Piramida w Gizie, sarkofag, król i gwiezdne wrota [M2 z 6.05.2022]

Dostrzegam pierw bokiem dużą piramidę ale już za chwilę z lotu ptaka widzę 3 okazałe piramidy w Gizie. Jestem w Egipcie. Od razu kojarzy mi się ustawienie budowli do pasa Oriona. I faktycznie zaraz pokazuje mi się zestawienie tego układu na Ziemi odwzorowany z tym z układu z nieba! [o Gizie ogólnie pisałem >>TU<<]

Jestem w środku piramidy ubrany w białą tkaninę. Mam długie blond włosy, szczupłej postury w średnim wieku mężczyzną (pop[rzednie wcielenie?). W pomieszczeniu w którym sie znajduję widzę potężny sarkofag. W pomieszczeniu jest widno ale nie dostrzegam źródło światła. W pomieszczeniu czuję chłód. Sarkofag jest bardzo zbliżony do tego co widziałem 1 lub dwa dni  wcześniej w Internecie.

To co teraz widzę jest wykonane z jakby czarnego kamienia ale równocześnie skojarzenie z bursztynem. Jest bowiem jakby wypolerowany ale zimny jak go dotykam. Jest pusty ale mam obraz, że znajdował się w nim gigantyczny mężczyzna z brodą i w sandałach. To gigant ale dlatego go nie ma bo został ukryty [?], gdyż jego znalezienie byłoby dla naszej rozpisanej obecnej historii delikatnie mówiąc problematyczne. Faktycznie, sarkofag sam w sobie jest naprawdę olbrzymi! Pomyślałem o królu, ale przecież wiem, że w Egipcie byli faraonowie. Konsternacja… Słyszę jakiś wyraz, ale nie pamiętam. To imię zaczynające się na literę P. Tak się nazywał ów tajemniczy król… ale kurczę no nie pamiętam:(

Robiąc notatki przyszło mi skojarzenie z gigantem znalezionym przez Rosjan. Ale nie wiem, czy o tą sama postać chodzi i czy moje po wszystkim przecież odczucia są tu słuszne. A logika jak zauważyłem mocno raczej miesza w wizjach niż im pomaga.

Gwiezdne wrota – tematyka o tych piramidach, sarkofagu i królu od razu skierowała mnie na portal i to taki jak z filmu Gwiezdne Wrota z 1994 r. Znajduje sie na pustyni. Kierowało mnie do niego, ale sie wystraszyłem i wycofałem.

Ripsonar

error: Content is protected !!