Jasnowidz wizja ŚWIĘTA, SYLWESTRA 2021 !!! [Kalina]

23.11.2021 WIDEOJasnowidz wizja ŚWIĘTA, SYLWESTRA 2021 !!!

 

Pyt. Jak będą wyglądały św. Bożego Narodzenia i Sylwester oraz cały grudzień 2021?

  • Ograniczenia: dokument informujący o obostrzeniach zwłaszcza dotyczący młodzieży wobec ograniczeniom w szkołach. Ale jest tu ukryte dno.
  • Zaburzone szczęście, złe emocje, dowody, że ludzie aż będą kipieć przez to. Będzie jakaś nowa wiadomość w grudniu nt. jakiegoś wydarzenia na świecie, które będzie bardzo żle wyglądać. Będzie strach przez to zawirowanie.
  • Osoby za granicą mogą mieć problemy z dotarciem do rodzin w Polsce na święta przez to co się wydarzy na świecie. Będzie mgła informacyjna. Będzie jakieś przyblokowanie, ograniczenie w przemieszczaniu, ograniczona ilość osób, a na ulicach patrole.
  • Niektórzy pozostaną w domach, niektórzy samotnie lub w mniejszym gronie. Żal i wewnętrzne podłamanie

9.50 Pyt. Na ile procent w grudniu zostanie ogłoszona informacja o jakimś niebezpiecznym wydarzeniu na świecie? TAK, coś się wydarzy.

Pyt. Na ile procent w Polsce w święta będzie ograniczenie w przemieszczaniu się? (np. podróż do rodzin) na 60 -70%, czyli 40% wolności!

Pyt. Czy to wydarzenie na świecie o którym poinformują wstrząśnie światem? Polakami? TAK, całym światem na 80-90%. Coś złego się stanie. Zmagania z energią ale i z jakimś wydarzeniem na świecie… I związane z tym słowa: „Leci z góry”. (11.50)

12.00 Pyt. Co się wydarzy w grudniu 2021 roku?

  • Niepokój ludzi oswoją przyszłość
  • Ludzie są jakby w jakieś hipnozie
  • Możemy nagle po coś gonić do sklepów! Bez opamiętania, przestraszeni. Za granicą będzie jeszcze gorzej. W Polsce na 60-70%!

13.30 Pyt. Na ile procent ludzie za granicą będą mieli problemy z przelotem na święta? TAK, będą utrudnienia na 90%! Będzie jakiś zamęt, wiadomość odgórna.

14.10 Pyt. Co będzie z Sylwestrem 2021? Imprezy będą średnie, ale nagła przyjdzie wiadomość w grudniu ze świata, że coś się wydarzy i odbije się w dniu Sylwestra.  Jakby ktoś nam szpilę wbił szpilę w plecy. Będzie z tym związana jakaś pustka i zawieszenie na całym świecie, jakby ludzie nie mogli się bawić. Może obostrzenia, bo nie każdy będzie mógł się bawić. Dużo ludzi na świecie przywita Nowy Rok spędzając go we własnym domu. Jakby była blokada i ludzie będą sami bali się wyjść prze to wydarzenie.

16.20 Wydarzenie będzie związane:

  • albo z jakimś prawem bo coś się zacznie zmieniać w świecie
  • albo związane z: „coś z góry” – taka poświata, rozbłyśnięcia.

To będzie okres jakby ludzie będą czymś przestraszeni, skądś będą uciekać. Będą się bali o swoje oszczędności a ograniczenia będą związane ze szczepieniami co się ludziom  nie będzie podobać w świecie.

19.20 Pyt. Czy Sylwester 2021 będzie obchodzony w radosnym, optymistycznym nastawieniu jak w 2020? 30-40% , a w Polsce 40-50%. Natomiast na świecie 10-20%! Czyli jeszcze gorsze blokady, istny cyrk, co będą narzucać, więc u nas w Polsce jeszcze w miarę dobrze, na wesoło bo 40-50%! Na świecie dopiero będą ograniczenia! Weryfikacja: A jak ludzie spędzali Sylwestra w 2018 roku? Radośnie w 90-100% Potwierdzone. A więc faktycznie będą wprowadzone jakieś rygory, obostrzenia nakazy czy zakazy na Sylwestra niestety!

Grudzień będzie dziwny, z nagłymi nieprzewidywalnymi zdarzeniami i decyzjami polityków, które mają nas zastraszyć i oszukać. Blokada świata w grudniu. Wg Kaliny więc trzeba do tego podchodzić logicznie, z dystansem i nie za bardzo ulegać tej narracji.

Streszczenie Ripsonar

error: Content is protected !!