Ole Dammegard w Polsce, podczas konferencji Exposing The Truth 04.2017

Witajcie.

Przedstawiam Wam ciekawy wywiad z ciekawą osobą, który się odbył w dn. 22.04.2017 r. w Hotelu Puławski podczas trwania konferencji „Exposing The Truth”  na Akademi Finansów i Biznesu Vistula organizowanej przez Madlen i Stewarta Swerdlowa. A więc do rzeczy.

Ole Dammegard, bo o nim mowa od 30 lat zajmuje się tematyką Operacji pod Fałszywą Flagą. Tłumaczy, że przez lata analiz nie natrafił nigdy na muzułmańskiego terrorystę. Jego badania pokazały, że ponad 90% przypadków dotyczy terroryzmu krajowego, sponsorowanego przez rządy krajów, gdzie miały one miejsce. Takie sytuacje mają na celu wystraszenie ludzi i zmuszenie ich do podporządkowania się sile rządzącej. Te praktyki mają miejsce od czasów starożytnego Rzymu. Tłumaczy, że schemat wg którego przeprowadzane są ataki, mają na celu ograniczanie swobód obywatelskich, terror jest narzędziem NWO.

Wydarzenia w Danii, Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii (ale nie tylko) faktycznsą są celowo przygotowane „pod publikę”. Jak twierdzi, nie ma w terroryźmie pojęcia samotnych wilków. Wszystkie ataki mają na celu destabilizację nowoczesnego społeczeństwa, poprzez wywołanie strachu. Stąd celem ataku jest by media transmitowały je na cały świat. Dlatego coraz częściej odbywają sie w miejscach gdzie jest najwieksza różnorodnośc obcokrajowców. Piorytetowymi celami stały się więc miejsca związane z transportem masowym – dworce, lotniska itd.
Wspomina również o tym, że wydarzenia takie jak m.in. atak w Bostonie, ataki z 11 września w USA, atak w Londynie, czy w Norwegii należą ewidentnie do zaplanowanych akcji, wykonywanych przez mały oddział wojska tranportowany z miejsca na miejsce samolotem tranportowym. Twierdzi, że po wydarzeniach z 11 września strategia się zmieniła i ataki mają być na coraz mniejszą skalę, ale w ściśle zaplanowanym otoczeniu. Żródła Ole w CIA potwierdzają, że tak właśnie się to się organizuje i funkcionuje.
Używa pojęcia globalny podróżniczy (objazdowy) terror – gdzie te same schematy są stosowane na całym świecie.
W kwestii imigrantów z Afryki odwołuje się do istoty NWO oraz Agendy 21, mających za cel podzielenie i podbicie kolejnych obszarów świata. Opisuje techniki wojny psychologicznej, manipulowania liczbami ofiar, wojny napędzanej przez służby specjalne. Tłumaczy, że politycy są kontrolowani przez swoich władców.
Współczesne wojny są rozpętywane w ramach akcji Fałszywej Flagii. Akcje te są organizowane na zasadzie zwykłej działalności – zwykłej firmy, która odpłatnie jest w stanie przeprowadzić zorganizowane inscenizowane ataki na całym świecie. (zaplanowane, sfingowane wydarzenia z rekwizytami, aktorami kryzysowymi, statystami i synchronizowane z przeprowadzanymi ćwiczeniami – szczególnie przy wiekszych spreparowanych atakach).
Przewiduje, że dojdzie do ataków w trzech miejscach jednocześnie – jednym z miast jest Kopenhaga nieopodal dworca centralnego, celem ma być wieża Mirage, która jest obecnie wyłączona z dostępu ludzi postronnych (przeprowadzane są remonty drogowe).
– tłumaczenie polskie planowane na koniec maja.
Ripsonar
Inne materiały wideo Ole:
error: Content is protected !!