Atak w Las Vegas. Analiza i wnioski

1.10.2017 r. – doszło do strzelaniny w Las Vegas w USA, gdzie rzekomo 64-letni Stephen Paddock mając cały arsenał broni strzelał jak do kaczek z 32 piętra hotelu Mandalay Bay Resort and Casino do uczestników koncertu muzyki country odbywającego się pod kasynem Luxor Las Vegas. Zginęło 59 osób, a 546 zostało rannych. Po ataku sprawca popełnił jak zwykle samobójstwo. Wg żródeł jest to największy i najtragiczniejszy zamach w historii USA. Słowem tragedia. Tyle z oficjalnych informacji, które możecie wyrzucić je do kosza.

Udowodnię Wam, że jest to mistyfikacja (dobrze przygotowana operacja z kozłem ofiarnym i zmanipulowanym tłem), mająca dokładnie określony cel – a dokładniej PRZEFORSOWANIE PEWNYCH USTAW, które w normalnych okolicznościach by poprostu nie przeszły. (wg zasad dialektyki heglowskiej). Wydarzenie to ma ewidentnie znamiona operacji fałszywej flagi.

W tym materiale skupiono się na próbie odpowiedzenia sobie na najważniejsze pytanie, czyli Cui Bono – kto na tym skorzysta? I dla mnie nie było wielkiego zaskoczenia – grupy wpływowych ludzi i organizacji, powiązanych oczywiście z rządem, Departamentem Bezpieczeństwa Narodowego i wiele więcej by odebrać ludziom kolejną część wolności kosztem bezpieczeństwa (i na tym przede wszystkim dobrze zarobić) A jak. Przecież to Ameryka. A tutaj władza i pieniądz kierują wszystkim. Stosowano to wcześniej, zastosowano teraz i pewnie – niestety zastosują to znowu. Kontrola owieczek i do tego deal na cały kraj a może i potem dalej. To jest dopiero strategia nowoczesnego biznesu….

WIDEO: Atak w Las Vegas. Kto na tym skorzysta?

Jaka jest reakcja Hillary Clinton na te wydarzenia? Zlikwidować NRA. A czym jest NRA?  NRA to skrót od Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki– organizacja non-profit działająca na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. NRA działa na rzecz propagowania prawa do posiadania broni palnej, bezpieczeństwa jej użytkowania, a także prawa do polowania i samoobrony.

NRA jest jedną z najbardziej wpływowych grup lobbystycznych. Za główny cel działania uważa ochronę drugiej poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. 

Fałszywa flaga – analiza zajścia

 1. Steve Paddock to kozioł ofiarny:

Czy owy starszy jegomość nadaje się na strzelca wyborowego? Bogaty, biały 64-letni milioner, właściciel 2 samolotów, hazardzista, nie mający żadnej przeszłości kryminalnej kupujący sobie dom dla „emerytów” pod Las Vegas i tyle. Podejrzane prawda? Dodać do tego należy wg oficjalnych informacji brak przeszkolenia wojskowego! Czy jest więc jakikolwiek trop mówiący o tym, że owy zbir może mieć motywy, tendencje a przede wszystkim zdolności by to zrobić?

Wytrwali internauci znaleźli ciekawe poszlaki:

 • Ojciec naszego „bohatera” Benjamin Paddocka ma już więcej do zaprezentowania. Koleś miał na koncie m.in. kilka napadów na bank z bronią w ręku (już za 1 napad na bank dostał odsiadkę 20 lat), usiłował przejechać agenta FBI, wielokrotnie uciekał ale co jeszcze ciekawsze, wymiar sprawiedliwości za każdym razem gdy go łapał – to jakoś chyba mieli do niego sentyment – bo albo drastycznie redukowano mu karę (np. obniżenie grzywny z $623,000 do $100,000 i całkowite anulowanie odsiadki) czy wprost go ułaskawiano. Interesujące? No raczej.
 • Wracając do Stevena. Już na poczatku wydarzeń określono go jako należącego do Antify, a jak wiadomo Antifa w USA prężnie działa tzn, robi rozpierduchę na ulicach i gdzie popadnie o dziwo znacząco walcząc z demokracją we własnym kraju i mając wielkie halo do Trumpa… Widać nowe standardy się pojawiają. No więc ślad ten zostawie chwilowo bez komentarza.
 • Kilka miesięcy wcześniej przeszedł na islam. Noż bardziej nie można się wysilić? Szukać jakiegokolwiek powiązania z Allah Akbar bo sie postać z konwecją zamachów nie zgadza? A zapomniałem, jak to słusznie powiedział Ole Dammegard – co warto zapamietać –  w USA są strzelaniny, a w Europie zamachy terrorystyczne! 🙂 Dlaczego?

„…mogę Wam wskazać, który stanie się następnym celem ataków. Będzie to w Europie, dlatego że strzelaniny są charakterystyczne w zasadzie dla USA. To właśnie w USA w ramach schematu PROBLEM-REAKCJA-ROZWIĄZANIE oni dążą do tego, aby postrzegać broń jako problem, a rozwiązaniem będzie rozbrojenie społeczeństwa, pozbawienie ludzi broni. W Europie my nie mamy tego problemu, bo niewiele ludzi posiada broń, dlatego też nie dochodzi do strzelaniny. Spotykamy się z sytuacjami kiedy ktoś zostanie zadźgany nożem, dlatego że rządzący chcą nas również pozbawić noży, na koniec jedynymi legalnie dostępnymi sztućcami będą widelce i małe łyżeczki, z innych nie będzie nam wolno korzystać. (…) Tu z kolei mamy do czynienia z atakami terrorystycznymi, które są przerażające – ale to nie jest prawda…(…) – Ole Dammegard

Dobra konkrety. Dlaczego uważam, ze Steve Paddock to kozioł ofiarny?

 • OKNA – Nie zastanawialiście sie po jakiego koguta zostały wybite dwa okna i to w odzielnych pomieszczeniach? Jak trafnie wskazał Fritz Springmeier, ten lub ci co to wykonywali się pomylili. Najzwyczajniej w świecie wybili nie to okno, bo dawało zły kont do prowadzenia ostrzału. (Zobacz zdjęcie poniżej). Musieli więc wybić kolejne ale zrobili kolejną gafę. Trupa – rzekomego nieboraka, który miał się podszywać pod Paddocka (bo to nie jego ciało znaleziono) zostawili właśnie w tym niewłaściwym pomieszczeniu.

 • Trup – No właśnie. Jest tu naprawdę sporo ciekawostek, które jak się wnikliwiej przyjrzeć to faktycznie absolutnie nic tu nie pasuje do oficialnej wersji wydarzeń!
  • ślady krwii. Widać ślady wcześniejszej zastygniejszej krwii obok  świerzej! Co to oznacza? Ano to, że albo nieborak sam się wczesniej skaleczył porządnie jak sobie strzelał, albo go tu dotransportowano. Ewentualnie Nie wiem, przecież to tylko gdybanie.
  • Szyja. Na zdjęciu nr …. widać że ma wytratuowaną liczbę 13. Na zdjęciu denata już nie. Nie mówiąc już, że osoba która rzekomo się sama zabiła wchodzi w szablon strzelanin w stanach. Robi rozpierduchę i sam sie zabija…dziwny zwyczaj.
  • Karabin maszynowy na ciele samobójcy. Przeciez to kolejna rzecz która nie trzyma sie kupy. Koles, który popełnia samobójstwo ma na nogach karabin. Skąd w ogóle taki pomysł? Moim zdaniem gdy podejmuje się taka decyzję (jeżeli dobrowolnie) to jest sie targany emociami, ba – burzą emocji, nerwowymi ruchami, ale nie do licha kładzeniem sobie na nogi cięzki karabin.
 • Wygląd. No właśnie. Czy tylko mi ten martwy na dywanie jegomość wcale nie przypomina owego dziadka, hazardzisty? To mało powiedziane. Trup na dywanie zestawiony ze zdjęciem pokazywanym w mediach ma się nijak do tego. Poza tym jak pokazuje materiał (niestety już go usuneli co ciekawe z powodu „naruszenia zasad YouTube dotyczących nękania i dokuczania„), zdjęcie z ową kobietą o urodzie azjatyckiej jest zmanipulowane graficznie! Zauważmy, że oczy są zamkniete. I to owszem się zgadza, ale kolor obramowania oczu juz nie, tak jak pozycja jego całego ciała oraz jej przytulenia do niego. To nie jest naturalne i spontaniczne zdjęcie.  We wspomnianym materiale autor sugeruje, że to po prostu zdjęcie zrobione i spreparowane nieboszczykowi, bo owy Steve Paddock nie żyje, zmarł wczesniej na zawał serca w hotelowym holu – co pokazuje monitor Hotelu!

 • Kamery. No właśnie. Co jest z tymi kamerami, że niby monitorują wszystkich i wszystko, a jak dochodzi co do czego są wyłączone. Czary…. A, bym zapomniał, oczywiście ćwiczenia z bronia były zanim do tego wydarzenia doszło.

Lokalizacja strzelca

 • Ilość broni – noż przecie to cały arsenał! 23 sztuk broni. Problem jest wprowadzenie tego na górę (bo waga jest znaczna) a co dopiero z tym arsenałem robić póżniej? Nie znam się na tego typach rzeczy, ale czytając opinie wojskowych, zgadzam się na chłopski rozum, że to się nioc nie zgadza. 2-3 sztuki broni i tyle. Co on chciał walczyć z gwardia narodową, jak odepsze atak policji, ewentualnie gruypy SWAT? Jak w Hitmanie, ewentualnie jak w Leon Zawodowiec? Ktoś nam tu niezłą szopkę odpierdziela.

 • Strzelanie z 32 pietra! Rzekomo strzelał z 2 okien odzielonych od siebie niezaleznych pomieszczeń z 32 pietra. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to świetny punkt ostrzału. Wszystko jak na dłoni. Czyżby? Otóż absolutnie nie. Nawet dla zawodowego żołnierza to jest spore wyzwanie. Wysokość, parabola lotu i jej czas trafienia (obliczenie trajektorii lotu pocisku) jest cholernie istotne. (stąd pewnie podrzucone notatki o tych technicznych obliczeniach – leżąca na stole, bo bez nich to już w ogóle śmiech na sali). Dobra skocetrujmy się na najprostrzej perspektywie. Wysokości. Poniżej filmik z 32 piętra! Czy z takiej wysokości ostrzał do ludzi jest faktycznie taki precyzyjny i jak to napisałem.. „strzela sie do kaczek”? NIE. Jest to bardzo trudne, nawet przy tak skupionej ilości ludzi na owym koncercie.

 

 

 

 

 

 

O ataku ktoś wiedział!

 • Na 45 min przed strzelaniną latynoska kobieta ostrzegała publiczność, że zaraz wszyscy zginą. Ale co ciekawe zaraz zabrała ją ochrona! [Żródło]

W Kasynie Tropicana w dniu ataku grupa prywatnej ochrony przechodzi przez główne pomieszczenie każąc ludziom podnieśc ręce do góry. Materiał ujawnił dyrektor ochrony Shepard Stein.

Strange video from The Tropicana Żródło 2

Świadkowie ranii, zabici i fantomy

Po pierwsze zabici. Nie podlega dyskusji tragedia rodzin, których dotkneła to wydarzenia, tracąc swoich bliskich, czy przyjaciół. Ja nie o tym. Chciałbym poruszyć kwestie o tych osobach, których uznano za zmarłych, ale nigdzie nie można tego zweryfikować. Bo jak wytłumaczć brak pogrzebu, brak odnotowania śmierci w bazie danych a nawet zwykłego nekrologu? Nie mówiąc już o tym, że owe fatomowe osoby są związane albo z mediami, lub aktorstwem. Doprawdy intrygujące, Patrz materiał wideo.

Jennifer Topaz Irvine 42 letnia prawniczka z San Diego.

Po drugie giną świadkowie zajścia! A już jest ich 8 osób. Jest to bardzo tajemnicza sprawa, bo owe osoby, które przeżyły strzelaninę w Las vegas miały inne spojrzenie na wydarzenia tragedii oraz np. ilośc strzelców uczestniczących w zdarzeniu.

1. Danny Contreras

2. Kymberley Suchomel

 • https://www.henrymakow.com/2017/10/vegas-eye-witnesses.html Kymberley Suchomel
 • http://humansarefree.com/2017/10/major-cover-up-in-las-vegas-shooting-4.html
 • http://www.whatdoesitmean.com/index2409.htm

Po trzecie wykorzystano ryzysowych aktorów?

a) Ojciec opowiada przed kamerami dzień po trzelaninie o śmierci  swojej 6 letniej córki  Emilie Parker. Czy tak się zachowuje osoba, której zgineła córka!? To gra, nie rzeczywiste emocje. Zobacz! (czas od 0.23 s.)

b) Szeryf z Las Vegas Joe Lombardo powiedział, że samotny wilk Stephen Paddock jest aktorem! Dziwny kontekt, nawet jeżeli szeryf miał co innego na mysli….

WIDEO: Las Vegas Sheriff said the Lone Wolf Stephen Paddock is an Actor!

Inne ciekawostki:

 • Prezes Hotelu Grand, posiadał akcje Mandalay Bay, które sprzedał kilka tygodni przed wydarzeniami w Las vegas. Przypadek? Nie sądzę
 • Trzy hotele należą do jednego właściciela MGM.
 • Czy karty z lat 90-tych potwierdzają to wydarzenie?! wychodzi na to,. że po raz kolejny TAK, bo jak wytłumaczyć fakt, że jednej z kart Illuminati z 1996 r. przedstawia dokładnie to wydarzenie. Poniżej karta w zestawieniu z tatuażem artysty Jasona Aldeana, który miał koncert feralnego dnia…

 

Analizy PL

 

Dodatkowe materiały wychodzą na wierzch:

 1. Mandalay Bay Shooting Body Camera Footage Released: No Broken Windows Reported (04.2018)

 2. BOMBSHELL: 2ND SHOOTER – VEGAS POLICE RELEASE BODY CAM FOOTAGE OF VEGAS ILLUMINATI MASSACRE (Wideo)

Ripsonar

error: Content is protected !!