Konferencja Prague Peace Price 2016. Vol. 1 23-24.07.2016 r.

Witajcie.

23-24 lipca 2016 r. w Czechach a dokładniej w Pradze –w Lucerna Great Hall odbyła się konferencja „Od iluzji do rzeczywistości” ze znamienitymi gośćmi. Jest to pierwsza cześć przedsięwzięcia, której dalszy ciąg odbędzie się 9 października 2016. Nawiązana znajomość z Aleksandrą – organizatorką tego przedsięwzięcia jest na bardzo dobrej drodze do ewentualnej współpracy w dalszym horyzoncie czasowym.[potwierdzam – kolejna konferencja już w lipcu 2017 r.]

organizatorka

Konferencja pod szyldem Pokojowej Nagrody Pragi (Prauge peace Prize 2016) wyszczególniła dorobek 10 osób, które swoim entuzjazmem, odwagą i przede wszystkim determinacją robią to co własnie robią, czyli informują bez ogródek, bez względu na trudność tematu jak i akceptacji publicznej czy konserwatywnego nurtu naukowego.  Kto to taki? Czytaj, oglądaj, a się przekonasz. I najważniejsze – poznasz przede wszystkim to, za co m.in owi Państwo poświęcają swój czas a być może i życie. Więc warto wysłuchać tych altruistycznych wojowników.

Pora zacząć od prezentacji prelegentów czyli nominowanych do wspomnianej Pokojowej Nagrody Pragi [Prague Peace Price]. A to osobistości nie byle jakie.

Harald Kautz Vella

SAM_8787Harald  jest utalentowanym badaczem z Niemiec, który uchował się przed racjonalizacją nauk ścisłych. Jego badania obejmują takie obszary jak: fizyka skalarów wraz ze zwielokrotnionymi osiami czasu w ramach czterowymiarowej rzeczywistości (UFT), skalowaniem globalnym, matematyką fraktalną, a także zagadnienia takimi jak – święta geometria, transmutacja, optogenetyka, polityka, nauki społeczne, nauka o mediach wraz z psychologią tłumu oraz historia. Jego duchowe podejście pozwala mu na poruszanie się po wielu obszarach nauki co może doprowadzić do scalenia i ponownego zjednoczenia oraz racjonalizacji kultury. Harald poruszy kwestię czarnej mazi (Black Goo) oraz omówi klucz do zrozumienia obecnego świata.

Czarna maź jest to substancja, której obecność pojawiła się przy okazji „czarnej programowalnej materii”, mającej za zadanie wspieranie rosnącej inteligencji nano-botów, zaprojektowanych przez środowiska inteligentów w celach kontroli umysłu. Przy okazji badania nad tą technologią przyczyniły się do kluczowych odkryć i zrozumienia aspektów fizycznych i historycznych stojących za zmową biblijną rozpadu raju. Odkrycia w kategorii ziemskiej i pozaziemskiej czarnej mazi prowadzą do lepszego zrozumienia dobra i zła. Te odkrycia mają moc zjednoczenia nauki i duchowości. Dzięki zrozumieniu tego co się stało z rasą ludzką i naszą planetą staje się możliwe nakreślenie ścieżki, którą należy podążać aby wyleczyć rany, które wywołało to biblijne wydarzenie w naszej zbiorczej świadomości jak też w świadomości każdego z nas. Zrozumienie fenomenu czarnej mazi daje nam możliwość przemiany ciemności znajdującej się w nas samych. Jest to zdemaskowanie agendy New World Order, której zamiarem było przekształcenie ludzi w rasę bio-robotów. Zrozumienie tej kwestii otwiera naszą świadomość na nowy wymiar czasu – ścieżkę uniesienia i powrotu do raju.

SAM_8863

Harald Kautz we własnej osobie. Cudowna osoba, która zrobiła fenomenalne wrażenie zarówno ze względu na swój dorobek naukowy ale i wewnętrzną charyzmą, optymizm i chyba przede wszystkim ciepłem, którego ludzie zapomnieli używać. Maja – moja współtowarzyszka w tej podróży na pewno się ze mną z tym zgodzi:)

youtube logoOd Iluzji do rzeczywistości – Harald Kautz-Vella – 21.09.2016 – wywiad lektor [Wywiad robiłem z Mają dla NTV]

youtube logo

 

Harald Kautz Vella. From Illusion To Reality 07. 2016 [ENG]

youtube logo

Harald Kautz Vella. From Illusion To Reality 10.2016 [ENG] wykład + konwersacja

Kerry Cassidy

Kerry Cassidy jest prezesem i organizatorką projektu Camelot. Kerry jest twórczynią filmów dokumentalnych i dziennikarzem dochodzeniowym jak też znaną prowadzącą programu Wywiad z Kerry Cassidy z Projek Camelotradiowego w ramach demaskującego programu radiowego Project Camelot oraz prowadzącą programu telewizyjnego Project Camelot TV, cotygodniowej audycji na żywo na kanale Youtube. Prowadzona przez nią strona Project Camelot (projectcamelot.org/projectcamelotportal.com) jest liderem w sektorze mediów alternatywnych, a należący do niej kanał na Youtube, który odwiedzają miliony osób z całego świata, ma 128 tysięcy subskrybentów.

Kerry podróżuje po świecie, przeprowadza wywiady, sporządza dokumentację z rozmów z demaskatorami posiadającymi dostęp do ściśle tajnej dokumentacji, jak też autorami, badaczami i osobami maskującymi te konspiracje, tajny program kosmiczny, czarne projekty, obce istoty, ujawnienia i wzrosty wolnej energii.

Przemawia na konferencjach na całym świecie i jest uznawana za liderkę ruchu ujawnienia. Kerry omówi najświeższe informacje pochodzące od demaskatorów, kwestię tajnego programu kosmicznego, oraz sporządzeniu obszernego poglądu na planetę Ziemia i zarówno rasę ludzką jak i rasy obce.

Omówi także informacje na temat aktywacji energii duchowej (Kundalini), oraz na temat podróży ku oświeceniu. W celu obejrzenia materiału wideo dotyczącej  pracy Projekt Camelot zapraszam na stronę: www.youtube.com/watch?v=jAUpkUzOg4A

SAM_8918

Kerry Cassidy. To dla mnie wielka przyjemność poznać osobiście tak zasłużoną i oddaną sprawie osobę w świecie alternatywnych i demaskujących wszelkie zawiłości świata informacji.

youtube logo

Kerry Cassidy about the death of Max Spiers and more [2016] [ENG] – wywiad [Wywiad robiłem z Mają dla NTV]

youtube logo

Kerry Cassidy Project Camelot: Above Top Secret, Secret Space Program, Whistleblower Testimony, ETs [ENG] – wykład

Ole Dammegard

SAM_8880Ole, ekspert od false flag jest tego 100% przykładem, kiedy tego określenia – ekspert – się używa. Argumenty, spójność i spokój przy prezentowaniu zatrważających faktów jest po prostu powalająca. Pewnie się jeszcze nie jeden raz powtórzę, ale to co Ole sobą reprezentuje mogę tylko określić słowem – fenomenalna i to pod każdym względem:)

„Globalny Tour Terroru – w jaki sposób skoordynowane działania pod fałszywym sztandarem zmieniają świat“. Ole Dammegard jest autorem, wynalazcą byłym dziennikarzem i śledczym, który poświęcił ostatnie 30 lat na badanie wielu konspiracji o zasięgu globalnym.

W centrum jego zainteresowania jest ustalenie prawdy o zamachu na JFK, Roberta Kennedyego, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona oraz szwedzkiej premier Olof Palme, jak też wiele przypuszczalnych ataków terrorystycznych jak np. wydarzenia z 11 września, Oklahoma City, maraton w Bostonie itp. Ole wykrył istniejące powiązania między tymi wydarzeniami, co doprowadziło go do wniosków, że Ci sami ludzie stoją za zamachami na JFK jak też zabójstwem Olof Palme, a także za wieloma tymi wydarzeniami.

Ta sama Globalna Elita przy użyciu znanych sobie wyrafinowanych narzędzi od wielu lat wykorzystuje false flage w celu wykonania w ich imieniu brudnej roboty.

Ole ma przywilej bycia zapraszanym jako gość specjalny do wielu programów takich jak: Caravan to Midnight (Karawana do Północy) z prowadzącym John B Wells, Buzzsaw (piła mechaniczna) prowadzone przez Sean Stone, The People’s Voice (głos ludu), Red Ice Creations (10 godzin) – Szwecja/USA, Projekt Camelot – USA, Veritas Radio – USA,

The Real Deal (sama prawda) prowadzący prof. Jim Fetzer – USA, No Lies Radio (Radio Bez Kłamstw) dr Kevin Barrett USA, Super Woo Radio – Australia, Global Peace Radio – Wielka Brytania, Open Your Mind Radio (Radio Otwórz Swój Umysł) – Irlandia, Talk Radio Europe – Hiszpania, Freedom Radio (Radio Wolność) – Dania, Reżim Wolności, Australijskie Pi w niebiosach itd. Opublikował też wiele swoich artykułów na liczących się stronach www takich jak np. Veterans Today. Odwiedźcie stronę www.lightonconspiracies.com

SAM_8886

Ole to spokojny, ciepły i wspaniały człowiek. Swoją wiedzę nie jedną osobę zszokuje ale i zachwyci trafnością swoich obserwacji i analiz. Na mnie zrobił piorunujące wrażenie.

Wywiad dla NTV

youtube logoOd Iluzji do Rzeczywistości – Ole Dammegard – 14.09.2016 – wywiad lektor

youtube logo

Ole Dammegard. GLADIO, fałszywa flaga i sposób działania w praktyce [2016] – wykład napisy pl

George Green

George Green – jest byłym bankierem inwestycyjnym, naczelnym finansistą w N.A.S.D oraz Broker Dealer, ubezpieczycielem, deweloperem na rynku nieruchomości, agentem na rynku nieruchomości, brokerem ubezpieczeniowym oraz publicystą. Przez wiele lat George był wtyką rządową i organizował spotkania światowych liderów. Otrzymał propozycję objęcia stanowiska szefa finansów w biurze Jimmiego Cartera, 2 lata przed jego wygraną w wyborach prezydenckich. Jego wpływowy styl życia i niezliczone podróże spowodowały, że twierdził iż cała wiedza jaką posiadł bazuje na kłamstwie. Studiował prawo, biznes oraz inżynierię na wielu uczelniach – takich jak na przykład Uniwersytet Hitosabashu w Japonii gdzie studiował i uczył się języka japońskiego. Studiował następnie geofizykę na uczelni Colorado School of Mines w Goilen w stanie Kolorado oraz na Law University w Illinois. Jego misją jest ujawnienie prawdy o osobach kontrolujących wydarzenia na świecie, aby obudzić społeczność i uświadomić kim jesteśmy tak naprawdę. Zamierza też przedyskutować możliwości przygotowania się na koniec świata, jaki planują tzw. elity, a także możliwe opcje wpłynięcia na ten koniec.

SAM_8930

George Green podczas wywiadu zachowywał się jak wykładowca. Zadziwił mnie nie tylko swoją lekkością wymowy i pamięcią przeżytych lat życia, ale i naprawdę świeżym intelektem oraz ciągłym entuzjazmem z życia, przeżytych doświadczeń oraz obecnych zagrożeń które można pokonać.

youtube logo

George Green: Selection of Presidents by „Elite”/Extraterrestrial Technology/False Flags/Genocide [ENG]

youtube logo

Wywiad (nieopublikowany – w trakcie tłumaczenia)

 

Zen Gardner

Proces przebudzenia jest indywidualnie uzależniony. W chwili, gdy staniemy się świadomi istnienia sfabrykowanego świata, który wydawał się nam być prawdziwy i że nasza wrodzona natura jest całkowicie różna od tego co jest nam wmawiane, ale nie ma od niej odwrotu. Doświadczenie, które uzyska poszukiwacz jest absolutnie ekscytujące! Zen Gardner dorastał w okresie społecznych niepokojów w latach 60-tych XX wieku.

Zaczął publikować on-line i prowadzić blog 9 lat temu, po tym jak poszukiwał prawdy w wielu miejscach na świecie przez ponad 23 lata, doświadczając w międzyczasie wielu zmian w swoim życiu. Koncentruje się na wzmacnianiu pozycji ludzi , umożliwianiu im wykorzystania w pełni ich potencjału oraz w pełni świadomości co sprzyja aktywacji umiejętności ekspresji w życiu codziennym. Pisze na wiele tematów począwszy od natury ludzkiej i pochodzenia człowieka aż po naszą zmanipulowaną socjalną i historyczną narrację z naciskiem na duchowość i świadomość. Z pasją obala utarte nastawienia do tematów, stymulując przebudzenie oraz aktywację umysłową, a także wzmocnienie pozycji ludzi oraz pobudzenie ich świadomości, którą wszyscy posiadamy. zengardner.com

SAM_8913

Zen, człowiek o tak pozytywnym nastawieniu do wszystkiego, że aura tej pozytywnej wibracji odczuwalna jest zanim się go zobaczy. Głębokie przemyślenia, kierowanie sercem to to czym się kieruje w naprawieniu postawy problemów ludzkich z konfrontacja z rzeczywistością. Co tu dużo mówić. Cudowny człowiek.

Kevin Annett

Kevin Annett

Kevin Annett

Kevin Annett jest współzałożycielem Międzynarodowego Trybunału Do Spraw Przestępstw Kościoła i Państwa ITCCS oraz Międzynarodowego Sądu Sprawiedliwości i Prawa Zwyczajowego. Ujawnił sprawę ludobójstwa dotyczącego dzieci aborygenów, a także zawłaszczania ziemi przez Zjednoczony Kościół Kanady. Kevin także ujawnił Rytuał Znęcania się Satanistów, a także procedurę handlu dziećmi przez tzw. „Elitę“ do takich krajów jak Holandia, Belgia, Wielka Brytania oraz Watykan poprzez ogólnoświatową siatkę powiązań. Kevin jest autorem kilku książek.

Odwiedźcie http://itccs.org/2013/01/01/biography-rev-kevin-daniel-annet-m-a-m-div/

Kevin Annet będzie mówił na temat przestępstw, których dopuścił się kościół oraz państwo, takich jak ludobójstwo, rytuały satanistyczne, a także o Sądzie Prawa Zwyczajowego.

Patrz więcej: Prague Conference 2016. Kevin Annett (napisy PL)

 

Marshall Masters

Marshall Masters jest publicystą na portalu Your Own World USA.  Od 1999 roku zgłębia tematykę zmian na Ziemi oraz trajektorii Nibiru,  planety X, a także tematów związanych z samowystarczalnymi społecznościami survivalowców, kolizjami ciał niebieskich oraz technologiami przyszłości.

Marshall Masters

Marshall Masters

Marshall rozpoczął od publikacji na temat Planety X oraz survivalu w styczniu 2002 roku. Od tego czasu wydał książki i nagrał filmy na temat Niburu – Planety X, jego ostatnia książka nosi tytuł: „Przetrwanie zbliżenia się Planety X – Przewodnik Przywództwa Duchowego“.

Marshall omówi temat Nibiru – Planety X, oraz w jaki sposób powinniśmy się przygotować na zbliżenie się planety Nibiru. Zapraszam do obejrzenia na Youtube materiału wideo Marshalla Mastersa „Planet X 101“ przed konferencją, aby posiąść podstawową wiedzę na temat systemu Nibiru-Planet X, który zbliża się w kierunku ziemi.

Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco, dodając sukcesywnie przetłumaczone każdego z prelegentów wykłady.

Ripsonar

error: Content is protected !!