Aaron McCollum i Projekt Seagate

07.2008/03.2009 – Odzyskuje pamięć w wieku 30 lat, dzięki czemu powiązał i zweryfikował fakty dochodząc do konkluzji, iż rząd USA spiskuje przeciwko wszystkim, a szczególnie przeciwko własnym obywatelom.[1] Opowiada o programach, w którym uczestniczył zaczynając od dziecka, o przebłyskach pamięci, o zbieraniu szerszych danych na temat projektu o nazwie Projekt Seagate [Morska Brama). Jako super żołnierz uczestniczył w tajnych czarnych operacjach (Black Ops) i w porywaniu ludzi przez wojsko czyli MILAB.

Ma tez typowe syptomy kontroli umysłu, oraz ślad powiązań rodzinnych z wojskiem. Np. jego dziadek zajmował wysokie stanowisko wojskowe. BYł członek zarządu alokacji niemieckich naukowców z Projektu Spinacz. Ma brata i siostrę, gdzie brat pracuje dla NASA. Dość inteligentny człowiek, gdyż będąc autystycznym, zrobił doktorat z astronomii i nanotechnologii. Natomiast siostra brała udział w tym samym programie ale dla innego przeznaczenia.

Za swoje rewelacie publikowane na forum publicznym otrzymał wiele ostrzeżeń, jak i gróżb, skierowanych nawet w stosunku do jego rodziny. Miał również atak na jego zycie gdy rozpędzony samochód z premedytacja go potrącił, a Aaron przeleciał przez samochód. W szpitalu okazało sie na szczęście, że nie ma nawet jednego złamania. Nie trzeba było również niczego zszywać. (2009/2010 r.)

Jego ujżeniem światła dziennego przyczynił się Project Camelot autorstwa Kerry Cassidy. Kerry po pierwszym wywiadzie z Aaronem opublikowanym ….. potwierdza doniesienia Aarona od innych informatorów, m.in od Boba Dean’a. Trzeba również napisać, że na jednej z konferencji Aaron poznał i vice versa Duncana, oraz Dawida Corso (ten okazuje się nie tylko znał Aarona Ojca kiedy byli w Marynarce Wojennej  ale brali wspólnie udział w tych samych operacjach wojskowych działając na całym świecie). To potwierdza z nawiązką prawdziwość owych zeznań.

A więc zapraszam do lektury:)

Projekt Talent

Program podlega MK ULTRA. Jest to zarówno faza rekrutacji i wyszukiwania talentów wśród zdolnych dzieci (określone zdolności i predyspozycje – stąd nazwa) realizowana przez agencję rządową USA, oraz przeprowadzenie wstępnej fazy treningowej dla póżniejszych celów kształtowanego super żołnierza.

Aaron ur. się 06.09.1978 w USA. Ale to staje sie wątpliwe, ponieważ sami rodzice Aarona nie potrafią wskazać kiedy dokładnie się urodził. Każde z nich przedstawia inną wersje wydarzeń. Faktem jest, że zarówno matka jak i ojciec są programowani i to jak widać od dawna. Ojciec jest szczególnie w niebezpiecznym wieku ponieważ ma olbrzymie luki w pamięci, których zaczyna być coraz bardziej świadomy. Tata nawet nie pamietał jak poznał swoją matkę! Wrócmy jednak do głównego bohatera.

1981 – Aaron mając 3 lata doświadcza pierwszych niezrozumiałych testów na sobie za pomocą wody. Ktoś z rodziny zaprowadził go do placówki w której jest basen. To z nim ma wiele pierwszych doświadczeń i podtopień. Okazało się, że ma zdolność długiego przebywania pod wodą bez potrzeby zaczerpnięcia powietrza. Jeden z obecnych potwierdził wprost – „ten się nadaje„. Trafia do grupy równie młodych osób ale jego wiek jest unikatowy bo wszyscy mieli 5-6 lat a on dopiero 3.  Pamieta, że miał przeprowadzane na sobie liczne operacje. I z wiekiem było ich więcej. [w 2008/2009 poddał się dobrowolnie badaniu rezonansu magnetycznemu by dowiedziec się co z nim nie tak. Okazało się, że wszystkie jego prześwietlenia nie zostały mu udostepnione!]. Był za młodu poddawany terapi elektrowstrząsowej. Co ciekawe, zwraca uwagę na fakt, że technikę tą się stosuje tylko wtedy, gdy obiekt (agent) zajmuje się operacjami typu ULTRA!

Mając 5 lat rozpoczął sie wstępny trening.  Mieszkali w Oregonie, w pobliskiej bazie wojskowej gdzie pracował jego ojciec. (jako cywil pracując dla rządu). Zamykali go w komorze deprawacji sensorycznej, chodził po gorącym „żwirze” na bosaka (choć nie czuł bólu, a jednak stopy miały znamiona oparzeń) jak i „hartowania” w lodowatej wodzie. Stąd potrafi się aklimatyzować do prawie wszystkich warunków pogodowych. Mając 8 lat rozpoczął się trening wojskowy. Jeżdził na różne obozy z grupą samych chłopców (12) (dziewczyny zaczeły się pojawiać kiedy miał 16 lat) , gdzie uczono ich przetrwania, zaradności, obsługi broni oraz walki, testując wszystko na sobie (zmuszali ich) co boło naprawde bardzo krwawe.  Na jednym z wyjazdów ugryz go grzechotnik. To dało mu przepustkę do kolejnego etapu mając 9 lat.

Na tym etapie oprócz kolejnych treningów było wiele nowych i intrygujących rzeczy.

Zostaje zapoznany z okultyzmem i uczestniczył w wielu mrocznych rytuałach, również o podłożu seksualnym. (jak i siostra). Pili płyny po których byli agresywni, doświadczał halucynacji. Doświadczał wiele cierpienia i bólu. [Pamieta, że był poddawany ciemnym rytuałom seksualnym w jednym Kościele Katolickim do którego był zabierany.  Stwierdza wprost, iż w tym ruchu katolickim jest sekta której przewodzi Czarny Papież. Jest ona zaangażowana w wiele duzych projektó mających miejsce na całym świecie. Czarny Papież i czarna strona Watykanu interesuje sie projektami Mark Ultra Projects? [MK ULTRA?].

W wieku 11-12 lat w grupie 6 osobowej w nocy brali udział w treningach terenowych pełnym sprzęcie taktycznym, gdzie sprawdzano ich umiejętności:  Kradzieże, włamania, praca zespołowa itp.

Mająć 16 lat potrafił wstrzymać powietrze pod woda na 12 min (ale nie świadomie). To w tym czasie dostał dokumenty by zgłosic się do rekrutacji dla Straży Przybrzeznej. Gdy tam pojechał widac, go znali, bo potwierdzili, że nadaje się i ma się zgłosić 30.09.1996 roku do służby. (Starz Przybrzeżna podlega wojsku). W Liceum miał bardzo dużo nieusprawiedliwionych dni (158 dni), bo zamiast do szkoły trafiał na szkolenia, które stały się coraz dynamiczniejsze i liczniejsze. Ale koniec końców szkołę zaliczył. W tym roku a dokładniej 6.09.1996 roku skończył 18 lat zas pod koniec miesiąca zameldował się do Starzy Przybrzeżnej.

Straż przybrzeżna stała się jego kamuflarzem prawdziwych zadań, choć i tu nie narzekał. Należał do jednostki specjalnej mający szeroki zakres „usług”. działający u wybrzezy Oregonu i Waszyngtonu w celach misji poszukiwawczo-ratunkowych. Trzeba zwrócic uwagę, że oficjalne misje wojskowe w których uczestniczył Aaron często pokrywały sie z prawdziwymi misjami tajnych programów i zadań co jak stwierdził Aaron było dość często stosowane.

12 grudnia 1999 roku dostał przydział do jednostki specjalnej biorącej udział w Operacji Luneta. Jak się okazuje siły specjalne – szczególnie tajne-  mają o wiele szersze możliwości swoich usłóg niż sie sądzi. W operacji Lunet używano oddizałów specialnych w celu przemytu narkotyków na skalę międzynarodową, ochronę ludzi, którzy byli np. zbrodniarzami wojennymi lub kryminalistami itp. oraz aresztowaniem osób poza granicami kraju. Stacionował w tym czasie w Vancouver w Kolumbi Brytyjskiej (główna baza do działań na obszarze Pacyfiku) działając głównie na terenie Kanady. Podróżował również na Hawaje i w inne części tamtejszego Pacyfiku.

 

Projekt MILAB

Jest to program uprowadzeń ludzi dokonanych przez wojsko. Aaron przypomina sobie, że już mając 16-17 lat towarzyszył kilkakrotnie jako obserwator takim porwaniom dokonanym przez wojskowych na cywilach. Była to forma aklimatyzacji do tego co go czekało. Wtedy używali helikopterów a porwane młode dziewczyny dostarczono do bazy zlokalizowanej na pólnocy stanu Waszyngton, w rejonie Fort Lewis (jedno z najwiekszych baz wojskowych w tym regionie).

Aktywnie w projekcie brał udział w latach 1999 – 2005.

MILAB ma wiele celów uprowadzeń. Zespół Aarona zajmował się w szczególności dezerterami z projektów MK, (misje Black Ops) czyli kiedy osoby, które jak on zostali za młodu wcielani w tryby czarnych projektów w ramach MK ULTRA i z róznych powodów chcieli się z tego wycofać –  zespól Aarona naprawiał to wykonujać w stosunku do nich jedną z dwóch opcji:

  • porwanie celu, odtransportowanie do bazy w celu ponownego zaprogramowania. Było to często stosowane zwarzywszy na wartość tej osoby i jej działań (talentów) do ponownego uzytku.
  • zabójstwo (nie leżało to w gestii projektu)

Inne cele porywanych osób przez MILAB, w których brał udział zespół Aarona to:

  • ludzie znajdujący sie w obszarze zainteresowań rządu
  • dzieci (np. z ponad przeciętnymi zdolnościami)
  • okazjonalnie pobieranie próbek DNA. Katalogowanie DNA jest ważne dla Tajnych Projektów ponieważ m.in w ramach analiz historii rodzinnych są w stanie przewidzieć bazując na podstawowym DNA, jakie możliwości posiada dziecko co wg agencji jest tym szczególnie mocno zainteresowane ( monitorowanie/szukanie „talentów” – któryą realizacja zajmuje sie wspomniany Projekt Talent).

Porwane osoby trafiają do konkretnych lokalizacji/baz. Niektóre były zwykłymi bazami wojskowymi ale niekiedy były to podziemne kompleksy.  Najczęściej transportował ludzi do bazy podziemnej zlokalizowanej w pólnocnej części zatoki San Francisko. (na powierzni jest to Baza Amunicji i Bronii Marynarki Wojennej). Do transportu wykorzystuje się wysoce zaawansowne technicznie pojazdy TR3B o kształcie czarnych trójkatów. [Patrz więcej:  Jako ciekawostka, konfigóracja ich oświetlenia może być zmieniana w taki sposób by imitowac samolot pasażerski np. Boing 747 a nawet jego dzwięk. Sa to pojazdy wielokierunkowe, tzn. mogą sie poruszać w dowolnym kierunku z powodu na specyfikację ich napędu.  Np. podróż TR3B z USA do Azerbejdżanu trawa poniżej 30 min – a jest to dystans coś koło 10 tyś km!) Obecnie istnieje w użyciu o wiele nowszy model typ. Aurora. Można sie nią dostać w dowolne miejsce na świecie w maksymalnym czasie 112 minut.

Nie zawsze porwane osoby znikaja na zawsze. Niekiedy sa to tzw. obiekty okazionalne, wykorzystywane w okreslonym celu, którym po zakończeniu „wizytacji” implementuje się im fałszywe wspomnienia, podaje narkotyki i odstawia z powrotem.

Do porwań stosowano narkotyki lub ich miks w zalezności jaki efekt ma spowodować u uprowadzonej osoby. (tak, tak, niekiedy udawali, jakoby osoba była porywana przez Obcych) POpularnymi narkotykami były m.in GBH, składnik pigółki gwałtu, LSD lub szczególnie uzywana przez Aarona skopamina, która jest bardzo skutecznym narkotykiem. Już minimalna jej część wystarczy by w zetknięciu ze skórą zaczełą działać – powodując calkowitą uległość u dotknietej przez nią osoby bez zmiany zewnetrznej fizyczności i zachowania np. braku otępienia, omdleń itp. zaś po wszystkim osoba nic nie pamieta.

Aaron dokładnie zawsze wiedział kim każda z poszukiwanych osób była, czym się zajmowała i co zrobiła. Wykonywał wszystko jak robot.

Obcy

Aaron potwierdza, że pracował również z Obcymi rasami. m.in z Sarakami tj. Greys.

 

Projekt Seagate

Pracował na dwóch etapach. Na jednym był oficerem Straży Granicznej, a na drugim mający nr ewidencyjny 13-03957 biorąc udział w Projekcie Seagate. I tym sie teraz programem zajmiemy.

2001 – rozpoczął pracę w Projekcie Seagate. Trafił do projektu ze względu na a) swoje specyficzne zdolności związane zwodą b)wyśmienite wyniki w projekcie MILAB – ponad 97% skuteczności uprowadzonych. c) super żołnierz.  Wg Aarona Projekt Seagate jest dość  skomplikowany, gdyż z czasem powstaja co rusz kolejne operacje i powstaje coraz więcej odgałęzień choc pod jednym wspólnym parasolem, od którego się zaczeło. Jest to więc wielobranżowy program badawczy odbywający się w podwodnej bazie u zachodnich wybrzezy Portoryko.

Ok. 1980 – Marynarka Wojenna wraz z NOAA (Amerykańska Narodowa Służba Oceaniczna i Meteorologiczna)  prowadzili badania podwodne w rejonie Wysp Dziewiczych i Portoryko. Wykorzystywali radar do penetracji gleby. Znależli olbrzymi obiekt ulokowany pod dnem oceanu nieopodal wybrzeża Portoryko. Zaczęto prace odkrywcze. Okazało sie, że jest to porzucona baza zbudowana przez nieznana rase obcych.  W tym czasie rząd USA miał już podpisane umowy z Obcymi m.in z Szarakami, Reptylianami i kilkoma innymi gatunkami. Dzieki wspólpracy międzygatunkowej rząd USA był w stanie za pomocą tzw. odróconej inzynierii zrozumień zasady funkcionowania oncej technologii. Bazę uruchomiono. Nazywa się Prosea.

Cele:

  • Program hybryd ludzi i delfinów kontynuowany do dziś. [Program Omega]
  • Właściwym celem Projektu Seagate było znalezienie bramy/portalu w tej bazie. Portal ten – unikalny w swojej naturze – może byc urzyty międzygwiezdnych, podróży międzyplanetarnych (przy sprzyjających warunkach i odpowiednim ustawieniu) oraz do podróży w czasie! [Patrz Projekt Stargate]
  • Ludzka forma hybryd nie mająca duszy jest wykorzystywana jako obiekty zdalnie kontrolowane przez osoby siedzące w fotelach kontrolnych, do misji bardzieju niebezpiecznych wykorzystująć portal z projektu Seagate. Nawet gdy kontrolowane ciało zginie, można odzyskac świadomośc i umieścic je wz powrotem w ludzkie ciało. (tak jak w filmie Avatar)

Aron należał do zespołu tzw. „Wartowników”  -wysoko wytrenowanych super żołnierzy posiadających umiejętności asymilacji ze środowiskiem wodnym. A że portale znajdują się faktycznie w wodzie – stąd i takie zapotrzebowanie. [Umundorowanie było czarne. Jedynym oznaczeniem to naszywka z logo Seagate. W jego zespole były 2 kobiety.]

Około roku 2000 przez portal wysłano grupe ludzi, w celach poznawczych ale ci nie powrócili. Wysłane drony zlokalizowały grupę, wszyscy martwi. Zabiła ich jednak nie obca rasa a woda, która jak sie okazuje  miała na innych planetach inny skład chemiczny. Badając ludzi okazało się, że własnie Aaron, czy Axe są jakby anomalią, bo moga przebywać w każdej wodzie/cieczy. Dlatego też to własnie oni i kilku innych osób byli używani do wykonywania zadań z wykorzystaniem portalu. Gdzie? Wszędzie. Inne wymiary, podróże w czasie, penetracja Układu Słonecznego…

Wracając do Obcych. Jak sie okazuje oprócz wspomnianych umów z Obcymi, baza wspólprcowała z flotą międzygalaktyczną, będącą pod kontrola dowódstwa kosmicznego. Obsługa tego jest wprost imponująca, bo wg Aarona siega 600 tys osób zajmującą sie logistyka w kosmosie.

 

Program Omega

Program Omega to program klonowania ludzi pozbawionych świadomości, którym można zaimplementować świadomość innej osoby, oraz  [o tym projekcie mówi również Pani Heather] tworzenie genetycznie zaprojektowanych istot. [A] O tym mówił dr. Deegel – opowiadał o programie ludzi- szakali. Był to program w celu stworzenia super żołnierza przez połaczenie DNA ludzi i szakala. DNA szakala wybrano ponieważ jest najsilniejszym zwierzęciem. Do projektu Seagate przejęto morskie aspekty tych badań, w ramach których łączono DNA ludzi z DNA delfinów, w celu stworzenia super żołnierza działających pod wodą, mających zdolności telepatyczne, echolokacji a także zdolność wstrzymywania oddechu na bardzo długi czas. Tak powstawały wersje zarówno bardziej ludzkie, ale i niekiedy bardziej zblizone do delfina.  Ćwiczenia przeprowadzano w wielkich basenach, które znajdowały się na terenie bazy.

Jaki był udział Aarona w tym projekcie? Miał się nauczyć specyficznych zachować delfinów – a mianowicie echolokacji. (to nie jest nie mozliwe, poniewaz żyje chłopak który to wykorzystuje!)

Echolokacja to jakby biologiczny radar a raczej sonar emitujacy sygnał o odpowiedniej częstotliwosci, który odbija ie od obiektów, w ten sposób mozna okreslić jego rozmiar i dystans.

 

Projekt Gwiezdne Wrota (Stargate)

Prace przy Gwiezdnych Wrotach prowadzone są przy granicy z Jemenem w podwodnej bazie. Przygotowywane są operacje „false flag”, czyli coś jak 9/11 w celu odwrócenia uwagi zwykłych ludzi od projektu, w celu całkowitego zajęcia terenu i przejęciu kontroli praktycznie nad wszystkim. (m.in. Zamach w Bombaju jest tego przykładem).

Gwiezdne Wrota to olbrzymi projekt badawczy skupiający wiele pośrednich projektów – tak jak MK ULTRA. Jednym z jego podprojektów to właśnie Projekt Stargate, czyli zainteresowanie kosmicznymi portalami –jak tym, wspomnianym w Zatoce Adeńskiej zwane anomalią.  Otóż jak wspomina Aaron  tzw. Anomalia” – czyli oddziaływanie olbrzymiej siły pola elektromagnetycznego powodujący wir. Dlatego utworzono tzw. Strefę bezpieczeństwa, której celem ma być owi somalijscy piraci. Stargate to właśnie projekt, którego celem jest zainteresowanie tą anomalia. Okazuje się bowiem, iż w owych specyficznych warunkach 5.01.2010 r. otworzył się portal. (Rozpoczęła się anomalia magnetyczna). O tych wydarzeniach USA – bo jakże inaczej, wiedzieli już w 2008 r. Stąd od tego czasu wzmożony ich ruch w Afryce Północnej.

Aby owy teren pozostawić poza zainteresowaniem gawiedzi trzeba wprowadzić na tym terenie jeszcze większy chaos niż owi somalijscy piraci. Aaron twierdzi, iż w tym celu przygotowane są plany wojny w Jemenie, jako wojny z terroryzmem – z wykorzystaniem rzecz jasna psów wojny, czyli tzw. wszędobylską Al. Kaidę. Owa wojna z terrorem w rzeczywistości nie będzie miała nic do rzeczy, bo owe działania mają pozwolić objąć kontrolą interesujące ich strefy i dostęp do głębokich podziemi. [Przypominam, że jest to wywiad z 2010 r.]

Powstały portal otworzyli najprawdopodobniej kosmici, ale nie jasne jest, po której stronie mocy się deklarują. Wg Aarona portal otworzyli dobrzy Obcy by go wykorzystać  (działający w dwie strony, a to nie jest takie proste i częste jak się wydaje) w nadchodzącym wydarzeniu 2012 r. Wg Aarona kontrola tego portalu nie jest to taka prosta.

Aby bardziej wszystko skomplikować w Zatoce Adeńskiej bliżej Jemenu znajduje się również podwoda baza w której pewna firma badawcza zajmuje się badaniami genetycznymi DNA Obcych jak i ludzi w ramach tworzenia hybryd![2]

Załamanie i przetrwanie

W 2005 roku wiekszość dowodów, które mógł przedstawić (od dzieciństwa) zostały mu zabrane. Kolejne lata staja się katorga dla jego umysłu. Mylał, że oszaleje. Budził się zalany potem, nie wiedził gdzie jest, nieraz nawet w innym miescie, nikeiedy z krwia na dłoniach. Nie pamietał swojego dzieciństwa, co nawret było rok wczesniej… Na przemian tracł i odzyskiwał świadomość, zasypiał w jednym miejscu, a budził się w zupełnie innym mieście.

2006 roku, było już z nim tak żle, że że chciał popełnić samobójstwo. I to zrobił, ale ktoś go uratował.  Podał miks narkotyków którego zarzył Aaron. W szpitalu go uratowali!

W 2008 roku został ponownie powołany do wojska! W bazie Camp Helton spotkał się z jednym generałów. To tam widział swoją teczkę w której widniał napis podpiety pod  NSA – Narodowa Agencja Bezpieczeństwa; Oficer Drugiego Stopnia Aaron McCollum nr 13-03957, zabity podczas misji w 1999 roku. 

 

Dodatkowe informacje;

Ksiązka:

https://www.docdroid.net/ISkEbCW/the-transhumanism-pandemic-aaron-mccollum.pdf

Tłumaczenie i streszczenie: Ripsonar

==============================================================

[A] Tworzenie symbiotycznych robotów oraz wykorzystywanie tzw. Transferu dusz (ciała astralnego, energetycznego lub ogólnie mówiąc zmapowanego mózgu za pomocą komputera). Czyli wykorzystywanie biorobotów z indukowaniem świadomości prawdziwych ludzi do zdalnego rekonansu i badań – dokładnie jak w filmowym Awatarze Camerona! Taki zdalny podgląd świata w innym wymiarze, lub zdarzeniu w czasie. Nawet, jeżeli biorobota dosięgnie śmierć, świadomość transferuje się do kolejnego ciała by kontynuował misję.  Takimi misjami jest właśnie podróże przez portal! (wrota).

[1] Tutaj pewna kwestia, gdyż zdaje się być dość młody jak na odzyskiwanie świadomie swoich wspomnień (szacowane w 2010 na 40%). Najwcześniej takie symptomy objawiają się po 50/60 lat ale oczywiście to nie jest reguła. Czego Aaron jest właśnie przykładem.

[2] Takich baz, a szczególnie podziemnych tzw. DUMB znajduje się na całej Planecie dziesiątki a być może setki. Podwodne bazy znajdują się m.in. pod Karaibami czy Puerto Rico. Specjalizują się w badaniach genetycznych oraz potrzebnych w tym celu uprowadzonych – które odbywa się już na przestrzeni dziesięcioleci!  Podziemnych baz jest o wiele więcej m.in. w Kalifornii są 2 bazy, w rejonie San Diego oraz w Zatoce San Francisco.

error: Content is protected !!