NASA: kolonizacja Marsa, projekt Avatar, Projekt ZEUS oraz TPK i Księżyc (misje Apollo) [M96 z dn. 21.10.2022]

NASA: KOLONIZACJA MARSA, AVATAR, TPK , KSIĘŻYC/APOLLO

NASA – Podlega pod wojsko tak jak Pentagon zaś jej forma cywilna to taka ściema przeznaczona dla opinii publicznej. Jest mi pokazane, że aktualnie NASA jest mocno zaangażowana w 3 projekty:

  1. KOLONIZACJA MARSA – jest to tak duży projekt tak jak Projekt Manhattan gdy w tajemnicy robiono prace nad bronią atomową. Tutaj jest podobnie ale raczej w kwestii rozmachu prac i zaangażowania ludzi niż samej  tajemnicy. Tak jakby zostało to ogłoszone publicznie ale nikt na to nie zwrócił szczególnej uwagi. W projekt zaangażowany jest mocno Elon Musk. Czuję, że on w to wierzy. Że jest to konieczność czy też potrzeba związana z zagrożeniem rozwoju AI tj. sztucznej inteligencji  dla świata. Do 2030 roku cel projektu ma być zakończony ale już w 2023 roku czuję ogłoszą jakiś przełom w tym temacie.
    • POWÓD – Przylatują mi myśli: meteoryt, wojna, Niebieska Kachina itp. wydarzenia ale pokazuje mi się też, że to wynik analiz. Oni robią przykłady, symulację zdarzeń czyli coś jak gry wojenne i paradoksalnie wykorzystują do tego Sztuczną Inteligencję (AI)! To jest paradoks ale mając tak nieograniczony budżet i zasoby realizują pomysły i tyle. Kierują się pragmatyzmem i „chuchają na zimne„. Natomiast wspomniane potencjały jakie wspomniałem tj: wojna światowa, meteoryt, Kachina itp. to wersje (potencjał) przy czym Wojna Światowa czuję w przyszłości ma szansę dużej realności! Również film „Nie patrz w górę” jest tu mocno wymowny!
  2. PROJEKT AVATAR – to znaczy jest to coś na wzór tego co prezentuje film o tym tytule! Pokazuje mi się, że to da podwaliny pod transfer świadomości [jak również temat replikantów czy biorobotów – patrz: Klony, replikanci i bioroboty ]. Projekt polega na podłączeniu ludzkiej świadomości i biologicznego ciała (klona).

Link Unit Avatar Wiki Fandom, 58% OFF | www.wiener.me

  • CEL –  eksploracja Oceanu a zwłaszcza niezbadanych jego głębin. To nowe możliwości posiadania surowców mineralnych ale i jakby próba kontaktu z cywilizacją Atlantów? Ale tu mam zaraz tak i nie! Chodzi tu o zapiski starożytnej historii zapisanej przez Indie! Co ciekawe przychodzi mi tu na myśl pan Byrd powiązany z tzw. Pustą Ziemią! To jest tak właściwie wielowątkowa idea oraz aspiracje ekspedycyjne! Widzę ciała tych form biologicznych w których umieszcza się świadomość wykorzystane by penetrować głębiny oceanów. To są wręcz nagie ciała, humanitarne które widać nie rusza niska temperatura. Są o wiele więksi rozmiarem niż my ludzie. Tutaj mam skojarzenie z filmem “Titan“ tyle, że tu nie widzę modyfikacji genetycznych na człowieku. Nie wiem skąd pochodzą ale mam przez chwilę wątek, że wykorzystują formę jak walenie? Ale nie wiem czy to ma bezpośredni związek czy to oddzielna forma do badań.

3. Zapomniałem.. fuck

TPK – czyli Tajny Program Kosmiczny[1] jest całkowicie ukryty i niezależny od programów NASA. TPK to potężny projekt zrealizowany i zarządzany przez marynarkę wojenną USA a zwierzchnictwo należy do NSA! NASA działa zaradczo i wykorzystuje wszystkie oficjalne dostępne zasoby do swych celów.

KSIĘŻYC/APPOLO – Pytam się o ten materiały, które widziałem w Internecie a który ewidentnie pokazuje, że materiały są kręcone na Ziemi. Tak, to blef! Zostało to spreparowane tzw. „lądowanie na Księżycu” bo się nie wyrobili w czasie. Osobą, która miała największy wkład w tą manipulację był Stanley Kubrick! (teren Arizony). Ale mam, że 2 lata później mam potwierdzone (a tego byłem pewny) naprawdę wylądowali na Księżycu. Oczywiście to rywalizacja z ówczesnym ZSRR powodowała te manipulacje i oszustwa. [Patrz: Tajemnice NASA. Mistyfikacja misji Apollo?]

NASA (kontynuacja): PROJEKTY: MARS, AVATAR, ZEUS [M 99 z dn. 26.10.2022]

Jest to kontynuacja M96/78/2. Rozwinięcie projektów:

KOLONIZACJA MARSA – pokazuje mi się gdzieś w kosmosie obca planeta ale przez brak wody (bo wszystko na powierzchni było wysuszone) doprowadzono do sytuacji, że mieszkańcy chcieli opuścić planetę. Miejscem odlotu był ich księżyc ale widzę, że wewnętrzne dywersje i walki doprowadziły do wielkiej tragedii. Zatargi i walka między mieszkańcami były ważniejsze od zjednoczenia by polecieć i przeżyć. Wszyscy zginęli. Ta sytuacja jest porównaniem do sytuacji, które miały miejsce na Marsie i chyba omawianego projektu bo…

Dywersja: Widzę, że projekt jest bojkotowany (lub będzie) przez TPK by nie doszło do zamieszkania Marsa bo tam działają Reptylianie ale i bazy ludzi z TPK. Czuję, że dochodzi tu do takiego samego absurdu jak z tą planetą na wstępie! Co za marnotrawco zasobów! Jestem w szoku bo pokazane mi jest, że ten projekt się nie uda. Właśnie przez tą dywersję. Widzę statki pionowego startu, które zawiodą! Zostanie postawiona na Marsie tylko baza lub bazy ale raczej naukowe i tyle.

Zdj. 2 Starship o nazwie SN15 jest piątym prototypem SpaceX

PROJEKT AVATAR – okazuje się, że zlokalizowano miasto (miasta) podwodne Atlantów za pomocą ekstrasensów, RV oraz innych zdolności parapsychicznych [2]. Ale chcą to odkrycie, te miejsca zbadać, poobserwować niż nawiązać sam kontakt.

CIAŁO BIOLOGICZNE –  okazuje się, że znaleźli DNA olbrzymów (Nefilim lub Elohim- teraz nie pamiętam). To ci co powstali jako wynik krzyżówki ludzi i kosmitów). Na tej podstawie ludzie zrobili klony bo te ciała okazują się bardzo wytrzymałe! I one są wykorzystywane do penetrowania głębin oceanów właśnie by śledzić i zbierać informacje o tych strukturach Atlantów. Mam sceny z Avatara, że tak się dzieje. Ludzie podłączają się świadomością do tych klonów (avatarów) olbrzymów. Tutaj jest bardzo ważne by ludzie łączyli się z ciałami w ściśle określonym czasie, bo można oszaleć tj. pomylić się w końcu kim się jest; człowiekiem czy tym gigantem. Zwraca mi też uwagę fakt, że są osobniki zarówno męskie jak i żeńskie a takie relacje (po transferze) mogą stwarzać dodatkowy problem (ciekawe skąd o tym wiedzą?).

PROJEKT ZEUS – Czyli przerobiony system SDI za czasów Reagana na broń pogodową! WOW [Patrz: TPK, Telos, Antarktyda, modyfikacja pogody, SDI]. 2018 uruchomiono zestaw tych satelit ale jest ich raczej kilkanaście. Nie czuję, że to sieć rozłożona nad całą Ziemią tak jak w filmie Geostorm ale to system by poprzez wpływ na pogodę niszczyć przez anomalie pogodowe plony tj. żywność co ma olbrzymi wpływ na gospodarkę danego regionu czy państwa.

Geostorm | FramestoreTo jest agenda realizowana z Davos i tzw. Wielkiego Resetu. A,  że to globaliści z USA to i dlatego to tam to realizują. Pokazuje mi się, że Chiny o tym dokładnie wiedzą bo na nich jest to często stosowane a może i głównie celowane? Ci za to jakby w rewanżu odpowiadają tym samym. Tutaj mam, że są i inne kraje, które wiedzą o tym planie chyba że może biorą w tym udział? Nie wiem. Czyli: wykorzystanie klimatu = załamanie gospodarcze = załamanie ekonomii.

2021 – To pełne działanie w realizacji planów (zniszczenia gospodarek przez zmiany klimatyczne).  Pytam się więc czy te działania wpływają na prąd zatokowy tak jak Golfsztrom? Mam, że TAK i NIE. Tak – bo sztucznie dokonywane zmiany klimatu powodują, że w danym obszarze dochodzi do zmiany ciśnienia i to potęguje anomalie jak i wpływa niestety na prąd zatokowy! Nie – ponieważ w większości za jego zmianę odpowiada Słońce i zmiana osi Ziemi.


  1. William Tompkins. III Rzesza, Obcy i Tajny Program Kosmiczny 
  2. Parapsychologia na usługach rządu. Część 1 – Zarys, RV a psychiczny szpieg.

Zeszyt 2, str. 78 – 79 oraz 85 -86

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

 

error: Content is protected !!