Kerry Cassidy i Projekt Camelot. [2016]

Witajcie.

Mam przyjemność zaprosić Was do obejrzenia świetnego wykładu Kerry Cassidy autorki Projectu Camelot, który odbył się w Czechach, w Pradze pt.”From Illusion to reality” 22-24.07.2016 organizowanym przez Aleksandrę JB w ramach Pokojowej Nagrody Pragi. Patrz więcej tu: http://ripsonar.pl/konferencja-prague-peace-price-2016-vol-1-23-24-07-2016-r/

Projekt Camelot jest moim zdaniem jednym z największych przedsięwzięć w poszukiwaniu prawdziwego obrazu rzeczywistości skrywanego pod płaszczykiem Top secret czyli ściśle tajne, rządów cieni (bo Iluminaci to współcześnie ogólna nazwa grup wpływów podzielona na frakcje), NWO, powiązań z kosmitami i wiele wiele więcej.

To co wyróżnia żródła tych informacji to już ponad 10 letnia współpraca z ludzmi tzw. informatorami (whistleblowers) z wewnatrz owych tajnych struktur, których działalność jak sie okazuje jest z poza jakąkolwiek juryzdykcją prezydenta, Kongresu a niekiedy i nawet wojska USA. I co oczywiste USA grają tu pierwsze skrzypce, zaraz za niektórymi państwami i międzynarodowymi  grupami interesów. Ale to jest bardziej skomplikowane by to opisać w jednym zdaniu.

Kerry Cassidy przeprowadziła w sumie już przeszło 500 wywiadów w tym temacie, pozwalając sobie na pewne usystemoatyzowanie zebranych informacji i próbie nakreślenia szerszego obrazu naszej rzeczywistości, który jest mroczny, skryty i niebezpieczny, ale i jakże interesujący i wskazany dla poznania tej wielopoziomowej króliczej nory, o krórej wielu nie zdaje sobie absolutnie sprawy. A powinniśmy.

Kerry Cassidy i Projekt Camelot. [2016]

Kerry porusza wiele wątków przytaczając wspomianych informatorów z któymi przeprowadza wywiady. Dlatego co zrozumiałe, poruszana tematyka jest dość szeroka. I tak:

  1. Prezentacja dokonań Project Camelot i historia Kerry Cassidy
  2. Śmierć Maxa Spiersa
  3. Satanizm, kościół i rytualne ofiary.
  4. Papiery NORAD Tzw. NORAD paper
  5. Tajne programy; DUMB, klonowanie, super żołnierze, kontrola umysłu, modyfikacje genetyczne, sztuczna inteligencia
  6. Tajny Program Kosmiczny
  7. Relacje z kosmitami
  8. 2 drogi ludzkości tj. anielska (kierująca sie pokojem i miłością) i zrobotyzowany superman (transhumanizm)

Ave

error: Content is protected !!