Wszystko się z sobą miesza. Dziwny Czas [Jackowski]

29.12.2021 WIDEOWszystko się z sobą miesza. Dziwny Czas

Komentarz:

 • Jest sporo wersji ciągu wydarzeń i to normalne, że każdy trzyma się własnej, choć to może powodować błądzenie.
 • 2022 to rok bardzo zagadkowy dla Krzysztofa, ponieważ to czas wybrania jednej z dwóch dróg. Rozdroże. Każda bezpowrotnie jest dla nas inną rzeczywistością. Obecnie do wizji podchodzi na ten rok i to pierwszy raz z zniechęci i niepokojem, ponieważ czuje w nim wręcz „pewną beznadzieję”.  To będzie trudny okres w naszym życiu.
 • Bardzo obawia się teraz zarazy i to co się z nią nakłada w tym samym czasie [motyw wojenny]
 • Kryzys cenowy, kryzys energetyczny – zwala się na pandemię, ale przez to tak czy inaczej tracimy kontrolę nad swoim życiem. My nawet nie zadajemy pytań, a co dopiero z wyjściem na ulice!
 • Z wizji prywatnej: czuje (jak już wcześniej w swoich wizjach) że ludzie z jakiś względów będą się przemieszczać. Ale dlaczego? Bo to się tyczy nie tyle co jednostek a grup ludzi zarówno w Europie jak i w Polsce. Może z powodu bezpieczeństwa? Ale przed czym?
 • 2022 to okres biedy! Przypomina swoje poczucie z początku pandemii co miała zwiastować. Widział chłopca, który za cukierki z radością pracuje u jakieś zamożniejszej osoby. Za cukierki. I teraz coraz bardziej rozumie tą wizję, że to nie absurd bo szybkimi krokami do tego się zbliżamy, choć jeszcze tego tak nie odczuwamy.
 • Pan Krzysztof przyznaje, że wiele rzeczy nie może poruszać z przyczyn cenzury.

Pyt. Czy zamknął ponownie szkoły? Już mówił że będą dwie zarazy i jedna która już jest zapowiadana nałoży się na dotychczasową. Czas tej nowej fali będzie w okolicach od połowy stycznia do końca lutego.

 • Będzie informowani o coraz groźniejszych rzeczach z zarazą informowani
 • Musimy się przygotować do tego tj. z idącym reżimem sanitarnym zarówno fizycznie jak i psychicznie.

WIZJA NA ROK 2022

ZARAZA: Dochodzimy do kulminacji zarazy i wchodzimy w jej 3 etap. I to się nałoży w czasie połowy stycznia a koniec lutego. Nasza postawa się zmieni, będzie większa dyscyplina!

„Nastąpi panika”. Lekarze coś odkryją niepokojącego we krwi przez co wielu ludzi będzie musiało coś przyjąć [szczepionkę?] To będzie warunek, pewna konieczność żeby czemuś zapobiec. [np. zakrzepica, albo coś innego co wpływa na spadek odporności a w takim wypadku obstawiam na zaburzenie działania limfocytów]

 • Do tego pan Krzysztof widzi podział: ścisła kontrola dla niezaszczepionych i większą dyscyplinę niż dotychczas mieliśmy. Pewna grupa ludzi w społeczeństwie będzie musiała regularnie się kontrolować [nie zaszczepieni robić obligatoryjnie testy?] a jak tego ktoś nie wykona, może mieć konsekwencje prawne.

Rozpad kolacji a więc i rządu. Pewne osoby z koalicji zaczną się ewakuować, bowiem wiedzą co się będzie dziać. Możliwe, że jeszcze w pierwszych 3 miesiącach 2022 to się stanie. otóż będą przedstawiać warunki wobec PIS ale nie do spełnienia. I w ten sposób teoretycznie z twarzą wychodzić z koalicji. To spowoduje, że koalicja się rozpadnie. Rząd będzie próbował koalicję odbudować, możliwe, że rękami innych partiami, ale to nic nie da. Po tym rząd poda się do dymisji, ale przez pewne rzeczy do wyborów nie dojdzie (o czym mówił już wiele razy) i pojawi się coś jak rząd tymczasowy.

 

37.00 Kiedy zacznie brakować energii (a będzie brakować) zaczniemy systematycznie dowiadywać się o czymś. Będzie to celowo mówione. [chodzi o wątek militarny?]

Dwie drogi przed nami! Dopiero przed nami lęk przed tym co się będzie działo! I to pod różnymi względami. Jak wspomniał pan Krzysztof na początku audycji idziemy w kierunku rozdroża, dwóch kierunków naszej drogi. Każda z tych ścieżek będzie nie lepsza od drugiej. Obie są więc złe. Ale…

 • Jeżeli pójdziemy 1 drogą to droga bez ofiar, ale kontynuacja tego co obecnie mamy i będziemy coraz bardziej brnąc w to coraz głębiej. [Pod płaszczykiem zarazy wprowadzenie idei wielkiego resetu, kryzys, bieda i NWO bazowane na ekologii, czyli całkowite zniewolenie jednostki wobec globalistów]
 • druga droga będzie o wiele gorsza, wręcz najgorsza, bo to ścieżka wojny. Paradoksem będzie jednak to, że w efekcie z punktu widzenia przyszłości TO BĘDZIE WYZWOLENIE choć przyniesie ofiary i w efekcie może świat z wielu rzeczy wybawi! [patrz ścieżka 1]

Zaczną się braki rzeczy elektroniki, aut itp o których przecież teraz jeszcze nie pomyśleli! Więc to nie o papier toaletowy czy makaron chodzi. Tego autentycznie zacznie brakować! Ludzie będą oburzeni już nie z powodu wysokiej ich ceny, ale że ich naprawdę zacznie brakować!

Zmieni się istotnie prawo. Ale nie w takim zakresie jak teraz. To dopiero będą poważne i mocne zmiany przed nami przez to co nadejdzie i spowoduje te zmiany w drastyczny sposób. Uderzy to zwłaszcza w jednostki! Słyszymy albo myślimy, że  „Nie pozwolimy na to”. Czyżby? To są niestety puste zdania:(

Kwestia militarna jest otwarta! Obecnie trwa targowanie się Rosji z USA. Rosja w tej chwili gra, chcąc jak najwięcej ugrać w tej sytuacji: NS2, próba podniesienia rangi Putina w świecie itp. Bowiem Moskwa nie aprobuje tego co Zachód z USA planują militarnie na Bliskim Wschodzie [atak na Iran]  jeżeli się nie dogadają jakiś złudny, ale pokój będzie. Wg Krzysztofa jednak Putin jest skłonny do handlu!

 • Jeżeli dojdzie do konfliktu to w następstwie 2 ognisk powstałych niezależnie od siebie na świecie. Nieduże, gdzie jedno szybko wygaśnie, ale drugie rozgorzeje. Dojdzie do zmasowanego zbombardowania państwa na Bliskim Wschodzie, następnie cisza przez niecała dobę i odwet na który będą czekać i zacznie się gotowanie zupy w wielkim ranku!

Krzysztof jest przerażony wizjami o pustych przestrzeniach, podziale obszarów w Polsce na 3 części i przemieszczanie się ludzi z konieczności na dużą skalę!

 • Przypomina w tym względzie wizję dla syna Adriana, że wyjedzie do Hiszpanii wybrać sobie ziemię i to z pustym domem!
 • Przytacza też swoje najważniejsze słowa przy rozmowie ze swoją córką, że oprócz: „Krótko przed konfliktem na świecie ludzie w Polsce w Europie będą bali się oddychać”  zwraca uwagę, że „Ale jak przyjdzie –  UCIEKAĆ, to kieruj się w kierunku Rumunii i Bułgarii.

2022 to kluczowy rok, bardzo ważny.

Przesłanie Krzysztofa: módlmy się do Boga bo tym bardziej zło będzie słabło.

Streszczenie Ripsonar

error: Content is protected !!