James Casbold i jego mroczne oblicze

James Casbolt to bardzo intrygująca postać szczególnie w kręgach badań służby wywiadowcze, projektów kształtujących dzieci na zabójców okraszone technologią kontroli umysłu i genetyki. (patrz James Casbold i Projekt Manekin). 

W tym artykule opiszę jego mroczniejszą, psychopatyczną stronę jego alter osobowości. [program samodestrukcji?] Informacje opieram szczególnie na blogu, który prowadził w latach 2013/2014 r. pod pseudonimami Former White Hats i Mr I Cold oraz wydarzeń, które przeszło echem w mediach publicznych oraz kończąc na sądzie i więzieniu.

Owa osobobość która moim zdaniem spowodowała to cały ciąg wydarzeń jest bardzo mroczna – wręcz psychopatyczna o szczególnej agresji, wręcz manii względem kobiet i jego seksualności. Owa osobowość nienawidziła kobiet – uważając je za niewolnice seksualne spełniającąe każdą zachciankę swojego Pana.  Ta rozdwojona osobowość wyśmiewa i drwii z każdej oznaki słabości i współczucia. Wyszydza z ludzi, którzy mu wierzą w jego opowieściach bycia super żołnierzem i jak owce podążają za nim. Miles Johnston nie jest tu wyjątkiem, który chyba jako jeden z niewielu publicznie za pomocą Projektu Bases na YouTube ujawnia jego doświadczenia z bycia super żołnierzem poddanym kontroli umysłu. Ta negatywna osobowość James’a nie pozostawia na Miles’ie suchej nitki….

Mam u swego boku jednego ważnego dla mnie człowieka, dzięki któremu nadal chcę robić to co robię (chcę kontynuować swoje dzieło), tą osobą jest Miles Johnson, on dla mnie nagrywa podstawowy material wideo, dlatego też nie chciał bym go stracić. Te podstawowe materiały wideo są moim jedynym źródłem publicznego kontaktu, które sprawiają że wygląda na to jakbym wiedział coś o czym warto porozmawiać. Facebook jedynie pokazuje jakim jestem dupkiem. Miles sprawia że w jakimś sensie czuje, że jestem dla kogoś ważny. (…) 

Nikt poza Miles’em nie jest na tyle głupi, aby wierzyć, że podlegam kontroli umysłu.

I własnie ta mroczna alter osobowość była winna jego aresztowaniu i więzieniu. Ale po kolei.

2009; James poślubia Haley Meijer amerykańską dziedziczkę miliardowej fortuny ojca Hank’a Meijera. Hank był dyrektorem generalnym i współzałożycielem ogromnej sieci supermarketów Meijer w USA. Wg Forbsa majątek rodziny szacowanej na 5,5 mld funtów czyli coś koło 8,5 mld dolarów plasuje ich na 153 miejscu na liście najbogatszych miliarderów świata! [dane z 2015 r.).

Początkowo zamieszkali w St Ives ale w 2011 przeprowadzili się do Stanów do Michigan. Tam wstąpił do amerykańskiego oddziału wojskowego w Teksasie. Wkrótce potem Meijer dowiedziała się, że jest w ciąży.  Para doczekała się syna – Dresdena i wydawałoby się, że wszystko się dzieje jak w bajce. Po wyjściu z armii we wrześniu 2012 roku Casbold stał się jednak wobec niej brutalny oraz jakby całkowicie inny! Zmiana osobowości Casbolda z dnia na dzień po powrocie z wojska powoduje u żony coraz wiekszy starch i obawy o swoje życie, a w niedługim czasie i syna. [Opisywała sytuacje, że raz był dobry i miły, nagle arogancki, bezwględny i chamski, by w następnej chwili ponownie powrócić do normalnego zachowania, jakby nic się nie stało].

Pewnego razu jak miałam na rękach swojego 3-miesięcznego synka, James rzucił mnie na łóżko za to, że nie odwzajemniłam jego pocałunku, który starał się na mnie wymusić. W chwilę po tym otrząsnął się i znowu był miły jak to miał w zwyczaju. Ostatni raz James miał ze mną kontakt fizyczny w maju 2013 roku – kiedy mój syn miał 5 miesięcy. – Haley

Od lewej: James Rink, Haley Meijer z synem i James Casbold

I to staje się czynnikiem, jego zachowań iż w końcu zarząda rozwodu, choć przecież James był w niej zakochany po uszy! Poczatkowo chce odebrac sobie życie, ale z przygnębienia, owa ciemna strona zaczyna przejmować postępowanie Casbolda. Całą sytuację komplikują uwagi żony, że odbierze mu możliwość widywania się z synem. Owa sobowość ewoluuje – o czym świadczą wpisy na blogu Jamesa. Wyzywiska i emocionalnie szantaże na byłej żonie przybierają na sile. Rozsyła publicznie (oraz do stron pornograficznych) jej nagie zdjęcia (które dostał od niej gdy ten był w wojsku) mówiąc że to ladacznica. Mało tego, podkreśla by wróciła do jego seksualnego, poddańczego królestwa, bo przecież tym dla niego jest – zabawką i niewolnicą seksualną. Kobieta przechodzi załamanie.

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, ja mam też swoje „inne“ oblicze, jest tak dlatego, że pragnę utrzymywać kobiety w niewoli, uległe i upokorzone – osrywać to wszystko, mocna sprawa – sprawić abym myślał, że mam kontrolę, że to ja jestem Facetem, to wszystko sprawia że chcę dotrzeć do swojego żeńskiego pierwiastka, zachowując swoją nienawiść, tak abym mógł dokonać projekcji tej sytuacji i chciał znieść ból z tym związany. Kiedy tylko suki się gromadzą, one doprowadzają życie do ruiny. Byłem na dobrej drodze, Haley już się szykowała aby zostać moją domową służką i moją niewolnicą, wtedy jej pieprzona przyjaciółka Sarah wszystko zrujnowała. Nigdy nie pozwalaj aby twoje kobiety przebywały w towarzystwie innych kobiet bez Twojego nadzoru.

(…)

Lepiej uporządkujcie swoje życie, zanim skończycie jak Marilyn Monroe lub Anna Nicole Smith. Sprawiasz że masz wizerunek publicznej szmaty, łajdacząc się z facetami, dając się dymać w chwili gdy nadal jesteś mężatką, zwłaszcza gdy donoszą na Ciebie i wszyscy to komentują na Facebooku. (…) Musimy zrobić z tym porządek, bo w przeciwnym razie przez resztę Twojego życia, ludzie słysząc to imię (mojej byłej żony) miliony ludzi będzie o niej myślało jak o dziedziczce imperium, prostytutce na usługach CIA, dziwce łapiącej dzieci w pułapki, możliwej pedofilce, gównianej szmacie. Sprawię, że twój odbyt będzie znany na całym świecie, światło dzienne ujrzą zdjęcia Twojego odbytu z zabawkami w niego wetkniętymi, gównem wydostającym się z niego, a to będzie dopiero początek.

Luty 2014; James nie szczędził również gróżb jej całej rodzinie w tym ojcu. Na koniec żąda 2 milionów funtów brytyjskich (ponad 3,1 miliona dolarów) o zadość uczynienia za rozłąkę z córką i wtedy wszystko odpóści, a zdjęcia wycofa. Inaczej jest cierpliwy w tym co robi, tacie może stać się krzywda na ulicy a Haley nigdy nie odpóści.

Jego obsesja dominacji i seksualnej perwersji staje się tak duża, że oberwało się kolejnym pechowym dziewczynom mając pierwotnie kontakt z frontową osobowością James’a. Gdy ciemna strona jego alter ego przejmowała kontrolę były brane na cel. Wulgarny język, erotyczno sadystyczne zwroty i fantazje ich uległości napawały starchem i przerażeniem. James równiez groził im często śmiercią a nawet w jednym wypadku (Sara) spaleniem żywcem. Casbolt groził kobietom pod pseudonimem „Smender Man„, który jest fikcyjnym straszydłem, który wyłonił się z kultury internetowej (eng.). [1]

Oczywiście było też sporo osób dostrzegających jego problemy osobowości „oddzielnych i nieadekwatnych zachowań” chcąc mu pomóc jak tylko mogą: słowem, modlitwą, czymkolwiek. Niestety nic to nie dawało. James potwierdza, że np. „kolega po fachu”James Rink starał się mu pomóc, ale ten go wyśmiał, twierdzając że jego psychopatyczna osobowość do tego nie dopuści. (dowód o jego mrocznym alter ego!) Ben Murphy, kolejny uznany za super zołnierza znajomy, również nic nie wskórał. Czy grożbą czy prośbą. Nawet informacje kierowane do matki James’a Kate od zaniepokojonych internautów informując ją o jego wyczynach oraz makabrycznych opowieściach – również w stosunku do własnej rodziny, oraz zagrożeń względem wspomnianych wcześniej kobiet nic nie poskutkowało.

Miarka w końcu się przebrała; James został aresztowany za prześladowania, nękanie, szantaż i grożby śmierci Haley i jej rodziny, Tassy Swallow profesjonalnej surferki, której również wysyłał obraźliwe i groźne komunikaty na jej Facebooku oraz fryzierkce Simone Everett z St Ives.

Sędzia Christopher Harvey Clark, skazał Casbolta na 12 lat więzienia mówiąć w prost, że jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem. Nie cierpi na żadne zaburzenia psychiczne, a okoliczności jego nękań i gróźb ujawniają jego wysoką inteligencję działając na rzecz jego przestępczego umysłu!

Przedstawienie wersji Casbolda zostało opublikowane szerokim echem w prasie oraz przedstawione przed sądem jako wpływające na sprawę! Przypomnę:

Na swoim blogu, który prowadził w internecie Casbolt napisał że został „wybrany do programu kontroli umysłu i modyfikacji genetycznej zanim się urodził“. Pisał też, że w dzieciństwie był potajemnie trenowany w sztuce zabijania ludzi, po czym został poddany praniu mózgu. Jego dziwaczne stwierdzenia, zawierały w sobie elementy wielkiego projektu skoncentrowanego na tworzeniu agentów szpiegowskich, zabójców – którzy zostali poddani modyfikacjom genetycznym, określał ten etap jako „szkołę“ – w której się wychował. Napisał, że „dokonał swojego pierwszego tajnego zabójstwa na rzecz służb wywiadu w wieku 16 lat w Brighton“. Zgodnie z tym co twierdził, później wżenił się w rodzinę miliarderów z otoczenia Illuminatów, dlatego że uznali iż jego umiejętności wojskowe i zdolności sprawiają, iż może być przydatny“ Jednakże stwierdza też, że nie był w stanie przystosować się do przebywania w kręgach ludzi zamożnych. W efekcie tego porzucił swoją żonę i później starał wymusić od niej pieniądze.

James Casbold siedzi w więzieniu odsiadując wyrok za nękanie i grożby śmierci.

Jestem najlepszym przykładem na jaki możecie natrafić przez całe swoje życie. Osoby która zatraciła swoje prawdziwe ja, swoje pozytywne cechy osobowości na rzecz negatywnej energii stworzonej przez swoje własne ego. Sprawiło to, że stałem się źródłem słabej siły, znajdującej się pod ogromnym wpływem negatywnej energii. (…) osoby, która ulega uwodzicielskiemu kuszeniu fałszywej mocy, co doprowadziło mnie w efekcie do utraty wszyskiego – cudownej żony, cudownego syna, rodziny, domu, życia w szczęściu, bezpieczeństwa, rozwoju osobistego, uciech i miłości.

07.2017 r. Miles doniósł w liście przesłanym od Casbolda, że jest w niebezpieczeństwie i prawdopodobnie chcą go zabić.

WIDEO: James Casbolt Death Threat in Jail July 22 2017

Żródła:

https://www.buzzfeed.com/patricksmith/man-jailed-for-evil-ps2-million-revenge-porn-blackmail-plot?utm_term=.jkRY1lMOP#.auqroEPxR

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3177465/Brit-married-billionaire-s-daughter-tried-extort-2million-family-posting-nude-pictures-online.html

Ripsonar

==========================

  1. W psychologii osoby pałającą nienawiścią do kobiet znane jest jako Mizoginiści. Jest tu wiele podobieństw w zachowaniu Jamesa. Zarówno jego relacji z matką lub  (jako jeden z impulsów ewentualnego rozwijania się tej „przypadłości” po zachowanie Jamesa z jego zoną, rozpad małżeństwa i w konsekwencji nękań i gróżb skazania i więzienia. Patrz więcej TU – Ripsonar
error: Content is protected !!