Ukraina: 300 tyś., atak, pułapka a Nowa Ukraina [M81 z dnia 23.09.2022]

300 TYŚ. –  jest to nawiązanie do tego, że Putin wezwał tylu rezerwistów pod broń do wysłania na Ukrainę (z 22 września 2022 r.). Pokazuje mi się, że Putin zrozumiał, że dotychczasowymi ostrożnymi i zachowawczymi działaniami nic nie dokona i musi zmienić zasady gry. Widzę, że Rosja w końcu pokaże na co ją stać. Do tej pory nie były to bowiem pełnoskalowe działania wojenne. I to się niestety zmieni.

LISTOPAD tu się coś bardzo ważnego zadzieje w sprawie Ukrainy.  [15.11.2022 – Eksplozja ukraińskiej rakiety S300 w Przewodowie[1]

ATAK UKRAINY –  czuję, że przy bardzo dużym namowach Zachodu i mocnej retoryce wobec Rosji oraz rzecz jasne wysyłaniu Ukrainie najnowocześniejszego sprzętu wojskowego państw Zachodu rozpocznie się ofensywa w kierunku Donbasu (patrz na poniższy rysunek – dodam lada chwila swoje gryzmoły). To w tym natarciu czuję będą wojska obce, oczywiście pod szyldem „ochotników” tj. najemników ale wiadomym będzie, że są to wojska z państw Zachodu. Również z Polski niestety! To będzie organizowane w ramach Legii Cudzoziemskiej ale Rosja o tym dobrze wie jak i większość mocno interesujących się tym tematem. Celem ukraińskiej ofensywy ma być ponownie zajęcie linii umocnień w Donbasie przed rozpoczęciem rosyjskiego ataku z lutego 2022 roku. Wtedy mieliby ponownie się okopać i czekać na Rosjan.

PUŁAPKA – Mam pokazane, że Rosja wydaje się przewidywać ich plany! Pozwoli ofensywie wejść głęboko w swoje szeregi (nawet kosztem wielu strat) by w odpowiednim czasie z potężnym furią i siłą uderzyć. To już będzie prawdziwa siła Rosjan. Uderzą od strony Białorusi w kierunku na Kijów, od południa na Odessę i dwoma klinami okrążą i zamkną w wielkim kotle (kotłach?) armię ukraińską. Jak do tego dojdzie wszyscy będą w szoku co się tak naprawdę stało i dlaczego. Rosja będzie wtedy już szła już jak burza. Zostanie systematycznie aż do ostatniego żołnierza niestety okrążony region zlikwidowany. Będą tu użyte bardzo różne i niszczycielskie bronie. Widzę wręcz bombardowanie pozycji Ukraińców z samolotów bombowych. To będzie bardzo wymowne jakoby Rosjanie chcieli publicznie wymierzyć karę najemnikom z NATO.

ODESSA – to będzie bardzo ważne miasto do zdobycia. Rosjanie je okrążą i będą się przygotowywać do szturmu.  I choć będą już pewne na przedpolach walki dojdzie do rozmów. Rosja zaproponuje w zamian za poddanie miasta warunki pewnego rodzaju autonomii tego obszaru. Rosjanom będzie bardzo zależało by wszystko co w ten sposób zostanie postanowione, dotrzymać słowa. I czuję, że tak się stanie. Miasto się podda, a autonomię na określonych zasadach zachowa.

KIJÓW –  Rosjanie będą pod miastem ponownie dojdzie po podobnej sytuacji jak pod odessą. Załęski ucieknie, choć będzie mówił oszukańczo że jest i nie opuści obrony stolicy. wyda też rozkaz obrony miasta do ostatniego żołnierza. ale widzę, że dojdzie do buntu (wojska). Rosjanie również wystosują prośbę o poddanie miasta by nie niszczyć stolicy. i władze patrząc na rozwój wydarzeń w odessie również to zrobią bo Rosjanie tam spełnili swoje obietnice tu też zaufają negocjacje.

ZEŁEŃSKI – będzie uciekał z kraju, ale zostanie w końcu zamordowany.

NOWA UKRAINA [2] – Widzę, że nowy rząd owszem, będzie prorosyjski ale na zasadzie, że trzeba to zrobić dla wyższego dobra niż faktycznej życzliwości ale to wszystkim wystarczy. Słyszę jednak słowa: „Ukraina zostanie upadłym krajem tak jak Polska!” Tak więc zachodnia część Ukrainy będzie tą nową formą administracji do rzeki Dniepr. Cały więc wschód dotychczasowej Ukrainy (od Dniepru na prawo) oraz cały dół zostanie podzielony i utworzone Republiki tj. państwa niepodległe, przychylne Rosji za ich powstanie.[3] Rosja nie będzie chciała przyjąć żadnych ukraińskich ziem do swojego kraju bo by to potwierdziło, że agresja służyła podbojowi. Paradoksalnie, zrobi dokładnie to samo co Zachód chciał dokonać na Bliskim Wschodzie tj. bałkanizację regionu. I to czuję zostanie wykonane. Ukraina odcięta od morza i chyba relacji z zachodem zniknie w mrokach swoich wewnętrznych wydarzeń ale tego już nikt nie będzie obserwować.

BIAŁORUŚ – nie przystąpi do wojny z Ukrainą. Łukaszenka na to nie pozwoli i nieważne jakie by chęci miała w tym względzie Rosja.

INFRASTRUKTURA KRYTYCZNA – Rosja uderzy potężnie zarówno w infrastrukturę energetyczną (prąd?) jak i zapasy paliwa oraz m.in na trasy przerzutowe (zwłaszcza idące z Polski) tj.: tory kolejowe, stacje, magazyny itp. Tutaj widzę, że oprócz rakiet średniego zasięgu, Rosja na terenie całej już Ukrainy uruchomi swoje lotnictwo i to tak jak działała choćby w Syrii. To bardzo wstrząśnie stanowiskiem wsp. realiów wojny na Ukrainie. I to czuję zadzieje się jeszcze przed zimą co bardzo spotęguje zimową aurę w ukraińskich domach w tym czasie. Cywile na Ukrainie będą bardzo mocno cierpieć z zimna!

[* 10/11.10.2022 – Rozpoczyna się kampania ataków Rosjan na infrastrukturę ukraińską]


[1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksplozja_rakiety_w_Przewodowie

[2] Użyłem takiego opisu we wrześniu 2022 r.  Z taką nazwą spotkałem się o wiele później.

[3] Uwaga: 30.09.2022 i faktycznie zaczęły się odrywać regiony od Ukrainy, ale jednak 4 obwody zostały (przez referendum) przyłączone do Federacji Rosyjskiej a inaczej to widziałem! Mam to jednak wyjaśnione. (dodam w odpowiednim czasie).

Zeszyt 1, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 

 

error: Content is protected !!