Marcus Papadopoulos. Wschodnia Guta a propaganda Zachodu

Marcus Papadopolous jest ekspertem do spraw międzynarodowych, oraz redaktorem naczelnym magazynu „Politics First”, który nie boi się mówić prawdy nawet niezgodnej z ogólnie przyjetym nurtem myślowym co widać po minie i niedowierzaniu dziennikarki prowadzącej wywiad na antenie SkyNews.

WIDEO: Marcus Papadopoulos  Wschodnia Guta a propaganda Zachodu

Papadopoulos porusza kwestie tendencyjnego oceniania wydarzeń we Wschodniej Gucie, gdzie trwa ofensywa Syryjskiej Armii [SAA] przeciw terrorystom powiązanym z Al Kaidą. Np. wskazuje się palcem SAA jako (o hipokryzjo) odpowiedzialnych za „pogarszające sie warunki humanitarne cywili” we Wschodniej Gucie, a dziwnym trafem pomija się fakt, iż teren ten jest okupowany przez lata! Cywile są tam terroryzowani przez owe grupy dzihadystów w tym rejonie już od 6 lat, wykorzystując ich jako żywe tarcze, wyzyskiwani, zastraszani i mordowani!

Papadopolous wskazuje bardzo trafnie na fakt, iż Białe Hełmy są jednym z najważniejszych informacji z których posiłkuje się  Zachodnie mediów, którzy nie tylko nie są obiektywni w podawanych informacjach, a wręcz przeciwnie, co zostało udowodnione na arenie międzynarodowej, że są to faktycznie islamsy dzihadyści popierający rebeliantów, działający jako tuba propagandowa na świat, walcząca jak PR przeciw rządom w Damaszku. I o dziwo to własnie te żródło Zachód – jakby zahipnotyzowany, przekazuje ich przekłamane informacje jako rzetelne, oraz obiektywne w mediach głównego nurtu! [ Patrz: Cała prawda o Białych Hełmach i tzw. Aktywistach w Syrii]

Na koniec warto zwrócic uwagę jeszcze na jeden szczegół. Rebelianci okupujący Wschodnią Gutę, przylegająca do wschodnich obrzerzy Damaszku są jak gniazdo os, atakujących cyklicznie stolicę Syrii, gdzie celem są cywile. Radykalni islamiści nazywani mylnie „rebeliantami” – bo chcą obalić rząd w Syri Baszszara al-Assada to frakcje Al Kaidy, które są finansowane, szkolone i instruowane przez USA, Wielką Brytanię i kraje arabskie z Arabią Saudyjską i Katarem w roli głównej.  Swiat oszalał.

Ripsonar News

Dodatkowe materiały:

 

error: Content is protected !!