Chrześcijaństwo a muzułmanie, wojna z Iranem, największa intifada a exodus Żydów [M86 z dn. 1.10.2022]

CZAS KRUCJAT – Widzę procesję z krzyżem ubrani w białe szaty. Przychodzą mi tu sceny z filmu „Królestwo Niebieskie”. Czuję, że to czasy XI wieku i czasy Artura? To czasy krucjat. Widzę Kowala jak zbiera się na krucjatę. Widzę poddaną Jerozolimę i jak krzyżowcy opuszczają miasto* i porównanie, że muzułmanie puszczają ich wolno, a krzyżowcy wycinali muzułmanów pień! Wszystkich!

CHRZEŚCIJAŃSTWO –  mam zrozumienie, że to właśnie chrześcijaństwo (wcale nie muzułmanie) przynieśli najwięcej nieszczęść i tragedii na świecie. Krucjaty, Inkwizycja i „nawracanie” to przekleństwo napisane krwią tej religii! I co mocno czuję, muzułmanie o tym pamiętają!

RELIGIE –  ogólnie każda religia opiera się na pokojowych i dobrych intencjach. Niestety to jednostki wpływają na całość a to przekłada się na „zepsucie” ich przesłań. W chrześcijaństwie to Watykan i jego odłamy wprowadzają ekstremizm jak Opus Dei czy Jezuici tak jak u muzułmanów salafici i doktryny VI-wiecznego proroka Mahometa!

WOJNA Z IRANEM: NAJWIEKSZA INTIFADA, JEROZOLIMA, EXODUS ŻYDÓW

EXODUS ŻYDÓW – Tak jak widziałem scenę opuszczania Krzyżowców z Jerozolimy tak i gdy rozpocznie się wojna z Iranem widzę ponownie exodus tym razem Żydów, ponieważ oprócz potężnych uderzeń Iranu na Izrael [patrz          ] i Hezbollahu również przyczynią się Palestyńczycy.

NAJWIĘKSZA INTIFADA – A tu widzę Palestyńczyków, którzy przyłączą się do wojny po stronie Osi Oporu tj. po stronie Iranu. Czuję, że to będzie największe z powstań, gdyż Palestyńczycy zdają sobie sprawę, że to ostatni czas by walczyć o przeżycie swojej nacji, swojej tożsamości i ochrony swojej ziemi. Pokazane mi jest jak bardzo Palestyńczycy są ciemiężeni. Widzę obraz strzelania do ojca tulącego bezradnie swego syna przed ogniem IDF.[1]

To nagranie jest dla mnie wstrząsające ale świat szybko zapomina o tej tragedii i kolejnych. Ale Palestyńczycy i muzułmanie NIE! Więc to wynaradawianie, zabijanie i szykanowanie Palestyńczyków przez żydów jest tak długotrwałe i niezmienne, że mają oni dość. Widzę wysiedlenia,  burzenie ich domów, przejmowanie ich ziem, niszczenie ogrodów oliwnych i niszczenie źródeł wody – to jest jak wyrok. Ale świat milczy jakby tego nie widział i czuję, że nie chce widzieć! Tak więc teraz do walki ruszą wszyscy. Nie tylko frakcje militarne! Widzę jak będzie rozdawana broń na ulicach za którą będą sięgać wszyscy: i starzy i młodzi i nawet kobiety!

WALKI W JEROZOLIMIE –  Żydów to zaskoczy! tego się nie spodziewają. Walki będą na ulicach, placach ale to się rozleje na inne też miast żydowskie. (to możliwe?). Będą atakowane żydowskie punkty militarne, budynki rządowe (militarne?) ale i z furią uderzą też w mieszkańców. To wstrząśnie światem. ale tu będzie takie zamieszanie jakby świat nie będzie wiedział jak się zachować, tj. kogo popierać a kogo demonizować? Żydowscy mieszkańcy Jerozolimy (ale i chyba też z innych miast) będą uciekać w popłochu.

MUZUŁMAŃSKA SPRAWIEDLIWOŚĆ –  ponownie pokazany mi jest, że to Zachód (chrześcijaństwo), tak jak za czasów X –XV wieku tak i teraz wypowiada światu muzułmańskiemu wojnę i to oni będą reagować, odpowiadać na atak.

ZAMACHY –  rozpoczną się potężne zamachy terrorystyczne zwłaszcza w Europie. [patrz           ].

SPIRALA NIENAWIŚCI –  zacznie się coraz mocniej nakręcać. Widzę, choć to długi horyzont w czasie jak ta nienawiść dochodzi do takiego momentu między muzułmanami a chrześcijanami, że to będzie ta „symboliczna” III Wojna światowa nakreślona przez Dawida Icke’a. (chodzi o tło). To jest cel konfrontacji syjonizmu politycznego (plus chrześcijaństwo) vs Muzułmanie.


[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Killing_of_Muhammad_al-Durrah

Zeszyt 1, str.44-45, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻENIE

error: Content is protected !!