Billy Meier i Plejadianie

 Kontakty z Plejadianami. 

billy-meierBilly Meierfarmer Szwajcarski mieszkający w wiosce Schmidruti. Ukończył zaledwie 7 klas szkoły podstawowej, na dalsza naukę nie pozwalał ojciec ciągnący syna do pracy na farmie. Był niespokojnym dzieckiem, często uciekał z domu, odwiedzał kilka zakładów wychowawczych. W 1957 roku Billy wyruszył w wielką podróż po świecie. Imał się wielu zajęć: był kaznodzieją, weterynarzem, cieślą, Billy pracował także jako prywatny detektyw i wtedy to w czasie wypadku samochodowego stracił lewe ramie. W Grecji poznał swoja przyszłą żonę Caliopi i razem z nią wrócił do Szwajcarii, tam osiadł w malej miejscowości Chinville niedaleko Zurychu, wkrótce urodziła mu się trójka dzieci.

Kontakt: 28.01.1975 roku pierwszy fizyczny kontakt z Plejadianami.[1] Przedstawicielką była Semjase (1.70 wzrostu, oczy niebieskie, włosy bursztynowe wiek 344 lata). Jednak 1 kontakt (ale zapomniany) był w 1942 roku z Sfethem- dziadkiem Semjase, kiedy Billy miał 7 lat. Został wybrany, aby przekazać światu dowody na istnienie braci w kosmosie. Dlatego zrobi Billy Meier najlepsze bezsporne zdjęcia manifestacji Plejadian na Ziemii, oraz zmusi rządy i wojsko do ujawnienia swych tajnych znalezisk, badań w sprawie UFO.

Kontakty

Meier zaczął posiadać kontakty z Obcymi bytami mając 5 lat, choć poniekąd ponoć przygotowanie owe trwało o wiele wcześniej. Jakie miało by być te przygotowanie. Ano aby być prorokiem naszych czasów, czyli osoba przekazująca nam zdobytą od owych bytów tudzież Obcych Cywilizacji potrzebna wiedzę która pokierowałaby nas jak dobre słowo rodzica w dobrym kierunku rozwojowym.  Jako  klasyczny kontraktowiec – tak, tak – posiadał channelingi (przekazy telepatyczne) m.in od bytów: Arahat Athersata, jak i kontakty fizyczne – dzięki którym tak naprawdę stał się znany zaczął przekazywać owe przesłania. Zanim przedstawię pokrótce ową wiedzę,  trzeba wspomnieć jeszcze parę słów o tej osobie. Jest bardzo skromnym człowiekiem, ale dzięki opisom wielu światków okazuje się że posiada wiele umiejętności, dzięki przyswojonej wiedzy. Zaliczamy do tego m.in:  telekinezę (wyginanie łyżek, monet, ale i o wiele większych rzeczy jak np. piec itp), teleportację, wpływanie na urządzenia (np. kontrola nad traktorem) jak i wpływanie na inne osoby. Posiada również możliwość podłączania się do Wiedzy Kosmicznej znanej w światku ezoterycznym Kroniki Akaszy, zapisując pozyskane informacji pisząc na kartce (jakby w transie) . Możliwe że wykorzystuje tu automatyczne pisanie, typowe dla wielu chanelingowców.

Asket – pochodzi z innego równoległego wszechświata DAL. Był to drugi kontakt Mejera w latach 1953 – 1964 r. Blond włosy!

Ptaah – 770 lat, córka Semjase. Dowódca floty Plejadian szczycący się najmądrzejszym intelektem. Nadzoruje planet Erra i Terra – jak nazywają Ziemię.

Quetzal – 464 lata, 1,9 metra wzrostu. Dowódca punktów wypadowych w naszym Układzie Słonecznym. Kontakt 1975 – 1986.

Wg Billego – Osiągnie najwyższy stopień duchowej ewolucji istniejący na Ziemi. (mając 7 lat miał ponoć zrozumienie 35 latka). Poza nim nikt nie jest w stanie osiągnąć do jakiegokolwiek kontaktu, ponieważ jest jedyna osobą na Ziemi, aby utrzymać fizyczny i telepatyczny kontakt z Plejadianami. Wszelki inne głoszone kontakty czy też Channelingi to kłamstwo, ba to manipulatorzy i oszuści, którzy żyją w ułudzie, schizofrenicznicznej psychozie! (ale skromy J). Było 5 osób, które się kontaktowały ale zmarli. Inni to: Daniel Fry i Viktor Schauberger. (Marciniak to oszustka..) Jego forma duchowa żyje od mln lat na Lirze i Wagi. Wcześniej nazywał się Nokodemjon- zajmuje się wypełnianiem proroczych misji- jak Jezus. Porwania przez Obcych mają miejsce, ale bez seksualnych zapłodnień. Inne kontakty oprócz Plejadian nigdy naprawde nie istniały….

Plejadianie

Historia

Przodkowie Plejadian skolonizowali Lutnię i Wegę 22 mln lat temu. Następnie kometa zniszczyła ich macierzystą planetę, gdzie cofnęli się prawie do życia pierwotnego. Rozwinęli się ponownie , podbijali tysiące światów (niszcząc całe populacje w czasie wstępnych uderzeń). Przywódcą był bardzo rozwinięty duchowo osobnik zwany Jahwe. Podczas wielkiej 600 letniej wojny domowej 183 wielkie statki międzygwiezdne z 360 tyś uchodźcami opuściło Lirę. Przewodził im Asyl. Jego następcą była córka Plea (stąd nazwa konstelacji Plejady). Następnie znowu trafili na tą sama kometę, w jej ogonie znaleźli szczątki swojej planety. Podążając za nią trafili na Ziemię. Skolonizowali ją 230 tyś lat temu. Następnie znowu doszło do wojny domowej. Potem Ziemia przez pewien czas stała się kolonia karną. 50 tyś lat temu w Układzie znowu rozgorzała wojna i na Ziemię przybyli ponownie uchodźcy w liczbie 70 tyś osób. Przewodził Pelagon (żył 4000 lat, 8-10 metrów wzrostu, olbrzymie zdolności psychiczne). Rdzenni Ziemianie zaczęli uznawać go za Boga. Społeczność ta żyła jeszcze 5 tyś lat do śmierci Pelagona . Znowu wybuchła wojna domowa, niedobitki uciekli z Ziemi 40 tys lat temu. Na kolejne 7 tyś lat Ziemia stała się niezamieszkała. 33 tyś lat temu Ludzie wrócili i zbudowali Atlantydę (między Afryką a Ameryką Płd) oraz Mu. Lider zwał się Atlant, jego żona kierowała mniejszą Atlantydę na M.Śródziemnym, jej tata Muras miastem MU, oraz pośrodku pustyni Gobi z 2 podziemnymi miastami Agharta 1 i 2. te królestwa miały kolonie na całej planecie. Znowu ktoś chciał wszcząc wojnę domową, więc wywali li ich na Gwiazdę Bernarda, ale po 2 tyś lat wrócili z rozwiniętą technologią (13 tyś lat temu) z liderem Arusem[1] i osiedlili się gdzieś na Florydzie (wtedy było to na południu). Ludzie Arusa doprowadzili do wojny między Atlantydą a Mu (dokładnie w 1-wszym dniu Atlanci z powietrza zmietli kraj MU) zaś niedobitkowi przyczepili silniki do 7 mil asteroidy planety melona i skierowali na Atlantydę. Jednak spaliła się w atmosferze, wywołując zapłon atmosfery i pęknięcie dna oceanu, który pochłoną Atlantydę, a atmosfera zanieczyszczona pyłem przez 40 lat. Najlepiej na tym wszystkim wyszła ekipa Ariesa. Stworzyli Adama i Ewę z rdzennych mieszkańców mieszając ich DNA przywieziony z Kosmosu 9 tyś lat temu krwiożerczy wnuczek Arisa, Jehowa oświadczył Żydom, ze ich wybrał na naród wybrany. Inni co byli bardziej normalni opuścili Ziemię około I wieku n.e. Pojawili się dopiero w XVI wieku aby opiekować się naszą planetą, naprawić błedy przodków. Dlatego asystują na przestrzeni wieków do XXV, które będą czasem wielkich zmian (zbliżenie się US do centralnego słońca galaktyki) a więc szansy i szybko następujących wydarzeń. Ludzki gen kilkakrotnie wzbogacono o gen starzenia (skracający życie) aby fizycznie nie zdążyć się z kosmosem na tyle, aby uzyskać dostęp do mocy.

Obecna lokalizacja:

Oddalone o 500 l.ś. od Ziemi gromada gwiazd zwana Plejadami (stąd ich nazwa) w gwiazdozbiorze Byka znajduje się Układ z gwiazdą Taygeta która posiada 10 planet w tym 4 zamieszkane. Najważniejsza z nich to Erra z której pochodzą goście Mejera. Jest łudząco zbliżona do Ziemi.  Ma minimalnie większą grawitację i o 3% więcej tlenu w atmosferze. Cala planeta jest pokryta wspaniałą roślinnością z owocami o wiele bardziej intensywniejszych kolorach i smaku, co wynika z tego, że na planecie tej nie ma skażonego powietrza. Liczba mieszkańców Erry wynosi ok. 500 mln. co jest stale kontrolowane.  pamiętajmy jednak, że zamieszkują także inne planety we wszechświecie.

Tutaj chciałbym zaznaczyć, iż jest jest to wielce dziwne, a bym powiedział niepokojące, ponieważ po pierwsze Plejadianie wskazują, iż taka liczba jest najbardziej odpowiednia dla naszej populacji, a po drugie dziwnym trafem owa liczba znajduje się m.in na znanym Monumencie z Georgii oraz jest proklamowane przez spore grono bardzo wpływowych osób powiązanych z realizacją planów tzw. Nowego Porządku Świata. Owe powiązania postaram się rozwinąć w innym artykule.

Opis: Sami Plejadianie wyglądają praktycznie dokładnie jak my, może z wyjątkiem uszu, które są bardziej dłuższe oraz wieku – dożywają średnio do 1000 lat. System rządów: Plejadanie około 50 tyś. lat temu doszli do wniosku, że demokratyczny system partyjny jest korupcjogenny i narzuca prawa większości nad mniejszością, co nie jest sprawiedliwe. Władzę nad swoją planetą Errą powierzyli półduchowym-półcielesnym istotom ludzkim, którę tworzą Wysoką Radę z siedzibą w konstelacji ANDROMEDY a rząd lokalny ma swoją siedzibę w wysokich partiach górskich, by móc pracować w spokoju i bez nacisków. Są to bardzo wysoko rozwinięte istoty, które sprawują władzę w systemie nie znanym na Ziemi a polegającym na osobnym rządzeniu każdego mieszkańca Erry oraz konfederacji Plejadan z poszanowaniem jego indywidualności oraz rozwoju duchowego. Nieprawdopodobne, ale logiczne i sprawiedliwe. W bardzo wysoko rozwiniętych społeczeństwach pozaziemskich, każdy jest otoczony miłością i opieką i sprawiedliwe rządzony. . Nazwalibyśmy ich „przewodnikami duchowymi”!

Na Erra większość Plejadan mieszka w domach jednorodzinnych o kształcie półkuli o minimalnej średnicy 21 metrów. Każdy dom ogrodzony jest wspaniałym ogrodem Plejadanie podobnie jak ludzie żyją w rodzinach i podobnie zawierają małżeństwa, z tą różnicą iż uważają, iż poligamia jest najtrafniejszym rozwojem społecznym i naturalnym procesem w przyrodzie! Posiadają zwierzęta choć trzymają je w oddzielnych zagrodach. (czystość i stawiają na pierwszym miejscu).  Ich jadłospis zawiera dania roślinne jak i mięsne – stanowczo odrzucają wegetarianizm, a mięso otrzymują poprzez rozwój kultur komórkowych (zwierząt nie zabijają). Praca na Erra jest niesamowicie zautomatyzowana, dlatego wszelkie fabryki umieszczone są na terenach niezamieszkałych i  są absolutnie nieszkodliwe dla środowiska. Plejadanie  świadomie pozostawili sobie lżejsze prace które wykonują sami. Jednocześnie przykładają wielką rolę do wykształcenia, każdy Plejadanin studiuje 30 różnych dziedzin na raz, nauka przychodzi im o wiele łatwiej ponieważ są na wyższym od nas poziomie duchowym. Jak już przy tym jesteśmy wyrajają wiarę w reinkarnację.

 • Kierują się w realizacji i pogłębianiu wiedzy, miłości i mądrości.
 • Nie mieszkają w miastach (przenikanie myśli). Małżeństwo 1 mężczyzna/1-4 kobiet.
 • Technologia Plejadian: wyprzedzają naszą o 3500 lat [2]  Utrzymują pokój od  50 tyś lat. Posiadają 6 typów statków tzw. „promiennych” Wykorzystują antygrawitacje (stąd ślizganie się w powietrzu, lub akrobacje przeczące prawom fizyki, zmiany materii (wielkość) oraz pojawianie się i znikanie jako wykorzystanie skoków nadprzestrzennych. (Czas to wymiar jak każdy inny- więc pokonują odległości w zerowym czasie trwania tego skoku). Potrafią podróżować w czasie!

Cel: nieść naukę o naturalnym życiu w duchowej harmonii i przynależności do Plejadian. Potomkowie odłamów Lutian uważają że za krzywdy w przeszłości na Ziemi poczuwają się do odpowiedzialności za duchowy rozwój Ziemi. Misja ich polega na uświadomieniu nam,  że nasz postęp techniczny poszedł zbyt szybko w stosunku do rozwoju duchowego i teraz jesteśmy w niebezpiecznej sytuacji szczególnie od momentu kiedy poznaliśmy tajemnicę broni atomowej i możemy dokonać samo destrukcji naszego świata.

Problemy Ludzkości

1. Przeludnienie – optymalne zaludnienie dla naszej Ziemi to ok. 550 mln ludzi a dopuszczalne to ok. 1,5 mld wtedy bez problemu planeta dostarczy nam potrzebnej energii i żywności, obecne ponad 7 mld ; według Plejadan ludność Ziemi jest źle obliczona, faktycznie jest nas jeden miliard więcej) jest tutaj najważniejszym czynnikiem degradującym dosłownie i w przenośni naszą planetę i ludzkość.Mniej ludzi to szybsza ewolucja, bo powoduje wydłużenie czasu przebywania dusz w zaświatach do niezbędnego, który ma charakter regeneracji ciała niematerialnego i przetwarzania informacji z danej inkarnacji oraz przekazania tylko najlepszych cech w trakcie jej uzyskanych dla osobowości przyszłej inkarnacji.

2. Nasza planeta, matka Ziemia jest żyjącym organizmem, rabunkowe wydobywanie ropy naftowej, metali i minerałów uszczupla jej siły życiowe i w znaczny sposób skraca długość czasu, w którym będzie ona mogła utrzymywać na swej powierzchni życie biologiczne. Odwierty dla wydobywania ropy naftowej i gazu ziemnego oraz podziemne próby z bronią jądrową wpływają na ruchy płyt tektonicznych czego skutkiem są trzęsienia ziemi, tsunami i przyspieszenie przebiegunowania. Najbardziej tragiczne w skutkach są próby z bronią jądrową, które zmieniają orbitę Ziemi i wydzielają bardzo szkodliwe promieniowanie, nie znane jeszcze ziemskiej nauce.

3. Podstawą naszego szczęścia jest codzienna higiena duchowa polegająca na kontrolowaniu naszych myśli, które są potężnymi energiami o wysokiej częstotliwości interaktywnie oddziałującymi na nas samych i nasze otoczenie. Uważajmy więc, co myślimy. Lepiej więc myśleć pozytywnie lub wcale. Strach przed wypadkiem jest na przykład silną wizualizacją, która przybliża faktyczne jego zaistnienie.

Kosmos, prawa a Ziemia

Życie tętni w kosmosie. Jest 1049 Wszechświatów! Jest ich mld i powstają nowe. Obecnie jest ich 1049 . W Kosmosie  istnieje coś takiego jak Kosmiczna Federacja do której należy około 127 miliardów cywilizacji. Kierowaniem zajmuje się centralny rząd Wysokiej Rady w Galaktyce Andromedy. (Możemy to porównać do naszej organizacji międzynarodowej ONZ). Plejadianie pełnią rolę strażników kosmicznego porządku oraz jak już wcześniej wspomniałem rolę przewodników dla innych cywilizacji. Rodzaj ludzki (humanoidalny) jest bardzo popularny w Kosmosie. W naszej Drodze Mlecznej ludzie skolonizowali 7,8 mld planet!  Znane są 343 wariancje formy ludzkiej. Duch zasiedla zarodek cielesny po 3 tygodniu. Plejadianie funkcjonują w ramach konfederacji składającej się z 140 mld ludzi oraz innych istot podejmujących decyzje. Wielki wybuch jest prawidłowym rozumowaniem. [Planet w naszej Drodze Mlecznej jest 44 mln zamieszkałych przez formę ludzką.] Forma humanoidalna – jest pozycją najwyższą- uprzywilejowaną. Jednak są inne planety z innymi końcowymi formami życia.

Planety to również formy życiowe (2G). Zlodowacenia to sen.

Prawo wszechświata – prawo do wolnej woli i podążania własną ścieżką rozwoju („nikt za ciebie nie zbawi Ziemi”)

Kreacja – ona reguluje prawa losu życia i śmierci we wszechświecie. Jest więc źródłem życia. Ucieleśnia uniwersalną świadomość i istotę ducha, całą prawdę, mądrość i miłość, całą logikę, prawa, energię bytu, wieczność życia.

Oddziaływanie kosmiczne:

 1. Promieniowanie Centralnego Słońca Galaktyki
 2. Promieniowanie konstelacji pasa zodiakalnego (najniższe wibracje częstotliwości w erze Ryb, natomiast maksymalne w erze Wodnika nazywanym Złotym Wiekiem. To własnie ma być okres ewolucji ludzkości gdzie ” rozpocznie się jedyny w swoim rodzaju wzrost umysłowy
 3. Drgania własne planety.

Ziemia i US

Ziemia posiadała 2 księżyce, ale się pogubiły. Obecny Księżyc to część innej planety bo zderzeniu z kometą i dryfujący aż dotarł do naszego US. Wenus był swojego czasu księżycem Urana. Trafiła na swoja obecna orbitę po oddziaływaniu przelotu komenty powodującej Potop (kolejny w 2275 roku).

Interakcje z Ludźmi: Każdy kontakt był reprezentowany przez kobiety. Co ciekawe ich konstelacja – 7 gwiazd) przejawia się w każdym zakątku globu w płci pięknej

 • Afrykańczycy – siedem Bogiń
 • Chiny – Siedem dziewczyn
 • Indie – siedem dobroczynnych duchów

Posiadają 3 bazy na Ziemi tj. w Ameryce, Azji i Europie np. w Szwajcarii, a jedna znajduje się pod lodami Bieguna Północnego w której znajduje się statek Matka o średnicy kilkuset metrów.

Filozofia życia

Zbieranie doświadczeń, umożliwiając rozwój duchowy i postęp po ponownego zjednoczenia z Inteligencją Stwórczą. Ten stan będzie jak Bóg (każdy ma ta cząstkę, ale trzeba do tego dojrzeć duchowo przez naukę. Ta droga wiedzie przez reinkarnację aż do osiągnięcia tej boskiej Inteligencji (zjednoczenie z nieskończonością) poprzez łączenie się z innymi duszami zwanymi wiadomościami. Karma- wraca tu w następnym wcieleniu (człowiek odradza się w takim świecie, jaki w poprzednim życiu pomógł wytworzyć swoimi zmysłami, słowem i myślami).

Religijne wierzenia – ogłupianie ludzi z ich duchowej wolności i śmierdzi złem i fałszem.

Wiele UFO to nasze pojazdy zbudowane z technologi Obcych.Pierwszy  lot 1945 Niemcy (spodek 100 metrowej średnicy, ale napęd atomowy). Porywają ludzi i to owi kosmici. Aktualnie rządy nie utrzymują stałego kontaktu z Obcymi (na rok 1989).  Ok. 1000 n.e przybyła ekspedycja badawcza z galaktyki Naser. Po 50 latach badań religii, kultury, sztuki, odlecieli. Pojawiły się spory dotyczące religii i wysłano kolejną 5 lat później. Zainteresowanie wynikło z wojen religijnych jakie aktualnie wtedy prowadzili. Zniszczono kilka planet (to się nazywa fanatyzm- a co za piękny materiał na terrorystów). Spór się rozrastał, wchłaniając nowe planety i rasy. Wskutek narastającej destrukcji, zaburzenia uległy orbity oraz pola magnetyczne wielu układów planet, które zaczęły zapadać się do granicznego kąta, co z kolei zaburzyło stabilność całej galaktyki. Centralna część zmiażdżyła i zlepiła 1000 planet. Wszystko z powodu kto będzie bliżej Boga…..

UFO– każdego roku przybywa około 23 innych cywilizacji aby obserwować, uczyć i pracować. Dlatego rocznie widzimy ok. 3 – 4 tyś UFO. Wraz z Plejadianami pracuje 8 innych grup.

Jezus– Prawdziwe imię Immanuel. Jezus Chrystus to nazwa wymyślona w 189 r.n.e. Po ukrzyżowaniu (uśpienie) odżył i uciekł do Kaszmiru. Tam mając 45 lat posiadł żonę z która miał 4 dzieci. Maraia zmarła mając 38 lat, pochowana w Pakistanie. Ojciec Gabryel pochodził z innej planety. (możliwe ze z probówki). Miał zdolności widzenia przyszłości. Bogami nazywano najwybitniejszych ludzi. Oryginalne nauki spisane przez Judera Islamistę odkopał w latach 60-tych prawosławny duchowny Isa Rashid. Te nauki funkcjonują jako Talmud of Immanuel

Dowody kontaktu

Meier przedstawił na potwierdzenie prawdomówności swoich doświadczeń dowody owych spotkań. Firma Intercept w Phoenix zajmująca się przestępstwami gospodarczymi podjęła się weryfikacji tych dowodów:

Dowody:

a) osoby; 30 osób potwierdza, ze widziało dziwne fenomeny np. obiekty dyskoidalne, kule, które poruszały się bardzo specyficznie (skakały, ślizgały się, powiększały i zmieniały swoje kształty, znikały i pojawiały).

b) zdjęcia; Zdjęcia zbadał analityk komputerowy Jim Dilettoso orzekając jednomyślnie: Zdjęcia są prawdziwe, mało tego wykazują pole siłowe lub aurę.[3]

c) nagrania dźwiękowe; Dźwięk zbadał specjalista opd identyfikacji dźwięku. Stwierdził: Dzwięk nieznany, mało tego ma cykl 5-10x/sekundę co wykazuje aktualny rezonans magnetyczny Ziemi tzw Rezonans Shumana (Meier stwierdza że ich spotykania musza byś wpierw  dostosowane do wzorców wibracyjnych Ziemi jak i samych osób, inaczej kontakt nie byłby możliwy w odpowiedniej formie).[4]

d) próbki metali pozaziemskich z „Erry”; Próbki metali zostały zbadana pod spektrometrem elektronicznym przez Chemika Marcela Voglow’a (eks.od struktur krystalicznych).  Oświadczył jednomyślnie że kombinacja metali nie znana w jego fachu (zarówno w metalurgii czy złożach kryształów i odbiega od najśmielszych pomysłów tego wykonania, niektóre składniki nie znajdziemy na Ziemi, oraz takiego efektu nie da się osiagnąć na naszej planecie!

e) Filmy 8 mm; Filmy zostały zbadane na podstawie doświadczeń polowych przez pełną grupę, która jednomyślnie orzekła prawdziwość filmów. (filmy pokazują loty kołyszące, skakanie, znikanie i pojawienie się które trwa na tej samej klatce a więc trwało to mniej niż 1/80 sekundy!!!!) Filmy te badała dodatkowo japońska komisja badawcza

f) badania psychologiczne oszacowania stresu PSE. ; Badania psychologiczne oszacowania stresu PSE wykazały jednomyślnie, ze to co mówi jest prawdą (lub przynajmniej w 100% wierzy, że tak było)

g) informacje; Meier podaje  w latach 70- tych informacje, które w owych czasach nie można było zweryfikować, ale z biegiem czasu zostały potwierdzone.. np.:  dane naszego układu planetarnego, zaś aktualnie dane te zostały przez odkrycia NASA potwierdzone, o co tutaj chodzi np.: Meier podał, że Saturn posiada 19 księżyców w tamtych latach było znane tylko ok. 10 a teraz znamy już 18, powiedział także ze na Jowiszu istnieje wielka czerwona plama, i ze jest to gigantyczny wirujący lej powietrza co tez NASA potwierdziła w najnowszych badaniach że tak jest, podał np. dane dotyczące Jowisza i jego księżyców o ich budowie i atmosferze.

Wnioski: W czasie prowadzonych badań doszło do tak  niebezpiecznych incydentów jak:

 • zastraszanie
 • porwanie córki
 • próba zabicia Meiera (łącznie z całego okresu głoszonych  kontaktów jest 19 udokumentowanych prób na życie Meiersa , 16 na rok 1998.). Doprowadziło to do ustawienia ochrony posesji Billego. Sytuacja była niekiedy bardzo napięta. Przypadek Billego Meiera jest pierwszą w historii udokumentowanym i potwierdzonym przypadkiem zeznania światka w kontakcie z pozaziemską Cywilizacją. Oprócz dowodów na jeszcz jeden fakt jego prawdziwości jest ogrom przekazanej wiedzy której powiecmy sobie szczerze, nawyt nie byłby sobie w stanie tego zmyślić (ukończył zaledwie 7 klas szkoły podstawowej), już nie mówiąc o dotarciu do pewnych informacji z dziedziny fizyki, mechaniki, metalurgii, filozofii, i wiele wiele innych. To jest fakt. (wg Kasjopei jednak przekoloryzował i zmanipulował swoją osobą pewne fakty).

Obcy

Szaraki – pochodzą z Zeta Reticuli. To oni uprowadzają ludzi, podpisują z rządami pakty o wymianie technologi, w zamian za porwania dla badań genetycznych.

Cywilizacje:

Atlantyda – Potomkowie Atlantów zamieszkują kilka planet. Na Kart żyje 23 mld ludzi. Odwiedzają nas po nasiona

Inne:

 • Wzrost Max wzrost dla człowieka to 12 metrów wysokości!!!. Herkules 3 metry, Noe 3,10 metra , Gilgamesz 7,5 metra, Jehowa 7,5 metra.

Przyszłość

 1. największy statek w arsenale Plejadan ma kształt piramidy o długości boku podstawy dochodzącym do 15 km. Piramidalny mega-statek podzielony jest między innymi na poziom mieszkalny, poziom uprawy roślin, wypoczynkowy, szpitalny i inne. Jest to więc samodzielne miasto kosmiczne, młodzi Plejadanie często decydują się na życie w przestrzeni kosmicznej,
 2. Plejadanie posiadają na Errze coś w rodzaju kolekcji ziemskich pojazdów, zajmującej powierzchnię wielu hektarów, a przejażdżka ziemskim samochodem jest wielką atrakcją,
 3. Plejadanie kolekcjonują niemalże większość ziemskich komputerów, istnieje na Errze zespół informatyków bacznie analizujących sprzęt i oprogramowanie. Dzięki dostarczonemu Billemu skryptowi przez Plejadan nie jest możliwe włamanie do jego komputera,
 4. Plejadanie doradzają przyjmowanie w rozsądnych ilościach suplementów diety, z naciskiem na magnez i cynk, nasze pożywienie jest coraz mniej wartościowe,
 5. Istnienie podziemnych, doskonale chronionych i zabezpieczonych miast na Ziemi jedno z nich znajduje się pod górą Mount Shasta w Kaliforni, inne pod pustynią Gobi. Podziemia Mount Shasta zamieszkują potomkowie Hyperborean, rasy blondynów o niebieskich oczach, raczej wstydliwej i nieufnej w stosunku do Ziemian. W okolicy góry widywane są złote dyski Hyperborean. Ich potomkami są narody skandynawskie,
 6. obecnie na Ziemi przebywa istota o imieniu Gilgamesh, ostatni żyjący przedstawiciel wymarłej w wyniku katastrofy kosmicznej, wysoko zaawansowanej cywilizacji. Czas życia Gilgamesha dochodzi do 50 tyś. lat, nie jest on w stanie opuścić naszej planety,
 7. feminizacja mężczyzn i maskulinizacja kobiet w wyniku nasycenia żywności hormonami i skażenia środowiska,
 8. nasz Słońce jest gwiazdą umierającą,, za około 500 milionów lat zgaśnie i nasz układ gwiezdny ulegnie zagładzie,
 9. w roku 3999 wyruszy pierwsza ekspedycja w celu rozpoczęcia zasiedlenia nowej planety,
 10. tysiące niezamieszkałych, gotowych do zasiedlenia planet w naszej galaktyce, w skali Wszechświata proporcjonalnie więcej,
 11. zbliżająca się katastrofa, która dotknie pacyficzne wybrzeże USA, największa katastrofa naturalna w historii ludzkości 20-30 milionów ofiar,
 12. wysoko zaawansowane cywilizacje mają w posiadaniu bronie typu over-kill, które w ułamku sekund mogą nawet całą planetę zamienić w energię, jesteśmy w tej chwili jak bezbronne dziecko,
 13. obce cywilizacje nie mają nic wspólnego z okaleczaniem bydła,
 14. materialna rzeczywistość stanowi materialny pas KREACJI, i jest materialnym ciałem KREACJI, który otoczony jest przez hiperprzestrzeń, podróż w hiperprzestrzenni odbywa się bez upływu czasu, euforyczne odczucia podróżników w hiperprzestrzeni,
 15. w przyszłości naukowcy chińscy i japońscy odkryją źródło bardzo taniej energii, oparte na ultradźwiękach w związku z tym żywność będzie rozdawana za darmo,
 16. w przyszłości kontakt i współpraca z obcymi cywilizacjami,
 17. ziemska technologia w przyszłości poradzi sobie z ocieplaniem klimatu, a nawet proces ten zostanie odwrócony i na pewien czas klimat oziębi się,
 18. człowiek przyszłości będzie w stanie pozyskiwać olbrzymie ilości energii wprost z czarnych dziur,
 19. zmniejszona aktywność naszego Słońca zainspiruje naukowców do stworzenia sztucznego Słońca, jedna z planet układu słonecznego zostanie przekształcona w świecącą gwiazdę, nowa gwiazda zapłonie jedynie na kilka dni,
 20. odkrycie szeregu nowych i groźnych broni, jedna z nich będzie powodowała starzenie się w przeciągu sekund,
 21. niezwykłego przełomu w nauce dokona prawidłowe obliczenie liczby Pi,
 22. teoria Einsteina rozszerzona zostanie o kilka modyfikacji, ale generalnie jest prawidłowa,
 23. ziemska ludzkość w przyszłości będzie wiodącą rasą w eksploracji Wszechświata.

Katastrofa Tunguska w 1908r – wg Billy Meier’a

W owym czasie (czerwiec 1908) jeden z olbrzymich statków Plejadan, z załogą ponad 4300 osób, miał bardzo poważne problemy techniczne, uniemożliwiające mu opuszczenie ziemskiej atmosfery, był zdolny na uniesienie się na zaledwie kilkaset metrów. W tym czasie inne rasy również stacjonowały na Ziemi, jednakże nie mogły udzielić Plejadanom pomocy z uwagi na wybuch epidemii (którejś z ziemskich chorób) wśród załogi statku. Po kilku miesięcznym ukrywaniu się w syberyjskiej tajdze załoganci doszli do wniosku, że nie mogą liczyć na jakąkolwiek pomoc. Skonstruowali coś, co można nazwać bombą atomową, wznieśli statek i zdetonowali ładunek.[5]

2012 [6]

Czas ten jest możliwością, prawdopodobieństwem, gdzie nasze Słońce przyczyni się do szczególnych wydarzeń. Otóż cykliczność plam w 20-12 będzie hiperintensywne, co spowoduje olbrzymie burze słoneczne które poprzez emisję promieniowania np.; gamma, rentgenowskie)  wpłynie swą siłą oraz zasięgiem na równowagę geomagnetyczną Ziemi, co może doprowadzić do wahań pola magnetycznego.

Rezultatem ma być:

 • awaria sieci elektrycznej
 • zepsucie urządzeń korzystających z elektryczności
 • wpływ na jonosferę, gdzie powstałe kwaśne deszcze mogą zagrozić roślinności na Ziemi
 • zmiany klimatyczne
 • ogromne  katastrofy naturalne: trzęsienia, wulkany, tsunami, susze, powodzie ( a w najgorszym wypadku przebiegunowanie Ziemi)
 • Przelot ciała kosmicznego, który może zagrozić Ziemi. Jego obecność będzie upubliczniona 2010/2011 roku (chyba że jego ciemna powłoka, spowoduje niezauważalne minięcie bez echa…) Dla kalendarza Majów mówi, iż tego dnia 21.12.2012 Droga mleczna będzie „otaczała „ cała Ziemię, ponieważ znajdzie się (co 26 tysięcy lat) w  tzw. „ciemnej szczelinie Drogi Mlecznej.

Sprawa dłoni

Tajemnicze odciski dłoni pojawiły się na masce samochodu Atlanta Bieri późną nocą z 25 na 26 czerwca 2004 i widoczne są po dziś dzień. Ptaah (istota pozaziemska, z którą kontaktuje się Meier) powiedział Billemu, iż ślady te należą do dwóch istot o imieniach Sistana i Ypral. Ptaah oznajmił także, że te istoty pozbawione są włosów i mają od metra dziesięciu do metra dwudziestupięciu centymetrów wzrostu. Z przekazanych Meierowi informacji wynika, iż skóra obcych zawiera pewną substancję, która powodować może korozję niektórych ziemskich materiałów. Odciski na masce samochodu wyglądają tak jakby zostawił je ktoś posiadający po siedem palców u każdej ręki. Co więcej, po uważniejszym przyjrzeniu się, dostrzec możemy nawet linie papilarne. Widoczne są także odciski przedramion, które zetknęły się z powierzchnią karoserii.

6fingeredhandandBillyMeiers

Oszustwo? Dokumentacja

Rzekome Plejadianki Asket i Nera to ziemskie aktorki z serialu „Dean Martin Variety Show”. Rzekoma Asaket (mylona z Semjase ) to piosenkarka i AsketNeraSemjase_thumbtancerka, Michelle DellaFave, a Nera to Susan Lund, która w okresie od 1969 do 1973 występowała w amerykańskim programie telewizyjnym pt. „Dean Martin Variety Show”.

Odkryła to sama DellaFave w 2007 roku:

Zdjęcie to wykonano około 1971 roku, co poznaję po fryzurze – mówi DellaFave. To zdumiewające, że wybrał właśnie to i chyba wykonał je w czasie, gdy program nadawany był w Europie. Nie chcę, aby ktokolwiek uważał, że przyczyniam się do powstawania problemów, ale chcę powiedzieć prawdę o tych zdjęciach. Po prostu rozpoznałam się na nich, jak zrobiłby każdy…[7]

Kiedy wyszło to na jaw Billy postawił wyjaśnienie:

Meier wyjaśniał nieporozumienie w swoim stylu zrzucając odpowiedzialność na nieuchwytnych i szkodzących mu w szerzeniu prawdy „ludzi w czerni”:

Niestety w czasie moich rozmów z Ptaahem [kolejnym przybyszem z Plejad -przyp.tłum.] przekazał mi on, że dwie kobiety pokazane na zdjęciach to nie Asket i Nera pochodzące ze wszechświata DAL, ale ich dwie amerykańskie sobowtórki. Zdjęcia te są fałszerstwami i zostały rozpowszechniane na rozkaz i we współpracy z „ludźmi w czerni„.

meier-asket

Obce metale – które zostały potwierdzono za prawdziwe przez chemika Marcela Vogela. Np.:..” „Pojawiają się tam struktury wewnątrz struktur, które jak widać są bardzo niezwykłe – na mniejszym powiększeniu widać jedynie metaliczną powierzchnię, jednakże teraz [po dalszym powiększaniu] widać strukturę, która składa się z nachodzących na siebie warstw. Istnieją struktury w strukturach. To bardzo ekscytujące i interesujące […] Głównym składnikiem, jaki tu występuje jest rzadki na Ziemi metal o nazwie tul, co jest zupełnie nieoczekiwanym odkryciem.”[8]

Natomiast badania w IBM …

naukowcy z IBM umieścili próbkę pod wartym ćwierć miliona dolarów mikroskopem elektronowym a wyniki zarejestrowali na taśmie. Niewielka próbka zawierała w sobie czyste srebro, „bardzo czysty” glin, potas, wapń, chrom, miedź, brom, chlor, siarkę oraz krzem. Jeden z obszarów charakteryzował się niezwykłą złożonością, bowiem w jego skład wchodziły niemalże wszystkie pierwiastki tablicy okresowej. Wszystkie niezwykle czyste…” na co Vogel powiedział …” Jest to niezwykła kombinacja, jednak nie mogę w żaden sposób potwierdzić, że świadczy to o jej pozaziemskim pochodzeniu..”

Wnioski:

* mikroskop elektronowo skaningowy – nie stosuje się do tego typu badań. od zastosowanego powiększenia obserwacja pod mikroskopem nie pomoże nam ustalić składu próbki. Aby to ustalić trzeba przeprowadzić badanie chromatografii gazowej (GC-MS) – używanej m.in. w przypadkach badania składu leków, analizy środowiska czy też analizy próbek o nieznanym składzie.

„Metalurg z University of Arizona przebadał jedną z próbek metali używając spektrometrii twierdząc, że jest to próbka „metalu z jakiego robi się garnki” lub też tani stop używany do produkcji metalowych żołnierzyków- jest to nic więcej jak zwyczajny stop srebra z miedzią. „

**nie był on metalurgiem, a chemikiem. W wyniku tego nie miał wystarczających kwalifikacji, aby przeprowadzić metalurgiczną analizę próbek Meiera

Zeznanie byłej żony

Billy za młodu podróżował po świecie. Stych wojaży poznał swoją przyszłą żonę Greczynkę Kaliope Zafiriou, którą poślubił w 1966 r. Od 1978/79 w formie wiejskiej komuny zwanej „Semjase-Silver-Star-Center. żyje w wiejskiej społeczności, W 1995 Kaliope rozwiodła się z Billym. W brukowcu wyjawia:..” Jego doświadczenia kontaktów są kłamstwami i oszustwem od początku do końca.” Kilka statków bazowych (mothership), które Billy sfotografował są oczywistymi zdjęciami lampionów w naszym domu zrobione z szeroko otwartym obiekty

Ripsonar


[1] Gromada gwiazd zwana Plejadami jest w gwiazdozbiorze byka i jest oddalona od ziemi na ok. 500 lat świetlnych.

[2] Według Meiera inteligencja Giza wywodzi się od przodków plejadan zamieszkujących w czasach prehistorycznych Ziemie.Po 18.000 latach pokoju grupa naukowców postanowiła sięgnąć po władze,ale mieszkańcy Ziemi przeciwstawli się tym planom,a tamci uciekli gdzieś w kosmos,do systemu Beta Centauri,tam się osiedlili i rozwinęli swoją technikę.Po 2000 lat gotowi byli do ataku na Zięmię i przed 13000 lat wylądowali na Ziemi…

Dowodził nimi Arus-I,człowiek o bardzo bestialskim usposobieniu. Zaatakowali Ziemię i zajęli część Ameryki Północnej,skąd rozpoczeli dalszą ekspansje doprowadzając do sytuacji że zniewoli pozostałych przy życiu Ziemian.Arus-I ogłosił się bogiem i stwórcą,a swoich zastępców mianował strażnikami-aniołami. Trzech jego synów chciało na początku kontynuować taką sytuacje.Dwóch z nich chciało skończyć ze złem i przepędziło trzeciego syna,który dalej chciał to kontynuować i zabił swojego ich ojca.

Jenak po krótkim czasie wrócili na Ziemię u urządzili sobie kwaterę pod piramidą w Gizie (stąd wywodzi się ich nazwa).Przez długi czas działali w ukryciu knując spiski i intrygi. Według Meiera niektóre z sekt,które zniewalają ludzi,mówią o bliskim końcu świata i zmuszają ich członków do różnych zachowań i wiążą ich religie z kosmitami jest własnie pod kontrolą Inteligencji Giza.

[3] Jeżeli byśmy się bardzo postarali to moglibyśmy ich poziom dogonić w przeciągu 300 lat.

[4] Jedno zdjęcie jest zaś bardzo nietypowe a mianowicie przedstawia ono ziemski statek kosmiczny Sajuz-Apollo a raczej dwa statki Radziecki i Amerykański które się wtedy połączyły, zdjęcie to jak twierdzi Billy wykonał sam osobiście ze statku Plejadan, był on na tym statku na orbicie w tym czasie i stwierdzono ze jest ono także autentyczne, zresztą co się rzadko zdarza NASA odmówiła jakichkolwiek komentarzy.

[5] Każdy żywy organizm posiada odmienne wibracje tj: fale elektromagnetyczne, które składają się z jego myśli.

[6] Na podstawie 476 kontaktu z Ptahh, który miał miejsce 3.02.2009 r.

[7] http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ce-3/kontaktowcy/866-prawda-o-meierze-cz-ii-zdjcia-plejadanek

[8] Pochodzi to z książki „Contact from Pleyades„: 1983.

error: Content is protected !!