Atak chemiczny w Syrii – to atak FAŁSZYWEJ FLAGI. [2013]

LUDZIE POZNAJCIE PRAWDĘ!

TO NIE WOJSKA ASSADA UŻYŁY BRONI CHEMICZNEJ, A SAMI REBELIANCI. UŻYLI TEGO JUŻ W MARCU 2013 ROKU JAK I TERAZ, TYLKO O WIELE WIĘKSZEJ SKALI Z KONKRETNYM CELEM. MORDUJĄ, PLĄDRUJĄ – KUR@$ NAWET NIE SĄ SYRYJCZYKAMI TYLKO NAJEMNIKAMI! A TERAZ NIESTETY LUDZIE BEZMYŚLNIE WLEPIENI W TELEWIZORY WIERZA, ZE TRZEBA UDERZYC NA TEN KRAJ, NA TEN TERROR I OKRUCIEŃSTWO PONOĆ PROWADZONE Z RĄK PREZYDENTA ASSADA. TO WIERUTNE KŁAMSTWO. POCZYTAJCIE, ZAINTERESUJCIE SIĘ. OKŁAMALI NAS W LIBII. TERAZ KOLEJ NA SYRIĘ. OTWÓRZCIE OCZY….

Zanim zacznę, przytoczę wypowiedz Aleksandra Łukaszenki

„Boicie się terroryzmu, a już go macie, stworzyliście go własnymi rękami. Zobaczycie co się będzie działo” – Aleksander Łukaszenka. Patrz TU.

Fałszywa flaga 

Jest to ten sam model obalania władzy co w Libii…. technika fałszywej flagi. Co to znaczy?

False flag lub false flag operation en. (dosłownie fałszywa flaga), pl. działania pod obcą flagą, ru. операция под чужим флагом, чужой флаг – tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje. Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych (narodowych) barwach. Operacje False flag nie są ograniczone do działań wojennych, ale mogą występować również w czasie pokoju. Często celem jest obarczenie winą kogoś innego np. wrogiego państwa, organizacji albo grupy etnicznej. (wikipedia)

Patrz Operacje fałszywej flagi

Atak chemiczny w Syrii – fakty1112201

21.08.2013 – W środę opozycjoniści poinformowali, że wojska reżimowe użyły rakiet z głowicami z gazem (najprawdopodobniej sarinem) na przedmieściach Damaszku – Ain Tarma, Zemalka i Dżobar.  Miało zginąć aż 1300 osób.

Świat z góry wskazał palcem winnego- reżim Assada (tzn palcem USA rzecz jasna) . Ale czy fakty, powiązania i szerszy obraz omawianego tematu nie daje przynajmniej moment zawahania, niezgodności, może zwątpienia to co się słyszy? A jeżeli to była prowokacja -co w historii było już nie raz stosowane? Czy teraz mamy tego kolejny przejaw manipulacji, kosztem ofiar zarówno tych zamordowanych na obrzeżach Damaszku, jak i tych, których dopiero sięgnie następstwo owej sytuacji?

Dowody oszustwa:

Rosja oświadczyła, że dysponuje informacją, z której wynika, że broń chemiczna na przedmieściach Damaszku została zastosowana 21 sierpnia przez bojówkarzy opozycji, nie zaś przez reżim Baszara Asada. Oskarżenia wysuwane pod adresem wojsk rządowych mają za podstawę niesprawdzoną informację. Natomiast agresywna kampania rozpętana przez regionalne oraz zachodnie media potwierdza jedynie, że chodzi o „zaplanowaną z góry prowokację”. Czytamy to w specjalnym oświadczeniu MSZ Rosji.

Atak chemiczny w Syrii – to atak FAŁSZYWEJ FLAGI. 

Na portalu GlobalReaserch.ca znaleziono archiwalny artykuł ” USA poparły plan przeprowadzenia ataku chemicznego na Syrię  i obarczenie winą reżim Assadaze stycznia 2013 roku,  który powstał na podstawie wykradzionych emaili wykonawcy przemysłu obronnego USA czyli firmie Britam. Plan miał realizować  ugrupowanie Al Nusra – powiązane z Al Kaidą!

youtube logo Atak chemiczny w Syrii – to atak FAŁSZYWEJ FLAGI.

Mało tego Paul Joseph Watson napisał artykuł: „Zhackowane emaile ujawniają „zaaprobowany  przez Waszyngton” plan zorganizowania ataków  bronią chemiczną w Syrii” Skąd taka wiedza? Hakerzy z Malezji wykradli emaile między Dyryktorem ds. rozwoju Biznesu firmy „Britam ” Davidem Gouldngiem a zazałożycielemirmy – Philipem Dougtym. Dodatkowo dowiaduje my się, że w finansowanie zaangażowany jest Katar!

youtube logo Atak chemiczny w Syrii zaakceptowany przez USA już w styczniu 2013! 

Tymczasem do Internetu wyciekły nowe dowody na temat możliwego współudziału wywiadu USA, w „ataku chemicznym” w pobliżu Damaszku, z dnia 21 sierpnia 2013 roku.

Hakerzy dotarli do korespondencji pracownika amerykańskiego wywiadu i opublikowali prywatne wiadomości pułkownika Anthony’ego J. Macdonalda, który jest Dyrektorem Biura Operacji i Planowania, zastępcy szefa sztabu wywiadu USA. W wiadomości e-mail z 22 sierpnia 2013 r. cywilny analityk wojskowy Eugene P. Furst gratuluje pułkownikowi „udanej operacji” odnosząc się do publikacji „Washington Post” o ataku chemicznym w Syrii. oto fragmenty korespondencji mailowej Anthony’ego J. Macdonalda z Eugene P. Furstem przedstawione na portalu „Center For Global Research”: (link)

E. FURST: Przy okazji, widziałem twój ostatni sukces, moje gratulacje. Dobra robota.

A. MACDONALD: Jak widzisz, jestem teraz daleki od tego, ale wiem, że nasi chłopcy naprawdę się postarali.

Głosy, iż to prowokacja USA i Zachodu tzw. operacja pod fałszywą flagą

youtube logo Rand Paul o ataku chemicznym. To rebelianci mieli powody, nie Assad [28.08.2013]

youtube logo Syria. Pat Buchanan – atak chemiczny wyglądał na operację false flag. [30.08.2013]

Argumenty obalające domniemanie winy Assada

Argument 1. Akcja popełniona na przedmieściu Damaszku została dokonana w chwili, gdy w Syrii przystąpiła do pracy komisja ONZ do spraw zbadania twierdzeń odnośnie ewentualnego zastosowania broni chemicznej..

youtube logo Syria. Atak chemiczny podczas inspekcji ONZ. Gdzie tu logika?

Do podobnego wniosku opowiada się Patrycja Sasnal – kierownik projektu „Bliski Wschód i Afryka Północna” w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Posłuchajmy:

youtube logo Atak chemiczny w Syrii: co najmniej 1300 zabitych

Aktualizacja 28.11.2013

youtube logo Syria. Syryjscy rebelianci trenowani w używaniu broni chemicznej w Iraku!

I własnie jest to jeden z wielu punktów, które podważając oskarżenia skierowane w stosunku do Assada. Ale zaprezentuję kolejne:

Argument 2

24.08.2013 – Żołnierze Asada znaleźli broń chemiczną w powstańczym tunelu w miejscowości Dżobar na przedmieściach Damaszku – poinformowała w sobotę syryjska telewizja państwowa. Opozycja zdementowała te doniesienia i twierdzi, że reżim chce ukryć własne zbrodnie.

Wnioski wskazujące na to, iż Assad nie miałby żądnych podstaw do użycia broni chemicznej w owej sytuacji w jakiej był. TO WSKAZUJE NA PROWOKACJE, CO W TERMINOLOGII WYWIADOWCZEJ-WOJSKOWEJ NAZYWAMY OPERACJĄ FAŁSZYWEJ FLAGI (false flag)

youtube logo Atak chemiczny na Syrię. Wg prezydenta Putina to prowokacja!

youtube logo Atak chemiczny w Syrii. Profesor wskazuje nielogiczność obarczania winą Assada [21.08.2013]

youtube logo Ron Paul. Atak chemiczny w Syrii to operacja false flag!

Broń chemiczna w posiadaniu rebeliantów

youtube logo Oświadczenie rebeliantów o użycie gazu bojowego jeszcze w 2012 roku!

youtube logo Syria. USA wspiera rebeliantów. Czy przekazano broń śmiercionośną? [18.06.2013]

Mało tego, sama opozycja informuje że dostała nowoczesną broń:

Rzecznik opozycyjnej Wolnej Armii Syryjskiej (WAS) poinformował  że rebelianci otrzymali ostatnio od państw wspierających opozycję w Syrii pewną ilość nowoczesnej broni, co może zmienić bieg wojny z siłami reżimu prezydenta Baszara Al-Asada.

– Zaczęliśmy ją rozprowadzać na różnych odcinkach frontu. Broń będzie w rękach profesjonalnych żołnierzy i bojowników Wolnej Armii Syryjskiej, głównej siły zbrojnej syryjskiej opozycji – oświadczył rzecznik Luaj Mokdad. Nie sprecyzował, jaki dokładnie typ uzbrojenia otrzymała WAS, przypomniał jednak, że rebelianci prosili o „arsenał odstraszania”. (źródło)

WIĘCEJ O POWIĄZANIACH REBELIANTÓW Z BRONIĄ CHEMICZNĄ ZAPRASZAM TU:

Syryjscy rebelianci użyli broni chemicznej już w marcu 2013

Przypomnę. Rosjanie, jak i ONZ potwierdzili, że atak w Allepo w marcu 2013 roku dokonali rebelianci. Jeżeli broń była ta sama zarówno w Aleppo jak i pod Damaszakiem jest kolejny dowód na atak rebeliantów a więc atak fałszywej flagi, aby wprowadzić uwikłać Zachód w wojnę w Syrii i pomóc obalić rząd Assada.

————————————————————-

I powoli dochodzimy do setna sprawy. Amerykanie, jak i Wielka Brytania (nie mówiąc o Saudyjczykach i im podobnych) FINANSUJĄ LOGISTYCZNIE, MEDYCZNIE ale przede wszystkim MILITARNIE rebeliantów!  Już sam fakt obierania jednej ze stron w owym wydaniu (ze względu na różnorodność  powstańców, ich celów jak i postępowania,) nie powinna mieć miejsca. Oszukani zostaliśmy w Libii, a Ameryka ma czelność proklamować to na nowo. To jest nie dopuszczalne. Dziwicie się, podejrzewam – zobaczonym materiałom powyżej. Niektóre faktycznie nie powinny tu mieć miejsca. Ale chce Wam uświadomić, że to TY, czy ja dokładamy się do finansowania się takich nieludzkich wydarzeń.

youtube logo Konflikt w Syrii – CIA wspiera rebeliantów z Al Kaidy – F. William Engdahl

Więc ile tego sprzętu wojskowego przesyła Zachód?  Już w 2012 roku można było zwrócić uwagę na wspaniałe wyposażenie rebeliantów. Teraz już się nikt nie dziwi.. przecież to ci dobrzy… syrian-bound-ship(sarkazm) . Jak USA ich wspiera…  np:

2012- zestrzelenie helikoptera bojowego oraz MIG-23 co nie należy do łatwych spraw, daje pewną chwile refleksji, skąd u diabła rebelianci maja tak nowoczesna broń?

youtube logo Mig-23 Flogger shoot down. 

Oczywiście większość z USA. I to przekazywanej w naprawdę w wielkich dostawach.Np.

06.2013- złamał się  transportowiec MOL przewożący z USA do Syrii  ok. 4500 kontenerów z bronią dla Syryjskich rebeliantów.  Jest to około 100 tyś ton sprzętu wojskowego! (źródło)

A sami rebelianci przecież jeżeli walczą o wolność, obalająć dyktaturę to niech wyjaśni mi kto, dlaczego mordują z taką premedytacją? Np.

Masakra w Khan al-Assal: Syria wzywa ONZ do działania (31.07.2013)

W sobotę (27.07) syryjska agencja informacyjna SANA, poinformowała, że „w ubiegłym tygodniu grupy uzbrojonych terrorystów zamordowały co najmniej 123 osoby, w tym głównie cywilów, ale również przedstawicieli personelu wojskowego, w dystrykcie Khan al-Assal na północno-zachodnich obrzeżach Aleppo”. Syria wezwała Narody Zjednoczone do podjęcia działań by ukarać winnych zbrodni. W osobnych listach do szefa ONZ, Rady Bezpieczeństwa, Rady Praw Człowieka, Ministerstwo Spraw Zagranicznych Syrii poinformowało, że za masakrę dokonaną przez rebeliantów w Khan al-Assal odpowiadają sąsiednie kraje, „wspierające uzbrojone grupy terrorystyczne”operujące na terenie na terenie tego arabskiego kraju.

youtube logo Syrian Rebels Execute 51 Soldiers And Possible Civilians in Khan Al-Assal | Syria News

W komentarzu poniżej artykułu czytamy:

 „Prócz czystej nienawiści i chęci zemsty zbrodnia mogła mieć całkiem konkretny motyw, polegający na tym, że znaczną część z zamordowanych stanowili ludzie będący świadkami tego, kto naprawdę użył w Syrii broni chemicznej (z marca 2013 w pobliżu Aleppo 19 jak już wspomniałem wcześniej – przyp własny). Świadkowie ci, mieli w przyszłości zeznawać przed komisją Narodów Zjednoczonych, o czym przypomniał ambasador tego kraju przy ONZ Baszar Dżafari.  (źródło)

Bojownicy  „Dzhebhat-en-Nusra” i „Islamskiego Państwa Iraku i Lewantu” zamordowali około 450 cywilów kurdyjskich w tym ok. 120 dzieci i 330 kobiet i osób starszych pod koniec lipca – upublicznił to irański kanał telewizyjny „Al-Alam”.  I to jest normalne??? Brak słów… (źródło)

A więc interwencja? Prawda przegrywa?

No i niestety najprawdopodobniej dochodzi do interwencji Zachodu na Syrię.

„Interwencja na dniach”. Zachód zapowiada uderzenie w Syrię”

Tak dzisiaj brzmi tytuł w TVN 24 (źródło)

„Zachodnie mocarstwa poinformowały syryjską opozycję, by oczekiwała uderzenia przeciwko siłom prezydenta Baszara el-Asada w najbliższych dniach – podał Reuters powołując się na źródła wśród uczestników spotkania między koalicją syryjskiej opozycji a krajami zachodnimi w Stambule.”

W niedzielę (25.08.2013)  szef Pentagonu Chuck Hagel poinformował dziennikarzy podczas konferencji prasowej, że amerykańskie siły zbrojne gotowe są do podjęcia akcji zbrojnej wobec Syrii. Czekają tylko na decyzję Obamy.

Tutaj jedna ciekawa kwestia. Mówiło się o 2-3 dniowym czasie konkretnego ataku, jako kara użycia broni chemicznej, a teraz (4.09.2013) coraz więcej się słyszy, że owa interwencja ma trwać nie dłużej niż 60-90 dni!!

Również wojsko jest podzielone co do zasadności prowadzenia działań militarnych w kolejnym kraju

Więcej na ten temat tu: US Navy buntują się przed atakiem na Syrię

Z drugiej strony widać coraz większy rozłam zarówno wśród zwykłych obywateli jak i w kręgach władzy w samych Stanach Zjednoczonych,ale i w krajach Europy.  Liczę, że owa świadomość wydarzeń-  tych które miały dopiero miejsce oraz tych, które mogą nastąpić, ze wszystkimi tego następstwami musi być jak zimny prysznic i faktycznie,  Wypowiedziane ć stanowczo NIE – dla manipulacji, pozakulisowych rozgrywek i rozkładania pionków i ataku na niepodległe państwo pod przykryciem fałszywej flagi.

Ave

——————————————————

Aktualizacja 06.09.2013

USA: Arabia Saudyjska zapłaci za atak na Syrię?

Sekretarz stanu USA, John Kerry, w odpowiedzi na pytania członków senackiej komisji spraw zagranicznych dotyczące planowanej interwencji zbrojnej w Syrii, oświadczył, że wszystkie wydatki związane z tą akcją są gotowe wziąć na siebie państwa arabskie. – Kraje te zaoferowały nam pokrycie kosztów naszej operacji. Złożona przez nich oferta już leży na stole – podkreślił sekretarz stanu.Kerry uściślił, że niektóre państwa arabskich są gotowe zapłacić za interwencję zbrojną, ale taką, którą przeprowadzą Stany Zjednoczone.  Sekretarz zaznaczył, że „za kulisami” prowadzone są „poważne rozmowy” na ten temat. (źródło) Źródła rosyjskie ujawniają, że to m.in Arabia Saudyjska sponsorowała atak! Patrz >>>> TU <<<<<

Ripsonar

error: Content is protected !!