Okaleczenia na świecie – nie tylko zwierzęta!

1Opisane  zjawisko okaleczeń zwierząt na świecie, które możecie przeczytać tu:  Okaleczenia na świecie – analiza powinno nakreślić Wam skalę realności tego zjawiska. Niestety, dokładnie te same symptomy okaleczeń dostrzegamy również i u ludzi. Niestety, temat ten wydaje mi się często lekceważony, a nawet bym stwierdził, celowo pomijany. Dlaczego? Ponieważ  wskazywał by na o wiele większy problem owego zjawiska niż nam się wydaje. Ale do rzeczy.

1956 – na terenie bazy wojskowej w White Sands (oryg. White Sands Missile Test Range) gdzie mieści się obszar do testowania rakiet, znaleziono zwłoki sierżanta Jonathana P. Louottea . Ciało  zostało odnalezione trzy dni po tym jak pewien Major Sił Powietrznych zgłosił uprowadzenie J.P. Louotella przez obiekt dyskoidalny. Zdarzenie miało miejsce koło godziny 15:00. W tym czasie sierżant był na terenie testowym w celu poszukiwań szczątków rakiet , które ówcześnie testowano. Miał usunięte genitalia, okolicę około odbytową wyciętą z chirurgiczną dokładnością aż po jelito grube. Mężczyzna nie miał oczu. Jego ciało było całkowicie wykrwawione  Zachowane były wszelkie podobieństwa znane z okaleczeń zwierząt. Z niektórych raportów na temat okaleczeń wynikało, iż po owym „zabiegu” na ofierze – człowiek (lub zwierzę) przez jakiś okres czasu nadal żył. [1]

5.07.1969 – sprawa Arcesio Bermudeza  – kolumbijskiego rolnika, który zmarł w niejasnych okolicznościach po spotkaniu z UFO. Rodzina Bermudezów żyjąca na swym gospodarstwie w pobliżu Anomaimy w Kolumbii ujrzała zbliżające się tajemnicze światło. Gospodarz, Arcesio Bermudez, postanowił udać się w pościg za światłem. Wkrótce powrócił przerażony mówiąc najbliższym, że zobaczył w środku postać człowieka. Jego stan wkrótce znacznie się pogorszył a temperatura ciała zaczęła w niewyjaśniony sposób spadać. Bermudez zmarł w kilka dni później w niewyjaśnionych okolicznościach. Jego rodzina do dziś nie wie dlaczego… [2]

Tak ponoć wyglądał pojazd, opisany w gazecie "El Tempo” z 16 lipca 1969 roku.
Tak ponoć wyglądał pojazd, opisany w gazecie „El Tempo” z 16 lipca 1969 roku.

Lata 70 – te. Okres wojny w Wietnamie. Fotograf wojenny marynarki USA został przydzielony do bazy Danaang aby sprawdził z ekipą ratunkową katastrofę B-52 w tym regionie. Okazało się że samolot nie jest roztrzaskany jak oczekiwano a „posadzony” w dżungli. Na miejscu okazało się, że nie posiada żadnych uszkodzeń! (jakby został faktycznie tam położony, stąd wcześniejsze porównanie. Znaleziono pięć członków załogi przypiętych do siedzeń i.. okaleczonych jak bydło! Jak się później dowiedział owy fotograf z raportu Danaang, wysłano jednostkę MAGSOC która całkowicie zniszczyła miejsce owego bombowca białym fosforem!

1977-1978 – Historia Juana. Chile ujawnione przez chilijskiego badacza IIEE Raula Nuńeza (Rozgłos nadał Scott Corrales).

Juan, 4 mile od miasta Punta Arenas (Ushuaia) miał hodowlę królików. Pewnego razu zobaczył, że wszystkie są martwe, bez kropli krwii. Zaczął więc od nowa hodowlę, ale w następnym weekendzie stało się to samo. Dlatego też z dziewczyną przygotowali zasadzkę w kolejny weekend aby złapać oprawcę. Niestety rodzice znaleźli ich w domu nagich z wyrazem absolutnego horroru i przerażenia na twarzach. Policja stwierdziła – śmierć przez ulatniający się gaz!! jest to o tyle bezsensowna wymówka, gdyż ciała.. nie miała krwii!

Sprawę zajął się badacz Eugenio Bahamonde. Potwierdził w rozmowie z patologiem, ze faktycznie ciała nie posiadały krwi. Następnego roku zaprosił parapsycholog Bettinie Allen do domku gdzie doszło do tragedii. Nie zbliżyli się nawet na kilka mil od celu, a ta wyskoczyła z auta krzycząc, że tam nie pojedzie gdyż są tam „negatywne siły”.

09.01.1978 – w meksykańskim stanie Tabasco w czasie jazdy samochodem na imprezę w przednią szybę uderzyła górna część torsu człowieka. Porzucili tors nieopodal wioski Loma de Caballo i wrócili do domu. Kierowca został oskarżony o zabójstwo i wysłany do więzienia. I skończyło by się na tym, gdyby nie to, iż po pewnym czasie znaleziono dolną część owego nieszczęsnego ciała niedaleko autostrady. Wtedy kierowcę oczyszczono z zarzutów i uwolniono.

Mój ojciec został przecięty w pasie. Nie wiem przez kogo, ale nie został potrącony przez samochód„.

Oba części ciała nie posiadały krwi, brak rozdarcia między częściami, brak strzaskanych kości (jakby został dosłownie ucięty w pół olbrzymia gilotyną), ponieważ nawet ubranie było ucięte w tym samym miejscu co kończyła się każda z części ciała.

29.09.1994 – znaleziono ciało mężczyzny nieopodal zbiornika Guarapiranga w São Paulo w Brazylii. Raport stwierdził iż nie było żadnych śladów walki, żadnej broń ani więzów. Oficjalny raport z autopsji stwierdza wprost, że ofiara została poddana wycięciom i użyciu „urządzeń ssących” a ciało zostało pozbawione organów wewnętrznych poprzez małe precyzyjne nacięcia, pozbawione znacznej ilości krwi, grup mięśni, całych płatów skórnych na twarzy. Ciało nie rozkładało się.

1998 – Informacje te ujawnili po raz pierwszy opinii publicznej badacze brazylijscy Zapata Carcia i Dr. Rubens Goes szczegóły tego makabrycznego przypadku.

ofiara

Z ujawnionego raportu czytamy:

Obszary pachwinowe po obu stronach pokazują miękkie punkty w miejscach gdzie organy zostały usunięte. Nacięcia zostały wykonane na twarzy, wnętrzu klatki piersiowej, brzuchu, nogach, ramionach i na piersi. Barki i ramiona posiadają perforacje o średnicy 1 do 1,5 cala w miejscach gdzie tkanka i mięśnie zostały wytłoczone. Krawędzie perforacji były jednakowe tak jak i ich rozmiar. Klatka piersiowa skurczyła się w wyniku usunięcia organów wewnętrznych.”

ofiara 3

„Zaobserwowaliśmy usunięcie obszarów prawej i lewej gałki ocznej, opróżnienie jamy ustnej, gardzieli, gardła, karku, rejonów lewej i prawej pachy, brzucha, miednicy mniejszej, obszaru lewej i prawej pachwiny.”

ofiara 2

Precyzyjne „cięcia foremkowe” otworów użytych do wyciągnięcia organów wewnętrznych odkryto na strategicznych pozycjach na całym ciele. Ten poziom precyzji sugeruje, że tej operacji dokonano z szybkością, użyciem gorąca lub laserów, wszystko to miało miejsce w czasie gdy obiekt wciąż żył.

ofiara 5

ofiara 4
Na tym zdjęciu możecie wyraźnie zobaczyć, że ciało zostało opróżnione ze swoich organów. Jama w centrum brzucha ujawnia miejsce ekstrakcji.

Co jest najgorsze w tym całym dramacie tej ofiary? Z raportu wynika iż człowiek, w czasie tych makabrycznych doznać, był w pełni świadomy swojego położenia i zmarł na skótek bólu i ran odniesionych w czasie tego wydarzenia. Odniesmy sie do raportu:

„BADANIE WEWNĘTRZNE: …po otworzeniu jamy czaszki przy użyciu techniki Griessingera odkryliśmy obrzęk mózgu”.

W tego typu przypadkach obecność obrzęku mózgu bez jego bezpośredniego traumatycznego źródła jest silną charakterystyką męczeńskiej śmierci. W potwierdzeniu WNIOSEK z autopsji jako przyczynę zgonu:

„…ostre krwotoki w wielokrotnych urazach. Jest to część causa mortis w wyniku stymulacji nerwu błędnego” (co oznacza zatrzymanie krążenia i oddechu spowodowane przez ekstremalny ból). „Ofiara pokazuje urazy z istotnymi cechami reakcji, tzn., jest w tym udział „tortur”. Sugerowane modus operandi to: cięcia w częściach miękkich i naturalnych otworach ciała z użyciem urządzeń ssących”.

Wniosek: Raport z autopsji określa, iż atak serca był spowodowanym przez ekstremalny ból, a to z kolei, iż ofiara była niemal z całą pewnością żywa podczas gdy to systematyczne okaleczenie miało miejsce.

13.04.2002 – policja w La Pampa w Argentynie znalazła ciało które „najwyraźniej powiesił się na drzewie”! Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego że brak części ciała przypominało przypadki klasycznych okaleczeń. Okazało się, że ciało było zmumifikowane, bez tkanki skóry z lewej strony szczeki, usunięto oko i ucho po lewej stronie głowy oraz zwłoki nie posiadały genitali. Najbardziej dziwne było jednak to, iż osoba zmarła około 20 dni wcześniej niż znalezione ciało, chociaż przy tak długim czasie ciało dawno by zmieniło swój

06.08.2002 – w Mountains Ridge w hrabstwie Northumblin w Pensylwanii zaginął 39 letni Tod Sees, który wyruszył rano aby obejrzeć jelenie. Akcja poszukiwawcza znalazł tylko 1 but na drzewie na wysokości 20 metrów. Zeznania światków z farm, 2 mile dalej mówią o dużym obiekcie który promieniem jakby brał coś z ziemi. 2 dni później, 12 metrów od domu przy stawie w gęstych krzakach (musieli wyrąbać sobie drogę aby dojść do ciała) znaleziono ciało Toda z przerażoną miną na twarzy, bieliźnie, koloru blado białym, zabalsamowany  z 1 centymetrowym śladem oparzenia na lewej skroni. Śmierć określono na 36 godzin od zaginięcia, a więc stało się to tego dnia, którego znaleziono zwłoki! Ciało przewieziono do Fortu Indian Town Gap. Oficjalny powód śmierci, jak i pozwolenie rodziny obejrzenia zwłok!!!, ogłoszony dopiero 7,5 tygodnia po wydarzeniach: „śmierć nastąpiła w wyniku przedawkowania kokainy”.

2005 – W Egipcie w rejonie Beni Mezari w Kairze uprowadzono 3 rodziny i dokonano tych samych okaleczeń co w Brazylii!  Najmłodsza osoba miała 3 lata, najstarsza 47 lat. Sprawę oficjalnie uznano za morderstwo przeprowadzone przez opóźnionemu w rozwoju mężczyźnie mieszkającego w okolicy. Wszystkie ofiary miały odpompowaną całkowicie krew z ciała, zachowały reakcje witalne, tj. reakcje na oddziaływanie na ciało jak siniak, rana, obrzęk itp.- kiedy ciało żyje!

Czas nieznany. Jednostka specjalna wykonująca działania z czarnych operacji w Kambodży schodząc „Szlakiem Cocoda” natknęli się na 8 Obcych (prawdopodobnie Szaraków, gdyż opisano ich jako małe stworzenia) która ładowała części ciał ze strzelaniny do małych pojemników. jednostka wszystkich zabiła.

Kolejne ofiary!

Znalazłem kolejne ciało, bardzo podobnie okaleczone jak sprawa z São Paulo w Brazylii z 1994 roku., ale niestety nie mam więcej informacji na ten temat.

 

youtube logoWideo

Badacze

Badania w sprawie okaleczeń ludzi przez UFO prowadzi m.in Scott Corrales, czy Butch Witkowski.  Gorąco polecam

youtube logo  Butch Witkowski – UFO Okaleczenia PL

Tutaj warto nadmienić, iż Witkowski – były policjant, specjalista w sprawie zabójstw –   przedstawił miarodajne statystyki zaginięć. I tak w USA ginie (porwani, zaginieni) 250- tyś osób/rok a na świecie ta liczba wynosi ok. 2,5 – 2,7 mln/rok. Jak widzicie sa to olbrzymie wartości. Na postawie wyników amerykańskich Witkowski przytacza konkluzje owych wyników iż 95 % owych zaginionych się znajduje (75% to są dzieci) to i tak reszta czyli 30 tyś rocznie przepada bez wieści.

Co to w takim razie oznacza? Otóż owa grupa (Obcych) prowadzi zakrojone na szeroka skalę badania zwierząt, ale i również ludzi. Jasnym jest że w takim wypadku absolutnie nie możemy powiedzieć o życzliwości czy tez empatii ze strony sprawców tych okaleczeń.

Ripsonar

———————————————————–

[1] – Informacje te ujawnił John Lear

[2] – https://wolnemedia.net/ezoteryka/tragedia-arcesio-bermudeza/

error: Content is protected !!