Afera Pizzagate poruszona w programie Bena Swanna!

Czym jest afera a raczej skandal Pizzagate? Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks.

I choć ten temat – dziwnym i niezrozumiałym dla mnie sposobem – nagle zostaje skutecznie wyciszony, a zainteresownych wyśmianych (choćby na polskim forum mediów publicznych), dziennikarz Ben Swann wraca do tematu i to dobrze przygotowany. Wiąże każdy aspekt afery z poszlakami pedofilskimi, o których media nawet nie pomyślą. A są to poszlaki naprawdę konkretne. I tak:

Pizzagate właściwie pochodzi z przecieku mailowego Johna Podesty opublikowanego w WikiLeaks. Ogólnie WikiLeaks ujawnił około 50 000 i przez te właśnie maile powstały płotki jakoby John Podesta był członkiem gangu handlującego usługami seksualnymi. Tak naprawdę jeden mail Podesty omawiał handel dziećmi dla usług seksualnych albo pedofilię. To fakt, ale istnieje też kilkanaście dziwnych mailów o pizzy i chusteczkach. Według rzekomych badaczy, te słowa o pizzy i chusteczki są tajnym kodem, używanym przez pedofilów.

Aby nie pisać tu całego skryptu, wymienie najważniejsze  tu rzeczy:

  1. W 2007 FBI upublicznia dokument zawierający symbole powszechnie używane przez pedofilów dla określenia swoich preferencji odnośnie dzieci.
  2. W lokalu Ping-Pong, którego właścicielem jest Alefantis, regularnie występowało kilku artystów. Są wśród nich Heavy Breathing i Sex Stains.
  3. James Alefantis, znajomy Davida Brocka, który odpowiadał za amerykańskie sprawy medialne. Kiedy o Pizzagate stało się głośno w internecie, Alefantis ukrył swój profil w Instagram. Co ciekawe w jego kontaktach są osobyz  Białego Domuy, Hillary Clinton, czy Obama… A same zdjęcia? Czemu je skasował.

Afera Pizzagate [wideo]

Org. title: Ben Swann Pizzagate Special (Reality Check TV)

UWAGA: Ben Swann zaginął. Nawet w internecie są sprzeczne informacje na ten temat.

Po pierwsze: 

W końcu gdy pokazał się publicznie 26 stycznia, chciał udokumentować że w ramach akcji crowdfundingu udostępnił materiał wideo ISIS, zostało usunięte, a pod nim znalazł się zapis że wszelkie datki zostaną zwrócone sponsorom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po drugie wpis z 27 stycznia głosi:

„Wracam do CBS46 w poniedziałek, lecz nastąpią tam zmiany. Największą zmianą będzie wygaszenie/likwidacja tej strony w dniu  1 lutego. Niektórzy się tym zmartwią, inni nie. #trustme”.

Dlaczego jego konta społecznościowe znikneły, czemu przed tym wydarzeniem umieścił (jeżeli to on) tak tajemnicze wpisy oraz dlaczego materiał o ISIS, którego wg tytułu stworzyło USA zostało wstrzymane, a datki na ten cel zwrócone? Jest wiele pytań na które narazie trudno jednoznacznie odpowiedzieć.

Dodatkowe info:

 

Ripsonar

error: Content is protected !!