Jasnowidz, wróżka WIZJA 2022 [Kalina]

1.12.2021 WIDEOJasnowidz, wróżka WIZJA 2022 !!!

Polska w 2022 r.

 1. GRANICA: Jakaś instytucja (UE?) będzie wymagała czegoś wsp. wschodniego pasa granicznego.
  • Ktoś zaproponuje rozwiązanie problemu z imigrantami by ich przewieść w jakieś miejsce w zimowej porze. Jednak dla wielu imigrantów te przemieszczenie będzie rozczarowanych takim obrotem sprawy. Sam pomysł jest jednak bardzo dobry i dostaniemy na to od kogoś pieniądze! (Pani Kalina wspominała już o jakimś porozumieniu, pomocy).
  • Jakby 2 kraje są podburzone i nie wiadomo co z tego wyniknie, ale nasza granica będzie bezpieczna. Z tą sytuacją będzie jednak bardzo dużo manipulacji!
 2. 10.45 Ustawa związana ze szczepieniami dzieci i liczba 6 – Pani Kalinie kojarzy się liczba 6 – może sześciolatki? Tego nie wie. Ale albo to będzie związane z nowym wariantem by je szczepić, lub ogólnie ustawa która pomorze by nacisk robić do szczepień dzieci. W ogóle w 2022 będzie wprowadzanych dużo ustaw.
  • Szczepienia dzieci zaburzą ich naturalną odporność co wpłynie na ich zdrowie. Będą się robić w ciele zapalenia i coraz większe osłabienie. Nie każdy sobie później z tym poradzi. Rodzice w końcu to dostrzeżą ale jak wtedy im pomóc?
 3. SZKOŁY; Będzie wzrost zachorowań i gdzieniegdzie będzie wprowadzona nauka zdalna. jednak nie widać, by młodzież była zamknięta w domach!

Świat w 2022 r.

 1. 15.00 Rok 2022 to rok przeplatania różnych emocji, dużo wprowadzanych ustaw między krajami: będzie się działo.
  • niektórym będzie mieć coś narzucone odgórnie i będą musieli grać w tą grę [UE i obostrzenia wobec fali?] ale w innych będzie ok, spokojniej. Bo góra będzie chciała wprowadzać rzeczy, przez które będzie miała coraz większą kontrolę i władzę nad nami: gospodarczą, ekonomiczną itp.
  • Dlatego wejdzie wiele nowych wytycznych [segregacja sanitarna i represje wobec niezaszczepionych], które nie będą się ludziom podobać. To spowodowuje dużo strajków przez te ograniczenia, które bezpośrednio będą wpływać na nasze życie a wręcz wolność! Dlatego trzeba mówić temu NIE!
 2. 19.10 Mapa Polski: pełno obaw i lęków tym co się będzie działo!
  • Rzeszów i okolice – narazie nic złego
  • Kraków i okolice – jakieś zmiany, duże przeprowadzki ludzi!
  • Wrocław i okolice – jakieś zimno idzie z zachodu!
  • Poznań i okolice – widzi drogę, autostradę a przynajmniej czarny pas asfaltowy. To raczej pas lotniczy! Będzie jakieś wydarzenie na lotnisku w Poznaniu! Wypadek. Widzi przeloty ludzi z stamtąd?
  • Szczecin – też jest jakiś podmuch. wieje w prawą stronę
  • Koszalin, Słupsk, Gdańsk – cały czas jakby podmuch czegoś. jakiś prąd? Cos szło od zachodu!
  • Bydgoszcz, Kalisz, Toruń, Łódź – nic nie czuje złego
  • Tzw. trójkąt (Białystok, Lublin, Warszawa) – to tam widzi transport tych imigrantów z granicy. Będzie decyzja umową. Tam będą niepokojące działania militarne.
 3. 26.00 Pyt. Świat w 2022 rok. Co się takiego wydarzy w tym czasie?
  1. BLOKADA; do tej pory niektóre działania wsp. zamknięć i ograniczeń nie zadziałają jak dawniej. Co je zaburzy, bunty!
  2. WYDARZENIE: zdarzy się jakieś tąpnięcie co coś przerwie, jakby runie im to wszystko. Będzie to duże wydarzenie na świecie co zamiesza światem. To wywoła strach, lęk i panikę. Spowoduje to duże zmiany, bo będą musieli przez to wydarzenie w późniejszym czasie coś wymyśleć, by ludziom jakoś inaczej się żyło, poukładało. Ale to nie stanie się szybko. DOPIERO PO DŁUŻSZYM CZASIE STANIE SIĘ STABILNIE I DOBRZ NA ŚWIECIE!
  3. Teraz będą blokady, zamknięcia ludzi w domach ograniczenia. Ludzie nie będą się z tym zgadzać a zwłaszcza ci co zaszczepieni będą mieli żal, bo mieli obiecanie coś za zaszczepienie [swobody podczas segregacji sanitarnej], a zostali zrobieni w bambuko!
  4. Wg Kaliny trzeba będzie po prostu przeżyć te wydarzenia w 2022 r., a nie będzie to w cale proste. Będą bowiem różne działania militarne, różne anomalie pogodowe wywołane czymś i przez kogoś oraz doświadczymy różnych wstrząsów.
   • Jakieś kraje proszą o pomoc. Polska pomoże.

Streszczenie Ripsonar

error: Content is protected !!