Jasnowidz, wróżka WIZJA ZACHÓD !!! [Kalina]

5.12.2021 WIDEOJasnowidz , wróżka WIZJA ZACHÓD !!!

Pyt. Wizja Polski i świata w niedalekiej przyszłości?

  • Czy będzie zagrożenie ze strony wschodniej w przyszłości? 40% czyli to nie jest nie wiadomo co jeśli chodzi o zagrożenie!
  • Czy będzie zagrożenie ze strony zachodniej? TAK, pokazuje zachód!

Granica:

  • Wschodni pas: teraz mogą być delikatnie jakieś militarne zagrożenia. Chodzi jednak o odwrócenie naszej uwagi, (skupienie na granicy) by nie dostrzec tego co jest planowane ze strony Zachodu i Świata. To ma za zadanie odciągnąć naszą uwagę. Nie dajmy się temu zwieść!
  • Uchodźców gdzieś wyślą do innych krajów, ale wcześniej pani Kalina widzi możliwe że w Warszawie!

4.40 WYBUCH. Mówiła już o tym pani Kalina tj: Atlantyk – rozbłysk, jakby coś wpadło lub coś gorszego – wody się podniosły i jakby zalały niektóre państwa Europy!

Nowa formacja: Na świecie od Zachodu dojdzie do jakiegoś wydarzenia, gdzie będą zbierać się służby, żołnierze! Będzie bowiem stworzona zupełnie „Nowa formacja” wojskowa. Jakby taka specjalna brygada. Oni przede wszystkim pójdą na pierwszy ogień! Na pierwszy front. Ale z nimi będzie się wiązać pułapka, wręcz ogromne oszustwo wobec tej formacji! Bo ci mężczyźni będą się cieszyć, że są wybrani do tej jednostki; najlepsi i najsilniejsi ale zostaną wszyscy zaszczepieni co okaże się, że ich mocno osłabi. Do tego będąc już w jakimś docelowym miejscu, gdzie nie będzie dobrego odżywiania i uzupełniania odpowiedniej ilości płynów [czyli klimat gorący!] poddawani różnym próbom, i doświadczeniom zaczną podupadać na zdrowiu. Będą wręcz słabiutcy, bo szczepienia będą niszczyć ich odporność. Ktoś ze świata o tym doskonale wie! Będą czegoś pilnować przed jakimś zagrożeniem.

9.20 WYDARZENIE: Dojdzie do jakiegoś wielkiego nagłego potężnego wybuchu (ROZBŁYSK) na Oceanie Atlantyckim [czarny punkt na screenie, choć to orientacyjny a nie konkretny punkt na mapie] przez co powstanie fala/ podmuch, [czerwona strzałka na screenie] który uderzy w Zachodnią Europę i m.in w tych stacjonujących żołnierzy [fala uderzeniowa?] co spowoduje ogromne cierpienie ludziom, którzy będą bronić! [tsunami?] Dla nich okropnie się to wszystko skończy! Czyli: rozbłysk – podmuch – woda. Wydarzy się coś, co nikt nie przewidział! Ale pani Kalina nie wie dlaczego będą stworzone te nowe struktury wojskowe. Coś się jednak zadzieje się na świecie, co zmieni pod względem politycznym układ w służbach i będą z tego powodu problemy.

11.00 Zagrożenie przez ten „podmuch” dojdzie do Polski od strony Niemiec! Więc nie od wschodu jak się nam próbuje wmówić! Przez to wydarzenie może nie być północnej Polski ale i coś się może zadziać w zachodniej część naszego kraju. Na pewno pani Kaliny tam by nie chciałaby mieszkać.

Niemcy będą tworzyć jakieś nowe struktury, politykę na świat. Ale to będzie wielka manipulacja z ich strony. [czy te struktury możliwe że będą pod szyldem Unii Europejskiej]

17.10 Pani Kalina ostrzega przed strona zachodnią, która planuje coś naprawdę dużego na świecie. Może dlatego słuchajcie straszą Niemców i tam inne kraje spotami takimi reklamowymi, że nie będzie prądu i tak dalej, prawda? Żeby mieć plecaki ewakuacyjne. Może i z tego powodu oni są ostrzegani i dobrze o tym rządzący wiedzą!

12.20 Pyt. Czy wprowadzą obowiązkowe szczepienia w pracy? Jakie służby, struktury będą musiały się zaszczepić w najbliższym czasie? Będą to służby medyczne i związane z rodziną z pomocą drugiemu człowiekowi: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni. Może straż pożarna?

15.50 Weryfikacja. Pani Kalina mówiła w jednym materiale, że coś się wydarzy w Częstochowie, w okolicy Katowic. Faktycznie zatrząsało się w kopalni Bielszowice nieopodal Katowic. [SPRAWDZONE]

Streszczenie Ripsonar

error: Content is protected !!