Konferencja z Pragi 2016. Kevin Annett (napisy PL)

Witajcie.

Przedstawiam bardzo ważny materiał (jeden z wielu) jaki został zaprezentowany na konferencji w Czechach pt.: „Od iluzji do rzeczywistości” w dn. 23-24 lipca 2016 r w Pradze.

Kevin Annett – jest współzałożycielem Międzynarodowego Trybunału Do Spraw Przestępstw Kościoła i Państwa ITCCS oraz Międzynarodowego Sądu Sprawiedliwości i Prawa Zwyczajowego. Ujawnił sprawę ludobójstwa dotyczącego dzieci aborygenów, a także zawłaszczania ziemi przez Zjednoczony Kościół Kanady. Kevin także ujawnił Rytuał Znęcania się Satanistów, a także procedurę handlu dziećmi przez tzw. „Elitę“ do takich krajów jak Holandia, Belgia, Wielka Brytania oraz Watykan poprzez ogólnoświatową siatkę powiązań. Kevin jest autorem kilku książek.
Odwiedźcie http://itccs.org/2013/01/01/biography-rev-kevin-daniel-annet-m-a-m-div/

O czym w takim razie będzie mówił na tej prelekcji?

O tym, że Watykan tak jak i rody królewskie oraz bogaci tego świata bawią się w satanizm, polują na dzieci, zbierają trofea itp. Dlatego abdykował Papież Benedykt XVI oraz prawdopodobnie abdykuje Papierz Franciszek – gdyż jeden jak i drugi bawi się w te gry na całego. Kevin zebrał mnóstwo dowodów tych niegodziwości, powołał sąd który uznał wszystkie oskarżenia za właściwe by wydać wyroki na tych satanistów. Dla katolika to na pewno szok – oczywiście w odniesieniu do instytucji (korporacji) jaką Watykan faktycznie reprezentuje.

youtube logo

Kevin Annett. Satanizm, pedofilia, elity i Watykan [2016]

  • Prezentacja gości konferencji, którzy otrzymali „Pokojową Nagrodę Pragi 2016
  • Historia Kevina
  • 9 krąg i satanizm
  • O istocie, która rządzi światem karmiąc się duchową energią
  • 15 sierpnia (2016)  to okres rytualnych mordów. Apel o patrole obywatelskie w parafiach!

UWAGA! Kevin zdyskredytowany!

Niestety wg informacji dochodzących od znajomych i przyjaciół z najbliższego otoczenia Kevina (tj. po zakończeniu konferencji z lipca 2016 r.) jego zachowanie diametralnie się zmieniło i daleko odbiega od normalności. Nie będę się tutaj się rozwodził, jakie wnioski można z tego wysnuć – wspomnę jedynie, że jego osobę miało otoczyć opieką jedno państwo (FR), by po wnikliwej analizie jego informacji ujawnić je z ramienia państwowego! Ale widać postarano się by do tego nie doszło… Chyba, że mamy do czynienia z oszustwem. Takiego zdania jest sama organizatorka konferencji z Czech „Od Iluzji do rzeczywistości” Aleksandra JB. Tak jak i cała ta organizacja ITCCS. Kevin ją straszył a nawet zaszantażował, wyłudzając przy tym 10.000 dolarów. (Opinię Aleksandry odnośnie jego oszustwa oraz zdyskwalifikowania go do Pokojowej Nagrody Pragi znajdziecie w tym wywiadzie: Wywiad z Aleksandrą JB z From Illusion To Reality. Część 1. Wprowadzenie https://www.youtube.com/watch?v=tq0qY… Podkreślić jednak należy z całą stanowczością i powagą poruszanego tematu, że sama wiedza odnośnie satanizmu, obrzydliwych praktyk sięgających struktur kościelnych, z Watykanem włącznie, jak i powiązań elit a nawet rodziny królewskiej z tym procederem ma silne podstawy zarówno w zeznaniach świadków zebranych przez działalność Kevina jak i niezależnych informatorów. Dlatego tez, choć informacje Kevina mogą być już miarodajne a nawet szerzące dezinformację jednocześnie z całą stanowczością i powagą potwierdzam, że powyższe zeznania są prawdziwe. Nie przekreslajmy odwagi, ale i cierpień światków, które odwazyły sie mówić. – Ripsonar

Materiały uzupełniające:

  • http://itccs-polski.blogspot.com/
  • W Irlandii dokonano odkrycia masowego grobu dzieci (dodatkowy materiał eng. TU)W mieście Tuam w Irlandii dokonano szokującego odkrycia. Masowy grób zawierający szczątki, jak się podejrzewa, blisko 800 małych dzieci został znaleziony przy dawnej siedzibie domu dla panien z (nieślubnymi) dziećmi – pisze gazeta „The Irish Mail on Sunday”. (…) Na liście przyczyn śmierci dzieci chowanych w masowym grobie znajdują się: niedożywienie, odra,padaczka, gruźlica, zapalenie żołądka i jelit oraz zapalenie płuc. Dzieci były przeważnie grzebane bez trumien w nieużywanym betonowym zbiorniku na wodę. Miejsce pochówku nie było w żaden sposób oznaczone. Podejrzewa się, że w grobie spoczywają szczątki co najmniej 796 dzieci. (…) Według jej listy (Odkrycia dokonała mieszkanka Tuam, historyk Catherine Corless) najstarsze dziecko, które zmarło w Domu, miało 9 lat, najmłodsze zaś tylko 2 dni. Wszystkie dzieci zmarły w czasie działania domu, w latach 1925-1961.

Dom Tuam dom

Tuam wnetrze

Ave

Ripsonar

————————————————-

Tłumaczenie

Kevin – Dziękuję, Aleksandro. To zaszczyt rozmawiać z wami wszystkimi. Żałuję, że to się nie dzieje bezpośrednio, chociaż, jak ty powiedziałaś, będę obecny w październiku. To, o czym chciałbym porozmawiać dzisiaj jest niezwykle ważne, bo chodzi o niewinnych ludziach.

15 sierpnia (2016), jak co roku, jak się dzieje już chyba przez wieki, szatański kult o nazwie „9. krąg” działający na najwyższych szczeblach Kościoła rzymskokatolickiego będzie składał ofiary z ludzi w co najmniej czterech miastach: w Montrealu, Waszyngtonie, Londynie i Rzymie. Będą rytualne zabójstwa w dużych kościołach insiderów rzymskokatolickich tych miast. To zostało udokumentowano w dokumentach i pozwach, które złożyliśmy w sądach prawa powszechnego. „9. krąg” działa od co najmniej XVII wieku. Został stworzony przez Jezuitów jako broń wojny psychologicznej, ale również jako środek szantażu Papieży. „9. krąg” działa na poziomie międzynarodowym.

Jednym ze sposobów w który możemy temu przeciwdziałać jest nie tylko wykrywanie tych zbrodni w co wielu z was jest zaangażowanych, ale też złożenie pozwów w sądach prawa powszechnego w sprawie tych przestępstw na najwyższych szczeblach środowisk politycznych, ekonomicznych i religijnych. Jak dotąd, zrobiliśmy to pomyślnie dwa razy i będę dziś rozmawiał odnośnie tych sądów prawa powszechnego, które wymusiły rezygnacje wielu z tych osób, w tym Papieża Benedykta w 2013 r.

Ale zanim to omówimy chciałbym opowiedzieć trochę o poprzedniej historii  dla tych z was, którzy nie wiedzą o tym jak do tego doszliśmy.

Historia Kevina i odkryte, zaplanowane ludobójstwo.

Dla mnie to się zaczęło ponad 20 lat temu w Kanadzie. Trzeba zaznaczyć, że jedno z [niezrozumiale]  opiera się na dwóch moich najnowszych książkach. Pierwsza z nich to „Murder by Decree: The

Kevin Annett „Murder by Decree: The Crime and Genocide in Canada”
Kevin Annett –
„Unrelenting: Between Sodom and Zion”

Crime and Genocide in Canada”. Bardziej osobistą relacją z tego tematu jest „Unrelenting: Between Sodom and Zion”. Obie te książki można nabyć na Amazon.com i oczywiście wezmę ich ze sobą w październiku. W książce opisuję jak już prawie 25 lat temu jako służący kościoła Kanady przybyłem na zachodnie wybrzeże Kanady z moją młodą rodziną. Zacząłem wtedy pracować dla tubylców w mieście Fort Albany, które tradycyjnie doświadczyło dużych inwazji misjonarskich w Kanadzie.

Po zaledwie jednemu pokoleniu od czasów przybycia pierwszych białych misjonarzy w połowie XIX wieku ponad 90% Indian zmarło z powodu ospy – celowej choroby. Wzniesiono obozy więzienne o nazwie „indian residential schools”, skąd połowa dzieci nigdy nie wróciła. Zacząłem to odkrywać, jako służący kościoła dzięki moim codziennym kontaktom ze społecznością tubylczą. To było bardzo osobiste doświadczenie. Byłem regularnie zapraszany do indiańskich rezerwatów, aby odprawiać pogrzeby nastoletnich Indian, którzy popełnili samobójstwo i niemowląt, które nagle zmarły. Śmiertelność w społecznościach tubylczych w Kanadzie jest nadal wyższa, niż 50 czy 100 lat temu. Jest to porównywalne do tubylczych społeczności Brazylii.

To jest wojna o zagładę, która nadal trwa przeciwko ludom tubylczym. Gdy o tym się dowiedziałem, zapytałem siebie: skąd to wszystko pochodzi? Wtedy nie wiedziałem, że Kościół, którego częścią jestem, czyli Kościół Kanady, oraz Kościół anglikański i rzymskokatolicki były częścią planu celowej zagłady, który zaczął się w 1891 roku. Został sformalizowany przez rząd kanadyjski i Anglię w 1910 roku. Plan polegał na zagładzie, co najmniej połowy tubylczych dzieci w tych tzw. szkołach, aby zagarnąć ziemię i zasoby tubylców oraz zniszczyć kulturę, aby popełnić ludobójstwo. Oczywiście, ludobójstwo to nie tylko gdy się zabija ludzi, ale też gdy niszczy się kulturę na dłuższą metę, co uniemożliwia im używanie swego języka i bycie sobą. To w pewnym sensie dzieje się obecnie z każdym na świecie z powodu tej korporacyjnej oligarchii, która przekształca całą ludność w części korporacyjnej maszyny. Dla mnie to doświadczenie w Kanadzie zaczęło otwierać wiele innych drzwi. Zaprosiłem tych tubylców, którzy przeżyli te residential schools do swego kościoła. Pozwoliłem im przemówić z mojej ambony. To było w latach 1992-1995. Wtedy, ponieważ moja parafia stale się rozszerzała dzięki nowym parafianinom, nie było sprzeciwu od miejscowych białych ludzi. Ale ostatecznie napisałem list do Kościoła, który przesądził o moim losie. Ten list opisywał jak nasi wcześnejsi misjonarze zgarnęli dużo ziemi tybulców i potem Kościół sprzedał te ziemie wielu różnym korporacjom za wielkie pieniądze. Gdy to odkryłem, napisałem list do narodowego Kościoła i po 2 tygodniach zostałem zwolniony bez wyjaśnienia przyczyn, bez powiadomienia. Ostatecznie faktycznie zostałem wyrzucony ze Zjednoczonego Kościoła. Ale też dlatego, że oni wiedzieli, że ja mam wszystkie te dowody, zrobili wszystko, aby zniszczyć moje życie. Przyczynili się do rozwodu z moją żoną, nawet faktycznie zapłacili za rozwód. Odebrali ode mnie moich dzieci, które wtedy miały 6 i 3 lata, moich dwóch córek. Rozpoczęli kampanię cenzorską przeciwko mnie, która nadal trwa, oraz niszczenie mojego wizerunku. Tak się może zdarzyć z każdym informatorem, który to rozpoczął. Po roku zostałem zubożały, bez pracy, wszyscy bali się ze mną rozmawiać. Przez to uzyskałem większe zaufanie w społeczności tubylczej i więcej poszkodowanych zaczęli do mnie przychodzić. A więc to zadziwiające, gdy jedne drzwi się zamykają, otwierają się inne, kiedy trzymasz się prawdy i nieustępliwie dążysz do niej. Dlatego też zatytułowałem moją nową książkę „Unrelenting”, bo to się właśnie dzieje. Trzymałem się tego, nie poddałem się. Te siły nadal próbują zniszczyć mnie, nie tylko mnie, ale też tubylców, którzy zaczęli ze mną współpracować. Bo po 10-15 latach w Kanadzie stworzyliśmy ruch, który tak naprawdę zmusił rząd do uznania niektórych tych zbrodni i przeprosin w 2008 roku odnośnie tych zbrodni. Zmusiliśmy również ruchy międzynarodowe, co skutkowało rezygnacją kierownika [niezrozumiale] w lutym 2013 r., po tym jak zawnioskowaliśmy w sądzie prawa powszechnego o jego dymisji. Chciałabym powiedzieć jedną ważną rzecz. Nic z tego nie dzieje się tylko przez wykrywanie dowodów i ich publikację, nie. Oczywiście nie chcę tego minimalizować, to ogromne przedsięwzięcie ujawnić zbrodni mocodawców, gdy wszyscy w społeczeństwie działają przeciwko tobie – media, środowisko akademickie, twoi przyjaciele, każdy kto uważa siebie za kolegę. Są oni pod wpływem przeciwdziałania. Nie zapominajmy o tym, że nasz przeciwnik jest bardzo potężny pod względem światowym. Mimo to dowiedziałem się o tym, że toczymy nie tylko świecką, ale też duchową walkę. Podstawy ścieżki duchowej to nie tylko miłość i prawda, ale też odwaga i uznanie tego, że słabe stworzenia, niektórzy nazywają to prawem naturalnym, prawem Boga, stają obok tych, którzy krzewią sprawiedliwość i prawdę. Nic z tego, co świat na nas zrzuca nie może nas zniszczyć, o ile konsekwentnie trzymamy się prawdy, a co najważniejsze prawdy pokrzywdzonych czy świadków, których musimy zawsze chronić i bronić. To właśnie była moja praca. W Kanadzie, jak już wspomniałem, po moim zwolnieniu i stworzeniu naszego ruchu, początkowo z siedzibą w Vancouver, na zachodnim wybrzeżu Kanady, było wielu pokrzywdzonych tubylców. Na szczęście, zanim mnie zwolniono, przez wiele lat pracowałem jako wędrujący służący w Vancouver spośród tubylców. Znałem wielu z nich którzy byli świadkami zbrodni w tych residential schools i którzy żyli z tym doświadczeniem zabójstw i tortur. Pochowali uczniów tych szkół, wiedzieli o co chodzi. Zaczęliśmy dokumentować te zbrodnie, protestować przeciw kościołom United Church w sobotnie poranki. Ostatecznie zajęliśmy te kościoły pokojowo podczas niedzielnych nabożeństw. Z powodu tego było wiele relacji w mediach o tym. Dowiedzieliśmy się tylko o dwóch rzeczach, które mogą obalić potentatów. Jak każda korporacja, Kościół czy też Korona brytyjska lub Papież posiada rząd. Oni ulegają tylko dwóm rodzajom presji, to zagrożenie ich pieniądzom i zagrożenie ich wizerunkowi publicznemu albo reputacji. Zaczynamy zagrażać obu tym rzeczom nie tylko przez zajęcie tych kościołów, ale też przez pozwy sądowe przeciwko nim, pozwy prawa powszechnego. Czekamy aż dowody będą znane całemu światu. Bardzo szybko Kościół zaczął odpowiadać. W Kanadzie w 1996 roku uczestniczyłem w złożeniu pierwszych pozwów przeciwko tym kościołom. To skutkowało tzw. decyzją Brennera w Sądzie Najwyższym Kolumbii Brytyjskej która uznała, że Kościół i rząd Kanady były winne wszystkich tych zbrodni przeciwko dzieciom. Nie mówimy jedynie o fizycznej czy seksualnej przemocy, ale też o zabójstwach, eksperymentach medycznych, programach sterylizacji, o wszystkim co zostało opisane jako ludobójstwo w Międzynarodowej konwencji praw człowieka. Wszystkie te rzeczy działy się w tzw. szkołach i to trwało w Kanadzie do 1996 roku. Nadal konsekwencje tego trwają. Dzieci tubylców nadal zabierają z ich domów, są uprowadzani, ludzi nadal są wyrzucani z  własnych ziemi przez prywatne spółki czy prywatne ugrupowania wynajęte przez korporacji, aby zgarnąć ich ziemi. Wiemy, że te prywatne ugrupowania działają szczególnie w Kolumbii Brytyjskiej. Chińskie kartele, prywatne szwadrony śmierci wyrzucają ludzi z ich ziemi, aby wydobywać uran, ropę, wodę dla hydroelektryczności. To wszystko nadal trwa i to może się zdarzyć w Kanadzie. Te zbrodnie działy się nie tylko w przeszłości, obecnie rząd kanadyjski przeforsował tzw. Indian Act. To jest prawodawstwem apartheidowym, które mówi, że Indianie w rezerwatach nie są obywatelami. [niezrozumiale] państwa, korony, co oznacza, że są dziećmi w świetle prawa i nie mają żadnych praw. Więc system prawnej dyskryminacji i rasizmu nadal działa w Kanadzie, naruszając prawo międzynarodowe. W ten sposób prawo zezwala na zabójstwa i uprowadzenia tych tubylców, co nadal trwa. Tak naprawdę jeśli odwiedzicie stronę internetową murderbydecree.com, to zobaczycie niedawne badanie, które przeczy rządowej propagandzie, mającej na celu zatuszowanie tego co się dzieje. Murderbydecree.com pokazuje, że te ciągłe zbrodnie przeciwko ludności tubylczej są popełniane i bezpośrednio organizowane przez korporacje międzynarodowe i Koronę brytyjską. Za chwilę o tym porozmawiamy. Ponieważ nagłośniliśmy sprawę tych zbrodni, rząd musiał odpowiedzieć w 2008 roku. [niezrozumiale] Po tym jak rząd został zmuszony do formalnych przeprosin w Parlamencie Kanady w 2008 roku próbowano Kanadzie to wszystko po prostu zatuszować przez wydanie niektórym pokrzywdzonym pieniędzy i złożenie przeprosin. Wielu Kanadyjczyków straciło interes. Ale równocześnie, jak wspomniałem, zaczęły się otwierać nowe drzwi, tym razem w Europie. Latem 2010 roku zostałem zaproszony przez grupę poszkodowanych przez Kościół Katolicki w Irlandii, abym przyszedł i pomógł im. Miałem za sobą, oczywiście, długą tradycję, moja rodzina pochodzi z Irlandii. Mój pradziadek pod groźbą użycia broni został zmuszony do podróży statkiem przez Brytyjczyków w 1880 roku. Cała jego rodzina została wyrzucona ze swojej ziemi i wszyscy w niej zmarli z głodu podczas podróży statkiem do Kanady. Mój pradziadek został sirotą gdy wylądował w Montrealu. A więc powiedziałem Irlandczykom w Dublinie, z którymi rozmawiałem: moi przodkowie byli ofiarami tego samego ludobójstwa, które miało miejsce w przypadku tubylczych ludów Kanady. Więc mamy wspólne cierpienie które teraz nas zjednoczyło w Dublinie. W Irlandii, jak wiecie albo może nie wiecie, Irlandczycy doświadczają prawie takiego samego ludobójstwa, jak tubylcy, popełnianego przez Watykan za pośrednictwem tych samych metod. Zostałem zaproszony przez tych którzy doświadczyli nie tylko seksualnej przemocy księży, ale też prawdziwej zagłady i handel dziećmi które nadal trwają. Jedną rzeczą którą odkryliśmy, i to było w wiadomościach, tuż po zmuszeniu Papieża Benedykta do rezygnacji w 2013 r.,  była podziemna komora niedaleko [niezrozumiale] w Irlandii, na zachodnim wybrzeżu, obok katolickiego sierocińca. W cysternie, w tej komorze podziemnej znaleźliśmy zwłoki ponad 500 dzieci, noworodków i małych dzieci. W wiadomościach jedynie powiedzieli, że to po prostu zwłoki i nie wiadomo, skąd one się wzięły. Ale nasi [niezrozumiale] w irlandzkiej policji powiedzieli nam, że te szkielety zostały rozczłonkowane, poćwiartowane, głowy ścięte, a niektórych czaszek brakowało. To klasyczne oznaki rytualnych satanistycznych zabójstw. W miarę jak to publikowaliśmy, w tym samym tygodniu, gdy przekazaliśmy to w medijne wiadomości, we wrześniu 2012 r. czołowy kardynał w Irlandii Seán Brady został zmuszony do rezygnacji, bo uczestniczył w tuszowaniu tych zbrodni. Jako młody ksiądz znajdował się na tym obszarze i są pytania co do jego udziału w tych rytualnych zabójstwach i ukrywania księży którzy zabijali dzieci. Kiedy to opublikowaliśmy, kardynał Brady był wśród nich. Był wśród czterech czołowych urzędników którzy podali się do dymisji. To był nie tylko Papież Benedykt, ale też kardynał Tarcisio Bertone, drugi najpoteżniejszy człowiek w Rzymie. Generał zakonu jezuitów Adolfo Pachón również podał się do dymisji po tym jak ujawniliśmy tą informację. A więc nagłaśnianie tych zbrodni jest częścią tej broni którą posiadamy, aby zmienić to i zmusić tych przestępców do defensywy. Gdy ujawniliśmy te zbrodnie w Irlandii, zapoczątkował się cały ruch i on właściwie przyczynił się do powstania sieci z którą obecnie współpracuję, The International Tribunal into the Crimes of Church and State (ITCCS). Możecie zajrzeć na stronę itccs.org. Ten Trybunał powstał jako sposób na postawienie Benedykta przed sądem, ale odtąd wyrósł na coś większego. W tym samym 2010 roku grupy pokrzywdzonych przez zbrodnie Kościoła katolickiego na całym świecie zaczęły się zgłaszać do ITCCS. Teraz ma on placówki w innych krajach. Chodzi nie tylko o grupach pokrzywdzonych, ale też o agencje policyjne i innych, którzy tak naprawdę aresztowali znanych księży molestujących dzieci. Opublikowaliśmy informację, która pokazuję, że Kościół Katolicki prowadzi politykę o nazwie crimen sollicitationis. W 2003 r. gazeta „London Observer” opublikowała dokument, który pokazuje, że ta polityka crimen sollicitationis powstała w 1929 r., w tym samym roku, gdy Mussolini stworzył Watykan i Bank Watykański jako tzw. władzę państwową we Włoszech, korporację która nadal istnieje. Dokument o crimen sollicitationis mówi, że ilekroć dzieci są molestowane czy krzywdzone przez księży katolickich, ta zbrodnia powinna być zatuszowana albo utajniona. Policja nie powinna wiedzieć, ofiara powinna milczeć, a księża powinni być bronieni, ewentualnie przeniesieni do innej miejscowości. Innymi słowy, ilekroć ksiądz czy biskup są postawieni przed sądem, sąd i media pokazują, że oni niby działali sami. Ale tak naprawdę działają oni na rozkazy Papieża i samego Rzymu. To jest kryminalny spisek, faktycznie największy kryminalny spisek na świecie. To jest kryminalny spisek, aby bronić molestowanie dzieci i handel dziećmi w Kościele Katolickim. To olbrzymi [niezrozumiale] przeciwko ludzkości, z czym są związani nie tylko 3-4% księży jak mówi Papież Franciszek, ale 100% księży, w tym również sam Papież Franciszek. Papież Franciszek zastąpił Papieża Benedykta dla mydlenia oczu i ostentacyjnego działania, rzekomo pokazującego że Kościół Katolicki się zmienia. To jest to samo, co robi każda korporacja wobec szkód. Papież Franciszek – Jorge Bergoglio z Argentyny sam jest handlarzem dziećmi, bo gdy był biskupem Buenos Aires w latach 80. był przyjacielem generała Galtieri’ego z wojskowej junty. Pomagał wojskowej juncie Argentyny tworzyć pozytywny wizerunek w światowych mediach, podczas gdy 30 tysięcy ludzi, w tym jego właśni księża byli uprowadzani lub mordowani. Papież Franciszek – Jorge Bergoglio bronił junty i otwarcie handlował dziećmi więźniów politycznych zabijanych w argentyńskich więzieniach. To jest zbrodnia przeciwko ludzkości i w drugiej sprawie sądowej rozpatrzonej przez ITCCS Papież Franciszek został uznany za winnego zbrodni przeciwko ludzkości i jak Papież Benedykt, podlega on teraz aresztowi obywatelskiemu w dowolnym czasie za handel i zabicie dzieci, oraz za aktywne członkostwo w rytualnym kulcie ofiarnym o nazwie „9. krąg”. Trzeba podkreślić, że ITCC, ruch ujawnienia jego zbrodni wszedł na poziom międzynarodowy. To stworzyło wiele obaw ze strony międzynarodowych władz związanych z tymi zbrodniami. Począwszy od dochodzeń w Kanadzie to pokazuje, że zabijanie dzieci to stary historyczny ruch, który obecnie jest lukratywnym biznesem międzynarodowym handlującym dziećmi z którym są związani dziesiątki milionów ludzi. Tak naprawdę współczesny handel niewolnikami jest większy niż kiedyś, 200 lat temu. Jest lukratywny, wiąże się z dużymi pieniędzmi. Wiemy, że wiele międzynarodowych karteli i banków takich jak HSBC, Chase Manhattan, Bank of America zostały uznane za winnych finansowania międzynarodowego handlu narkotykami. Ci sami handlarze narkotykami finansują też handel ludźmi i dziećmi. Wiemy na przykład, że gdy ujawniliśmy zabójstwa „9. Kręgu” w Europie, o czym za chwilę porozmawiam, „9. Krąg”, który jest głęboko zakorzeniony w Kościele Katolickim jest związany z europejską mafią, [niezrozumiale] jak samych siebie nazywają. Europejska mafia kontroluję dużą część policji, w tym Interpol w Europie.  Otrzymaliśmy taką informację, ponieważ w swojej książce „Unrelenting” pokazuję, jak wkrótce po tym jak zaczęliśmy oskarżać Papieża Benedykta i Papieża Franciszka o te zbrodnie w sądzie prawa powszechnego w Brukseli, podeszły do nas świadkowie, kobiety takie jak [niezrozumiale] w Holandii. Annie Van Bilderberg, która jest żoną członka „9. kręgu”. One bardzo szczegółowo opisały te rytualne zabójstwa i ja chciałabym o tym porozmawiać za parę minut. To było bardzo okropne, gdy one opisywały jak w latach 80. i 90. „9. krąg” uprowadzał dzieci z domów opieki w Brukseli przy pomocy policji. To wszystko działo się na obszarach Holandii i Belgii za pośrednictwem holenderskiej rodziny królewskiej – królowej Beatrycze, jej dwóch synów, w tym obecnego króla Holandii, wszyscy z nich byli zaangażowani w te rytualne zabójstwa. Obaj świadkowie opisali jak [niezrozumiale] poza Brukselą polowano na ludzi, gdy nastolatkowie czy nawet dzieci byli zmuszani biec nago przez las, a rodziny królewskie z Anglii, Belgii i Holandii na nich polowały. Bogaci miliarderzy tacy jak George Soros, działacze polityczni, w tym  premier i członkowie rządu Belgii i Holandii zidentyfikowani przez informatorów uczestniczyli w tych rytualnych zabójstwach i polowaniach na dzieci które ostatecznie zostały zastrzelone. W przypadku chłopców odcinano im penisy, które były eksponowane jako trofea. Myśliwym towarzyszył 9. krąg, ponieważ główne rytuały 9. kręgu miały miejsce podczas określonych pór roku, w tym w dniu 15 sierpnia, który nadchodzi i w innych dniach które opublikowaliśmy. 9. krąg, który zabierał noworodków i dzieci, gwałcił dzieci, podcinał im gardła i pił ich krew, a nawet praktykował kanibalizm dzieci, konsumując ich mięso. [niezrozumiale] Toasts i Henry Van Bilderberg byli uczestnikami tych rytualnych zabójstw. Toasts został wychowany w wielopokoleniowej rodzinie satanistycznej i udokumentował to.  Wśród naszych świadków są policjanci, którzy to potwierdzili. Nasi świadkowie i współpracownicy w terenie, którzy w tym uczestniczyli potwierdzili wszystko, co Henry opisał. Możecie zobaczyć te wszystkie zeznania i dowody na itccs.org. W aktach sądowych ITCCS, w drugiej sprawie sądowej, w październiku, gdy przyjechałem do Europy będziemy przedstawiać więcej dowodów i pokazywać jak te trwające zbrodnie są dokumentowane przez nasze sądy prawa powszechnego i ITCCS. Poprosiłbym o wasze wsparcie, bo nie jestem przyzwyczajony do mówienia przez ponad godzinę, jak Bóg da. Inną informacją, szczególnie związaną z obecnymi zbrodniami, którą chciałbym z Państwem się podzielić jest to, jak ogólnie rozumiemy ludobójstwo i handel ludźmi. To nie tylko pozwalanie chorym ludziom [niezrozumiale] i dzieci, ale też ich wizerunek. Ten handel ludźmi, niewolnictwo i ogólnie ludobójstwo polega też na innych rzeczach. Chodzi o wielkie pieniądze. Wiemy, że to jest wielomiliardowy biznes. Chodzi też o to, jak zgarnąć ziemi i zasoby ludzi. Jest to również broń psychologiczna, bo wiemy że gdy ludzi są traumatyzowani w młodym wieku, gdy są oni molestowani seksualnie przed wiekiem 3 lat, jest to taka krzywda, że w późniejszym życiu można ich łatwo zaprogramować na tajniaków, na rozdwojone tożsamości które można kontrolować, jak również ogólną populację gdy jest ona traumatyzowana w młodym wieku. Nie sprzeciwią się władzom czynem czy  myślą.  Powstaje nacja owiec. To jest częścią większego programu molestowania dzieci. Molestowanie dzieci jest podstawą dominacji jakiejkolwiek elity na wyższym szczeblu. Kontrolują w ten sposób populację. A więc jest to narzędzie polityczne które Kościół katolicki, elity i rządy na całym świecie używały przez wiele wieków, aby kontrolować własną ludnośc. Dlatego też ludzie się dziwią, dlaczego molestowanie dzieci jest takie powszechne? A to właśnie z tego powodu, bo to jest sposób kontrolowania ludności. Wreszcie, istnieje nawet bardziej podstawowy element w tym wszystkim. Jest nim aspekt duchowy. W swojej książce „Unrelenting” opisuję jak  na przestrzeni lat dowiadywałem się, że siła duchowa i władza kryjąca się za tym jest związana z  tajnymi pragnieniami. Istota, która rządzi tym światem, niektórzy nazywają ją szatanem, inni księciem świata, ma na celu duchowe zniewolenie rasy ludzkiej. Jest to rodzaj wampiryzmu duchowego, który żeruje na podstawowej duchowej energii i utrzymuje duchową dominację nad nami. Gdy ta energia płynie od nas do tej władzy, nie jesteśmy w stanie to zwalczać. Musimy odzyskać tą moc. Chodzi nie tylko o odzyskanie umysłów i serc, ale też naszych dusz, naszej mocy duchowej, co jest jedyną rzeczą, która może nam pomóc na dłuższą metę w tej walce. A to dlatego, że w wielu ludziach z którymi pracowałem znalazłem dużo świeckiej odwagi, ale w pewnym momencie to zanikło. Byli zastraszani, manipulowani, uprowadzani. Jedną z przyczyn tego było to, że oni znajdują się pod duchowym wpływem tej istoty. Ta ciemność, niektórzy nazywają ją szatanem albo inaczej jest siłą która rządzi światem i nadal zniewala rasę ludzką. Nasze wyzwolenie z tego już trwa. Na całym świecie są siły które mogą się wyzwolić i zobaczyć, czym to jest. To daje nam wielką nadzieję, musimy być też rozważni odnośnie tego, co spotykamy.  Wielu z was zaangażowanych w walkę i ujawnienie porusza różne części tego. Teraz czas na zjednoczenie nas wszystkich, na wspólne poglądy i pokonanie fałszywych podziałów które oni stworzyli między nami. Oni trzymają nas podzielonymi i przyczyniają się do wyczerpania naszej energii. Gdy ludzie zaczną odzyskiwać nie tylko swoją polityczną i prawną moc, ale też osobistą i duchową, te  podmioty przestaną istnieć. Przestaną istnieć rządy, korporacje, kościoły. Upadnie Kościół rzymski, a właściwie już zaczął upadać. Pokazaliśmy, że korporacyjna potęga na świecie może być obalona i zmuszona do obrony poprzez duchową, prawną, polityczną i osobistą walkę. To jest ogólny wątek który chciałbym zaznaczyć, bo o tym trzeba pamiętać w naszej pracy. Mając to na uwadze, chciałbym powiedzieć trochę więcej o tym jak powstały nasze sądy prawa powszechnego, jak one zmusiły Papieża do rezygnacji i jak one mają się obecnie. Część krytyki pierwszej sprawy w sądzie powszechnym w 2012 r., który został powołany przez ITCCS jest taka. Pierwsza sprawa dotyczyła zbrodni ludobójstwa w Kanadzie którą szczegółowo udokumentowaliśmy. Sąd prawa powszechnego był powołany tak samo jak każdy inny sąd. Ja i inni złożyliśmy pozew w Brukseli. Oskarżaliśmy Koronę brytyjską, Kościół Kanady, Kościół rzymskokatolicki w Watykanie i rząd Kanady o zbrodnie przeciwko ludzkości oraz o przestępczy spisek dla utajnienia tych zbrodni. Skierowaliśmy wezwania przeciwko 30 pozwanym, w tym przeciwko premierowi Kanady Stephenowi Harperowi, królowej Elżbiecie (Elżbiecie Windsor), Josephowi Ratzingerowi (Papieżowi Benedyktowi) i innym czołowym dygnitarzom Kościoła i państwa Kanady i innych krajów. Na te wezwania które były im znane oni nie odpowiedzieli, co stanowi przyznanie się do winy w sądzie powszechnym który powołaliśmy. Brak odpowiedzi, gdy pozwani nie odpowiadają na publiczne zarzuty przeciwko nim, jest przyznaniem się do winy i oznacza to, że oni nie chcą się bronić i nie zaprzeczają publicznie postawionym zarzutom. Żaden z pozwanych nie zaprzeczył tym zarzutom. Wszczęliśmy sprawę, powołaliśmy obywatelską ławę przysięgłych, prokurator zaprezentował sprawę i możecie to zobaczyć w Internecie. Właściwie zebraliśmy to wszystko w zestawie DVD który możecie zobaczyć w Internecie, to 4 godziny zeznań pokazujących jak te Kościoły i rządy postanowili celowo zgładzić tubylcze ludy Kanady pod hasłami religii i edukacji. Prezentujemy twarde dowody, wszystkie dokumenty możecie zobaczyć w Internecie, na murderbydecree.com. To pokazuje jak za pośrednictwem [niezrozumiale] te zdrowe dzieci były rzucone w pokoje dla chorych. Zostały one celowo zabite przez choroby. Rządy terroru przeciwko tym dzieciom nadal trwają. I te zbrodnie przeciwko ludzkości nigdy się nie skończyły. Przeprowadziliśmy nasz proces latem 2012 r. Wszyscy pozwani zostali uznani za winnych dwóch zarzutów – zbrodni przeciwko ludzkości i stworzenie przestępczego spisku, aby utajnić te zbrodnie. Wszyscy z nich zostali uznani za winnych i skazani na 25 lat pozbawienia wolności bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Co najważniejsze, ci czołowi urzędnicy zostali pozbawieni swej władzy i swego mienia, zostali nie tylko usunięci z urzędu, ale też przyznali, że odtąd mienie takich kryminalnych organizacji jak Kościół rzymskokatolicki może być legalnie skonfiskowane przez dowolny organ. Obywatele mogą przyjść do katolickiego kościoła, zabrać pieniądze z tacy i powiedzieć: te pieniądze były używane do celów przestępczych, dla finansowania handlu dziećmi. Zgodnie z Konwencją ONZ w sprawie Międzynarodowej Przestępczości Zorganizowanej, finansowanie takich działań jest zabronione. Więc to zmusza Kościół Katolicki do bardzo głębokiej defensywy. To dlatego Papież Benedykt podał się do dymisji. Sposób, w jaki zrezygnował jest bardzo ciekawy. W lutym 2013 r. nasz werdykt przyczynił się do jego usunięcia. Dwa tygodnie przed ogłoszeniem werdyktu Papież Benedykt zrezygnował ze stanowiska, będąc pierwszym Papieżem, który to zrobił w czasie pokoju. Z memorandum rządu hiszpańskiego wiemy, że pięć dni przed rezygnacją Papieża Benedykta, 11 lutego rząd hiszpański wysłał notę dyplomatyczną do sekretarza stanu Tarcisio Bertonego, który po tym też zrezygnował ze stanowiska. Nota dyplomatyczna mówiła, że na podstawie dowodów podczas rozprawy w sądzie prawa powszechnego ITCCS ostatecznie postanowił, że te dowody potwierdzają winę Papieża Benedykta odnośnie rozkazów biskupom ukrywać przypadki handlu dziećmi i jego osobistego udziału w tych zbrodniach przeciwko ludzkości. Postanowiono, że jeśli on stąpi na teren Hiszpanii, to może być wydany nakaz aresztowania. Pięć dni później Papież Benedykt podał się do dymisji. Nadal kryję się w Watykanie i nie wychodzi stąd. Ludzie często pytają, dlaczego nie aresztują Papieża? Tak naprawdę już to zrobiono, on sam siebie aresztował. Jeszcze nie opuścił Watykanu. Jest to nie tylko olbrzymie przyznanie się do winy, ale też dowód na to, że możemy zatrzymać jedną z najpotężniejszych osób świata jedynie za pomocą prawa powszechnego. Próbowaliśmy dopilnować wykonania nakazu aresztowania tych ludzi. To w pewnym stopniu zadziałało nie tylko poprzez rezygnację, ale też przez ciągłe informowanie od informatorów wewnętrznych w tych korporacjach po naszej rozprawie sądowej. Druga sprawa sądowa była wszczęta w następnym roku przeciwko Papieżowi Franciszkowi, Arcybiskupowi Canterbury Justinowi Welby’emu i Adolfo Pachonowi. Generał jezuitów podał się do dymisji w wyniku tej drugiej sprawy sądowej. To pokazało, że wszyscy ci ludzie, w tym Papież Franciszek byli aktywnymi członkami kultu „9. kręgu” który handluje i zabija dzieci z przyczyn rytualnych, i że każdy Papież może uczestniczyć albo być świadkiem w „9 kręgu”   działającego od co najmniej 18 wieku. Ci ludzie zostali uznani za winnych podczas postępowania w sądzie prawa powszechnego które ostatecznie skończyło się w 2014 r. Te dowody w sądzie prawa powszechnego są nie tylko mocnymi czynnikami wymuszenia rezygnacji tych władz, ale też świadectwem tego, że każdy sąd albo rząd na świecie może wykonać werdykt. Możecie pomyśleć o tym przez chwilę, to oznacza, że każdy sąd na świecie może skorzystać z naszych ustaleń i wydać nakaz aresztowania Papieża Franciszka, członków „9. kręgu”, królowej Anglii. Wszyscy ci ludzie podlegają aresztowaniu. Nawet jeśli ludzie na świecie w to nie wierzą, tamci ludzie i władze w to wierzą, bo w prawie powszechnym nikt nie jest ponad prawem. W Kanadzie, w Anglii ludzie często mówią, że nie można aresztować królową. To odnosi się jedynie do miejscowego prawodawstwa. Ale w prawie powszechnym każda osoba podlega aresztowaniu za czyny cywilne lub karne. To oznacza że jeśli królowa kogoś skrzywdzi, ona może być aresztowana. Jeśli ona popełni przestępstwo, co ona właśnie zrobiła, za chwilę o tym powiem, to ona podlega oskarżeniu sądowemu. Każdy kto to robi może zostać skazany w prawie powszechnym, czyli w prawie natury, prawie Boga. To jest angielski termin, więc nie wszyscy mogą o tym wiedzieć. Ale prawo powszechne wywodzi się z natury, to jest prawo, które pozwala na nieuczestniczenie w niesprawiedliwym prawodawstwie twojego rządu. Nic nie może zobowiązać ciebie do płacenia podatków czy do podlegania takiemu prawodawstwu rządowemu, które jest sprzeczne z naturalnym prawem sprawiedliwości, z prawem które mówi, że nie możemy krzywdzić kogokolwiek. Musimy żyć w pokoju i równości między sobą. To jest ważniejsze od prawa pisanego. Gdy interweniuje rząd, zaczynasz myśleć że to on jest prawem najwyższym. Ale jak stwierdził Sąd Najwyższy USA, żadne prawo pisane, żadna ustawa uchwalona przez rząd nie jest słuszna gdy nie ma na nią zgody obywateli. W 1922 r. sędzia Sądu Najwyższego powiedział, że żaden obywatel na świecie nie musi przestrzegać prawodawstwa swego rządu, jeśli nie ma zgody obywatelskiej. Rząd może go aresztować, ale jest to czyn [niezrozumiale]. To jest bardzo potężna broń, którą mamy, bo używamy [niezrozumiale]. Jak mówimy w Kanadzie, dowód jest w budyniu. Dowód polega na rezygnacji tych ludzi. Władz na świecie teraz bardzo niepokoją nasze sądy prawa powszechnego, bo one znają aresztowanych. Wystarczy, aby dużo ludzi się zjednoczyło, stworzyło sądy powszechne i wybrało szeryfów prawa powszechnego do wydania nakazów i wykonywania aresztowań tych ludzi. Prawda i liczby są po naszej stronie. To jest sprawa egzekwowania i trochę o tym opowiem, ale najpierw o królowej Elżbiecie. 10 października 1964 r. Elżbieta Windsor złożyła wizytę w indiańskiej szkole katolickiej Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej. Według dwóch świadków, Williama Coombes’a i Jessie [niezrozumiale], królowa Elżbieta i książę Filip zabrali 10 dzieci z tej szkoły na piknik, w miejsce zwane Dead Man’s Creek. Dzieci były uprowadzone i porwane, nigdy już ich nie widziano. To byli 7 chłopców i 3 dziewczynki. Dziesięcioro dzieci. 10 października 1964 r, wszędzie jest dziesiątka. Dziesięcioro dzieci. Liczba 10 posiada znaczenie kultowe. To bardzo ważne, bo to jest rytualne satanistyczne zabójstwo. Zaangażowaliśmy policję i jasnowidza-dochodzeniowca, którzy dobitnie potwierdzili, że 10 dzieci zostały pochowane w pozycji [niezrozumiale] pod ziemią na terenie tej katolickiej szkoły. Do Elżbiety Windsor zostało skierowane wezwanie w tej sprawie. Było tam pytanie, czy przyznaje się ona do porwania i ostatecznego losu tych dzieci? Nigdy nie odpowiedziała, jej prawnik też nigdy nie odpowiedział na ten zarzut. Potwierdzamy, że królowa Elżbieta rzeczywiście była w Kanadzie w październiku 1964 r., składając wizytę zagraniczną. Potwierdzamy również, że William Coombes, jeden z żyjących świadków w sprawie tych dzieci został zmuszony do pobytu w szpitalu. Za tydzień, w lutym 2011 r. miał przybyć do Londynu do składania zeznań o tym co widział. Mamy [niezrozumiale] w Anglii gdzie on miał składać te zeznania. Tydzień przed tym gdy miał wsiąść do samolotu dostał rozkaz powiadomienia tamtego szpitala w centrum Vancouver od policji, która brutalnie go zabrała, bezpodstawnie aresztowała i zabrała do szpitala katolickiego. Zbadano go i według jego partnerki May dostał kilka zastrzyków, które wprowadziły go w śpiączkę. Mniej niż 20 godzin później został on odłączony od systemy podtrzymywania życia bez zgody czy wiedzy jego rodziny i zmarł. Został zabity w tym szpitalu przez te śmiertelne zastrzyki, bo był on żyjącym świadkiem tego czynu królowej Elżbiety. We wspomnianym okresie, na początku 2011 r. zostałem wydalony z Anglii. W maju 2011 r. zostałem aresztowany i deportowany z kraju bez żadnego powodu. Jednocześnie zostałem zaproszony do Mohawk Territory w Kanadzie, do najstarszej indiańskiej szkoły, The Mohawk School zarządzanej przez Kościół Anglii i Koronę brytyjską od 1832 r. gdzie byli świadkowie satanistycznych zabójstw. Przeprowadziliśmy pierwsze w historii wykopaliska archeologiczne masowego grobu na terenie szkoły indiańskiej w Kanadzie. Odnaleźliśmy kości i odzież, mundurki szkolne. Smithsonian Institute w Waszyngtonie potwierdził, że trzy z tych kości należą do ciała młodej dziewczyny, w wieku około 5 lat. Doktor Donald Orkney który potwierdził, że te kości należą do ludzkiego ciała zmarł na atak serca 2 miesięcy później, chociaż miał 69 lat i świetny stan zdrowia. Wszyscy świadkowie tych zbrodni zostali uciszoni, a nasze wykopaliska zostały zamknięte przez wodzów indiańskich sponsorowanych przez rząd i Kościół anglikański. Właściwie ten rozkaz pochodził od Arcybiskupa Canterbury. Wszystkie dowody w tej sprawie zostały zniszczone. Biskup Paul Bennett i arcybiskup Kanady Fred Hiltz dostały zostali zmuszeni przez swoich mocodawców do milczenia o tym pod rygorem zwolnienia. Media zaczęły prowadzić ogromną kampanię oczerniania przeciwko mnie i ITCCS. Po prostu zamknęły  dochodzenie. Wspominam o tych wydarzeniach sprzed 2011 r. ponieważ to pokazuje to przeciwko czemu walczymy, jak również winę władz i to jak przedstawiliśmy twarde dowody na to, że królowa Elżbieta i te instytucje są winne zbrodni przeciwko ludzkości, oraz osobistego udziału w zabójstwach i uprowadzaniu dzieci. To może być jednym z powodów dla których uniemożliwiono mi wjazd do Czech, aby dziś z wami porozmawiać. W USA i Kanadzie zostałem zatrzymany, uniemożliwiono mi podróże, wyrzucono z Anglii przy ciągłym nękaniu i innych rodzajach cenzury. Ludzię pytają, dlaczego to nadal trwa przeciwko Kevinovi Annettowi? Nie chodzi jedynie o zbrodniach przeszłości. Chodzi też o zbrodnie teraźniejszości, o przestępstwa które nadal trwają. To zabijanie dzieci podczas gdy teraz mówimy. Jak już wspomniałem, 15 sierpnia będą zabójstwa zorganizowane przez „9. krąg”, możliwie przy udziale czołowych kardynałów i samego Papieża Franciszka czy też potentatów takich jak George Soros, największy sponsor Hillary Clinton. Jest on jednym z jej głównych doradców i aktywnym uczestnikiem „9. kręgu”. To odbędzię się o północy, 15 sierpnia w Katedrze Matki Bożej Królowej Świata w Montrealu, w największej katedrze w Waszyngtonie, w kościele jezuickim San Lorenzo w centrum Rzymu, zaledwie w dwóch przecznicach od Watykanu, i w największej katedrze katolickiej w Londynie. Ludzie powinni coś o tym wiedzieć. Potrafiliśmy zatrzymać takie rytualne zabijanie przez „9. krąg” 15 sierpnia 2015 r. w Montrealu. Zatrzymaliśmy to i uratowaliśmy dwoje dzieci, które byłyby zabite tamtej nocy. Niektórzy uczciwi ludzie w Interpolu dokonali aresztowań w Europie w 2015 r. Aresztowano ponad 1000 osób zaangażowanych w handel dziećmi dla „9. kręgu”. 30 dzieci wypuszczono z klatek. Dzieci trzymano w klatkach, w piwnicach w Brukseli, na terenie Belgii i Holandii. Tych dzieci sprowadzano z Portugalii, Rumunii, Afryki Północnej. Handlowano również wewnątrz systemu opieki nad dziećmi tych rządów i właśnie w ten sposób to się dzieje obecnie w systemie rządowym, dziećmi się handluje. Uratowaliśmy tych dzieci ponieważ nie tylko opublikowaliśmy dowody, ale też zgłosiliśmy to na policję i powiedzieliśmy, że jeśli nie aresztujecie tych ludzi, stworzymy grupy szeryfów prawa powszechnego, którzy będą zatrzymywać i aresztować takich osób, oraz w razie pozbawiać ich wolności aby zapobiec zabijaniu tych dzieci. Dowiedzieliśmy się, że jeśli grozimy policji w ten sposób, ona zaczyna działać. Zaczynają działać w Kanadzie i gdzie indziej w Europie, bo [niezrozumiale] obywateli w swoje ręce, co powinniśmy robić, aby uratować niewinnych. Więc chciałbym zwrócić Państwa uwagę na jedną rzecz. Trzeba przeprowadzać czuwania obok tych kościołów, przez cały dzień i noc 15 sierpnia. To odbędzie się za zaledwie kilka tygodni. Chcemy, abyście to opublikowali i udostępnili na YouTube i gdzie indziej. Chcemy, abyście stworzyli własne grupy szeryfów prawa powszechnego, aby dokonywać obywatelskich aresztowań jakiegokolwiek znanego księdza molestującego dzieci w waszej społeczności. Wiemy, że każdy katolicki ksiądz jest częścią przestępczego spisku, a więc jest winny. Ale czas na to aby obywateli wzięli sprawiedliwość w swoje ręce, bo wiemy że na każdym szczeblu policja, rząd, władze, sądy są zaangażowane w bronienie tej globalnej sieci handlu i zabijania dzieci. Na koniec chciałbym powiedzieć, że część  pracy ITCC weszła na inny poziom, nie tylko duchowy o czym powiedziałem. Uznajemy potrzebę ludzi do czynnego wycofania się z tego systemu władzy. Nie mówimy jedynie o niepłaceniu podatków rządowi, ale o wycofaniu się z tego globalnego systemu korporacyjnego znajdującego w środku tego zabijania dzieci i niszczenia wszystkiego, począwszy od prawa tego świata poprzez niszczenie naszego środowiska, smugi chemiczne, programy kontroli umysłu,  a skończywszy na wojnie i agresji. To wszystko wywodzi się z tej samej korporatokracji rządzącej naszym światem, zabijającej naszych dzieci i nas samych, oraz tworzącej jedno globalne państwo policyjne. Wiemy, że ludzi są zdolni do zmiany i unieruchomienia tego systemu. Popatrzcie na mnie. Byłem samotnym duchownym na zachodnim wybrzeżu Kanady bez żadnego wsparcia, bez pieniędzy, bez kogokolwiek obok mnie. Tylko dzięki wytrwałości potrafiłem tego dokonać i założyć ruch w Kanadzie który przyczynił się do tej zmiany. Jeśli pomnożycie to stokrotnie, wyobraźcie sobie co będziemy mogli zrobić, gdy się połączymy. To jest teraz kluczowe, pokonanie naszych różnic, naszych waśni i znalezienie wspólnej płaszczyzny. Ta wspólna płaszczyzna składa się z trzech rzeczy: naszych dzieci, które są naszą przyszłością, nasza planeta Ziemia, która jest naszą przyszłością i nasze wolności prawa powszechnego otrzymanego od Boga które są dziedziczone w każdym człowieku. Jeśli zjednoczymy się w imieniu naszych wolności, naszej planety i naszych dzieci, to będzie nasz program, nasza podstawa z prawa powszechnego. Żadna inna różnica nie będzie miała znaczenia. To przekłada się na każdy polityczny, religijny i sekciarski podział, na każdą różnicę ideologiczną. Jeśli nie będziemy temu stawić opór, będzie po nas. Nie będziemy mieli przyszłości. Pokazaliśmy jak możemy się zjednoczyć, jak postawić potentatów przed sądem i zatrzymać ich system. Teraz jest to kwestia działania. Mamy każdą potrzebną informację i dowody, nie jest to kwestia dowodów. Jest to teraz kwestia czynów i odzyskania naszych dusz. Gdy pracowałem z Mohawkowami podczas odnalezienia masowego grobu w Mohawk School, Mohawkowie tam czynnie odzyskiwali ziemie, jest to ruch na rzecz odzyskania. Zbierają razem ludzi i zatrzymują spycharki, które niszczą ich ziemie. Kładą się między maszynami, aby ich złamać. Musimy to teraz robić za pomocą naszych ciał. Tu wszystko chodzi o odzyskanie, o odzyskanie naszych dusz, naszych umysłów i naszego świata. Pracuję z osobami w Anglii którym władze uniemożliwiają zabieranie własnych dzieci. Więc powinniśmy budować ruch takiego typu. Gdy przyjadę do Europy w październiku, to właśnie będzie moją pracą, ja organizuję treningi i warsztaty dla sądów prawa powszechnego gdzie uczymy ludzi, dajemy im narzędzia i pewność do wybrania własnych szeryfów prawa powszechnego, dokonywania aresztów obywatelskich, wydania nakazów aresztowania tych potentatów. Gdy obywateli podejmą takie działania, władze też to zrobią. Zmienimy się od oddolnej inicjatywy nie przez apele do tych władz, zapomnijcie o tych władzach. Zapomnijcie nawet o protestach gdy nawet najbardziej zagorzali protestujący o coś prosili władze. O nic ich nie prosimy. Odzyskujemy naszą władzę w powrotem. Lekceważymy ich system i budujemy nowy, własny system na podstawie prawa powszechnego i wolności. Chciałbym już kończyć, bo zbliżamy się do 50 minut, prawie 1 godziny i moje gardło zawodzi. Nawet kaznodzieje, przynajmniej w mojej tradycji głoszą kazania przez 1 godzinę, więc chyba na tym skończę. Ale chciałbym skończyć z kilkoma wątkami. Chciałbym jeszcze raz przypomnieć ludziom o stronach itccs.org i murderbydecree.com, oraz o moich książkach „Unrelenting: Between Sodom and Zion” i „Murder by Decree: The Crime and Genocide in Canada”, zostały one napisane jako kontrraporty przeciwko rządowemu tuszowaniu tych zbrodni. Zachęcam ludzi do ich przeczytania, to jest najlepszy sposób, żeby dowiedzieć się o naszym ruchu i o tym co się dzieje. Można je nabyć na Amazon.com. Zanim przyjądę do Europy, chciałbym przypomnieć ludziom, że trzeba też przeprowadzić przygotowania. Powinniśmy kontaktować z poszkodowanymi na miejscu w dowolnej sprawie. Mam na myśli nie tylko ludobójstwo, handel dziećmi czy zabójstwa satanistyczne. Powinniśmy kontaktować ze wszystkimi walczącymi za swoją wolność, za życie własnych dzieci, za przyszłość Ziemi, za wszystkie nasze wolności. Połączmy się w wielki i potężny oddolny ruch prawa powszechnego. Gdy przyjadę do Europy, będę przemawiał w ponad  6 krajach. Gdyby chcieliście ze mną się spotkać albo zarezerwować spotkanie, możecie przyjść na konferencję w Pradze, chyba 7 lub 9 października, Aleksandra powie Państwu więcej o tym. Proszę do mnie pisać: hiddenfromhistory1@gmail.com, to pierwszy adres, oraz itccsoffice@gmail.com. Ponieważ naszymi emailami nadal manipulują, podam również mój numer telefonu w Ameryce: 386 323 5774 w Ameryce, międzynarodowy kierunkowy 1 386 323 5774, otrzymam połączenia. Piszcie też do mnie hiddenfromhistory1@gmail.com. Kończę i dziękuję wam wszystkim, proszę o skorzystanie z tej wiedzy, o nie tylko inspirowanie się tym, ale też o czyny, o przyjęcie zmian w swoim życiu, o pozwolenie na to, aby duchy poległych was pobudzały do odważnych działań. Naszym największym wrogiem jest oczywiście strach i metoda „dziel i rządź”, którą oni stosują, oraz podejrzliwość. Mówi się, że miłość zwycięża każdy strach, uważam to za prawdę nawet po tym jak zabrano moich dzieci, nawet po zabiciu moich najlepszych przyjaciół. Straciłem dziewięciu przyjaciół z powodu przestępstw [niezrozumiale]. Zostali oni zabici przez państwo i Kościół z powodu tego, co wiedzieli. Ci ludzie utrzymują mnie w ruchu, pamięć o wielu naszych poprzednikach utrzymuje nas w ruchu. I musimy się zwracać o moc wyższą, jakkolwiek ją odczuwamy, do nich, do Boga, do mojego osobistego przyjaciela Jezusa i do wszystkich naszych wojowników, którzy teraz żyją i umierają w imieniu prawdy dla przyszłości ludzkości. Więc chciałbym podziękować wam wszystkim. [niezrozumiale] zobaczyć was wszystkich osobiście. Z całego serca dziękuje Aleksandrze Bird i wszystkim tym wspaniałym ludziom w Pradze, którzy okazali mi ten zaszczyt przyznania Nagrody Pokojowej i zaufania mi. Uhonoruje to przez kontynuowanie tego do ostatniego dnia mojego życia, a może nawet poza nim w tej walce za nas wszystkich i naszych dzieci. Dziękuję i niech Bóg błogosławi was wszystkich. Dziękuję.     –

Aleksandra– Dziękuję bardzo, Kevin. Dziękuję bardzo, jesteś człowiekiem o wielkiej odwadze osobistej w bardzo trudnych czasach. Mam nadzieję, że bezpiecznie wrócisz z Nowego Jorku do domu w Vancouver. Mam nadzieję, że my wszyscy tutaj zobaczymy ciebie 9 października w tym pomieszczeniu. Dziękuję bardzo.

Tłumaczenie Ripsonar

@ Zgoda na powielanie mojego tłumaczenia pod warunkiem umieszczenia mojego nicka i  strony ripsonar.pl.

Ave

error: Content is protected !!