O mnie

Witajcie.

Od 2009 roku towaryzszę Wam na YouTube tłumacząc materiały anglojęzyczne na język polski. Początkowo było to Ripsonar, ale w 2013 roku YouTube zamknął mi konto i od tego czasu działam jako Ripsonar News. I to był impuls, który wierzę, musiał się wydarzyć by kolejna odsłona zaprowadziła mnie do miejsca w którym jestem teraz. Załozyłem bloga https://ripsonar.wordpress.com – który uzmysłowił mi, że moje altruistyczne ambicje tłumaczeniowe, a przede wszystkim chęć ujawniania Wam przekłamań, oszustw oraz ukrytych wydarzeń na świecie jest moim celem życiowym. Hobby i fascynacja wiedzą stała się motorem sprawczym mojej działalności. Czy trzeba chcieć czegoś lepszego od życia?

W 2016 roku doszło do przecilenia w moim życiu. Wspołraca z Marią, moją koleżanką zajmującą się w angielską stroną w kontakcie ze światem i ludzmi, oraz wspaniałe sytuacje dzieki którym co rusz poznawanie coraz szybciej rozsnące grono wspaniałych ludzi na mojej drodze, moja praca nabiera fenomenalnych fefektów. Rozpoczołem podróże po Polsce ale i po Europie (patrz dział Wywiady i Konferencje) nagrywając prelekcje i wywiady z ludzmi, z którymi miałem do tej pory do czynienia tylko z Internetu lub książek. Tak więc nie sposób już tutaj ich wszystkim tutaj zaprezentować, a przecież nadal mówię o przełomowym roku 2016. W zakładce Wywiady i Konferencje poznacie owe sytuacje, podóże i i przede wszystkim osoby, które wpłyneły na mój światopogląd, sposób myślenia i przede wszystkim plan działania.

2017 rozpoczynam działalność na pełen etat. Stąd potrzeba otworzenia tej strony ripsonar.pl, bo skumulowana wiedza i ilość materiał jest na tyle bogata, by uraczyć was na długie dni, tygodnie a może i miesiące. Dla każdego myslę, znajdą się odpowiednie tematy i materiały.

Znajdziecie tu również nowinki, oraz wydarzenia ze świata, okraszone jednak dogłębniejszą uwagą i zwróceniem na fakty i powiązania, które w mediach głównego nurtu nie znajdziecie.

Pozdrawiam Cię serdecznie

error: Content is protected !!