Wywiad z Irene Caesar w Polsce, podczas konferencji Exposing The Truth 04.2017

Witajcie.

Przedstawiam Wam drugi jakże ciekawy wywiad z Irene Caesar.  Spotkanie miało miejsce 22.04.2017 r.  w Hotelu Puławski podczas trwania konferencji „Exposing The Truth” na Akademi Finansów i Biznesu Vistula organizowanej przez Madlen i Stewarta Swerdlowa.

Irene Caesar zajmuje się filozofią nauk ścisłych a zwłaszcza fizyki kwantowej, w której to dziedzinie posiada tytuł doktora. Irene jest także prezesem amerykańskiej firmy Wave Genome zajmującej się badaniami w zakresie kosmetyków odmładzających, lecz także badaniami nad GMO, oraz badaniami nad polepszeniem życia ludzi. W tym zakresie Wave Genome zajmuje się już produkcją leków bioelektronicznych.

WYWIAD: Irene Ceaser in Poland. Exposing The Truth 04.2017 [ENG]

W wywiadzie wspomina o wielu kwestiach z którymi boryka się obecny świat. Mówi o Dawidzie Rockefellerze jako osobie zamieszanej w program depopulacji Ziemi, wywołany przez zmniejszającą się ilością surowców naturalnych. Wspomina też o planach wymiany obecnych rubli na ruble wymienialne na złoto, które będą produkowane chemicznie, dzięki technologii kwantowej. Mówi o tym że tzw Złoty Standart nie ma uzasadnienia, ponieważ złoto można produkować. Fakt ten może zachwiać obecnymi fortunami oligarchów.

O czym w takim razie mówi Irene?

Porusza temat pochodzenia Słowian i pochodzenia nazwy Słowianie.  I tak pokrótko warto tu nadmienić iż wg Irene nazwa Słowianie pochodzi ona od rosyjskiego słowa „Jastrząb” jako plemię Jastrzębi, stosujące system matryjarchiczny. Symbolem plemion był ognisty jastrząb, znany jako Rarok – od Ra – jako świętego światła. Kult Ra z kolei wywędrował od Słowian do Egiptu oraz Indii.

Irene porusza też temat reptylian, bo Bogini Ra miała głowę pokrytą wężami, jak i jej kończyny. Irene twierdzi, że Arytoteles – macedoński filozof – twierdził, że wszystkie gatunki zwierząt są wiekuiste. Tłumaczy, że wszystkie greckie bóstwa wywodzą się ze słowiańskich wierzeń. Porusza kwestię prawdziwej historii Imperium Rzymskiego, tego że Watykan jest fikcyjnym tworem, podczas gdy prawdziwe imperium rzymskie istniało równolegle w innym miejscu. Omawia kwestię zastosowania symbolu smoka a tak naprawdę słowiańskiego gryfena na flagach krajów, gryfen też symbolizował system matryjarchatu. Tłumaczy też w jaki sposób bóstwa w Hinduiźmie wywodzą się od bóstw Słowiańskich.

W kwestii satanizmu – mówi o istocie szatana jako negroidalnego [1] boga górnego Egiptu, czczonego przez negroidalnych żydów. Wspomina o globalnej wojnie, która miała miejsce około 1600 roku p.n.e., co zostało dokładnie udokumentowane. W wojnie tej użyto broni antygrawitacyjnej, plazmowej oraz innych bardzo zaawansowanych broni – czego ślady można odnaleźć pod ziemią.

Porusza też temat pochodzenia ludzi, wymieniając znanych ludzi ze świata polityki. Opowiada o pochodzeniu swastyki, o wimianah – latających pojazdach z prehistorii. Porusza temat sfingowanego lądowania na księżycu, atakuje także Davida Icke i jego teorie o Reptylianach i Obcych. Tłumaczy też dlaczego zajęła się rozwiązywaniem różnych tajemnic i sekretów na świecie.

Opowiada o tym, że Polacy tak jak Kazachowie nigdy nie poddali się w pełni tyranii Watykanu, i wpomina o miastach polskiego pochodzenia takich jak Konstantynopol.

Nawet w Eposie o Gilgameszu napisano, że Gilgamesz udał się na północ, przepłynął morze Aralskie, aby spotkać się z bogami. Czyli Gilgamesz udał się do Rosji, aby spotkać lokalnych bogów (Rosjan).  Gilgamesz był sam z siebie w 2/3 bogiem bo w 2/3 był Rosjaninem.

Irene zdementowała też pogłoski jakoby Ona i jej firma była powiązana z kontrwywiadem.

Tłumaczy także, że technologia niszczy rodzaj ludzki, bo wpływa na częstotliwość kryształów, którymi są ludzie.

Na koniec przestrzega polaków przed GMO, szczepieniami, dodawaniem fluoru do wody pitnej, dlatego że pewne grupa ludzi o poglądach satanistycznych dąży do wywołania globalnej wojny.

Irene i ja. Bardzo miło mi było poznać tak intrygującą osobę.

Polecam inne wywiady  artykuły:

Ripsonar


  1. Negroidalny  biol. rasa człowieka – antropologiczny typ czarnej rasy człowieka, charakteryzujący się brunatnym odcieniem skóry, ciemnymi, skręconymi włosami i ciemnymi oczami, szerokim, płaskim nosem oraz grubymi wargami.  (portalwiedzy.onet.pl).
error: Content is protected !!