Tłumaczenia

Witajcie. Ciagły niedosyt polskojęzycznych tłumaczeń ze świata informacji alternatywnych spowodował, że coś trzeba było z tym zrobić.
I tak sie zaczeło.

Obecnie zajmuję się tłumaczeniami tj. ze światka informacji alternatywnych. Nie będę ich wszystkich wymieniał, bo wystarczy spojrzeć na zakładki na stronie głównej.

Nie boję się trudnych tematów. Staram się wnikliwie je zbadać, oraz znaleść i ujawnić znalezione informacje, które najczęściej giną w mroku poprawności i norm politycznych, społecznych jak i religijnych. Posilam się informacją znalezioną w środowisku angielskojęzycznie szeroko rozumianych mediów: reportarzy, dokumentów i dziennikach telewizycjnych, wypowiedziach znanych jak i nie znanych informatorów, blogerów oraz w szeroko rozumianych środowisk alternatywnych. Od 2016 roku do tłumaczeń dołączyłem wykłady, filmy dokumentalne oraz wywiady, które staram się zrealizować osobiście (razem z Marią), jeżdząc po całej Polsce jak i Europie.
Umieścić zdjęcia (załącznik 1)

Dodatkowo prócz napisów warto wspomnieć iż rozpoczołem tłumaczenie artykułów, które równie dosadnie jak materiały wideo dają mnóstwo faktów, ciekawostek i przede wszystkim analiz, które łączą to wszystko w jedną, solidną całość. W taki sposób wspópracuje jako wolny strzelec z co poniektórami portalami w Polsce ale i z osobami z całego świata.

Podsumowując, pracuje już ze mną łącznie kilkunatu tłumaczy uzbieranych na przestrzeni przez te kilka juz władnych i pracowitych lat, których taka tematyka juz nie szokuje. Dzięki owej zbudowanej grupie tłumaczymy udostepniam coraz większą ilości przerobionych materiałów wideo na nasz rodzimy język polski zarówno na mojej stronie jak i dla innych portali i bogowców. To mnie bardzo cieszy i motywuje do działania.

A więc czekam na Wasze propozycje, udanego i poznawczego zapoznawania się z ową kumulowaną tu wiedzą, dołączenia do współpracy w tym przedsięwzięciu oraz dofinansowania do moich projektów w segmencie Dotacje.

error: Content is protected !!