Klony, replikanci i bioroboty [M29 z dn. 28.06.2022]

KLONY – to dokładnie skopiowane ciało z oryginalnego DNA. Co ważne to to, że oryginał determinuje wiek klona. To jest o tyle ważne, gdyż jeżeli za duża różnica świadomości (prawdziwy przeżyty wiek) wobec młodego ciała za pomocą transferu świadomości wtedy dochodzi do dysfunkcji powodując anomalne reakcje ciała ale zwłaszcza emocjonalne dysfunkcje. Dlatego nie można w nieskończoność trzymać tylko młodego klona. Trzeba się „postarzać” ciałem (klonem) by zachować równowagę.

REPLIKANT – to syntetyczne (sztuczne) ciało o trwałości jednego roku! Jest wykorzystywane do jakiś trudnych zadań, gdy wiadomo, że ciało jest narażone na ciężkie obrażenia a nawet śmierć. To jest istotne, bo w porównaniu z klonem świadomość u replikanta wie, że to nie jego ciało a więc nie zapamiętuje emocjonalnych odczuć takich wydarzeń. W klonie tak.

BIOROBOT – to robot mechaniczny z układami scalonymi i mikroczipem imitujący odgrywanie roli bycia człowiekiem. Jest pokryty biologiczną tkanką więc z zewnątrz nie do odróżnienia od człowieka, ale… Dokładnie gra rolę konkretnej osoby (i tak wygląda) a dzięki wprowadzonym informacjom oryginału sam poprzez dedukcję i wnioski dobrze sobie na tym polu radzi. Naśladuje ale i i improwizuje. Jest w pełni niezależny i brak jest jego bezpośredniej kontroli. Tu nie ma świadomości tylko komputer. Czyli AI? Nie miałem takiego odczucia. Jest wykorzystywany przez elity, kiedy są np. niedyspozycyjne lub muszą być w dwóch miejscach na raz itp.

Ogólnie to takie zabawki dla elit (ale czy tylko?) i jest to pokłosie technologii Obcych by owe elity sprzedawali swych pobratymców do laboratoriów i niekiedy okropnych doświadczeń w zamian za nowinki i życie jak półbogowie!

Przykłady:  anomalne zachowanie Hillary Clinton. Np. Clinton nie wydziela sygnatury cieplnej.

Miałem też pokazane dziwne zachowanie Eminema oraz prezentera chyba sportowego podczas transmitowania jakiegoś wydarzenia. (jak znajdę, dodam).


Zeszyt nr 1, str. 121, Adam Przybysz

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

error: Content is protected !!