Wizje przyszłości: Davos 2023, supermiasta, budowa, brama, zagrożenie [M152 z dn. 20.01.2023]

DAVOS: SPOTKANIE, SUPER MIASTA, BUDOWA, BRAMA, ZGROŻENIE

DAVOS 2023 –  pokazane mi jest, że osoby, które tam występują są nieprzypadkowo i to co mówią ma przełożenie w realizacji planów globalistów! I tak się będzie dziać. Widzę też rozmowy na boku tj. „prywatnie” i poza kamerami i grupami dyskusyjnymi. Wtedy konkretne zaproszone osoby dostają szczegółowe instrukcje co ma zrobić damy kraj lub firma, którą reprezentują. Niestety widzę, że Polska też bierze całkowicie w tym udział!

SUPERMIASTA – Mam potwierdzenie, że Arabia Saudyjska rozpoczęła proces budowy takich miast tzw. The Line! [1]

Docelowo widzę, że te miasta będą budowane w kształcie koła lub owalu. Ta zewnętrzna linia to kilkupiętrowy blok 5 do 10 piętrowy tworząc jakby naturalne odcięcie od zewnętrznego krajobrazu! Z zewnątrz widzę gładkie ściany ale z dziwnym „z ząbkiem” a od wewnątrz prezentujący się „mur” będzie już w formie bloku z oknami. Ten ząbek, a właściwie uskok będzie obsadzony lampami i czujnikami różnego rodzaju. Tu będzie też ochrona (strażnicy) a później zostanie obsadzony przez roboty? Dziwne ale to będzie jakby przygotowanie na jakieś zagrożenie z zewnątrz. Ale jakie?

SUPER  MIASTA: AUTA, ZIELEŃ, ZWIERZĘTA, ZDROWIE, INTERNET

BRAMA –  wjazd będzie tylko przez tunel długości „muru” tak jak około 25 m szerokości ale widzę, że nie da się bezpośrednio wjechać do samego miasta. Będzie to wejście zamknięte. Wszystkie osoby, które będą się kierować do miasta, będą przed murem pieszo wchodzić do środka. Tam będą specjalne skanery, które będą ich prześwietlać (jak na lotnisku) ale i weryfikuje stan zdrowia takiej osoby. Przy wchodzeniu do tunelu jest zakaz włączonego telefonu. Kto się nie dostosuje, a od razu to wykryją zostanie mu telefon czy jakikolwiek urządzenie nagrywające zabrane. W samym mieście swobodnie używać zdjęć czy nagrywań do woli. Jeśli chodzi o transport towarów, ciężarówki (może coś podobnego) będą wjeżdżać do tunelu, ale tam będą specjalnym do wyładowania towarów rampy. One też będą skanowane i analizowane. Dziwne ale jakby to wszystko nie pokazuje utopi. Raczej to nowoczesne miejsce za murami może to symulować, ale jednocześnie jakby chciało się szczelnie odseparować od zewnątrz bo jest jakieś nieokreślone jak na razie zagrożenie?

ZAGROŻENIE –  jak widzę te zabezpieczenia i ten tunel a nawet wspomniany ząbek w murze to w wychodzi na to, że jeszcze jakby do niczego nie doszło ale to coś już zostało wzięte pod uwagę! A to oznacza, że planiści i realizatorzy zdają sobie sprawę z owego tajemniczego zagrożenia i chyba są pewni, że się wydarzy.

TOWARY –  owe miasto będzie dożyło do tego, by być całkowicie samowystarczalne. Potrzebne rzeczy będą tworzone dzięki drukarkom 3D oraz 4D. Pokazane mi jest, że w ten sposób dosłownie wszystko da się stworzyć ale będzie problem, który widzę będzie dotyczył dostarczania (od producenta?) struktury (pierwiastków?) czyli „masy” z którego będzie powstawała w tych drukarka jakakolwiek rzecz. W późniejszym czasie i to zostanie rozwiązane!

SAMOCHODY – W środku takiego miasta nie ma prywatnych aut! Są za to taksówki oraz rozbudowana komunikacja miejska z autobusami i koleją. Wszystko autonomiczne! Będzie za to dużo rowerów!

ZIELEŃ –  widzę, że to będzie priorytet. Dosłownie wszędzie będzie w zieleni! Widzę też jakby park w środku miasta coś podobne jak to w Nowym Jorku.

ZWIERZETA –  początkowo będzie można je mieć, ale małe tj. coś do 5 kg? Dla większych zwierząt domowych będą już duże opłaty na które stać będzie tylko bogate osoby. Ale przyjdzie choroba, która spowoduje, że wszystkie zwierzęta zostaną zlikwidowane. Od tamtej pory nie będzie żadnych zwierząt w mieście.

ZDROWIE –  Po pierwsze wszyscy mieszkańcy będą szczupli i zdrowi. będzie wręcz „kult” zdrowego życia tak jak to miało miejsce za czasów III Rzeszy czy u komunistów. Widzę, że będą robione okresowe badania – automatyczne) ale nie wiem które i w jakim czasie przez implant (połączenie z Internetem tj. chmurą) w mózgu czy w ręku. Jak zostanie wychwycony problem (złe wyniki) od razu będzie przekierowanie do lekarza i wszystkie potrzebne robione na bieżąco badania medyczne. Będzie np.. takiej osobie odcinany dostęp do jedzenia, który mu nie służy! Coś jak w filmie Wyspa. Również siłownie będą bardzo modne jako nowy (stary?) sposób spędzania czasu (tak jak i basen). Ale ćwiczenia czuję nie będą po to by mieć mięśnie jak Kafar! Ogólnie będzie bardzo dużo uwaga wobec swojego wyglądu i aktywności. Szczupła atletyczna budowa będzie normą takich społeczności!

SZPITALE –  Są w nich realizowane operacje nieinwazyjne tj. kiedy to wpuszcza się w ciało mini roboty , które robią co mają robić wewnątrz ciała delikwenta albo jak już coś poważnego to będą wykorzystywane w pełni zautomatyzowane medyczne łóżka.  To będzie w miastach dostępne!

WIEK – Ludzie starszych będzie coraz mniej. Populacja będzie z czasem coraz młodsza. Pierw spadnie ta grupa wiekowa z 80 do 70 lat, a potem populacja zamykać się będzie coś około 60 roku życia! Będzie się do tego przyczyniać eutanazja ale zaniżenie wieku pokazane mi jest, że to będzie długi proces by takie „zrozumienie postępu” powstało, a zwłaszcza zostało w pełni zaakceptowane. O matko…

INTERNET –  będzie spersonalizowany, kiedy będzie się z niego korzystać. Wtedy algorytmy (AI) będą blokowały pewne „rewolucyjne” informacje, która taka osoba by szukała. I będą one znikać (już to mam wrażenie ma miejsce) tj. uznane za treść nieodpowiednie. To będzie taka „miękka” cenzura bo taka osoba nawet nie będzie świadoma cenzury. Natomiast wiedzę o osobie będzie czerpano z tzw. kartoteki profilowej. [141/193/2].

KOPUŁA –  na tym etapie nie ma jej. Widzę piękne niebo ale jak już będzie to czuję, że to będzie rodzaj pola siłowego ale nie w takiej formie jak w filmie powiedzmy Truman Show czy Igrzyska Śmierci!

TV –  o dziwo będzie telewizja a na pewno jakby „miastowa.” Czuję tu jednak, że dostęp do wiadomości ze świata będzie mocno kontrolowana przez telewizję. Ponownie wejdzie cenzura i prezentowane ze świata informacje będą pokazywane (udostępniane) ale w takim zakresie, które jest akceptowalne i kreowane według potrzeb planistów tego Nowego Świata a raczej Nowej Rzeczywistości! Będzie za to dużo filmów i jeszcze więcej seriali. Wręcz na seriale będzie największy nacisk! [patrz   ].

NOWY GATUNEK FILMOWY –  powstanie nowa kategoria filmowa. Coś jak Anime ale to będzie jakby połączone ze światem wirtualnym w którym możemy być! Jakby będziemy mogli patrzeć „oczami” głównych postaci? Kurczę nawet trudno mi to obecnie wytłumaczyć.

SYNTETYKI –  wracam pamięcią do wizji o nich i super miastach [dodam po majówce]. Sięgały te wizje ok. 2050 r.  ale coś teraz czuję, że tamten opis to raczej o wiele dłuższy okres w czasie bo to nie zazębia się z tym co teraz obecnie widzę. Muszę to jeszcze zgłębić porządnie.

 

Powiązane materiały:

1) Miasta przyszłości, struktura władzy, życie, kopuła, wojna a nowa cywilizacja


[1] Miasto w wieżowcu o długości 170 km, brak ulic. Saudyjczycy pokazali, jak ma wyglądać The Line [money.pl]

Zeszyt 2, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!