji zwłaszcza mających kredyty prawdopodobnie hipoteczne. Widzę bardzo duży wzrost samobójstw. 20% Polaków będzie żyło na styk czyli od pierwszego do pierwszego. (To się tyczy w większości tych co mają kredyty!)

KREDYTY – Będzie propozycja umorzenia wszelkich kredytów ale to w 2023 poruszane, a może później. (z tym będą zapewne związane warunki ale nie załapałem o co chodzi i chyba to nie przejdzie). Ale co powinno zastanawiać nie widzę tu jakiś obiekcji czy buntu banków! One dostaną od rządów olbrzymie pieniądze wsparcia by nie upaść. Mam tu tez pokazane, że jeżeli miałoby być normalnie tj. zdrowa i zbalansowana gospodarka) to nie powinny rządy ich absolutnie ratować bo to prowadzi do całkowicie innego efektu.

DOCHÓD PODSTAWOWY –  będzie powoli ale sukcesywnie wprowadzany. Niestety ludzie będą tym zachwyceni a przecież nic nigdy nie dostajemy przecież za darmo. To wszystko realizacja założeń Agendy 2030!

SAMOCHODY –  będzie podatek od aut spalinowych. Na początku mały ale to będzie wzrastać tj. coraz więcej i więcej. I widzę, że będzie to nawet kilka tysięcy na rok plus dodatkowe koszty przy kupnie! Ludzie przez to będą z nich rezygnować. To kolejny cel Agendy 2030 w którym chodzi o ograniczenie przemieszczania się!

ZAKAZ WJAZDU DO MIAST –  widzę, że będą powoli wprowadzać zakaz wjazdu samochodów spalinowych w jakichś obrębach miasta. (od centrum i sukcesywnie coraz szerzej?) To zostanie zastosowane również np. w Warszawie!

ELEKTRYKI –  to wielka ściema i oszustwo bazujące na biznesie. Tak działa m.in. ekologia wg.  Agendy 2030! Pokazuje mi się zdjęcie do ładowania elektryka, a zanim stoi agregat Diesla! Tak właśnie to działa naprawdę. (widziałem takie zdjęcie w Internecie)

OSIEDLA PAŃSTWOWE –  widzę, że ze względu na kryzys, a raczej jak z niego wyjść (ratować społeczeństwo?) zostanie powołana specjalna grupa, wręcz coś jak nowy departament w rządzie zajmujący się budową państwowych osiedli przez państwową firmę budowlaną. Ale tu nie czuję, że będą oszustwa i kradzież bo państwowe. To będzie konkretnie prowadzone i realizowane, tj. z głową i naprawdę dobrze wykonane (nie Jak fuszerka deweloperów). To będą skupione w jednym obrębie, kilka, kilkanaście może więcej wysokich bloków czyli coś jak Ursynów z lat 70-80-tych. Będzie to jednak naprawdę mądrze rozplanowane z parkami, placami zabaw, rekreacją, sklepami i podobnymi rzeczami. Tu będzie faktycznie dominować zieleń. To będzie w pewien sposób autonomiczne osiedle bo wszystko tam będzie tj. jakby hurtem z góry robione. Słyszę też słowo „Smart City” czyli wszystko już tam będzie elektroniczne. [1] Widzę, że takie osiedla państwowe powstaną jakby na lewo od Białołęki. (Może powyżej patrząc na mapkę z Internetu). Zobaczymy.

  • MIESZKANIA –  wszystkie będą takie same (rozstawienie pomieszczeń?) by wykluczyć podział zamożności. Czynsze będą ustalane stałe i tańsze niż ogólna sytuacja rynkowa nawet patrząc na wynajem! To ma rozwiązać po części sytuację Polaków w czasie tego kryzysu.
  • GARAŻE –  sprawa auta będzie bardzo ważna i tu będą ustalenia zanim można będzie się wprowadzić. Otóż jeśli masz auto to piszesz oświadczenie (przy umowie jak rozumiem), że je posiadasz a wtedy musisz wykupić miejsce w podziemnym parkingu. Tylko takie bowiem są. Na zewnątrz nie zobaczymy żadnego zaparkowanego auta! W tej opcji jednak kwota takiego garażu oscyluje aż około 100 tyś zł więc to będzie duży przywilej na osiedlu. Jeśli nie masz auta piszesz deklarację, że mieszkając w takim osiedlu nigdy go nie kupisz bowiem w innym przypadku będziesz musiał się wyprowadzić z takiego osiedla. Grubo! Ale widzę, że ludzie pójdą na to. Ponownie czuję, że to jest celowo robione bo podlega pod założenia Agendy 2030. Nie nie wiem, kiedy to będzie realizowane ale docelowo czuję, że do 2030 roku będzie to już funkcjonować!

DOMY –  będzie podatek (coś ala katastralny?) uderzający w domu, bo to nasza wolność!


  1. Dopiero z czasem zdałem sobie sprawę, że to był obraz, który został zaprezentowany światu przez WEF czyli tzw. miasta 15 minutowe [patrz: 15-minutowe miasta. Za udogodnieniami czają się ograniczenia!]

Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!