Andy Pero i projekt Superman

Andy Pero (Michael Andrew Pero 1969 ur.) po raz pierwszy ujawnił się ze swoimi wspomnieniami w sierpniu 1998 roku jako gość specjalny Prestona Nicholsona w serii wykładów w Filadelfii. Andy swoje przeżycia zaczął sobie przypominać w 1996 roku (Rhino), choć zdawał sobie sprawę, że nawet wtedy miał nad sobą kontrolera w postaci współlokatora. [osobę kontrolującą/ zarządzającą jego alter osobowościami, a niekiedy nawet jego całym życiem – przyp. aut.].  Zeznania Andy’ego klasyfikują go jako kolejnego super żołnierza działającego na różnych frontach i w przeróżnych misjach. Został wykreowanego przez zdegenerowanych psychopatów, którzy za pomocą technik kontroli umysłu; tortur, traumy i technologii, wykorzystując jego wrodzone umiejętności zrobili sobie kolejną marionetkę do własnych – realizowanych w głębokim ukryciu przedsięwzięciach rządu USA.

Po jednym z takich publicznych wystapień tj. z Janet Russell, prowadząć własne telewizjne show o nazwie „Beyond”, Andy powiedział w podcaście radiowym, że agenci próbowali go porwać i zabić ale na szczęście nieskutecznie. Udało mu się również wyeliminować z jego krwii mikroskopijnych „nanitów” za pomocą urządzenia do oczyszczania krwi, które uaktywnione miały go zabić.

We wrześniu 1998 roku Andy został aresztowany w swoim domu w Jersey. Przyczyniła sie do tego również jego była dziewczyna. [należąca do programu seksualnego MONARCH] Rozchodziło się o broń jaką miał przetrzymywać nielegalnie, ale wszystko miał zgodnie z prawem. Nic to nie dało. Pretekst jest i nakaz sądowy też więc wyjścia nie ma.  Został zatrzymany i trafił do szpitala psychiatrycznego na kilka tygodnii po którym oceniono, że jednak jest zdrowy psychicznie. Jego rozmowność na arenie publicznej po tym wydarzeniu z każdym dniem zaczeła maleć. Miał coraz więcej obaw o siebie. Dodatkowo kiedy wydawało mu sie , że przypomina sobie coś ważnego z jego „nieświadomego życia” stawał się bardzo rozstargniony i jakby coś w jego ciele usilnie chciało go od tego tropu odwrócić – rozproszyć uwagę. (coś jak z umykającym obrazem snu, kiedy sie budzimy).

W końcu definitywnie zrezygnował z wystąpień publicznych; z programów telewizyjnych i wywiadów z obawy o swoją żoną. Wg Andego ma z nią 8 -letniego syna i że jego porywacze / kontrolerzy wykorzystywali to przeciwko niemu jako szantaż. Zabiją ich jak nie ucichnie ze swoimi rewelacjiami. Zadziałało, a przecież to proste i skuteczne techniki stosowane chyba już od starożytności… a przecież w arsenale Rządu Cienia maja najnowocześniejszą technologię – astralnych zabójców itp… Hmmm…

Projekt Superman

[Uwaga; moim zdaniem nie jest to właściwa nazwa projektu, ponieważ jak Andy sam z jednych z wuwiadów przyznał, miał takie przezwisko „Superman” ze względu na swoje umiejętności. Pamietajmy, że inni super żołnierze również wykazywali niektóre, acz podobne zdolności – jak chociażby Duncan O’Finioan. – przyp aut.]

Urodził się w Fallon, Nevada, w listopadzie 1969 roku. Jego ojciec był komandorem porucznikiem w Naval Air Station Fallon w Newadzie w tym czasie. Wierzy, że jego pierwsze doświadczenia z programowaniem i kontrolą umysłu rozpoczęły się w momencie gdy miał 2,5 roku.

1974 – Mając 5 lat, moja rodzina zamieszka w Monachium w pobliżu Bazy Lotniczej McGraw Troop ( McGraw Kaserne Army Troop Air Base) w której pracował jego ojciec. Pamięt, że uczestniczył w dwóch różnych klasach w przedszkolu. Jednym prowadzonym w języku niemieckim, którym mówił płynnie a drugim prowadzonym po angielsku znajdującym się w pobliżu bazy ojca gdzie zaczął sie jąkać, a owych lekcji zupełnie nie pamietał. [jak się okazało, jąkanie było spowodowane elektrowstrząsom]

Andy ma wspomnienia sesji tortur już w wieku dwóch lat, gdzie był poddawany terapii wstrząsowej wraz z igłami wbijanymi aż do bębenków w uszach i m.in w genitalia. Dlaczego dopuszczano się owych tortur? Owe traumatyczne doznania (czym młodszy obiekt tym lepsze rezultaty)  miła na celu spowodowanie u Andy’ego dysocjację (rozszczepienienie) osobowości tworząc nowe alter ego. Jest to zwane w psychologii tj. MPD a obecnie DID). Powstałe alternatywne osobowości zostają zaprogramowane wg konkretnych parametrów zgodnie z przeznaczeniem i działaniem przy czym każda z osobnych osobowości nie jest siebie nawzajem świadoma! Nie znając więc strachu, pamięci zdarzeń i emocji, wzmocnione nowymi umiejętności i zwiekszeniem naturalnych zdolności obiektu-  jak u Andy’ego (dokonane jak programowanie w komputerze) osoba taka stauje sie w pełni poddana kontroli umysłu robiąc każdy rozkaz swojego operatora.

[Warto wspomnieć, iż własnie dzieci z określonymi predyspozycjami i zdolnościami (bardzo często z rodzin wojskowych lub z wielopokoleniowych rodzin satanistycznych – gdzie traume rozpoczyna się „w rodzinie”) do których zalicza się tych pierwszych Andy potwierdza doniesienia innych informatorów – super zołnierzy w tym temacie. Nabór dzieci do tego celu w USA zajmuje się Projekt Talent – przypis aut.]

1976 – wrócili z powrotem do New Jersey w USA. Szybko się okazało, że mając 9 lat ma bardzo wysokie IQ plasujące go jako przysłowiowego geniusza.

1981 – mając 10 lat matka zapisała go na kurs metodą Silvy [metoda pracy z umysłem, bazująca na wizualizacjach po sprowadzeniu fal mózgowych do poziomu alfa lub theta. – czyli umiejętność skupiania się we własny umyśle na tyle mocno by przy odpowiednim stanie (za pomoca technik relaksacyjnych) np. potrafić leczyć swoje ciało, oraz np. oddziaływać przy odpowiedniej kocentracji na oddalone przedmioty). To własnie tu prowadzący kurs przedstawił go dwóm wojskowym; Pan Green i Pan Blue którzy okresowo towarzyszyli mu, szczególnie podczas wydarzeń sporotowych. Pamieta, że któregoś razu podeszli owi wojskowi i jeden z nich powiedział, że słyszeli o jego bardzo specyficznych zdolnościach i że nadejdzie dzień gdy będzie dla nich pracował.

Posiadał ponad przeciętne wyniki w sporcie, głównie w piłce nożnej ale i w podnoszeniu ciężarów. Okazało się, że wszystkie wizualizacje jego pragnień jak czary realizowały się zgodnie z życzeniem. Siostra nie była gorsza, gdyż np. raz np. rzuciła nim przez cały pokój, kiedy nie mogła go nauczyć tańczyć. To własnie jego siła i ścieżka kariery spowodowała zwrócenie jego uwagi na niejakiego  dr Purrizzo, wraz z jego żoną i jedną kobietą. Chcieli udowodnic, że bierze sterydy. Używali pentonalu sodu, hipnozy a przy okazji kobiety wykorzystywały go seksualnie.

Andy Pero

Programowanie

1988 – Jego kolejne programowanie rozpoczęło się na dobre na Uniwersytecie Rochester w Nowym Yorku w prywatnym pokoju na poddaszu lub ostatnim piętrze biblioteki. Tam zaczeły się prawdziwe labolatoryjne traumatyczne tortury z udziałem niemieckich lekarzy –  w tym udziale prym brał udział nie kto inny jak jego ojciec, okazując mu ojscowski…. ból i cierpienie. Był nazywany Adolfem, ze względu na jego aryjskie cechy; srebrne włosy i niebieskie oczy. Był zagorzałym nazistą jak i wielu innych w jego gronie, w tym wspomniany wczesniej Pan Green. [1] Tak więc bili go nawet kilka krotnie w ciagu dnia, był poddawany elektrowstrząsom, i np.  topieniu go  (mówiono mu przy tym, że może w wodzie oddychać) a gdy on umierał odratowywali go. Technik tych było jednak znacznie więcej.

Andy wyjaśnia, że w USA było tak dużo lekarzy nazistów i naukowców zaangażowanych w tajne projekty wojskowe, gdyż po II WŚ amerykańskie agencje wywiadowcze z otwartymi rekoma przygarneli mnóstwo nazistów dzieki Projekowi Spinacz (Paperclips) gdyż zdawali sobie sprawę z zaawansowanych prac III Rzeszy w przeróżnych dziedzinach badań –  w tym rónież badań nad kontrolą umysłu.

Co jakiś czas dochodziło do pokazów z jego udziałem. Np. Adolf zorganizował pokaz dla producenta Hollywood i kilku aktorów przygotowujących się do filmu „Soldier” z 1998 r.  [Żołnierz przyszłości, znany również pod tytułem Galaktyczny wojownik], w którym zagrał Kurt Russell. Andy podszedł do pobliskiego płotu wzdłuż drogi i kopnięciem go rozwalił. Jeden z obecnych stwierdził, że to nic wielkiego, więc Andy podszedł do jednego z zaparkowanych samochódów marki SAAB i bez entuzjazmu po prostu go „przestawił”.  Andy przypomina sobie również, że raz robił prezentację dla jakiegoś kongresmena, wyskakując z samolotu bez spadochronu. Wtedy jednak ledwo co mu się udało, bo było tak ciemno że nic nie widział.

To właśnie jedna z jego nieludzkich umiejetności. Wizualizacja, uwierzenie w siebie oraz nieświadomość zwiekszania trudności skoków z wysokości (uważał, że zeskakuje z drabiny itp) a skakał z coraz wiekszych wysokości, aż zaczął skakać z budynków a w końcu własnie z samolotu. Andy wyjasniał , że skakał z takim spokojem i opanowaniem jak kot. Tak też było z jego niebywałą siłą. Podnosił ciężar 250 kg robiąc przy tym przysiady a póżniej działając pod kontrola umysłu w laboratorium Rochester dochodził nawet do 750 kg (1500 funtów).

Większość programowania dokonano na nim w bazach wojskowych – a raczej ich podziemnych wersjach tj. w Narodowej Bazie Lotniczej w Rzymie. (National Air Base in Rome). Owe podziemne wersje to dość powszechna forma faktycznie działających tajnych projektów wosjskowych połączonych ze sobą siecią tuneli rozlokowanych na terenie całego kraju.

Andy był brany na szkolenia i kursy w różne części kraju, gdzie nauczono go obsługi różnych rodzajów broni, sprzątu, strzelaniu dokładnie w cel (nawet wielokrotnie) i bez myślenia itp. Mając 15 lat brał już czynny udział w misjach (również zabójstwa) praktycznie na całym świecie czyli do 1992 będąc w głębokim hipnotycznym programowaniu kontroli umysłu by po powrocie absolutnie nic nie pamietać.

Kadr z filmu Soldier z 1998 r.

Korzystał m.in z tzw. „krzesła” Montauk przy Camp Hero a także z „krzesła” w Atlancie w Dobbins Air Force Base. Andy uważał, że każda z podziemnych baz ma inną funkcję i specjalność. Np. w Paramus w Nowym Yorku dokonuje się programowań seksualnych dla wielu kobiet agentów. [programowanie Beta w Projekcie Monarch]. W przeważającej części, ndy mówi, że 99% śmiałków to w rzeczywistości nieświadomi agenci programowani do seksu oraz jako kurierzy w szeroko rozumianym znaczeniu, którzy zostali zaprogramowani w różnych projektach kontroli umysłu.

Projekt Montauk

Tutaj warto rozwinąć temat Projektu Montauk, gdyż jak się okazuje doskonalono techniki kontroli umysłu młodych chłopców (chłopców Montauk) w celu szkolenia ich na kurierów, zabójców i super żołnierzy, nawet jako psychicznych zabójców włącznie. [Kobiety są głównie stosowane jako seksualni agenci jak np. Kate O ‚Brien].

Dzieci oraz starszych chłopców poddawanych szkoleniom do tego olbrzymiego projektu było w każdym razie tysiące. Wiekszość nie przeżywała morderczych treningów, w czym testującym tak naprawdę chodziło. Tylko najsilniejsi dla nich się  faktycznie liczyli do kolejnych etapów owego programu. Ci którzy przetrwali i stali się integralną częścia programu znani byli jako Montauk Boys – czyli chłopców Montauk.  (Andy wskazuje jako przykład Duncana Camerona aka Duncan O’Finioan).

W Projekcie tym zajmowano się również podróżami w czasie. Andy wyjaśnia o co w tym chodzi. W tym celu używa się m.in tzw. krzesła Montauk znajdującego się w tzw. pokoju do skoków (z ang. Jump Room), który został opracowany dla ułatwienia podróżowania w czasie. Już sama baza w Hero Camp, Montauk w Nowym Yorku jest zlokalizowana ponoć w naturalnym punkcie energetycznym Ziemi. To dzięki temu podróż w czasie z tego miejsca jako punktu startowego jest najłatwiejszy do osiągnięcia. [warto wspomnieć, że obiekt kierowany przez Departament Marynarki Wojennej działa do dziś!]

Poglądowe zdjęcie jakby to miało wyglądać.

Aby wykorzystywać owe Jump Room’y potrzebna jest;

a) Energia. I to nie byle jaka. Wiąże się to z aktywacją energii kundalini i rodzajów seksualnego sprzężenia, które powodują większą zdolności PSI. Prowadzono seksualne manipulacje energetyczne na osobach wykazując, iż każde sprzężenie seksualne związane z seksualnością jak bezpłciowość, homoseksualizm i heteroseksualizm daje inny poziom energii tzw. orgonu. (energia orgonalna) Najwyższy stopień owej energi seksualnej osiagano od homoseksualnych osób w szczególności młodych chłopców który własnie był kluczem umozliwiającym najefektywniejszy wpływ na działanie Jump roomu czyli krzesła Montauk. (o zwiekszaniu zdolnosci PSi dzięki energi seksulanej mówił również James Casbold]

b) Krzesło i operator.  Krzesło jest podłączone do zaawansowanego systemu komputerowego wykorzystujący sieć kryształów energetycznych ułożonych w okrąg. Operator siadał w tym krześle, rozpoczynał wizualizację miejsca, czasu, lub konkretnej daty (wizualizacja) a komputer na podstawie owej technologii z wykorzystaniem kryształów, energii i zdolnościom operatora kreuje portal czasowy na podstawie tego punktu w czasie w pokoju skoków. Powstały tunel potrafi byc tak duży by zmieścić samochod ciężarowy. Podróże w czasie trwały tylko na kilka godzin ale i tak to wystarczało na szerokie spektrum działań programu.

Szerzej opiszę to w odzielnym artykule.

Andy w Jump Room’e z brał udział w:

  • wykorzystaniu umiejętności wizualizacji konkretnych punktów w historii, które zostały przypisane do niego.
  • do wzmacniania bardzo skoncentrowanych myśli do tworzenia trójwymiarowych obiektów materialnych w oparciu o operatorów myśli. [Preston Nichols napisał kilka książek o Projekcie Montauk i opisuje incydent w którym Duncan Cameron stworzył potwora, gdy był w krześle Montauk].

Jedną z takich misji podróży w czasie był Projekt Krzyża Południa (Projekt Southern Cross), którego celem było wygranie II WW na rzecz aliantów. Cofali się do 1940 roku, aby pomóc USA wygrać wojnę. Dostarczano urządzenia łączności, broń i technologię wraz z kompletem rysunków, by w taki sposób skonstruować z ich części z roku 1940 roku sprzęt i wygrać. Brał udział w kilku z tych dostaw. Co ciekawe jedne części/instrukcje były wysyłane do Niemiec a innym razem do Anglii. Inna misja  miała miejsce w preshistori badając próbki gleby.

Obcy

Wg Andy’ego Departament Marynarki zawarł porozumienie z Szarakami (Greys) –  wymiana technologii w zamian za uprowadzeni ludzi, w szczególności kobiet i dzieci do prowadzenia doświadczeń genetycznych i tworzenie hybryd.  Ma to miejsce m.in w podziemnej bazy niedaleko Miami. Andy widział w podziemnych laboratoriach klatki i ogrodzenia z wielką ilościa uwięzionych tam kobiet i dzieci wołających pomocy.

Andy wspomina, że widział Szaraki, które miały ok. 120 cm wzrostu i wielkie czarne oczy, o kolorze białawym i zieloną krwią. W podziemnych bazach widział wysokich szarych, i to oni pomagali w kontroli umysłu, jak programista za słaby. Doznał też tzw. uprowadzeń by pobrać od niego nasienie w celach manipulacji genetycznych i w jednym wypadku widać miarka sie przebrała, bo oparł się 5 Szarym a jednego zabił dzięki sile myśli – rozsadził mu łeb. Powiedziano mu również, że ma wiele dzieci z doświadczeń genetycznych prowadzonych przez Obcych. Widział również rasę gadzią zwaną Reptylianie o wzroście ok. 2,20 cm i wadze ok. 180 kg, niektóre ogon (a w „krzesła” widać sa przystosowane i na takich operatoró, ponieważ mają otwory własnie na nie!) oraz posiadają zdolność do zmiany kształtu. Takiego Reptylianina widział pod postacią wysokiego człowieka o wyglądzie aryjskim, który dzięki technologii – przycisku przy biodrach – zmienił się na jego oczach w gada. (Andy przy tym wydarzeniu opisywał zajście jako zmiana w energii tej osoby więc czy chodziło tu o holograficzną maskująca projekcję czy zmiana na poziomie wibracyjnym – tego nie wiem). Reptylianie żywią się ludzkim mięsem, bo widział, jak jeden z tego gatunku pożerał niemowlę rozrywając przy tym je na pół gdy to ciągle żyło.

W odniesieniu do Obcych, większość Szaraków są we współpracy z Reptilianami, Dracos i Iluminatów. Są jednak frakcje Szaraków, które są w konflikcie z Reptylianami i Draco. One zajmuja się własnym pragramem manipulacji genetycznych ich rasy z człowiekiem by szukać hybrydy pomocnej w ich rozwoju. (wymiar). Nie posiadają bowiem kluczowego dla rozwoju „duchowego” jak człowiek jedności bytu fizycznego, emocionalnego i duchowego.  Człowiek to posiada i jest kluczem nad którym pracują.

 

NWO i Iluminaci

Wg wiedzy Andy’ego są to dość skomplikowane relacje jednak w zasadzie istnieją 4 główne grupy/nurty tworzące NWO. Każda prezentuje odmienny program w realizacji celu.

  1. Grupy reprezentująca USA i kraje Europy Zachodniej jak np. Anglia, Niemcy, Francja.
  2. Grupa reprezentująca Europę Wschodnią połączona z krajami Europy Zachodniej i USA.
  3. Grupa to kraje Wschodu
  4. Grupa jest z Bliskiego Wschodu do której należy Arabia Saudyjska i kraje związane z ropa naftową.

W chwili obecnej, stara grupa mająca pieniądze Europy i Anglii nawiązała współpracę z nazistowską frakcją. Żydzi i Amerykanie tworzą kolejną grupę, która była zawsze znana jako Iluminaci (Illuminati) powiąza z siecią tajnych stowarzyszeń. Ta duża międzynarodowa grupa kontroluje media, policję, wojsko itd. Do znamienitych jegomości w tym tandemie nalezy m.in George Bush, książę Karol i inni wysokich rangą osób. Andy uważa, że niektórzy członkowie Iluminatów to Obcy maskując sie pod pozorem ludzi.

Istnieją również grupy Obcych do których zalicza Reptilian, Szaraki i Draco, posiadające z kolei własne cele i wizje przeplatane z relacjami z poszczególnych grup.

Dalsze losy

Preston Nichols dowiedział się, że wiosną 1999 roku, Andy wyjechał do Arizony i zaangażował się w jakiś kult a może po prostu ukrył się przed światem. Następnie udał się do Korei a następnie do kolejnych dalekich miejsc jak Nepal, Tybet i Kat Man Du. W połowie 2000 Andy wrócił do kraju do domu New Jersey prosić o pieniądze od swojej rodziny, w wyniku czego doszło do sytuacji, której aż trudno uwierzyć. Jego rodzina nie chciał dać mu pieniędzy, więc wziął to, co potrzebował; swój samochód i gotówkę którą zbierał. I co sie okazało? Rodzina oskarżyła go o napaść i rozbój. Niedługo po tym, Andy został aresztowany i wysłany do więzienia, a obecnie oczekuje na ułaskawienie gdzieś w Arkansas. Nikt nie słyszał nic więcej od niego. Andy najprawdopodobniej (jeśli żyje) pozostaje w areszcie do dnia dzisiejszego. [zdjęcie z poczatku artykułu].

Na podstawie:

Tłumaczenie Ripsonar

==========================================================================

[1] Warto tu zwrócic uwagę, że Pan Green pojawia się w różnych zeznaniach. Np. u Arizony Wilder, która mówiła wprost iż Mengele to tajemniczy Dr. Green. Natomiast sa i takie informacje jakoby Pan Green działał po drugiej stronie barykady zajmując się . . deprogramowaniem osób – uwaga – posiadającym traumatyczne doznania z kontroli umysłu włącznie.

error: Content is protected !!