Jasnowidz, wróżka STYCZEŃ, LUTY, MARZEC 2022 !!! [Kalina]

28.12.2021 WIDEO: Jasnowidz, wróżka STYCZEŃ, LUTY, MARZEC 2022 !!!

Jaki będzie styczeń/marzec 2022?

 1. 3.20  STYCZEŃ WIELE KONFLIKTÓW zarówno w Polsce jak i na świcie!
  • POLSKA: Zgryźliwość i jakby skakanie sobie do gardeł związku z decyzjami w spr. szczepień oraz dynamiczne wydarzenia polityczne w naszym kraju.
  • Jakiś mężczyzna na wysokim stanowisku: polityk, lub lekarz kto prowadzi jakąś grupę, który ma posłuch propaguje szczepienia a tak naprawdę nas okłamuje! Te decyzje doprowadzają t kłótni np. w pracy, czy w rodzinie! [a wiec pogłębienie podziałów na zaszczepionych i niezaszczepionych zwłaszcza wobec segregacji sanitarnej]. Ale dostrzeżemy w styczniu przebiegłość tej retoryki i zorientujemy się, że tak naprawdę za tym wszystkim ludzie się nie liczą. To będzie zapalnik co wybuchnie w nadchodzących kolejnych miesiącach.

 1. 8.30 LUTY: W lutym ludzie będą mieć nadzieję, że jakoś się ułoży, będzie lepiej z obostrzeniami itp. ale tak nie będzie, bo to co nadchodzi z zagranicy [nowa fala świrusa] zwiastuje kłopoty. Te wieści z zagranicy nie będą dla nas ani dobre ani optymistyczne. Będą związane właśnie z jakimś wyborem! Dwoma wyborami. [wnioskuję, że chodzi o szczepienie lub obostrzenia sanitarne]
  • To miesiąc dużej manipulacji i oszustwa. Ktoś będzie przekonywał, że wymyślił coś nowego, przekonywał, że to dobre rozwiązanie [nowa wersja szczepionki? np. w formie leku a może w formie plastra o którym pisałem TU?] tylko, że ten człowiek to kłamca. Niestety wiele ludzi mu zaufa i podejmie się szczepieniom.
  • Sprawy polityczne będą narastać. Będzie jakaś sytuacja związana militarnie ze służbami. Jakiś będzie rozwój sytuacji i będą w to wciągnięte służby. [możliwe, że wojsko zostanie wyprowadzone na ulice jakimś dekretem, decyzją by wesprzeć władze w kontroli wobec pandemii].
  • Wiele wieści, które wpłyną na świat i namieszają, będzie szło od Zachodu! To od Zachodu pani Kalina czuje większą manipulację niż ze Wschodu!
  • Dziwna anomalia pogodowa: Będzie dziwne niebo, dziwne obłoki, coś jak mgła (zamglenie?), która będzie jakby toksyczna, coś co będzie opadać na ziemię i powodować nieurodzaj! Będzie się to działo na przełomie wiosny; może nawet marca/kwietnia. Zamierzone w lutym ale sytuacja się przeciągnie .. Pani Kalina już o tym mówiła dawno w swoich materiałach, że przez coś toksycznego w rolnictwie nie będzie plonów. Wydaje się że to właśnie teraz ten czas; luty-kwiecień!
 2. 14.30 MARZEC:
  • Jesteśmy  osaczeni, dobijani z każdej strony. [Chodzi o szczepienia i związane z tym segregacja i obostrzenia). Czyli w styczniu wejdą jakieś obostrzenia, coś wprowadzą/nakażą, w lutym Zachód [UE?] coś na nas nałoży – może działania militarne, a przynajmniej coś będą kombinować na służbach zaś marzec ma nas dobić jako konsekwencja tych działań! To idzie ze świata i uczestniczą w tym też inne kraje.
  • Niedostatek materialny. Kłopoty w rolnictwie ale też z produktami. Możliwe, że problem z dostarczeniem towaru do danych miejsc, rejonów na świecie.
  • ROZBŁYSK! Widzi to już pani Kalina od dłuższego czasu. Jakby sytuacja ze szczepieniami i wydarzenie w świecie [związane z rozbłyskiem a być może i z toksyczną chmurą, pyłem?] zbiegnie się w czasie. To wiele zmieni na na świecie.
  • 17.40 „Rozdzielenie.” Ktoś na szczycie co rządzi i daje rozkazy wszystkimi politykom/prezydentom w danych krajach trzyma pieczę i rozporządza co dany polityk/kraj ma zrealizować, jakie zadanie jakby to była sieć i szło w ten sposób jedno za drugim. I nie będzie to dobre.
 3. 19.0 RUNY: Nieświadomość, podróż, rozwój osobowości…..uregulować bieg swojego życia, dostrzc pułapkę.
  • Będziemy nieświadomi tego, co ta dana osoba z zewnątrz co steruje prezydentami chce nam zrobić a to najprościej mówiąc ma popsuć nam życie i nasz świat.
  • Reorganizacja czyli rozgardiasz i chaos: co mamy zrobić, jaką decyzję podjąć. .. W lutym będzie próba wpłynięcia na służby, które przez to będą miedzy młotem a kowadłem! Jakby nacisk nakazany będzie z góry i nie będzie się to służbom podobało. [Pani Kalina już o tym, mówiła. Jak znajdę dodam odnośnik!]

Będzie bardzo dużo się działo. Dostrzeżemy to w pewnym momencie, że ktoś nami manewruje i nie będzie się to nam podobać. Będziemy jednak w jakim potrzasku.

22.10 Pyt. o Polskę na luty, marzec, kwiecień 2022.

Jakby ktoś sterował naszym krajem z zewnątrz! Będzie to powodować dziwne polityczne sytuacje i nieoczekiwane zwroty akcji. Będzie się działo!

Streszczenie Ripsonar

error: Content is protected !!