Chemtrial, szczepienia, grafen, 5G i kontrola populacji [M 11 z dn. 25.05.2022]

Widzę przelatujące samoloty, które coś rozpylają. To chemtrails tzw. smugi chemiczne! Jaki jest ich cel sie pytam? Na pewno nie uśmiercanie ludzi. Pod przykrywką walki z ociepleniem klimatu (spowodowanym działaniem Słońca) cel był z goła inny. Mam skojarzenie ze „smart dust” – tj.  inteligentnym pyle i te smugi chemiczne miały za zadanie rozpylać te „związki organiczne” coś ala bioroboty by zostały wchłonięte przez  nasz organizm. Wtedy za pomocą technologii G następowała komunikacja z takimi zainfekowanymi ludźmi co oddziaływało na ich stan emocjonalny. Krótko mówiąc sterowali naszymi emocjami.

CHOROBA MORGELLONÓW – to nic innego jak za silny układ organizmu danej osoby, który nie chciał za tolerować te obce związki.

I właśnie ta obrona powodowała niekontrolowany rozrost tych biorobotów (coś jak rak) i stąd te nitki wychodzą ze skóry!

GRAFEN – Teraz mają grafen! To najnowsza technologia implikowana w szczepionkach. Działa to na podobnej zasadzie co chemtrails ale teraz jest to o niebo bardziej efektywne. Pokazał mi się obraz byka, który przez implant był kontrolowany! [1]


IMPLANTY – one z kolei docelowo mają połączyć nasz mózg (świadomość) z maszyną poprzez transfer świadomości. A tą siecią (połączeniem) ma być Internet łączący wszystko w jedną całość!

Tak więc wykorzystana pandemia miała na celu wprowadzić najnowszą technologię nie tylko do oznaczania człowieka, wpływu na jego emocje i powiedzmy (odpowiednie) samopoczucie ale to kolejny krok do tzw. transhumanizmu do którego ostatecznie dążą wariaci tego świata.


[1] Jose Delgado i jego słynny eksperyment z wszczepionymi elektrodami u byka z 1965 r. Badania nad elektroniczną kontrolą umysłu nie są niczym nowym. Naukowy kamień milowy w tej dziedzinie nastąpił w latach 60. XX wieku, kiedy dr Jose Delgado zademonstrował zdalne sterowanie szarżującym bykiem. Podłączając antenę radiową do elektrod umieszczonych w mózgu byka, Delgado udowodnił, że agresywne impulsy zwierzęcia można udaremnić poprzez elektroniczną manipulację odruchami mięśniowymi byka. https://www.youtube.com/watch?v=eK2Hopm5s_c

WSZELKIE PRAWA ZASTRZERZONE

error: Content is protected !!