Wszystko o fluorze i jego mrocznym zastosowaniu

Fluor dla organizmów żywych jest TRUCIZNĄ! Np. fluorek sodu znajduje się w trudce na myszy. [1] Ba, fluor jest bardziej trujący niż ołów, którego zawartość w wodzie pitnej nie powinna przekraczać 0,5 części na milion. Poziom fluoru w naszej domowej wodzie wynosi 1,5 części na milion. Więc jak to jest, że fluor jest najtoksyjniejszą cząstką poza dwuchromianem potasu wg Dr. Mullenix, którą zwolniono z Centrum Stomatologii Forsytha za powyższe stwierdzenia, a Amerykański Instytut Leków i Żywności uważa wprost fluor za LEK, którego przecież skuteczność i nieszkodliwość nie została wystarczająco udowodniona, a różnica między dawką toksyczną a profilaktyczną jest bardzo mała. Więc o co w tym wszystkich chodzi? O BIZNES!

Parę słów o fluorku. [wideo]

Negatywne działanie fluoru:

* rak kości

* wpływa na tkanke łaczną

* osłabia kości

* obniżenie estrogenu i poziomu testosteronu oraz fluorozę (czyli działa jak neurotoksyny czyli :

– problemy z pamiecią

– obniżenie aktywności poziomu inteligencji

– ogranicza pamięć,

* eliminuje agresję i motywację ludzi.

(szczególnie podatne sa na to dzieci, ale o tym póżniej)

Fluor znajdziemy w:

  1. Antydepresantach m.in. prozak
  2. Woda (tzw. Fluoryzacja wody) – 65% wody fluorowana jest w USA. W Europie nie wytrażono na to zgody, choć np. w Wielkiej Brytanii fluoryzacja obejmuje 10% ujęć wody pitnej. Natomiast w Polsce największe stężenie fluoru w wodzie pitnej zanotowano w woj. gdańskim
  3. Firma Danone sotsuje tą metodę w wodzie butelkowanej. Tak, tak, trudno uwierzyć ale to fakt. (brak żródła).

Dla większości dentystów fluoryzacja jest cudownym środkiem, który przeciwdziała skutkom niedostatecznej higieny jamy ustnej i problemom dietetycznym. Dla innych jest ona cyniczną metodą sterowania zachowaniem ludzi albo stanowi świadectwo oficjalnego przyzwolenia na czerpanie zysków z toksycznych odpadów. Wielu po prostu uważa, że fluoryzacja to przymusowe podawanie leku na masową skalę. To, że urzędnicy odpowiedzialni za ochronę zdrowia zaprzeczają istnieniu jakiegokolwiek ryzyka, wzbudza poważne podejrzenia, że fluoryzacja jest formą kontrolowania społeczeństwa. Należy pamiętać o niektórych faktach z historii na przykład o tym, ze fluor był wykorzystywany do zbrodniczych celów przez najbardziej krwawe rezimy naszego stulecia.

Historia

Fluor była po raz pierwszy używana na masową skalę przez nazistów. Podczas II wojny światowej, setki tysięcy niewinnych ludzi trafiły do niemieckich obozów koncentracyjnych. Hitlerowska machina zagłady wymagała znalezienia łatwego sposobu, który umożliwiałby całkowite kontrolowanie zachowaniami więźniów, żyjących w pełnej świadomości, że są skazani na śmierć. Często podawane, nawet bardzo niewielkie dawki fluoru wpływają na działanie mózgu i sprawiają, że podtruci nim ludzie sa bardziej ulegli i podatni na manipulację. Znając te specyficzne właściwości substancji, zarówno niemieccy, jak i rosyjscy komendanci obozów koncentracyjnych dodawali fluor do wody pitnej. Wpływ fluoryzowanej wody na psychikę zrobił naprawde wielkie wrażenie na oficerach wywiadu niemieckiego i rosyjskiego. Substancja została uznana za idealne narzędzie do sprawowania kontroli nad podbitymi narodami. Firma I.G Farben z Frankfurtu, znaczącego producentowi substancji chemicznych, zlecono masową produkcję fluoru dla obozów śmierci oraz innych, równie zbrodniczych celów.

Kontrola umysłów

Zaraz po zakończeniu wojny władze amerykańskie wysłały do Niemiec Charlesa Eliota Perkinsa – chemika, patologa i fizjologa – żeby zbadał opracowane przez nazistów metody kontroli umysłów z wykorzystaniem fluoru. Śledzctwo Perkinsa przyniosło szokujące rezultaty. Według jego raportu

„po tym, jak naziści wkroczyli do Polski, sztaby generalne Niemiec i Rosji wymieniały się rozmaitymi pomysłami naukowymi i militarnymi (…). Bolszewicy uznali system masowej kontroli poprzez dodawanie leków do wody jako idealnie nadający się do realizacji planów skomunizowania świata (…)”.

„Prawdziwym celem fluoryzacji wody jest zapanowanie nad ludzmi, kontrola ich i całkowite ubezwłasnowolnienie” Charles Eliot Perkins

Perkins w swoim raporcie nie wspomniał o bezpośrednim udziale wywiadu alianckiego w projekcie globalnej kontroli ludzkich umysłów. Jeśli jednak bliżej przyjrzeć się działalności I.G. Farben, na jaw wychodzą pewne zastanawiające powiązania niemieckiej firmy z zachodnim kapitałem.

POPARCIE ZACHODU

Okres rozkwitu I.G. Farben przypada na lata 20. Firma nawiązała wtedy współpracę z takimi amerykańskimi koncernami jak przedsięmbiorstwo samochodowe Forda, general Electrics i Standard Oil, należąca do Rockefellerów.

Współpraca ta utrzymywała się w latach 30. i nie przerwał jej nawet wybuch wojny. Co ciekawe, żadna fabryka należąca do I.G. Farben nie została zbombardowana, nie ucierpiała od sabotażu anie nie uległa zniszczeniu w wyniku działań wojennych. Badacz i pisarz Ian E. Stephens twierdzi, że osoby wysoko postawione w rządzie amerykańskim wydały dowódcom eskadr bombowych bezwzględny rozkaz oszczędzania budynków. Jaki mógł być tego powód?

Od czasu amerykańskiego Wielkiego Kryzysu lat 30. Fundacja Rockefellera i rodzina Fordów publicznie popierały politykę zmierzającą do ograniczenia przyrostu naturalnego w USA. Wiadomo też, że wiele bardzo wpływowych osobistości ze środowiska biznesu i przemysłu Stanów Zjednoczonych przed i po wojnie zainwestowało znaczną ilosć pieniędzy w projekty I.G.Farben. Wśród nich była rodzina Mellonów.

W 1913 roku Mellonowie założyli specjalną fundację sponsorująca projekty, które miały przyczynić się do rozwoju nauki i technologii. To właśnie w finansowanym przez nich instytucie badawczym odkryto, że fluor „w nadzwyczajny sposób przyczynia się do ochrony zębów”.

KORZYŚCI FINANSOWE

Dziwnym zbiegiem okoliczności rodzina Mellonów założyła również Amerykańskie Przedsiembiorstwo Aluminiowe (ALCOA). Fluor jest wysoce toksycznym produktem ubocznym produkcji aluminium (jak również wielu innych procesów przemysłowych), a ALCOA było często – i z powodzeniem – oskarżane o zatruwanie bydła, upraw i rzek. Bezpieczne pozbywanie się odpadów okazało się drogie, konieczne więc było wymyślenie innego sposobu wyeliminowania dodatkowych kosztów.

ALCOA i inne zakłady produkujące fluor sfinansowały badania, które wykazały, że małe ilości tej substancji nie są szkodliwe dla zdrowia. Co więcej, okazało się, że fluor zmniejsza ryzyko próchnicy. Odkrywcy nowej, rewolucyjnej metody ochrony zębów przedstawili opinii publicznej korzyści płynące z zastosowania fluoru, całkowicie pomijając skutki odkładania się tej trującej substancji w organizmie.

„Nie obawiaj się fluoryzacji. Używaj tylko najczystszego fluoru firmy ALCOA”

BADANIA SELEKTYWNE

Naukowcy pracujący dla Amerykańskiego Stowarzyszenia Stomatologicznego, w imieniu ALCOA kontynuowali promocję fluoru, mimo iż doskonale wiedzieli, w jaki sposób używali go Niemcy i Rosjanie. Chociaż wielu naukowców i organizacji polemizowało z postulatami pro-fluorowego lobby, opinia publiczna z otwartymi ramionami przyjęła nowy środek ochrony zębów.

Ku przerażeniu tych specjalistów, którzy kwestionowali przypisywane fluorowi wartości lecznicze, Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne rozpoczęło kampanię promocyjną. Poparcie udzielone przez Amerykańską Publiczną Służbę Zdrowia (USPHS) wzmogło zaufanie społeczeństwa do nowego cudownego leku i w latach 40. kilka miast w Stanach Zjednoczonych rozpoczeło fluoryzacje wody. Popularyzatorzy otrzymali akceptację wielu państwowych instytucji, które całkowicie bezkrytycznie poparły ich koncepcję, a narodowa kampania na rzecz fluoryzacji wody rozpoczęła się na dobre.

WĄTPLIWOŚCI MEDYCZNE

Od końca lat 50. USPHS wydało na promocję fluoru miliony dolarów, pochodzące z kieszeni amerykańskich podatników, a organizacje w wileu innych krajach wkrótce poszły ich śladem. Fluoryzację zaczeto stosować m.in. w Wilekiej Brytanii oraz w państwach komunistycznych. Jednak większość krajów zachodnioeuropejskich odmówiła fluoryzacji, a inne prędko się z niej wycofały w związku ze złymi skutkami zdrowotnymi i ogólna nieefektywnością programu.

Panuje powszechne przekonanie, że kuracja fluorem jest skuteczna przez całe życie, jednak badania wykazują, że działanie ochronne ustaje w wieku około 20 lat. Co więcej, niektórzy lekarze i stomatolodzy twierdzą, że nie ma jakichkolwiek dowodów zbawiennego wpływu fluoru na zęby.

Amerykański narodowy Instytut Badań Stomatologicznych z konsternacją przyjął niezależną analizę swego raportu z badań, którymi objeto 39107 dzieci. Wykazała ona, że właściwie nie ma różnicy między liczbą ubytków w zębach dzieci pochodzących z regionów fluoryzowanych i niefluoryzowanych.

Czemu więc służy dodawanie fluoru do wody? Jego szkodliwość jest szeroko znana, a ostatnio ujawnione dokumenty potwierdzają, że dowództwo armii amerykańskiej już w 1944r. było świadome zgubnych skutków oddziaływania na ludzki mózg.

DOSTĘPNE NA RECEPTĘ

Od czasów II wojny światowej produkcja i handel lekami psychotropowymi, od łagodnych środków uspokajających po bardzo silne lekarstwa wpływające na zmiane osobowości, stały się gałęzią przemysłu wartą miliony dolarów w których znajduje się fluor! (wzmania ich działanie).

Kilkadziesiąt środków uspokajających, obecnie znajdujących się na rynku farmaceutycznym, zawiera fluor, który w znacznym stopniu wzmacnia działanie innych substancji. w wyniku dodania fluoru niezwykle popularnego środka uspokajającego – Valium – powstał nowy, dużo silniejszy środek, Rohypnol. Oba te środki, jak i szereg podobnyych, sa produkowane przez Roche Products, przedsiębiorstwo kontrolowane przez I.G. Farben. Stelazinum – niezwykle silny środek uspokajający z fluorem – jest szeroko używany w domach opieki oraz szpitalach psychiatrycznych na całym świecie.

Im więcej znanych jest faktów na temat fluoryzacji wody, tym bardziej niespokojna zdaje sie być opinia publiczna. Zwolennicy fluoryzacji przytaczają setki dowodów na zbawiennie działanie fluoru na zęby, jednak stowarzyszenie naukowców przy amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska wskazuje na rozmyślne zatajanie poważnego ryzyka związanego ze stosowaniem tej substancji. Zdaniem przedstawicieli agencji, naukowcy, którzy mają odwagę o tym mówicm są oczerniani, a nawet zwalniani z pracy.

Fluoryzacja wody

Wszyscy wiemy, do czego używa się fluoru – od lat 50. XX wieku jest cudownym składnikiem past do zębów, dzięki któremu możemy rzadziej chodzić do dentysty. Fluor dodaje się też do wody w kranach, by chronił zęby. Taka jest wersja oficjalna. A jak jest naprawdę?
Fluor w pastach do zębów chroni zęby u ludzi jedynie do 20. roku życia. l to jedynie wtedy, gdy się go nie przedawku­je. Faktycznie – potrafi wzmocnić szkliwo zę­bów, ale zażywany w zbyt wielkich dawkach może jednocześnie spowodować wiele cho­rób somatycznych i psychicznych. Słynne akcje fluoryzowania zębów uczniów szkół podstawowych zaowocowały w Wielkiej Brytanii serią procesów sądowych. Okazało się, że u wielu dzieci doszło do przebarwień szkliwa, zęby stały się łamliwe i chropowate.
A czy fluor naprawdę w znacznym stopniu chroni zęby dzieci przed próchnicą? Eksperty­za przeprowadzona na zlecenie Amerykańskie­go Instytutu Badań Stomatologicznych wyka­zała, że właściwie nie ma różnicy między liczbą ubytków w zębach dzieci mieszkających na te­renach objętych fluoryzacją i na nieobjętych…

Dowody

1996; 10 letni Kevin Isaacs otrzymał 1000 funtów odszkodowania od koncernu Colgate-Palmolive – znanego producenta pasty do zębów. U Kevina stwierdzono fluorozę – zatrucie fluorem, spowodowane nadmiarnym stosowaniem tej sybstancji. Zęby chłopca stały się chropowate i łamliwe, ponadto pojawiły się na nich plamy. U chłopca stwierdzono fluorozę, czyli zatrucie fluorem.

W ciągu ostatnich 5 lat 300 rodzin z Wielkiej Brytanii wytoczyło sprawy wytwórcom produktów fluoryzowanych rządając rekompensaty za poniesione szkody. Pomimo piętrzących się dowodów, Brytyjskie Towarzystwo Medyczne (BMA) trwa na stanowisku, że dodawanie fluoru do wody i do produktów stomatologicznych nie jest szkodliwe. BMA zamierza zwiększyć nacisk na rząd brytyjski aby ten przekonał więcej przedsiembiorstw wodociągowych do dodawania fluoru do wody. Taka polityka kłóci się z opinią ekspertów, którzy zwracają uwagę na szkodliwość tej substancji.

Na Sycylii stwierdzono związek pomiędzy bardzo wysokim stopniem fluoryzowaniem wody a złym stanem mieszkańców.

Ripsonar

Żródło: http://www.vismaya-maitreya.pl/

Uzupełniające materiały:

————————————————————————–

[1] Raport opublikowany przez Międzynarodowy Uniwersytet na Florydzie stwierdza: „roztwór fluorku potasu o stężeniu 0,45 ppm wystarczy do znacznego spowolnienia reakcji sensorycznych i umysłowych”.

 

Fluor jest jednym z głównych składników leków psychotropowych. Wzmacnia ich działanie.

 

error: Content is protected !!