Watykan: skarby, Franciszek, Ratzinger a rozpad Kościoła [M17 z dn. 9.06.2022]

WATYKAN – Posiada w swoich podziemiach niezliczone skarby, artefakty i wiedzę np. o Atlantydzie, wolnej energii itp. Mało tego mają w swoich archiwach pozostałości Biblioteki Aleksandryjskiej. Pokazuje mi się jak przed a może na początku pożaru, ktoś sporo tych papirusów wynosi z biblioteki i na osiołku wywozi. Papirusy trafiają w końcu do kościoła a docelowo do Watykanu! Pytam się kiedy te wszystkie skarby zostaną ujawnione? Jeszcze długo nie ale będzie!

PAPIEŻ FRANCISZEK –  okazuje się, że to wytypowany człowiek którego zadaniem jest zniszczenie od środka struktur kościoła. I to mu się uda! Wykorzystano abdykację Ratzingera by jego bezpodstawne i nielegalną kandydaturę przeforsować. I choć Ratzinger* też ma wiele za uszami to jednak jego wybrano legalnie. Tak więc Franciszek (Jezuita) ma misję popieranie LGBT czy dogadywanie się z globalistami i jawnie popieranie NWO! To było celem Jezuitów i to się w końcu im uda! Czuję, że to bardzo zły człowiek tak jak Ratzinger tj.  satanista składający ofiary z dzieci i to w murach Watykanu. Tak, to prawda. Pokazują mi się zeznania ludzi o których mówi Kevin Anet (patrz: wideo Kevin Annett. Satanizm, pedofilia, elity i Watykan [2016])  i to co Ratzinger i Franciszek wyczyniali w Ameryce Południowej. (kojarzy mi się Argentyna). Czyli Franciszek doprowadzi do rozłamu w kościele i go zniszczy od wewnątrz (schizma?). A jako sataniści dobrze się przy tym bawią.

RATZINGER – Benedykt XVI musiał abdykować bo wyszło za dużo brudnych spraw między innymi z satanistycznymi powiązaniami ujawnione przez Kevina i zagrożono, że wszystko to uderzy w Watykan! Dlatego musiał zrobić to co zrobił. Ale to był plan by obsadzić jeszcze gorszego człowieka – agenta!  Co ciekawe Franciszek przyjedzie do Polski (w 2023 roku?) Widzę przy nim naszą parę prezydencką. Jest ciepło. To jakby po to by modlić się za pokój by nastał. Ale to czas gdzie Putin czuję już oddał władzę i może dlatego sprawa proszenia o pokój? Nie wiem

WATYKAN – to instytucja robiąca biznes a w tle dwie główne frakcje walczą o tą władzę czyli Jezuici i Opus Dei. Ale to Jezuici powiązani z Iluminatami są najgroźniejsi. Czułem przy tej okazji, że faktycznie Iluminaci za pomocą Masonerii infiltrowali każdą większą wpływową grupę na świecie od Adam Weishaupta. (Ale warto pamiętać, że każdy chce zawsze ugryźć coś dla siebie).

UJAWNIENIE –  czuję, że będą ujawnione dwa bardzo obciążające Watykan kwestie: satanizm razem z krwawymi rytuałami  co wstrząśnie kościołem w posadach rozumiejąc, że jako instytucja przestanie mieć znaczenie. Księża czyniący dobro i naprawdę wykonując swoją posługę z powołania odwrócą się od niego. Zostaną też ujawnione transakcje finansowe banku watykańskiego (włamanie hakerów)? Okaże się, że Watykan wspiera finansowo wojny, działania polityczne oraz wszystko to co służyło takim interesom tj.: począwszy od Wall Street, wspierania komunistów, III Rzeszę po związki z Chinami! Zdziwiony jestem, czy na pewno Chiny ale pokazuje mi się tu, że pieniądz to biznes i robisz to nie patrząc na etykę, wyrzuty sumienia czy poglądy! To całkowicie zrujnuje wizerunek Kościoła z Watykanem jako religijnym centrum światowym.

Widzę też, że Franciszek ucieka z Watykanu. Musi, bo grozi mu niebezpieczeństwo (przez zwykłych ludzi?) by nie dokonali jakby samosądu ale nie wiem kiedy. Ratzinger umrze ale też nie wiem kiedy![1]


[1] Umarł 6 miesięcy później tj. 31.12.2022.

Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!