Duncan O’Finioan i Projekt Talent

Duncan O'Finioan

Duncan O’Finioan

Ma 57 lata. (2017 r.) Posiada zdolności medium. Dziadek ze strony matki był Czirokezem „Szare pióro” O swoim tajemniczym życiu zaczął sobie przypominać, gdy miał wypadek samochodem. Podczas badań rezonansem magnetycznym, MRI wykazało, że posiada w samym środku mózgu wielkości ziarenka ryżu implant. Musiał się zepsuć, gdyż i sam aparat badawczy szlak trafił, a od tamtej pory zaczął sobie przypominać swoje tajemnicze i nieprawdopodobne życie jako super zabójca! Dodatkowo, jego urazy były na tyle poważne, że nie mógł podnieść rzeczy powyżej 2,5 kg. Po paru miesiącach całkowicie się wyleczył. Posiada bardzo dużą wiedzę sztuk walki, stylów, i posługiwaniem się praktycznie każda bronią, szczególnie białą. Posiada aktualnie około 50 szkół walki z czarnymi pasami. (choć sam materialnie nie posiada ani jednego, i nie może wskazać, skąd to umie. Wg obserwatorów jest prawdziwym mistrzem sztuk walk, o niespotykanych zdolnościach..

Kiedy zaczął dociekać prawdy i zrozumiał, że został wykorzystany przesz swój własny rząd do tak niegodziwych celów zaczął drążyć temat. Miał atak na swoje życie (mentalny), gdzie 3 dni bardzo chorował.. ale jakoś się wyleczył.

 

Projekt Talent

Był to tajny projekt rządowy USA mający na celu werbowaniu małych dzieci, ze zdolnościami medialnymi w celu indoktrynacji i wyszkoleniu ich na super zabójców na usługach ich tajnych projektów. (Ultimate Warrior) Rekrutacja była kierowana głównie na osoby spokrewnione  z rasami, które mają zwiększone predyspozycje paranormalne 60% rdzenni amerykanie, 40 -50% – Celtowie, Szkoci, Irlandczycy itp… (ponieważ te rasy robiły to w przeszłości wykorzystując pamięć genetyczną). W latach 60 – tych werbowano tysiące, tysiące dzieci do tych projektów. Zostało przy życiu około 60.. (potwierdza to doniesienia Al.’a Bielek’a o tych projektach, wykonywanych również, a może tożsamych badaniach w Projekt Monauk).

W wieku 6 lat (1966 rok) Dunkan został zabrany do dziwnego miejsca we wschodniej Kentucky, gdzie sprawdzano bardzo dużo dzieci, za pomocą testów np.; układania puzzli. Tam kobieta patrząc na niego powiedziała – nadaje się – i tak się zaczęło. Następnie ma prześwit mając 9,5 rokju gdzie robiono mu liczne zabiegi na jego ciele. (1969 rok).

Mając 12 lat (1972 roku) był w Wietnamie gdy prowadzono Program Feniks (The Phoenix Program). Wykorzystano jego i 11 innych dzieci. Przylecieli na pomoc okrążonym wojskom w My Router w czarnym helikopterze (dzieci w wieku 9 – 12 lat). Złapali się za ręce i dając błysk (impuls) zabili każdego wrogiego żołnierza kambodżańskiego, w promieniu 20 mil!!.

Z jego grupy liczącej 1000 dzieci patrząć od 1966 roku przeżyło tylko 20 – tu!

Projekt MK-ULTRA

Mając 14 lat zaczyna właściwy program szkoleniowy projektu końcowego MK-ULTRA. który decyduje w którym kierunku ma się rozwijąć. Tutaj szkolenia odbywały się pod kontem siły, szybkości, wytrzymałości, sztuki walki, oraz treningów paranormalnych. Prawdopodobnie był w ośrodku treningowym CIA tzw „Farma”. Ośrodek Burlington w Wisconsin itp….  Kończąc szkolenie stał się żołnierzem z wykorzystywaniem PSI- prawdziwy super zabójca. (model I-ej generacji). Mając umiejętności fizyczne, miał zdolności wykraczające poza normalne postrzeganie świata. Zdolności RV,  wejścia do czyjegoś umysłu i przewidzieć w czasie co zrobi w czasie rzeczywistym, obrazowanie myśli itp… Miał rozczepioną osobowość aktywowaną prawdopodobnie słowami wyzwalającymi np. telefon. Ostatnia luka pamięci (a więc prawdopodobne zlecenie) w 1985 . Pamięta, że prawdopodobnie miał zlecenie zabicia Georga Busha Juniora zanim został gubernatorem Teksasu – pamięta go jak go widział osobiście). Miał bardzo dużo siły; np. wykop nogi dochodził do 200 km/h, zaś siła uderzenia ciosu to 360 – 430 kg. Organizował zamachy.

Mars i Obcy

Twierdzi, że ma (jak i wielu jego znajomych ) głęboki strach i przerażenie planetą Mars. …” Zostawcie Mars w spokoju…” Widział dzięki zdolnościom RV maszyny pod ziemią, oraz istoty w komorach (sztucznie indukowana hibernacja). Wyglądali jak ludzie ale o bardzo dużych rozmiarach, przypominający Egipcjan.

W młodości widział UFO, ale Ojciec nie chciał mu tego wyjaśnić. Potwierdza tajne podziemne bazy o niebywałych i rozległych strukturach. (Paul Preston)

Przepowiednie?

Widzi wielką katastrofę która wydarzy się na całym Świecie. Ameryka rozczepi się na pół. Cała zachodnia część kraju utonie w ogniu, oraz się zapadnie. Traktuje to strasznie poważnie. Robi plany aby to przetrwać. Ale twierdzi że nie ma bezpiecznego miejsca na Ziemi – ..” trzeba być ciągle mobilnym..

Wideo po którym stał się znany

youtube logoProjekt Camelot – Duncan o’Finioan

youtube logo   Black Ops Marine & The Ultimate Warrior

Sesje przywracające pamięć

Duncan raz spróbował takiej sesji i o mało nie zabił hipnotyzera, jeśli ma to jeszcze raz zrobić to musi być skuty grubymi stalowymi łańcuchami jak powiedział a jest on zaledwie modelem I-ej generacji. Jeśli chodzi o kolejne generacje to jak powiedział:

„Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to proszę bardzo, niech próbuje.”

Automatycznie zlikwidują każdego kto będzie tego próbować, a jeśli chip sterujący działa to jest już w ogóle niemożliwe. Czegoś takiego można jedynie popróbować co najwyżej z modelem seksualnym (rozrywkowym) lub gwiazdorskim ale nigdy z bojowym.

Miranda Kelly

Projekt Twin Flame (bliźniaczy płomień) – podległy program Projektu Talent polegał na łączeniu osób, dokoptowanie medium dla innej osoby aby była wzmacniaczem jej zdolności. Duncan równiez posiadał takiego wzmacniacza. Była to Miranda Kelly. [Patrz więcej: Miranda Kelly projektu Twin Flame.]

Miranda jako dziecko wykazywała zdolności psychiczne i szybko trafiła do projektu Talent. Mając 14 lat, w latach 80-tych stała się wzmacniaczem dla osoby o kodzie Omega Jednostka 197, znanego właśnie jako Robert D. O’Finioan!

Ducan i Miranda zostali parą, gdy Miranda nieświadoma niczego, ze on jest jednostką Omega-197 ujrzała Duncana w wywiadzie na Youtube z Kerry Cassidy. Ona została zaprogramowana, by wzmacniać jego psychiczne zdolności, aby wstawić fałszywe wspomnienia i upewnić się, że przecieki się nie pojawiają! Miała nie dopuścić, aby jego wspomnienia wróciły, zwłaszcza misje na Księżyc, Mars i Procyon, bitwy na obrzeżach Układu Słonecznego… i teraz można się domyśleć, dlaczego ich nie sprzątnięto, bo jak w to wszystko wierzyć? [1]

[P.S – Odnosnie Duncana mam jescze sporo materiałów, więc artykuł będzie z czasem uzupełniony.].

Ripsonar

===========================

  1. SUPER-WOJOWNICY, CZĘŚĆ 3 [http://moje3po3.com autorstwa Agnieszki Jagody]

error: Content is protected !!