Cristoforo Barbato

Cristoforo Barbato
Cristoforo Barbato

2000 – Do włoskiego dziennikarza Cristoforo Barbato kontaktuje się mailowo Jezuita, który należy do tajnej grupy tzw.  SIV. Barbato w tym czasie był redaktorem czasopisma „Stargate Magazine”. Pisał dla magazynów zajmujący się zjawiskiem m.in UFO oraz zajmował się  kwestią Tajemnic Fatimskich a szczególnie dotyczącej i nadal nie ujawnionej treści części trzeciej. (patrz Trzecia Tajemnica Fatimska a Obcy).

Czym jest SIV?

Jest to ni mniej ni więcej jak watykańska odmiana CIA…  czyli Watykańskie Służby Wywiadowcze ( z włoskiego: Servizio Informazioni del Vaticano). I to nie jest wcale mit. W sprawie SIV wspomina historyczny esej, napisana przez Marka Aarona oraz Johna Lotusa, pt.: „Ratlines” (rozdz. I). Kolejne niebezpośrednie odniesienie odnaleźć można we włoskim eseju napisanym przez por. Umberto Rapetto oraz dziennikarza Roberto Di Nunzio pt: „L’atlante delle spie” (Mediolan, 2002) w rozdziale V pt: „Lo spionaggio in porpora: il Vaticano” na stronie 89 w paragrafie 2.3 („Le nunziature”) jest mowa o Robercie A. Grahamie – jezuicie, który kiedyś wypowiedział się jednoznacznie o istnieniu tajnych służb.

 Jezuita i jego rewelacje

Po pierwsze jak się okazuje w  SIV dochodzi o nieformalnego rozłamu, gdzie mniejszościowa grupa postuluje za ujawnieniem informacji na tema Planety X.  Owy Jezuita jest ich reprezentantem.

A wiec Barbato dowiedział się, iż zbliża się do nas masywne ciało niebieskie, które spowoduje duże problemy w naszym Układzie słonecznym, co będzie miało również wpływ i na naszą Ziemię oraz fakt, że nie jesteśmy sami w kosmosie… (patrz:   Watykan zaznajomiony w spr. Obcych).  Jezuita aby uwiarygodnić swoje nowiny przekazuje dziennikarzowi taśmę z nagranie(tzw.”Zdjęć Jezuitów„), aby ten, ujawniał ją opinii publicznej. Film długości ok. 2 minut pokazuje obserwacje planetoidy o gęstej atmosferze (rzekomej Planety X), która zbliżała się wówczas do Systemu Słonecznego, wciąż jednak znajdując się za orbitą Neptuna.

2001 – Dochodzi do długo oczekiwanych dwóch spotkań w Rzymie, aby uwierzytelnić swoje informacje przekazywane dziennikarzowi przez informatora, Barbato potwierdza tożsamość Jezuity. Ten ujawnia kolejne rewelacje, m.in  potwierdzając informacje odnośnie tzw „Akt Strażnika” zwane też jako „Carp Case”. (patrz: Akta Strażnika).

04.2005 – Barbato ujawnia wiedzę nabytą przez Jezuitę na konferencji w Pescara (na wybrzeżu Adriatyku) Pt: „UFO. Prawda Ściśle Tajna – od Strefy 51 do Planety X„., którą organizowało miejscowe stowarzyszenie o nazwie UFObserver. Tam upublicznia zdjęcia oraz film pochodzące od watykańskiego duchownego.

2008 – Projekt Camelot przeprowadza wywiad z dziennikarzem Luca Scantamburlo. Jest przyjacielem Barbato. Pisał wiele artykułów dotykających kontrowersyjnych treści, takich jak zjawiska UFO, istnienia życia pozaziemskiego oraz jego obecności na Ziemi czy w naszym Układzie Słonecznym. Wysyłał swoje artykuły dziennikarzowi Barbato, które zapoczątkowało ową znajomość. Dzięki niemu możemy poznać więcej szczegółów w sprawie przekazanych informacji owego Jezuity; (patrz: Luca Scantamburlo – wywiad z Projekt Camelot)

Program Kerigma

SVS_lg

Stolica Apostolska szczegółowo śledzi planetę X już od dłuższego czasu.

Program Kerigma – jest to watykański tajny program eksploracji i badań kosmosu, którego celem jest lokalizacja intruza – tajemniczej planety/planetoidy zagrażający naszemu US a więc i Ziemi.

Lata 90 –te – SIV nabywa potajemnie pojazd od  Lockheed Martin budowany  na terenie Strefy 51 w stanie Nevada a następnie wyposażony w specjalistyczną kamerę na podczerwień oraz napęd wykorzystujący impulsy elektromagnetyczne.  Następnie umieszczony w przestrzeni kosmicznej za pośrednictwem samolotu typu Aurora.  Jest to tzw Sonda Siloe. Sonda jest częścią większej całości o nazwie Kerigma ( z gr. oznacza: „ogłoszenie, proklamację”). [1]

aurora
Zdjęcie wykonane w 2002 z wahadłowca, przedstawiający samolot Aurora.

Secretum Omega – jest to trzy poziomowy dostęp do najbardziej poufnych informacji agencji zaangarzowanych w Program . (równoznaczny z ONZ-etowskim CTS – „Cosmic Top Secret).

Więcej patrz:  Watykan zaangażowany w badaniach Nibiru

04.1997 – Były Jezuita Malachi Martin pracował dla Stolicy Apostolskiej w latach 60-tych.  Był jednym z asystentów kardynała. W wywiadzie z Artem Bellem stwierdził, iż Watykan ma nowy teleskop na Górze Graham w Arizonie. Jest to oficjalne stanowisko obserwacji Watykanu, które prowadzone jest wspólnie z Arizońskim Uniwersytetem. Nazywa się Vatican Advanced Technology Telescope. Na pytanie Bella Sicciego  – dlaczego powstał taki teleskop , odpowiedział:

Ponieważ ci, którzy znajdują się na głównych stanowiskach w Watykanie i geopolityce wiedzą, że to, co zbliża się do nas może mieć wielkie znaczenie w najbliższych 5, 10 latach

10.1995 – Sonda Silose przesyła film NIbiru do radioteleskopu na Alasce.

Nibiru

Ciało, które do nas leci jest planetoidą o dużej masie. Na tyle dużą, że swoją orbitą i grawitacją od 2004 roku wpływa na nasz układ Słoneczny co ostatecznie włpłynie bezpośrednio i na Ziemię. (w Biblii w Apokalipsie jest wzmianka o dziwnej gwieździe, która zbliży się do Ziemi. Jej imieniem będzie piołun- ale to rozważania Luca). (Patrz: Nibiru)

Planeta ta, jest tą samą planetą znaną Sumerom jako Nibiru. Mało tego planeta jest zamieszkała przez obcą wojowniczą cywilizację zwaną Anunaki! Tą  samą którą czczono w starożytnej Mezopotamii jako Bogów.

Potwierdzenie

Bill Deagle –  Twierdzi on, iż przez wiele lat pracował dla amerykańskiego rządu, teraz jest informatorem. Mówi, że Jezuici znajdują się na szczycie piramidy wszystkich agencji wywiadowczych świata. Mówi on o Projekcie Omega. Dodaje, że Jezuici kontrolują teleskop znajdujący się na Biegunie Południowym, którego celem jest obserwacja nadciągającego ciała niebieskiego

12.1994 – Dr Steven Geer spotyka się z Jezuitą w Wrigley Mansjon w Phoenix, który potwierdza ogólny zarys co Barbato, czy Malachi Martin. Spotkanie to jest następstwem pewnej osoby która stwierdziła na jednym ze spotkań odnośnie UFO:   

„…Wie pan, rozumiemy, że miał pan spotkanie z dyrektorem CIA i dostarcza informacje prezydentowi, ale musi pan wiedzieć, że ci ludzie nie wiedzą niczego i nigdy nie będą niczego wiedzieć..,.. Powinien pan porozmawiać z kilkoma bazami informacji oraz pewnymi religijnymi zakonami. Zakon księży jezuitów, ma kontrolę nad transferem technologii[2]


[1] http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_secretumomega02.htm

[2] Dr Greer – amerykański naukowiec, założyciel i kierownik CSETI (Centrum ds. Badań nad Inteligencją Pozaziemską) oraz „Disclosure Project”, powyższe informacje opisuje w swojej książce. „Skryta prawda – zapomniana wiedza”.

* Opracowanie: Serwis NPN (Autor: Luca Scantamburlo.- UFODIGEST, 04/01/07). 05 Jan 2007 by NPN)

error: Content is protected !!