Wojna USA – Chiny: powody tarć, Sztuczne Słońce i inne patenty [M20 z dn.15.06.2022]

AGRESOR – USA przymierza się do wojny z Chinami a wręcz cały świat się jakby przygotowuje. Będzie to okres czuję tak napięty, że nawet teraz to co piszę tj. czerwiec 2022 to nic do tamtej sytuacji. Chiny będą stawiać wojska w pełnej gotowości a rakiety będą znały już swe cele. Na pytanie kto tu będzie agresorem czuję jasno, że to nie Chiny! Pekin jednak jest już gotowy na wszystko!

Każde państwo będzie się przygotowywać militarnie bo nie będzie wiedziało co się tak naprawdę może stać. Czuję wytrzymywanie oddechu i strach z konsekwencji działań tych potęg. Chiny rozlokują swoje wojska na Tajwanie ([już dawno będzie przez nich przejęty: patrz: ] oraz słyszę słowo „Mandżuria”, gdzie tam też będzie ich bardzo dużo. [patrząc na mapę widzę, że to północno-wschodnia część Chin. No tak, bo widzę też olbrzymi skumulowanie wojsk Korei Północnej, Południowej, Japonii ale nawet i Rosjan przy granicy z Chinami!

ROSJA –  czuję, że jest w tym czasie na uboczu, jakby po przejściach (jakby była u nich jakaś rewolucja?) ale nie jest tu stroną! Mam powiedziane bym sobie z Rosją dał spokój bo to tu zbyteczne! Widzę tu jednak, że zarówno Chiny jak i Rosja nie są strukturach Rady Bezpieczeństwa ONZ!

POWODY TARĆ –  Otóż początkowo Chiny widzę, że były zgodne w uczestniczeniu a wręcz w tworzeniu tzw. Nowego Porządku Świata (NWO) ale się w końcu zorientowali, że potraktowano ich jak pionki tak jak i wiele innych państw. Pekin myślał, że będą czynnie uczestniczyć w decyzjach światowych i tu uwaga – bo czuję, że miałoby to być w formie demokracji! Wymownie pokazuje mi się tu duży okrągły stół za którym uczestniczą głowy dużych państw pod szyldem NWO ale to tylko tak właściwie iluzja, kłamstwo bo ci co to faktycznie stworzyli obok mają drugi o wiele mniejszy i własny okrągłej stół za którym między sobą faktycznie ustalają i wdrażają decyzje dla działań w świecie! Chin tam nie ma, a i większości państw, które za pewne tam myślały, że będą….   To jest jeden z dwóch głównych powodów waśni z Zachodem tj. z USA reprezentującą globalistów! Druga sprawa to dokonanie przez Chiny poważnego odkrycia!

SZTUCZNE SŁOŃCE – Chińczykom udało się pozyskać patent, coś na wzór wolnej energii za sprawą technologii tzw. Sztucznego Słońca! USA i globaliści są tym odkryciem przerażeni bo to przekreślałoby ich koncept zjednoczenia świata przez idee ich realizacji ekologii (nazywam to ekoterroryzm), który paradoksalnie ma w następstwie nas zniewolić i uzależnić całkowicie świat a nie technologicznie nas wyzwolić! Z tym jest związane oszustwo z wolną energią przygotowywane przez globalistów!

PATENTY –  właśnie dlatego ta wiedza zmierzająca do wolnej energii jest tak pilnie ograniczana, przejmowana i ukrywana przed opinię publiczną. Pokazują mi się pracę Tesli, Wilhelma Reicha a nawet polskiego wynalazcy dotyczącego zderzaka pana Lucjana Łągiewki. Tutaj dziwna sprawa ale czuję, że tak jakby ktoś dopomógł mu umrzeć!

https://keshe.foundation/

Pokazuje mi się też człowiek, Meham Keshe, który założył fundację [The Keshe Foundation[1]] by wyzwolić ludzkość przed niewłaściwe a tym samym kontrolującą nas całkowicie źródła energii. Jak? Ujawnić technologię do produkcji prawdziwej wolnej energii! [Pamiętam jego projekt tzw. ujawnienia]. Pokazuje mi jednak, że został odwiedzony przed tym wiekopomnym dniem  a dokumenty mu odebrano i jakby oddano dokumentację zmodyfikowaną do ”ujawnienia” Te zmiany w projektach powodują, że takie urządzenie nie jest tak wydajne jak naprawdę działałoby w oryginalne! Ale one były! On je miał! WOW! Czuję, że muszę zgłębić losy tej osoby![2]


[1] https://plazmiarnia.pl/keshe-foundation/

[2] Technologia Magraf i reaktor plazmowy ujawniony 26.10.2016 rok. Są to tzw. schematy budowy reaktorów wolnej energii mogące zasilać cały dom bez generowania kosztów!

Zeszyt 1, str. 77, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE

error: Content is protected !!