Miranda Kelly i projekt Twin Flame.

Miranda Kelly i Robert D. O’Finioan

Miranda Kelly i Robert D. O’Finioan

Miranda Kelly [1] – jako dziecko posiadając zdolności psychiczne trafiła do projektu Talent. Została przeszkolona z czarnej magii, zdalnym widzeniu i komunikacji z Obcymi. Początkowo miała trafić do przemysłu filmowego (Hollywood), lub muzycznego jako zaprogramowany  seksualny kociak i zabójca, ale szefostwo zmieniło zdanie. Jej zdolność wzmacniania sił psychicznych innych osób w jej otoczeniu przyczynił się, iż trafiła do projektu  Twin FlameW taki sposób Miranda mając 14 lat stała się wzmacniaczem dla osoby o kodzie Omega Unit 197, znanego nam jako Robert D. O’Finioan! Było to w latach 80 – tych. Następnie trafiła do projektu Seagate, gdzie została przeszkolona jako technik badawczy,  gdzie dzięki zdolnościom (w tym wypadku podróży astralnych) wchodziła w umysły hybrydowych potworów w celu ich kontroli.  Mirinda ma przynajmniej trzy osobne osobowości. Pierwsza to ta, którą widzimy jako osoba poszukująca wspomnień ze swojego życia i chcąca poskładać to wszystko do kupy. Kolejne to bycie czarownicą (wydaje mi się, że chodzi tu o zdolności parapsychiczne i być może rytualistyczne, ale muszę to jeszcze zweryfikować), szpiegiem oraz uśpionym zabójcą znanym jako “Line 3.”.

Podprojekty projektu Talent:

Project Scream – dziecięcy zamachowcy, zabójcy 

Projekt Lolita – dzieci używane jako niewolnice seksualne w Hollywood

Projekt Seagate – program genetyczny ludzi i zwierząt morskich w celu stworzenia hybrydowych stworzeń, kierowanych jak awatary przez kontrolę umysłu lub astral  mających pomóc w głębinach mórz np. przy odwiertach naftowych oraz pełnić rolę zabezpieczania obiektów przed Acturian z podwodnych baz. Program finansowany m.in. przez TESCO (nie supermarket… ale firma specjalizująca się w produkowaniu m.in. wysokiej jakości elektroniki do zastosowań militarnych i przemysłowych bardzo znana w kompleksie militarnym w USA).

Projekt Twin Flame – łączenie osoby medium dla innej osoby ze zdolnościami PSI aby była wzmacniaczem zdolności tej własnie osoby.

Materiały z jej udziałem:

 youtube logo Duncan O Finioan & Axe on MK-Ultra and the Super Soldier Program (eng. Awake and Aware Sept 2011 Project Camelot)

-Telling The Time with Dave Corso, Miranda Kelly, and Duncan O’Fnioan-
http://exotica-radio.squarespace.com/…

-Miranda’s Testimony with Duncan O’Finioan and Miranda-Kelly(OffplanetRadio)
http://exotica-radio.squarespace.com/…
http://offplanetradio.com


error: Content is protected !!